Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Transporto kamščiai pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
    Bet tu taipogi daviai suprasti, kad Vilniaus kamsciai= Cikagos kamsciams Tad as ir prasau taves fizisku irodymu. Nereikia nusiplovineti, Deep'ai! As tau suteikiu visas salygas tam ligybes zenklui irodyti. Viska darysim pagal tavo nurodymus, tik tu sutik atlikti si maza projekteli, nes cia tavo sansas parodyti, kad as klystu ir uzciaupti mane! Zinai, jeigu tu man irodysi, kad 5 minuciu atstuma reikia vaziuoti ne maziau 2 valandas Vilniuje, tai as pasitrauksiu is sio forumo! Kaip tau tokios "stafkes"? Tu nieko neprarasi net ir pralaimes!!!
    Didmiesti nebūk užsispyręs mažas vaikas ir tiesiog geranoriškiau žiūrėk į diskusiją nes kitaip galo tikrai nematyt.

    Aš tavęs paklausiau kiek laiko tau kasdien reikia užtrukti kamštyje. Ir tu man atsakei 10-20 min važiuoji atstumą tai paskui daugiau nei pusvalandį ir t.t. tai aš ir sakau kad Vilniečių kasdienybė tokia pati ir galima dėti lygybės ženklą. nes
    vėl pakartosiu.
    Jeigu važiuoji į darbą valandą laiko, kur galėtum nuvažiuot per 15 min. tai jau yra problema.
    Po to tu pradedi aiškinti kad reikia 5 min kelią važiuoti 2valandas ir liepi man įrodyti kad ir Vilniuje tokie būna.
    Dabar man kyla klausimas dėl tų 5 min kelio ir 2 val. Jeigu eilinis čikagietis kasdien praleidžia po tiek laiko vienam kamštyje tai sakykim jis kokia 3 valandas važiuoja į darba ir po darbo vėl 3. Tai aš tada jus užjaučiu ir noriu paraginti greičiau važiuoti namo, nes baisus toks gyvenimas vien tik dirbi stovi kaštyje ir miegi. Daugiau nieko.
    Paskutius sakinius su šypsena priimk.

    Comment


      #82
      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
      Didmiesti nebūk užsispyręs mažas vaikas ir tiesiog geranoriškiau žiūrėk į diskusiją nes kitaip galo tikrai nematyt.

      Aš tavęs paklausiau kiek laiko tau kasdien reikia užtrukti kamštyje. Ir tu man atsakei 10-20 min važiuoji atstumą tai paskui daugiau nei pusvalandį ir t.t. tai aš ir sakau kad Vilniečių kasdienybė tokia pati ir galima dėti lygybės ženklą. nes
      vėl pakartosiu.

      Po to tu pradedi aiškinti kad reikia 5 min kelią važiuoti 2valandas ir liepi man įrodyti kad ir Vilniuje tokie būna.
      Dabar man kyla klausimas dėl tų 5 min kelio ir 2 val. Jeigu eilinis čikagietis kasdien praleidžia po tiek laiko vienam kamštyje tai sakykim jis kokia 3 valandas važiuoja į darba ir po darbo vėl 3. Tai aš tada jus užjaučiu ir noriu paraginti greičiau važiuoti namo, nes baisus toks gyvenimas vien tik dirbi stovi kaštyje ir miegi. Daugiau nieko.
      Paskutius sakinius su šypsena priimk.
      Visi mano asmeniniai patyrimai buvo uz centro ribu. Centre, tu pats pagalvok, kiek ten zmoniu buna (daugiau nei Vilnius turi gyventoju), o palyginus tai ten vietos suspaustai. Pamastyk, kas pradeda darytis, kai visi darbuotojai pradeda vaziuoti namo vienu metu, arba i darba (cia ryte).

      Tu neissisukinek del musu projekto. Turi menesi laiko pagalvoti, o po menesio tylejimo as suprasiu, kad tu vis del to pripazinai, jog Vilniuje tokiu kamsciu nerasi ir tau priminsiu (as nepamirsiu)! Zodziu, jeigu esi isitikines, kad tarp siu miestu kamsciu tinka lygybe, tai negali atsisakyti Ka tu nori, kad as tau dar pasiulyciau, kad tik tu sutiktum?

      Comment


        #83
        Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
        Visi mano asmeniniai patyrimai buvo uz centro ribu. Centre, tu pats pagalvok, kiek ten zmoniu buna (daugiau nei Vilnius turi gyventoju), o palyginus tai ten vietos suspaustai. Pamastyk, kas pradeda darytis, kai visi darbuotojai pradeda vaziuoti namo vienu metu, arba i darba (cia ryte).

        Tu neissisukinek del musu projekto. Turi menesi laiko pagalvoti, o po menesio tylejimo as suprasiu, kad tu vis del to pripazinai, jog Vilniuje tokiu kamsciu nerasi ir tau priminsiu (as nepamirsiu)! Zodziu, jeigu esi isitikines, kad tarp siu miestu kamsciu tinka lygybe, tai negali atsisakyti Ka tu nori, kad as tau dar pasiulyciau, kad tik tu sutiktum?
        Gerai Didmiesti susirašysim PM. Ir aš tau įrodysiu ne tavo teiginį, bet savo.

        Comment


          #84
          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Tai aš tada jus užjaučiu ir noriu paraginti greičiau važiuoti namo, nes baisus toks gyvenimas vien tik dirbi stovi kaštyje ir miegi. Daugiau nieko.
          Paskutius sakinius su šypsena priimk.
          Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
          Pamastyk, kas pradeda darytis, kai visi darbuotojai pradeda vaziuoti namo vienu metu, arba i darba (cia ryte).
          Aš gi jau prieš tai pamaščiau. Tu neskaitai ir atsakinėji betką ar kaip?

          Comment


            #85
            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Gerai Didmiesti susirašysim PM. Ir aš tau įrodysiu ne tavo teiginį, bet savo.
            As tikiuosi, kad istesesi savo zodi! kaip jau minejau, butu malonu, kad per menesi laiko duotum savo sprendima del "projektas, Vilniaus kamsciai"! As sito nepamirsiu, ir kad tu neuzmirstum, laikas nuo laiko ir tau priminsiu. Praejus menesiu pateiksim rezultatus (veinokius, ar kitokiu) forumo dalyviams ir sveciams. Tada ir paziuresm, ar lygybes zenklas yra tinkamas situo atveju

            Comment


              #86
              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
              Aš gi jau prieš tai pamaščiau. Tu neskaitai ir atsakinėji betką ar kaip?
              Perskaitau tavo kiekviena pranesima, tad nereikia taip perdeti
              Bet tai kam man vaziuoti namo, jeigu Vilniuej situacija yra tokia pat, ar dar blogesne, pasiklausius taves???!!!

              Comment


                #87
                Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                Perskaitau tavo kiekviena pranesima, tad nereikia taip perdeti
                Bet tai kam man vaziuoti namo, jeigu Vilniuej situacija yra tokia pat, ar dar blogesne, pasiklausius taves???!!!
                Aš tau jau paaiškinau tarp ko aš padėjau lygybės ženklą. Neapsimesk, kad nesupratai. Ir nusakiau kamščių dydžius matuojant laiku savo mieste. Tad neiškraipyk ir neaiškink man apie mašinų srautus kurie 10 ar 20 kartų didesni Čikagoj. Mašinų srautas tai ne kamštis ir aš kamščius matuoju veltui sugaištu laiku.
                Ir tiesą sakant aš tavim netikiu kad žmonės Čikagoje po 3 valandas kasdien ryte ir vakare prasėdi kamštį.

                Comment


                  #88
                  Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                  Aš tau jau paaiškinau tarp ko aš padėjau lygybės ženklą. Neapsimesk, kad nesupratai. Ir nusakiau kamščių dydžius matuojant laiku savo mieste. Tad neiškraipyk ir neaiškink man apie mašinų srautus kurie 10 ar 20 kartų didesni Čikagoj. Mašinų srautas tai ne kamštis ir aš kamščius matuoju veltui sugaištu laiku.
                  Ir tiesą sakant aš tavim netikiu kad žmonės Čikagoje po 3 valandas kasdien ryte ir vakare prasėdi kamštį.
                  Tai pasirodo tu mano pranesimu neskaitai As juk tau pasakiau, kad darydami projekteli neziuresime i kamsciu ilgi, o tik laika. Tad paskubek greiciau su savo sprendimais Vilniuje ieskosim ne ilgu ilgiu kamsciu, bet ilgu laiko atzvilgiu. Reikalavimai nepasikeite: 5 minuciu atstumas per 2 valandas piko metu. Tik jei sis eksperimentas pavyks tavo naudai, galesi feti visus lygybes zenklus! Zodziu, tu gerai pagalvok, juk verta visiems laikas irodyti, kad as neteisus? A?

                  Sakai, netiki,kad zmones vaziuoja po 2-3 valandas namo? Kiti zmones tiek vazineja ir be kamsciu. Pasiziurek i urban, ar metro plotus lenteleje (plius minus jie tikslus) ir suprasi, kad zmones daug vazineja Mano bendradarbis draugavo gyvendamas Tinley parke, su mergina gyvenancia prie 6 Flag'u. Atsiversk Cikagos metro zemelapi ir pasiziurek, kiek jam tekdavo vaziuoti Beje, ta draugyste greitai baigesi, del tos priezasties! Ir pries sakydamas, kad priemiesciai nesiskaito, noriu, kad zinotum, jog Cikagos priemiesciai, tai ne Vilniaus, ten nera 10km lauku tarp miesteliu. Miestelis prie miestelio, miestas prie miesto ir tik GPS'o deka gali pasakyti, kada isvaziavai is Cikagos ir kada vel i ja sugrizai Beje, jeigu Vytautac nesupyks, as pacituosiu jo zodzius siuo klausimu, kad nekiltu neaiskumu ateityje: "Kai skrendi lėktuvu virš tos JAV dalies atrodo, kad miestas nuo horizonto iki horizonto- tad priemiestis yra labai reliatyvi sąvoka"!


                  Area
                  - City 606.2 km² (234.0 sq mi)
                  - Land 588.3 km² (227.2 sq mi)
                  - Water 17.9 km² (6.9 sq mi) 3.0%
                  - Urban 5,498.1 km² (2,122.8 sq mi)
                  - Metro 28,163 km² (10,874 sq mi)
                  Elevation 179 m (587 ft)

                  Comment


                    #89
                    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                    Tai pasirodo tu mano pranesimu neskaitai As juk tau pasakiau, kad darydami projekteli neziuresime i kamsciu ilgi, o tik laika. Tad paskubek greiciau su savo sprendimais Vilniuje ieskosim ne ilgu ilgiu kamsciu, bet ilgu laiko atzvilgiu. Reikalavimai nepasikeite: 5 minuciu atstumas per 2 valandas piko metu. Tik jei sis eksperimentas pavyks tavo naudai, galesi feti visus lygybes zenklus! Zodziu, tu gerai pagalvok, juk verta visiems laikas irodyti, kad as neteisus? A?
                    Štai koks mano pasakymas buvo apie kamščius. Ir tą aš tau galiu įrodyti. Daugiau manęs nieko kito įrodinėti neprašyk.
                    Jeigu važiuoji į darbą valandą laiko, kur galėtum nuvažiuot per 15 min. tai jau yra problema.
                    5 minuciu atstumas per 2 valandas piko metu Vilniuje neįmanomas, nebet išskirtiniu atveju per visą kelią užvirtus fūrai

                    Nebeatsakinėk daugiau į mano pasakymus baigiam beprasmę diskusiją
                    Paskutinis taisė deep'as; 2006.11.16, 10:32.

                    Comment


                      #90
                      Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                      Dar karta pasiskaiciuok ir pamatysi, kad Vilnius yra 20 kartu mazesnis uz Cikaga, o Cikaga tik 3 kartus mazesne uz Tokijo Ir vel apsipelenavai Dabar palyginkime Vilniu su Tokijo, ai gal geriau nerasysiu, kiek kartu pastarasis didesnis uz Vilniu, nes paskui, dar gala sau pasidarysi! Zodziu pasiskaiciuok pats!!!
                      Žmogau gal tu nelabai moki skaityt? Aš su tuo kiek kartų Vilnius už Čikagą mažesnis sutinku, jau du kart buvau tai sakęs. Kažin kas čia "apsipelenavęs" Bet Čikagos ir Tokijo metropolių gyventojų skirtumas daug didesnis nei Vilniaus ir Čikagos. Pakartot dar kartą ar perskaityt pavyko?
                      Paskutinis taisė ; 2006.11.16, 11:06.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #91
                        Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
                        EISMO KAMSCIO/GRUSTIES APIBREZIMAS: EISMO KAMSTIS TAI EISMO VYKSMO REISKINYS KAI DEL VIENOKIU AR KITOKIU PRIEZASCIU (PVZ AVARIJOS, didelio automobiliu kiekio vaz. dalyje ar dar kitko) DINGSTA NORMALUS GATVES, KELIO RUOZO, NORMALUS FUNKCIONALUMAS NEPRIKLAUSOMAI NUO AUTOMOBILIU KIEKIO ILGIO AR DAR KAZKO..... t.y. jeigu mano kieme uzgeso senukas ir prakiuro jo visos 4 padangos (tarkim)ir jis negaledamas pastumti savo zhYYYYYgulio i sali neleidzia man normaliai naudotis vaziuojamaja dalimi, ar pravaziuoti man i tiksla (siu atveju gatve) si reiskini galima vadinti kamsciu... nes toks kamscio apibrezimas, ir jei jau tokie protingos tikru kamciu vaidilutes... ))
                        Kas čia per kliedesiai? Buvo sakyta, kad kamštis tada, kai eismas stringa dėl per didelio jo srauto, senukų automobiliai sugedę ar avarijos čia ne prie ko.

                        Ar Vilniuje eismas stringa dėl per didelio jo srauto? Taip.
                        Ar Vilniuje yra eismo kamščiai? Taip.
                        Paskutinis taisė ; 2006.11.16, 11:12.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #92
                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                          Žmogau gal tu nelabai moki skaityt? Aš su tuo kiek kartų Vilnius už Čikagą mažesnis sutinku, jau du kart buvau tai sakęs. Kažin kas čia "apsipelenavęs" Bet Čikagos ir Tokijo metropolių gyventojų skirtumas daug didesnis nei Vilniaus ir Čikagos. Pakartot dar kartą ar perskaityt pavyko?
                          Kiek as suprantu tai pacio Tokijo dydis apie 20 mln., o 30 man rodos cia metro area su prijungtais miestais Yokohama (3 mln.), Kawasaki, Chiba ir kt..

                          Comment


                            #93
                            Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                            Kiek as suprantu tai pacio Tokijo dydis apie 20 mln., o 30 man rodos cia metro area su prijungtais miestais Yokohama (3 mln.), Kawasaki, Chiba ir kt..
                            Būtent taip aš ir sakiau.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #94
                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Kiek as suprantu tai pacio Tokijo dydis apie 20 mln., o 30 man rodos cia metro area su prijungtais miestais Yokohama (3 mln.), Kawasaki, Chiba ir kt..
                              Nėra jokios skirtumo, kadangi tai nepakeičia fakto, jog ši santalka yra vienas didžiulis miestas.
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #95
                                Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                Nėra jokios skirtumo, kadangi tai nepakeičia fakto, jog ši santalka yra vienas didžiulis miestas.
                                Tada vienas didziulis miestas yra ir Esenas/Duseldorfas/Dortmundas/Duisburgas ir kiti mazesni miestai salia.
                                tada ten tikrai didziausias Vokietijos miestas, nes ju sanplaika tikrai turi daugiau gyventoju nei Berlynas.

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                  Perskaitau tavo kiekviena pranesima, tad nereikia taip perdeti
                                  Bet tai kam man vaziuoti namo, jeigu Vilniuej situacija yra tokia pat, ar dar blogesne, pasiklausius taves???!!!
                                  Niekas neginčija fakto, jog tu juos perskaitai. Tačiau yra akivaizdu, jog nesupranti ką skaitai, krypsti nuo esmės iki detalių - debatorius prastas būtum. Ką studijuoji, jei ne paslaptis? Vargu, ar tiksliuosius mokslus...

                                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                  Žmogau gal tu nelabai moki skaityt? Aš su tuo kiek kartų Vilnius už Čikagą mažesnis sutinku, jau du kart buvau tai sakęs. Kažin kas čia "apsipelenavęs" Bet Čikagos ir Tokijo metropolių gyventojų skirtumas daug didesnis nei Vilniaus ir Čikagos. Pakartot dar kartą ar perskaityt pavyko?
                                  Manau, jog čia parankiausia lyginti proporcijomis. Nes lyginant "skirtumus", net ir Ežerėlio kaimas Kauno apskrityje nebus taip atsilikęs nuo Čikagos, kaip kad Čikaga nuo Tokijo.

                                  Comment


                                    #97
                                    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                    Tada vienas didziulis miestas yra ir Esenas/Duseldorfas/Dortmundas/Duisburgas ir kiti mazesni miestai salia.
                                    tada ten tikrai didziausias Vokietijos miestas, nes ju sanplaika tikrai turi daugiau gyventoju nei Berlynas.
                                    Na, miestas, be kita ko, yra tik administracinės ribos ir pavadinimas, tai gali nieko nepasakyt apie realią situaciją
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                      Na, miestas, be kita ko, yra tik administracinės ribos ir pavadinimas, tai gali nieko nepasakyt apie realią situaciją
                                      Yra tokie atvejai kaip pvz. aplink didelius miestus auga primiesciai susispiete, o miestui besipleciant jis tuos priemiescius pasiglemzia. Kaip tarkim Paryzius.
                                      O cia kitas atvejis. Tokijus pletesi, bet pletesi ir Yokohama ir kiti dideli miestai kol galu galu susiliejo i viena aglomeracija.

                                      Comment


                                        #99
                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Yra tokie atvejai kaip pvz. aplink didelius miestus auga primiesciai susispiete, o miestui besipleciant jis tuos priemiescius pasiglemzia. Kaip tarkim Paryzius.
                                        O cia kitas atvejis. Tokijus pletesi, bet pletesi ir Yokohama ir kiti dideli miestai kol galu galu susiliejo i viena aglomeracija.
                                        Na tai taip, o ką tai keičia?
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                                          Na tai taip, o ką tai keičia?
                                          Ta kad tai atskiri miestai, nors ir ju teritorijos ribojasi tarpusavy.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X