Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Transporto kamščiai pasaulyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Londono kamsciai atrodo kaip didelis skausmas vairuotojams. Stai keletas nuotrauku:










    Anglijos uzsikimses greitkelis (ne Londone)


    Bostono kamsciai






    Cikagos uzsikimsusios gatves


    Comment


      #62
      Parašė Ash Rodyti pranešimą
      Didmiesti, o kas sakė, kad metropolis turi būti būtent 20 kartų didesnis už kito miesto, kad mažesniajame mieste kamščiai didesniojo atžvilgiu būtų laikomi beveik neegzistuojančiais? Aš manau, kad Čikaga anaiptol ne vienas didžiausių pasaulio miestų ir iki kai kurių jai dar labai toli
      Cia pateikiau kaip pavizdi, niekas nesake, kad 20 kartu tai kazkokia riba. Kad ir kaip ten bebutu, as niekada nesakiau, kad Cikagos metropolis yra didziausias pasaulyje, nes taip ne is tolo nera Bet, palygink pati diziausia metropoli pasaulyje su Cikagos metropoliu ir rasi 3 kartu skirtuma, tai yra Cikagos bus apie 3 kartus mazesnis. Jauti kur skirtumas tarp 3, kad ir 4 kartu ir tarp koki 15 ar 20 kartu?

      Comment


        #63
        Čikagoje su priemiesčiais ir 9 aplinkinėmis apygardomis metropolijoje gyvena 9.3 milijono gyventojų.

        Tokijaus metropolijoje 33 000 000 gyventojų.

        Palygink skirtumus Vilnius - Čikaga 8 747 000 ir Čikaga - Tokijus 23 700 000 Aišku skirtumo proporcijos miestų nedidėja eksponentiškai, bet santykių skirtumas yra labai didelis. Čia esminis faktorius
        Paskutinis taisė ; 2006.11.16, 01:08.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          #64
          Parašė Ash Rodyti pranešimą
          Čikagoje su priemiesčiais ir 9 aplinkinėmis apygardomis metropolijoje gyvena 9.3 milijono gyventojų.

          Tokijaus metropolijoje 33 000 000 gyventojų.

          Palygink skirtumus Vilnius - Čikaga 8 747 000 ir Čikaga - Tokijus 23 700 000 Aišku skirtumo proporcijos miestų nedidėja eksponentiškai, bet skirtumo santykis yra labai didelis. Čia esminis faktorius
          Kazkokia nesmone cia parasei, ir, beje, netiksliai uzrasiai Cikagos metropolio gyventoju skaiciu, bet ne tame esme.

          Comment


            #65
            Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
            Kazkokia nesmone cia parasei, ir, beje, netiksliai uzrasiai Cikagos metropolio gyventoju skaiciu, bet ne tame esme.
            O man atrodo, kad tu čia nesąmonę parašei ir kad tavo žinomas Čikagos metropolio gyventojų skaičius netikslus Tiesiog reaguoju atitinkamai
            Paskutinis taisė ; 2006.11.16, 01:08.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #66
              Parašė Ash Rodyti pranešimą
              O man atrodo, kad tu čia nesąmonę parašei ir kad tavo žinomas Čikagos metropolio gyventojų skaičius netikslus Tiesiog reaguoju atitinkamai
              Rasyk ka nori, bet kam reikia tas gali pasiziureti i patikimesni saltini (pavz: emporis) ir pamatyti, kas is musu teisus Ir kad ir ka berasytum, Cikagos metropolis yra mazesnis uz Tokijo apytiksliai 3 su kapeikom kartais, o Vilniaus metropolis yra mazesnis Uz Cikagos apie 20 kartu Tiesiog reaguoju atitinkamai ir as

              Comment


                #67
                Gali pasižiūrėt į Vikipediją Aha tas santykis tai daugmaž teisingas kur paminėjai, bet Vilnius nuo Čikagos skiriasi tik nepilnais 9 milijonais gyventojų, o Čikaga nuo Tokijo net beveik 24, skirtumas akivaizdus
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #68
                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                  Gali pasižiūrėt į Vikipediją Aha tas santykis tai daugmaž teisingas kur paminėjai, bet Vilnius nuo Čikagos skiriasi tik nepilnais 9 milijonais gyventojų, o Čikaga nuo Tokijo net beveik 24, skirtumas akivaizdus
                  Dar karta pasiskaiciuok ir pamatysi, kad Vilnius yra 20 kartu mazesnis uz Cikaga, o Cikaga tik 3 kartus mazesne uz Tokijo Ir vel apsipelenavai Dabar palyginkime Vilniu su Tokijo, ai gal geriau nerasysiu, kiek kartu pastarasis didesnis uz Vilniu, nes paskui, dar gala sau pasidarysi! Zodziu pasiskaiciuok pats!!!

                  Comment


                    #69
                    Visgi Didmiesti aš taip ir galvojau, kad galiausiai pasirodys jog Vilniuj kamščių problema ne ką mažesnė nei Čikagoj.

                    Aš tavęs užklausiau apie kasdienius kamščius ir tu man atsakei ir atsakei taip, kad aš supratau jog laukimo laikas kamščiuose tiek Vilniuj tiek Čikagoj tas pats. Nežinau kokiu tikslu man pasakoji vienetines istorijas praleistas kamščiuose po kelias valandas, bet aš galiu pasakyti yra buvę atvejų kai greitkelyje Vilnius Kaunas įvykus avarijai nusidriekdavo po keliolika kilometrų mašinų eilės.

                    Užklausdamas galvoju jei jau tu sakai, kad Vilniuj išvis nėra kamščių palyginus su Čikaga, tai jau turėtum atsakyt, kad kas rytą ir vakarą prasėdi po 3 valandas kamštyje. Tai jei po 6 val laiko prasėdėtum kasdien tai kas tada beliktų

                    Matai Didmiesti kamštis yra prastos transporto sistemos reiškinys kuriame žmonės sugaišta daug laiko, o ne įspūdingas daugiajuostis mašinų šou. Ir jei vilniečiai įvardino, kad didžiausia problema mieste yra nesibaigiantys kamščiai tai gal visgi taip ir yra.

                    Beja po darbo grįžęs namo stengiuosi niekur nevažiuoti pora valandų ir palaukti kol pasibaigs kamštis.

                    Comment


                      #70
                      Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                      Visgi Didmiesti aš taip ir galvojau, kad galiausiai pasirodys jog Vilniuj kamščių problema ne ką mažesnė nei Čikagoj.

                      Aš tavęs užklausiau apie kasdienius kamščius ir tu man atsakei ir atsakei taip, kad aš supratau jog laukimo laikas kamščiuose tiek Vilniuj tiek Čikagoj tas pats. Nežinau kokiu tikslu man pasakoji vienetines istorijas praleistas kamščiuose po kelias valandas, bet aš galiu pasakyti yra buvę atvejų kai greitkelyje Vilnius Kaunas įvykus avarijai nusidriekdavo po keliolika kilometrų mašinų eilės.

                      Užklausdamas galvoju jei jau tu sakai, kad Vilniuj išvis nėra kamščių palyginus su Čikaga, tai jau turėtum atsakyt, kad kas rytą ir vakarą prasėdi po 3 valandas kamštyje. Tai jei po 6 val laiko prasėdėtum kasdien tai kas tada beliktų

                      Matai Didmiesti kamštis yra prastos transporto sistemos reiškinys kuriame žmonės sugaišta daug laiko, o ne įspūdingas daugiajuostis mašinų šou. Ir jei vilniečiai įvardino, kad didžiausia problema mieste yra nesibaigiantys kamščiai tai gal visgi taip ir yra.

                      Beja po darbo grįžęs namo stengiuosi niekur nevažiuoti pora valandų ir palaukti kol pasibaigs kamštis.
                      Sakyk kaip nori, bet 10km+ eiles yra Cikagos liudmna kasdienybe. Vilniuje man asmeniskai neteko niekada ilgiau per miesta nei 30 minuciu vaziuoti O paskutini karta, kada buvau Vilniuje, vazineti tekdavo daznai.
                      Psiziurek i sita nuotrauka, kuria jau buvau idejas. Cia yra Lake Shore Dr. einantis praktiskai per visa Cikaga ir piko metu susidaro maziausiai 20km kamsciai. Paciam cia teko ne viena karta sedeti pasukus is 55 greikelio vaziuojant i Navy Pier, kur normaliom eismo salygom vaziuoja 5 minutes, o per kamsciu 2valandas. Jeigu esi toks tikras, kad Vilniuje yra pasaulinio masto kamsciai, gali man tai irodyti! Atsiusk savo tel. numeri asmenine zinute ir kai as busiu Vilniuje, tu galesi man parodyti, kad Vilniuej 5 minuciu atstuma vaziuoji 2 valandas (benzina ir visos islaidos as apmokesiu). Butum dabar Cikagoje, as tave nuvesciau i remontuojama greitkeli ir galetum ten ilgai ir nuobodziai sedeti, tada suprastum, kas yra didelis kamstis Tai kaip del to parodymo Vilniaus kamsciu??? As gristu uz gero menesio! Beje, vien cia nuotraukoje kamstis tesiasi apie 3-4km ir jis tikrai nesibaigia ten,kur baigiasi ar prasideda nuotrauka!
                      Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.11.16, 07:23.

                      Comment


                        #71
                        Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                        Sakyk kaip nori, bet 10km+ eiles yra Cikagos liudmna kasdienybe. Vilniuje man asmeniskai neteko niekada ilgiau per miesta nei 30 minuciu vaziuoti O paskutini karta, kada buvau Vilniuje, vazineti tekdavo daznai.
                        Psiziurek i sita nuotrauka, kuria jau buvau idejas. Cia yra Lake Shore Dr. einantis praktiskai per visa Cikaga ir piko metu susidaro maziausiai 20km kamsciai. Paciam cia teko ne viena karta sedeti pasukus is 55 greikelio vaziuojant i Navy Pier, kur normaliom eismo salygom vaziuoja 5 minutes, o per kamsciu 2valandas. Jeigu esi toks tikras, kad Vilniuje yra pasaulinio masto kamsciai, gali man tai irodyti! Atsiusk savo tel. numeri asmenine zinute ir kai as busiu Vilniuje, tu galesi man parodyti, kad Vilniuej 5 minuciu atstuma vaziuoji 2 valandas (benzina ir visos islaidos as apmokesiu). Butum dabar Cikagoje, as tave nuvesciau i remontuojama greitkeli ir galetum ten ilgai ir nuobodziai sedeti, tada suprastum, kas yra didelis kamstis Tai kaip del to parodymo Vilniaus kamsciu??? As gristu uz gero menesio! Beje, vien cia nuotraukoje kamstis tesiasi apie 3-4km ir jis tikrai nesibaigia ten,kur baigiasi ar prasideda nuotrauka!
                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                        Matai Didmiesti kamštis yra prastos transporto sistemos reiškinys kuriame žmonės sugaišta daug laiko, o ne įspūdingas daugiajuostis mašinų šou. Ir jei vilniečiai įvardino, kad didžiausia problema mieste yra nesibaigiantys tai gal taip ir yra.
                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                        Amerikoj nebuvau, bet užtat teko keletą savaičių praleisti Londone. Tai susidarė įspūdis, kad ten visai kamščių nėra palyginus su Vilnium, nors teko girdėti, kad žmonės kamščiuose prasėdi po valandą, kitą. Taigi nereikia spręsti apie kamščius pora savaičių pabuvus mieste, nes su kamščiais susiduria tik tam mieste gyvenantys ir dirbantys žmonės ryte važiuodami į darbą ir vakare iš jo grįždami. Jeigu važiuoji į darbą valandą laiko, kur galėtum nuvažiuot per 15 min. tai jau yra problema.
                        Žinai man atrodo tau reiktų atsikratyti savo požiūrio "Jūs čia kaimiečiai, jūs kamščių nematę."

                        Comment


                          #72
                          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                          Žinai man atrodo tau reiktų atsikratyti savo požiūrio "Jūs čia kaimiečiai, jūs kamščių nematę."
                          Niekada taip nesakiau ir niekada nepavadinau vilnieciu kaimieciais, nes tokiu atveju as pats buciau dar didesnis kaimietis (esu kiles is Siauliu). Tai tu irodyk man, kad as klystu ir parodyk tuos kamsciu Vilniuje. Mes su filmavimo kamera, tavo parinktu marsrutu, uzfiksuosime keliones laika ir atstuma ir galesim imesti i foruma. Jeigu as busiu klydes, tai nebijosiu to pripazinti ir atsiprasyti forumo dalyviu. Bet jeigu as pasirodysiu teisus, tai tad gal liausis tos kalbos apie nepravaziuojamas Vilniaus gatves. Your call, dude???!!!

                          Comment


                            #73
                            Pas mus nėra tokių greitkelių ilgų ir plačių, kad galėtų susidaryti tokie kamščiai, bet užtat yra daug sankryžų, žiedų su mažu pralaidumu ko pasekoje užtrunki nemažai laiko.

                            Comment


                              #74
                              Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                              Pas mus nėra tokių greitkelių ilgų ir plačių, kad galėtų susidaryti tokie kamščiai, bet užtat yra daug sankryžų, žiedų su mažu pralaidumu ko pasekoje užtrunki nemažai laiko.
                              Suprantu (cia visai rimtai)!!! Nebutinai matuosime, kiek vienoje gatveje km kamsciu susidaro. Vilniaus atveju, tiesiog parinksim pacia judrausia sankrya/zieda ir uzfiksuosim ar normaliom esmo salygom uztrunkamas 5 minutes, vaziuosim maziausiai 2 valandas! Ka pasakysi? Viska darysim pagal tave (tavo vieta, tavo laikas ir t.t.), o as tik stebesiu su kamera ir matuosiu laika, jau sakiau, kad islaidas tai pat padengsiu! Tik duok man 2 valandas 5 minuciu atkarpoje pasedeti. Cia tavo sansas, irodyti, kad as klystu!!!

                              Comment


                                #75
                                Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                Dabar pats pasakyk, ka lengviau uzkimsti, 2 juostu i viena puse gatve, ar kokiu 6-7? Dabar pasakyk, kas tau labiau ascocijuojasi su tikrais kamsciais: 6-7 juostu greitkelis i viena puse, kur masinos stovi nutisusia n kilometru eile su isjungtais varikliais, ar P (parkingo) padetyje, ar 2 juostu gatvele, paiskimsusi koki puskilometri i prieki?
                                Ne, nebutinai kamsciui susidaryti turi buti 10 juostu gatve, bet mintis tokia, kad pakimsti 2 juostu gatve yra zymiai lengviau. Cikagoje, net ir nakti, kai kuriuose vietose tokiso smulkios gatveles buna pasikimsusios
                                SVEIKI VISI>>>> I am back...
                                NU didmiesti tu cia ir pasakai.... savo isvedziojimus... GAliu viena pasakyt.... cia apie tuscius kamsciu apibrezimu konkursus kalbet neverta nes jau taip prisijuokiau is tu kurie teigia apie "TIKRUS KAMSCIUS" :-)))) tiesiog liaudiskai tariant sysiojau i kelnes....

                                EISMO KAMSCIO/GRUSTIES APIBREZIMAS: EISMO KAMSTIS TAI EISMO VYKSMO REISKINYS KAI DEL VIENOKIU AR KITOKIU PRIEZASCIU (PVZ AVARIJOS, didelio automobiliu kiekio vaz. dalyje ar dar kitko) DINGSTA NORMALUS GATVES, KELIO RUOZO, NORMALUS FUNKCIONALUMAS NEPRIKLAUSOMAI NUO AUTOMOBILIU KIEKIO ILGIO AR DAR KAZKO..... t.y. jeigu mano kieme uzgeso senukas ir prakiuro jo visos 4 padangos (tarkim)ir jis negaledamas pastumti savo zhYYYYYgulio i sali neleidzia man normaliai naudotis vaziuojamaja dalimi, ar pravaziuoti man i tiksla (siu atveju gatve) si reiskini galima vadinti kamsciu... nes toks kamscio apibrezimas, ir jei jau tokie protingos tikru kamciu vaidilutes... ))

                                Kaip esu jau anksciau minejes siauliuose yra 130 000 gyventoju, ir 10 - 15 min kamstis tai jau yra kaip gerbiamieji vadina "TIKRAS KAMSTIS"... nes paskaiciavus pagal formule kelio ruoze 3minutes = 100% o 10 minuciu = x% gausime x=100x10=1000/3 = 300% , t.y.gatves funkcionalumas sumazeja 3 kartus siauliuose... taip kad pradzioje situ diskusiju apie tai ir snekejau... P.s. SPAUDZIU DESINE ZMONEMS KURIE BENT STENGIASI ZMONEMS ISAISKINT KAS YRA KAMSTIS( IR TU TEN TAIKLIAI PALYGINAI SU TUO KISTUKU IR BACKA.. tik kazkas vis dar nesupranta :-) IR KAZKAS KAZKA NEAISKAUS PASAKE APIE BACKOS KAMSTI, tokia metafora tai "Taikli" p.s. kabutes matot?? PP
                                Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                Comment


                                  #76
                                  Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
                                  SVEIKI VISI>>>> I am back...
                                  NU didmiesti tu cia ir pasakai.... savo isvedziojimus... GAliu viena pasakyt.... cia apie tuscius kamsciu apibrezimu konkursus kalbet neverta nes jau taip prisijuokiau is tu kurie teigia apie "TIKRUS KAMSCIUS" :-)))) tiesiog liaudiskai tariant sysiojau i kelnes....

                                  EISMO KAMSCIO/GRUSTIES APIBREZIMAS: EISMO KAMSTIS TAI EISMO VYKSMO REISKINYS KAI DEL VIENOKIU AR KITOKIU PRIEZASCIU (PVZ AVARIJOS, didelio automobiliu kiekio vaz. dalyje ar dar kitko) DINGSTA NORMALUS GATVES, KELIO RUOZO, NORMALUS FUNKCIONALUMAS NEPRIKLAUSOMAI NUO AUTOMOBILIU KIEKIO ILGIO AR DAR KAZKO..... t.y. jeigu mano kieme uzgeso senukas ir prakiuro jo visos 4 padangos (tarkim)ir jis negaledamas pastumti savo zhYYYYYgulio i sali neleidzia man normaliai naudotis vaziuojamaja dalimi, ar pravaziuoti man i tiksla (siu atveju gatve) si reiskini galima vadinti kamsciu... nes toks kamscio apibrezimas, ir jei jau tokie protingos tikru kamciu vaidilutes... ))

                                  Kaip esu jau anksciau minejes siauliuose yra 130 000 gyventoju, ir 10 - 15 min kamstis tai jau yra kaip gerbiamieji vadina "TIKRAS KAMSTIS"... nes paskaiciavus pagal formule kelio ruoze 3minutes = 100% o 10 minuciu = x% gausime x=100x10=1000/3 = 300% , t.y.gatves funkcionalumas sumazeja 3 kartus siauliuose... taip kad pradzioje situ diskusiju apie tai ir snekejau... P.s. SPAUDZIU DESINE ZMONEMS KURIE BENT STENGIASI ZMONEMS ISAISKINT KAS YRA KAMSTIS( IR TU TEN TAIKLIAI PALYGINAI SU TUO KISTUKU IR BACKA.. tik kazkas vis dar nesupranta :-) IR KAZKAS KAZKA NEAISKAUS PASAKE APIE BACKOS KAMSTI, tokia metafora tai "Taikli" p.s. kabutes matot?? PP
                                  Sveikas sugrizes Neisizeisk, bet negaliu su visais gincytis, nes neturiu tiek laiko ir beje, bijau, kad su tavim pasigincijes galiu pradeti Siauliuose 2 valandu kamscio ieskoti.
                                  Pirma leisk man su deep'u issiaiskinti del Vilniaus kamsciu. Budamas Lietuvoje, uzsuksiu ir i savo gimtine, tad paieskosim kamsciu ir ten

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                    Suprantu (cia visai rimtai)!!! Nebutinai matuosime, kiek vienoje gatveje km kamsciu susidaro. Vilniaus atveju, tiesiog parinksim pacia judrausia sankrya/zieda ir uzfiksuosim ar normaliom esmo salygom uztrunkamas 5 minutes, vaziuosim maziausiai 2 valandas! Ka pasakysi? Viska darysim pagal tave (tavo vieta, tavo laikas ir t.t.), o as tik stebesiu su kamera ir matuosiu laika, jau sakiau, kad islaidas tai pat padengsiu! Tik duok man 2 valandas 5 minuciu atkarpoje pasedeti. Cia tavo sansas, irodyti, kad as klystu!!!
                                    Didmiesti išmok diskutuot. Pats pasakai teiginį ir liepi man jį įrodyt argi ne kvaila.

                                    Štai mano pasakymas apie kasdienius kamščius.
                                    Jeigu važiuoji į darbą valandą laiko, kur galėtum nuvažiuot per 15 min. tai jau yra problema.

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Didmiestis Rodyti pranešimą
                                      Sveikas sugrizes Neisizeisk, bet negaliu su visais gincytis, nes neturiu tiek laiko ir beje, bijau, kad su tavim pasigincijes galiu pradeti Siauliuose 2 valandu kamscio ieskoti.
                                      Pirma leisk man su deep'u issiaiskinti del Vilniaus kamsciu. Budamas Lietuvoje, uzsuksiu ir i savo gimtine, tad paieskosim kamsciu ir ten
                                      Zmogau nebuk idomus... atsiversk ta knygute vadinama keliu eismo taisykles, ir pasiziurek apie ka kalbi.... :-) kamstis nera 2h valandu trukmes automobilio stovejimas kelyje... kamstis kaip ir viskas siame pasaulyje turi apibrezima... nesvarbu ar mazas tarakoniukas ar didelis tarakonas jie abu tarakonai... nes nepasakysi kad vienas ju va cia tai tarakonas, o kitas tai cia pfff skruzdele :-) AUKSCIAU PAMINEJAU KAS YRA KAMSTIS, moxliskai, ne savo patirtimi o realiai... NEJAU TURI KOKIU NORS SUTRIKIMU?? :-)
                                      Žymus zmogus yra pasakęs: "Kosmosas ir žmonių kvailumas yra begaliniai, nors del kosmoso abejoju"

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
                                        Didmiesti išmok diskutuot. Pats pasakai teiginį ir liepi man jį įrodyt argi ne kvaila.

                                        Štai mano pasakymas apie kasdienius kamščius.
                                        Bet tu taipogi daviai suprasti, kad Vilniaus kamsciai= Cikagos kamsciams Tad as ir prasau taves fizisku irodymu. Nereikia nusiplovineti, Deep'ai! As tau suteikiu visas salygas tam ligybes zenklui irodyti. Viska darysim pagal tavo nurodymus, tik tu sutik atlikti si maza projekteli, nes cia tavo sansas parodyti, kad as klystu ir uzciaupti mane! Zinai, jeigu tu man irodysi, kad 5 minuciu atstuma reikia vaziuoti ne maziau 2 valandas Vilniuje, tai as pasitrauksiu is sio forumo! Kaip tau tokios "stafkes"? Tu nieko neprarasi net ir pralaimejes!!!
                                        Paskutinis taisė Didmiestis; 2006.11.16, 08:05.

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė FruityLoopsas Rodyti pranešimą
                                          Zmogau nebuk idomus... atsiversk ta knygute vadinama keliu eismo taisykles, ir pasiziurek apie ka kalbi.... :-) kamstis nera 2h valandu trukmes automobilio stovejimas kelyje... kamstis kaip ir viskas siame pasaulyje turi apibrezima... nesvarbu ar mazas tarakoniukas ar didelis tarakonas jie abu tarakonai... nes nepasakysi kad vienas ju va cia tai tarakonas, o kitas tai cia pfff skruzdele :-) AUKSCIAU PAMINEJAU KAS YRA KAMSTIS, moxliskai, ne savo patirtimi o realiai... NEJAU TURI KOKIU NORS SUTRIKIMU?? :-)
                                          As tau jau pasakiau viska, ka norejau pasakyti. Daugiau nesikartosiu!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X