Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, daug metų gyvenau Romainiuose, minėta Bivylių gatvė iš tiesų labiau tranzitinė ir pagerintų susiekimą tarp rajonų. Aš pats geriau važiuodavau ratą geru keliu, nei tais duobėtais grioviais O šaip tai taip, Romainiuose gausu laukuose pristatytų kotedžų, tai patikėkit, kokie ten visi aršūs, savivaldybė turi DUOT

    Comment


      Gal kas nors kartais girdėjote: ar dar planuojamas iš J. Semaškos gatvės išvažiavimas i Vakarinį aplinkkelį (pvz per Sutemos gatvę)?

      Comment


        Planuojamas, bet kada bus įgyvendintas, niekas tau neatsakys

        Comment


          Židrunas Garšva vakar papostino Fb, gal kas matė. 2016metų planai:

          Žalia- jau yra
          Raudona- bus 2016
          Mėlyna- iš ES fondų

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Židrunas Garšva vakar papostino Fb, gal kas matė. 2016metų planai:

            Žalia- jau yra
            Raudona- bus 2016
            Mėlyna- iš ES fondų

            Atvaizdas
            O geltoni guzikai ką reiškia?

            Comment


              Įdomu ar žada užbaigti Petrausko g. iki Savanorių pr. atkarpą. Žadėjo žadėjo, o dabar tyli.

              Comment


                Man nesuprantama, kodėl nerekonstruoja centrinių gatvių už ES pinigus, nes Kęstučio, Donelaičio gatvės o ypač šaligatviai tai tragedija.

                Comment


                  Įdomu kas ten Savanorių pr. bus - mėlyni gabaliukai, ala šviesoforus įrenginės sankryžose?
                  As much power as necessary, as much freedom as possible

                  Comment


                    Nepagaunu iš šio žemėlapio ar įeis Prancūzų - Verkių gatvės?

                    Comment


                      Europos pr. tąsa iki Via Baltikos kaip ir pamiršta.
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        Po žiemos (o gal tai buvo ir anksčiau tik dabar pastebėjau) mano akim yra žiaurokas vaizdas su renovuotomis Karaliaus Mindaugo ir Jonavos gatvėmis. Kelio danga pilna įvairiausių trūkių. Greitu metu jei jie nebus tvarkomi atsivers duobės ties jais. Manau kad šiose gatvėse Remiksas bus nepasiteisinęs.

                        Comment


                          Na garantinis dar vis galioja.O šiap jau vasaris, o jokių žinių apie planuojamus gatvių remontus, net einamuosius.

                          Comment


                            Parašė Tomkis Rodyti pranešimą
                            Nepagaunu iš šio žemėlapio ar įeis Prancūzų - Verkių gatvės?
                            Prancūzų ir Verkių rekonstrukcijos projektas jau seniai parengtas ir suderintas su rajono bendruojeme. Ankstenė taryba buvo "numačius" šį projektą vykdyti iš ES pinigų. Šiame plane ES nesimato, tad gal bus pajudintas šis kaimo vieškeliukas.

                            Comment


                              Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                              Prancūzų ir Verkių rekonstrukcijos projektas jau seniai parengtas ir suderintas su rajono bendruojeme. Ankstenė taryba buvo "numačius" šį projektą vykdyti iš ES pinigų. Šiame plane ES nesimato, tad gal bus pajudintas šis kaimo vieškeliukas.
                              puiku, na nėra jau toks visai kaimo vieškeliukas, srautas automobilių pakankamai nemažas, ypatingai link III ligoninės.

                              Comment


                                Pastraipa iš straipsnio apie Lidl:
                                Ramučiuose, šalia magistralės Vilnius-Kaunas, besiplėtojančiame Kauno logistikos parke jau veikia Lietuvos pašto ir
                                „Gintarinės vaistinės“ rūšiavimo-paskirstymo sandėliai, planuoja kurtis kitos kompanijos. Atsižvelgdama į didėjančius sunkiasvorio transporto srautus, Automobilių kelių direkcija šioje vietoje projektuoja naują viaduką. Planuojama sutvarkyti ir kai kurias Ramučių gatves.

                                Comment


                                  Savanorių/Kovo 11osios sankryžoje pats laikas būtų juostas supaišyti, nes pasikeitusi eismo tvarka ne visiems suprantama (deja). Dabar toje sankryžoje iš pirmos tik į dešinę, iš antros tiesiai, o iš trečios tiesiai ir į kairę. Dukart šiandien kirtau tą sankryžą, važiavau kovo 11osios gatve link Krėvės prospekto, abukart važiavau iš trečios juostos tiesiai. Abu kartus važiuojantys antra juosta riedėjo sau laimingi tiesiai, o man vienintelis kelias buvo į priešpriešinę už sankryžos. Tie ženklai jau kuris laikas kaip pasikeitę ten, bet žmonėm sunkiai susivokia kažkodėl.

                                  Comment


                                    Kad ten ir anksčiau visi belekaip važiuodavo. Ta sankryža yra nesusipratimas ir dar dėl autobuso stotelės kalniečių prekybos centro pusėj.

                                    Comment


                                      Tai kad supaišytos tos jau linijos naujai. O aš važiavau iš antros į pirma link kovo 11 g. o vienas iš pirmos važiavo tiesiai jis man į sparną priekini aš jam į buferi galini, tai policija bando mane dar kaltu padaryti, kad žmogus nevietinis (nors kaiptik turėtu sekti ženklus).

                                      Comment


                                        Parašė Corps Rodyti pranešimą
                                        Tai kad supaišytos tos jau linijos naujai. O aš važiavau iš antros į pirma link kovo 11 g. o vienas iš pirmos važiavo tiesiai jis man į sparną priekini aš jam į buferi galini, tai policija bando mane dar kaltu padaryti, kad žmogus nevietinis (nors kaiptik turėtu sekti ženklus).
                                        Vakar linijų sankryžoje tikrai nebuvo. Aš vakar kai važiavau iš trečios, man antroj važiavęs taksas vietos nepaliko daviau ant signalo. Tai taksioras, kaip tikras kietas šoferis, kirto vidury gatvės ant stabdžių, kai aš pro pirmą juostą jį pravažiavau tai jis pasivijo mane ir per langą rodė, kad sustočiau

                                        Comment


                                          reikejo mest per langa, kai sis ji nusileides

                                          Comment

                                          Working...
                                          X