Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    tai jeigu stulpai stambūs, tai savaime aišku, kad ant jų galima kabinti laidus. tikėkimės, kad šia linkme ir bus dirbama toliau.

    Comment


      Druskininkų g. (2008-10-07 update):


      iPhone foto

      iPhone foto

      iPhone foto

      Comment


        Smalininkų g. (2008-10-07 update):


        iPhone foto

        iPhone foto

        iPhone foto

        Comment


          Puodžių g. (2008-10-07 update):


          iPhone foto

          iPhone foto

          Comment


            O dangos keitimas tose gatvelėse nėra kartais susijęs su tų dviejų naujų namu pastatymu netoli Nemuno - Puodžių gatvių?
            Mano blogas

            Comment


              hmmm idomi sąmokslo teorija... sakai gali kartotis fredos istorija? bet šią vietą teisina jos statusas - tai juk senamiestis, miesto širdis

              Comment


                Kažkaip tas kvartalas visai nepanašus i senamiesti, ant tiek baisiai nesutvarkytas, kad daugiau i bomzyna panašus...

                Comment


                  Keista šiaip, gi tarpukariu buvo tam tikro, gan pelningo, verslo kvartalas
                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                  Comment


                    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                    hmmm idomi sąmokslo teorija... sakai gali kartotis fredos istorija? bet šią vietą teisina jos statusas - tai juk senamiestis, miesto širdis
                    kažkas jau čia minėjo apie senamiesčio atstatymo nuo grundinio pradžią - ir aš tam žmogui visiškai pritariu.

                    Paprastai bet ka statant ar kapitaliai renovuojant, aplinka tvarkoma paskutiniu punktu - kai jau visi sunkieji darbai atlikti. Šiuo gi atveju, kai namai (ar tai kas iš jų likę) visiškos lūšnos ir reikalauja KAPITALINIO remonto - remontuoti grindinį mano manymų yra VISIŠKAI netikslinga.

                    Bet kokiu atveju ta danga bus sugadinta (apgadinta) jei kažkada ten namai bus renovuojami....
                    Paskutinis taisė goolfietis; 2008.10.07, 20:10.
                    Mano blogas

                    Comment


                      /\ na, bet galbūt ta danga suaktyvins tose gatvelėse namų remontą, įneš gyvybės? tuomet man visiškai negaila bus tos dangos, nes ji bus pasitarnavusi su kaupu

                      Comment


                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                        /\ na, bet galbūt ta danga suaktyvins tose gatvelėse namų remontą, įneš gyvybės? tuomet man visiškai negaila bus tos dangos, nes ji bus pasitarnavusi su kaupu
                        nu bet sutik, kad nelogiška tokiomis pinigų sumomis "aktyvinti" namų remontą...

                        Nes po namų remonto, dangą reikės dėti naują....
                        Mano blogas

                        Comment


                          Namai priklauso privatiems asmenims, kurie ju tikrai artimiausiu metu nemanau, kad prades rekonstrukcijos. Sutvarkytos gatves galbut ines pokyciu, nes anksciau sis kvartalas niekam neidomus buvo..

                          Comment


                            na tiesiog aš visada ir visur stengiuosi matyti šviesią pusę, juk taip gyventi lengviau ir geriau. nesu pesimistas

                            Comment


                              Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                              Namai priklauso privatiems asmenims, kurie ju tikrai artimiausiu metu nemanau, kad prades rekonstrukcijos. Sutvarkytos gatves galbut ines pokyciu, nes anksciau sis kvartalas niekam neidomus buvo..
                              Didele dalis sklypu (ir su pastatais) siame kvartale priklauso juridiniams asmenims. Yra parengti detalieji didelio masto statyboms

                              Comment


                                /\ super naujienos! kaip ir sakiau - tie pinigai bus lašas jūroje, jeigu bus pradėtas tvarkyti senamiestis!

                                Comment


                                  Daznai pasivaikstau/pavazineju senamiestyje. Ir butent si dalis, nuo Vilniaus gatves iki Karaliaus M. pr. man yra labai niuri. Sakyciau viso to pasekme, bent man atrodo, yra prospektas. Senamiestis atsimusa i ji, ir kartu atitveria nuo upes. Zinoma daug diskutuota ta tema, bet visgi sitas prospektas atkirto miesta nuo Nemuno...
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    Rausiama L. Sapiegos gatvė, lyg ir tvarkomi šaligatviai (bent jau bordiūrai prie gatvės). Gal kas žinote, kiek jie čia juos tvarkys? Ta prasme perdėjinės visą šaligatvį ar tik dalį?

                                    Comment


                                      Druskininkų g. (2008-10-13 update):


                                      iPhone foto

                                      Comment


                                        Oro gurkšnis eismo sistemai - www.kaunodiena.lt

                                        Kaunas rengiasi eismo pokyčiams: lapkritį bus atidaryta M.K.Čiurlionio tilto estakada, naujoji Marvelės gatvė ir "Via Balticos" transporto mazgas.

                                        Comment


                                          Kai bus atidaryti naujieji transporto objektai, matysime, ar išliks posūkis į kairę už Aleksoto tilto.
                                          Įdomu, kuo gali užkliūti tas posūkis? Juk jis niekam netrukdo, važiuojant į Aleksotą leidžia išvengti visų šviesoforų ir nuima dalį apkrautumo nuo Marvelės gatvės. Gal aš čia kažką ne taip suprantu?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X