Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Geležinio Vilko ir Ukmergės gatvių sankryža

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė taimis Rodyti pranešimą
    Geriau kad neplėštų Savivaldybes, greit nieko neliktų jeigu visi pradėtų į teismus eiti. Geriau kad parduotų miestui tuos skypus.
    Tai kad tas "miestas", net ir nenori ispirkt tu sklypu, arba jei ir nori tai uz juokingas kainas, del ko turbut gyventojai ir nesutinka.

    Comment


      Tos juokingos sumos pasidarys mielos kai ilgiau pagyvens tokių gatvių apsupti.

      Pažiurėsim kaip šitas reikalas išsispręs.

      Comment


        Parašė taimis Rodyti pranešimą
        Tos juokingos sumos pasidarys mielos kai ilgiau pagyvens tokių gatvių apsupti.

        Pažiurėsim kaip šitas reikalas išsispręs.
        Ne vietoj cia toks ciniskas tonas, nes cia reikia ne ant tu zmoniu dantis griezt, o ant savivaldybes kuri nesuderino visko su jais. Kodel tie gyventojai turi parduoti savo sklypus uz daug mazesnes sumas, nei is tikruju buvo/yra verti? Nesamone.

        Comment


          Jie neturi nieko so savo sklypais daryti.

          Comment


            Parašė taimis Rodyti pranešimą
            Jie neturi nieko so savo sklypais daryti.
            Bet jeigu jau ten zmones gyvena daug metu.

            Comment


              Nelabai aš suprantu iš kur kyla tokios diskusijos? Gal kaunaz įsidarbino Vilniaus savivaldybėje ir žino visas detales? Tai kokios sumos buvo siūlomos ir kiek iš tikrųjų yra verti tie namai? Ir iš viso ar buvo kas nors kam nors siūloma? O gal jau nupirkti tie namai? O gal tiesiog sudės naujus langus ir viskas? O gal... Man bent jau tokie klausimai kiltų prieš analogiškas diskusijas. Tačiau pasirodo, kad galima diskutuoti ir apie tai ko nežinai.

              Comment


                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                Bet jeigu jau ten zmones gyvena daug metu.
                Tai taip, kaip ir sakiau, jie neturi nieko daryti.

                Comment


                  Parašė Edd Rodyti pranešimą
                  Nelabai aš suprantu iš kur kyla tokios diskusijos? Gal kaunaz įsidarbino Vilniaus savivaldybėje ir žino visas detales? Tai kokios sumos buvo siūlomos ir kiek iš tikrųjų yra verti tie namai? Ir iš viso ar buvo kas nors kam nors siūloma? O gal jau nupirkti tie namai? O gal tiesiog sudės naujus langus ir viskas? O gal... Man bent jau tokie klausimai kiltų prieš analogiškas diskusijas. Tačiau pasirodo, kad galima diskutuoti ir apie tai ko nežinai.
                  Faktas yra tas kad viadukai visi yra beveik baigti, o gyventojai kaip gyveno ten taip ir gyvens. Tai savaime suprantama kad kazkas netvarkoj.

                  Comment


                    Parašė taimis Rodyti pranešimą
                    Tai taip, kaip ir sakiau, jie neturi nieko daryti.
                    Bet kai jie ten pradejo gyvent, tai dar nebuvo viaduko

                    Comment


                      Viskas čia tvarkoj, JIE GYVENA KAIP IR GYVENO. Taip ir turi būti .

                      Comment


                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                        Bet kai jie ten pradejo gyvent, tai dar nebuvo viaduko
                        Kai aš Vilniuj gyvenai atsirado visko naujo, dar nebuvo "Drogo" kurį netoli pastatė...

                        Comment


                          Parašė taimis Rodyti pranešimą
                          Kai aš Vilniuj gyvenai atsirado visko naujo, dar nebuvo "Drogo" kurį netoli pastatė...
                          Bet tavo namai nera apsuti keliais is visu pusiu keliu metru atstumu stogo aukstyje?

                          Comment


                            Nu ką jau padarysi, o pirmas kelias jau seniai ten buvo.

                            Tai dabar Šnipiškėse nustosim statyt, nes kai žmonės nusipirko savo trobeles dar 'Europos' nebuvo.

                            Comment


                              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                              Faktas yra tas kad viadukai visi yra beveik baigti, o gyventojai kaip gyveno ten taip ir gyvens. Tai savaime suprantama kad kazkas netvarkoj.
                              Iš kur tu žinai ar ten kas gyvena ir ar gyvens? Norint kažką teigti, prieš tai reikia išsiaiškinti kokia situacija. O viadukas dar labai ilgai kaip nebus baigtas.

                              Kiek mačiau pavyzdžių, tai tiesiant gatves, šalia esančių namų neišpirkinėja. Jiems tiesiog sudeda naujus langus ir viskas. Konkrečiai, šiuo atveju nežinau kaip jie turi daryti. Vėlgi, prieš diskutuojant reikia kažką žinoti. Kokie yra reikalavimai tiesiant kelius? Kokie atstumai turi būti ir pan.

                              Comment


                                Taip. Aš baigiu, nes čia amžinai galima nepagrystai diskutuoti.

                                Comment


                                  Parašė taimis Rodyti pranešimą
                                  Nu ką jau padarysi, o pirmas kelias jau seniai ten buvo.

                                  Tai dabar Šnipiškėse nustosim statyt, nes kai žmonės nusipirko savo trobeles dar 'Europos' nebuvo.
                                  Tai tas pacias snipiskes aisku irgi reikia isgriauti, bet visu pirma parengus normalu plana, suderinus viska su gyventojais ir suradus lesu apmoketi ju senuosius namus.

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    Iš kur tu žinai ar ten kas gyvena ir ar gyvens? Norint kažką teigti, prieš tai reikia išsiaiškinti kokia situacija. O viadukas dar labai ilgai kaip nebus baigtas.

                                    Kiek mačiau pavyzdžių, tai tiesiant gatves, šalia esančių namų neišpirkinėja. Jiems tiesiog sudeda naujus langus ir viskas. Konkrečiai, šiuo atveju nežinau kaip jie turi daryti. Vėlgi, prieš diskutuojant reikia kažką žinoti. Kokie yra reikalavimai tiesiant kelius? Kokie atstumai turi būti ir pan.
                                    Man atrodo namai viduryje prospekto tikrai nera normalu, man atrodo kad ta suprast nereikia daug zinot.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo namai viduryje prospekto tikrai nera normalu, man atrodo kad ta suprast nereikia daug zinot.
                                      Gal ir nenormalu, nors namų šalia gatvių visur yra pilna. Pusę Lietuvos reiktų išgriauti. Reiktų sužinoti daugiau apie situaciją ir tada diskutuoti.

                                      Comment


                                        Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                        Tai tas pacias snipiskes aisku irgi reikia isgriauti, bet visu pirma parengus normalu plana, suderinus viska su gyventojais ir suradus lesu apmoketi ju senuosius namus.
                                        Nelabai suprantu kodėl reikia savivaldybei išpirkti namus Šnipiškėse.

                                        Comment


                                          Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                          Gal ir nenormalu, nors namų šalia gatvių visur yra pilna. Pusę Lietuvos reiktų išgriauti. Reiktų sužinoti daugiau apie situaciją ir tada diskutuoti.
                                          Kas per savybe pas zmones isvesti paprasta sakini iki absurdisko prasmes istraukus kelis zodzius? Kur as sakiau kad neturi nemu but salia gatves? As tik kalbu apie tai kad siuo atveju tai ne salia gatves, o apskritai apsupta gatviu ir viaduko, cia visai kitas atvejis.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X