Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
    Va butent taip dundukai ir daro, o normalus zmones uzima pirma juosta isvaziuojant is ziedo pries ivaziavima, po kurio iskart ju isvaziavimas.
    Tada paboldintas zodelis turetu buti po ivaziavimo
    normalus zmones uzima pirma juosta isvaziuojant is ziedo po ivaizvaimo, po kurio iskart ju isvaziavimas.


    Nebent tu laikai kad salia esantys isvaziaviamas ri ivazioavimas (salia tai visiskai salia o ne sekancioje ziedineje sankryzoje tame ziede) yra kaip atskiri vienetai. Tai yra viena ziedine sankryza, jie traktuojami bendrai.

    Comment


      /\ Nea, tada man liks tik devintadalis ziedo ir as galiu nebespeti. Pas mane parasyta teisingai.
      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

      Comment


        Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
        /\ Nea, tada man liks tik devintadalis ziedo ir as galiu nebespeti. Pas mane parasyta teisingai.
        O nespeti del ko? Del vaziuojanciu pirma eile Tarpas tarp ziediniu sankryzu ziede yra daugiau nei pakankamas manevrui tarp eiliu.

        Comment


          Parašė taspac Rodyti pranešimą
          Del vaziuojanciu pirma eile
          Del ivaziuojaciu i pirma juosta.
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
            Del ivaziuojaciu i pirma juosta.
            Pratesiu minti, del ivaziuojanciu i pirma juosta, kurie toliau ta pirma ir varo, nesirikiuodami i antra Dvieju masinu greta esanciu pasikeitimas eilemis vienas ir paprasciausiu manevru juk

            Comment


              Parašė taspac Rodyti pranešimą
              Pratesiu minti, del ivaziuojanciu i pirma juosta, kurie toliau ta pirma ir varo, nesirikiuodami i antra Dvieju masinu greta esanciu pasikeitimas eilemis vienas ir paprasciausiu manevru juk
              Sudetingesne situacija, retai kada taip vaziuoju, nes daug maziau laiko ir vietos manevrui, skirtingi greiciai, be to vienas leteja kitas greitieja..
              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

              Comment


                Parašė taspac Rodyti pranešimą
                Nu ir soku, turiu tam visa tarpa tarp manojo ivaiziavimo ir sekancio isvaziavimo. Vilniuje vazineju tikrai daug ir jokiu faku ar pypsinimu nei ant gelezinio vilko, nei prie forum palace ar pan nesusilaukiau. Puikiai visi vienas kita suprantam.
                Gal suprato, kad kavenskas ir davė kelią

                Didelė problema pas mus yra ta, kad nemaža dalis eismo dalyvių važiuoja remdamiesi tėvų, instruktorių ar kokių senolių išmintimi, kuri neretai prasilenkia su KET. Nežinau kaip dabar , bet mano laikais jaunojo vairuotojo egzaminavimas buvo gana juokingas. Mano supratimu egzaminatoriai turėtų išmušti iš galvos visokias pseudotaisykles.

                Va - net gražu žiūrėt. Du pirmaeilininkų nemėgėjai jau nebesutaria kaip važiuoti žiedu
                Paskutinis taisė Tomas; 2009.11.30, 14:20.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Nzn, man nieko sudetingo. Arteji prie n-1 isvazviavimo antra juosta. Matai kazkas ivaziavo pirma, jei jis ivaziavo tau dar toli esant, rikiuojies uz jo, jei lygiai su tavim, tavo greitis tikrai buna didesnis, kad spetum nutolti nuo saugiam persitikiavimui i pirma juosta prieki jo. Nebent aisku tai buna dar vienas "pirmos eiles myletojas", kuris iskart spaudzia gaza pirma eile, o nesirikiuoja ar nebando rikiuotis i antra, kas itakoja kad jo greitis staigiai nepadides (plius isvaziuojant is ziedo mes patys taip nemazinam greicio kardinaliai kaip pvz parastyoje sankryzoje).
                  Na bet vistiek, tavo modifikacija padaro minimaliuis "nuosotlius", palyginus su desines puses fanais, plius apramina tuos, kurie mato masina antra juosta vaziuojancia, bet vistiek kisa nosi i pirma.
                  Primenu, kad vaziuojant salutiniu keliu praleisti reikia abiem juostom pagrindiniame vaziujancias masinas, nebent isitikinote kad ta masina ir liks antrojoje. Daznai ta rizika prisiimame sukdami per zalia rodyklele, kai srautas eina antra eile, o mes sukame i pirma, jei kuris sugavotu papokstaut ir staigiai persirikiuoti i pirma, kalti liktumet jus.

                  Comment


                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Mano supratimu egzaminatoriai turėtų išmušti iš galvos visokias pseudotaisykles.
                    Tavo pseudotaisykles vadinamos niekuom neprasilenkia su tavo taip garbinamu KET, jei ka, niekur jo nepaziedzia ar nepaneigia. O tik isdesto elementaraus vairavimo logika, paremta gyvenimu, nes viso gyvenimo taisyklemis jokioje srityje neaprasysi.
                    Plius manoji pseudotaisykle leidzia isvengti tokiu dalyku kaip netiketo zenklu pakeitimo pasekmiu, del ko vaziuodamas is ispratimo pasikeitus zenklams gali patekti i auto ivyki. Ir nereikia lialia, kad kolega kaskarta isnagrinejate visus zenklus kurie yra pvz jusu kasdien minamame kelyje darbas-namai-darbas. Daug kur vaziuojame is ipratimo tokiusoe marsrutuose.
                    Plius ta pseudotaisykle pades niekada nepazeisti KET atvaziavus i svetima nepazistama miesta didelio srauto ziede kur ne visad speji suzvalgyti visus zenklus.

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      Va - net gražu žiūrėt. Du pirmaeilininkų nemėgėjai jau nebesutaria kaip važiuoti žiedu
                      Patikek, kely mes greit rasime bendra kalba, kely daug pavojingesni tokio tipo kaip tu siulai, vaziuojantys pagal KET pirma juosta. Nezinai ko is ju laukti, nes jie nesiorientuoja situacijoje.
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Beje dar apie pirma/antra eiles ivaziuojant i zieda, jei zinau kad mano isvaziavimas ne sekantis, as praktiskai niekada nevaziuoju i zieda is pirmos eiles, o vaziuodamas is antros iskart isoku i antra ir ziede. Ypac artejant prie ziedu, kuriu nemoku mintimnai vaziavinmo schemos. Nes tada gali uzsirauti ant tokios situacijos kaip artejant nuo pramones maximos link uno-x ziedo taikos prispekte kai is pirmos eiles galima tik isvaziuoti is ziedo, o ne toliau vaziuoti juo. Plius ir siaip saugiau, del minetos priezasties, kad kartais rizikuojame tikedamiesi, kad vaziuojantis antra eile ir toliau vaziuos ja.

                        Comment


                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                          [...]
                          Plius ta pseudotaisykle pades niekada nepazeisti KET atvaziavus i svetima nepazistama miesta didelio srauto ziede kur ne visad speji suzvalgyti visus zenklus.
                          O jei pasitaikys žiedas , kurio įvažiavime draudžiama persirikiuoti iš pirmos juostos į antrą (tam pačiam Vilniuj berods kažkur buvo/yra, nebepamenu)?

                          Aš asmeniškai nesu prieš tavo vairavimo stilių. Jei tau tai tinka ir patinka, jautiesi dėl to saugus - pirmyn. Bet nesipiktink tais, kurie to nedaro
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            Patikek, kely mes greit rasime bendra kalba, kely daug pavojingesni tokio tipo kaip tu siulai, vaziuojantys pagal KET pirma juosta. Nezinai ko is ju laukti, nes jie nesiorientuoja situacijoje.
                            Kodėl jūs manote, kad jie nesiorientuoja situacijoje?
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė taspac Rodyti pranešimą
                              Beje dar apie pirma/antra eiles ivaziuojant i zieda, jei zinau kad mano isvaziavimas ne sekantis, as praktiskai niekada nevaziuoju i zieda is pirmos eiles, o vaziuodamas is antros iskart isoku i antra ir ziede.
                              Paskaityk mano postus anksciau. As taip pat darau ir parasiau cia... ir ... gavau bauda nuo Manto.
                              Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                              Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                              Comment


                                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                /\ Nea, tada man liks tik devintadalis ziedo ir as galiu nebespeti. Pas mane parasyta teisingai.
                                Beje, Morta, kaip rasiau, nedaryk taip vaziuodama uno-x taikos ziedu. Ten isvaziavime link taikos prospekto link Berzelio is pirmos eiles galima tik isvaziuoti, o negalima toliau vaziuoti ziedu, tad jei persirikiuosi pries ta isvaziavima nors tau reikia isvaziuoti i kovo11tos, teks testi kelione ne ta gatve kuria planavai. Cia toks patarims

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Kodėl jūs manote, kad jie nesiorientuoja situacijoje?
                                  Nemanome, o matome.
                                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                  Comment


                                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                    Beje dar apie pirma/antra eiles ivaziuojant i zieda, jei zinau kad mano isvaziavimas ne sekantis, as praktiskai niekada nevaziuoju i zieda is pirmos eiles, o vaziuodamas is antros iskart isoku i antra ir ziede.
                                    Aš irgi dažniausiai taip darau, ypač jei galėsiu išvažiuot ta pačia antra eile.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                      Nemanome, o matome.
                                      Klaidingais įsitikinimais kelias į pragarą grįstas
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        O jei pasitaikys žiedas , kurio įvažiavime draudžiama persirikiuoti iš pirmos juostos į antrą (tam pačiam Vilniuj berods kažkur buvo/yra, nebepamenu)?
                                        Ivaziavine beabejo draudziama, nes tai sanryza. Rikiuojamasi tarpe tarp tavo ivaziavimo ir sekancio isvaziavimo. O tokio ziedu kur tai butu draudziama, dar nemaciau. Nei LT nei uzsienyje.

                                        Beje senai senai per "keliai masinos zmones" kaip tik buvo tokia tema ir laida paprase, kad policininkai su savo automobiliu pravaziuotu tvarkingai zieda. Jie tai rode ant gelezinio vilko ziedo Vilniuj ir jie vaziavo BUTENT pagal mano isdestyta buda. Bandau ieskoti youtube to vaizdelio, jei rasiu, imesiu...

                                        Comment


                                          Parašė taspac Rodyti pranešimą
                                          Beje, Morta, kaip rasiau, nedaryk taip vaziuodama uno-x taikos ziedu....
                                          Ziuriu nevisai supratai mano vaziavimo styliaus.
                                          Standartinis ziedas turi 4 ivaziavimus (raudoni) ir 4 isvaziavimus (geltoni):


                                          Jei ivaziuoju 1 (pirmame) taske, o reikia isvaziuoti B taske, tai persirikiuoju i pirma juosta tarp A ir 2.
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X