Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė mantasm Rodyti pranešimą
    Demokratijos grimasos. Man nepatinka gyvent tešlyne ar būti vienos ar kitos pusės įkaitu tai ir negyvenu. O gyvenant daugiabučiuose tenka ieškot kompromisų ir neišvengiamai kartais tampi „įkaitu“.
    Kaip jau tau atsakė, tešlyne statyti negalima vien dėl to, kad tu paskui tą purvą išvežioji po visą miestą.

    Comment


      Bendrija gali įrengti ratų plovimo punktą ties kiemo išvažiavimu. /s

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        Kaip jau tau atsakė, tešlyne statyti negalima vien dėl to, kad tu paskui tą purvą išvežioji po visą miestą.
        Turiu įtarimą, kad daugumai vienodai rodo ir patys išvežioja.

        Man nepatinka. Bet turim ką turim. Per jėgą mielu nepaversi. Kitaip ir renkami krabai su eksvaldais.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Kuo remiantis atmesti? Ten visur zona "Stovėti draudžiama"

          Dėl dviračių gatvės atkarpos prie Sluškų rūmų ir "legalaus" parkingo. Atsakymas iš tvarkau miestą gan keistas, nes šitoje nuotraukoje matomas ženklas yra nr. 540

          Informuojame, kad ši dviračių gatvė dar nėra baigta rekonstruoti, neperduota miestui valdyti. Pagal projektinius sprendinius Vileišio g., Sluškų g., K. Bugos g. turės būti įrengti stovėjimą draudžiantys kelio ženklai Nr. 540 (Zona, kurioje draudžiama stovėti).

          Comment


            Parašė gangstarr Rodyti pranešimą

            Dėl dviračių gatvės atkarpos prie Sluškų rūmų ir "legalaus" parkingo. Atsakymas iš tvarkau miestą gan keistas, nes šitoje nuotraukoje matomas ženklas yra nr. 540
            Šiaip mačiau mašinų su raudonais lapeliais už valytuvo, taip pat kalbėjau su Viešąja tvarka telefonu, tai užtikrino, kad tikrai žino tą vietą ir baudžia.

            Comment


              Kaune Bermudų trikampyje prie Vaidilutės darželio atvežantys vaikus buvo suniokoję žaliuosius plotus tarp medžių, po to buvo rekonstrukcija, pakeitė trinkeles kelio ir t.t., nepraėjo nė metai, vėl pradėjo naikinti savo "aš truputį ant žolės" parkavimais žaliuosius plotus. Praeinant pro šalį vienam kitam vis užsimindavau, kad nestatytų ant žolės, o vietiniai puikiai sugalvojo, tarpuose tarp medžių dar susodino po medelį, kad nesiparkuotų.

              Po rekonstrukcijos 2023-06:

              Click image for larger version  Name:	20230616_170056.jpg Views:	2 Size:	506,4 kB ID:	2121771

              Dabar 2024-04-03
              Click image for larger version  Name:	20240403_075714.jpg Views:	2 Size:	419,6 kB ID:	2121772

              Click image for larger version  Name:	20240403_075706.jpg Views:	2 Size:	589,1 kB ID:	2121773

              Vienas vadeliotojas Mercedeso tai nuoširdžiai nesuprato kai paprašiau, kad nestatytų ant žolės, sako o tai kas blogai. Idiotas.

              Vienu žodžiu jei nėra fizinių barjerų, tokie vadeliotojai nemato problemų statyti ant žolės ir padaryti pelkyną.

              P.S. Beje tos skaldos akmenukų po rudens-žiemos sezono realiai nebesimato ir nepasiteisinimas statyti 20-30 cm šalikelėje.
              Paskutinis taisė booraz; 2024.04.03, 08:22.
              AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

              Comment


                Išleisti iš padangų orą?..

                Comment


                  Puiki parkovkė pusiau ant dviračių tako, pusiau ant šaligatvio. Aišku, kaip priklauso, abu su avariniais - turbūt sugedo arba benzinas baigėsi.
                  Beje, parkingo vietos, esančios ~50 metrų atgal - tuščios. Eilinis Vilniaus vadzylų pochuizmas ir nesugebėjimas paeit 100 metrų.

                  Click image for larger version

Name:	20240416_173806.jpg
Views:	430
Size:	1,86 MB
ID:	2124578

                  Comment


                    Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                    Puiki parkovkė pusiau ant dviračių tako, pusiau ant šaligatvio. Aišku, kaip priklauso, abu su avariniais - turbūt sugedo arba benzinas baigėsi.
                    Beje, parkingo vietos, esančios ~50 metrų atgal - tuščios. Eilinis Vilniaus vadzylų pochuizmas ir nesugebėjimas paeit 100 metrų.

                    Click image for larger version

Name:	20240416_173806.jpg
Views:	430
Size:	1,86 MB
ID:	2124578
                    Pranešei per Tvarkau miestą ar kt. platformą?

                    Comment


                      Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                      Puiki parkovkė pusiau ant dviračių tako, pusiau ant šaligatvio. Aišku, kaip priklauso, abu su avariniais - turbūt sugedo arba benzinas baigėsi.
                      Beje, parkingo vietos, esančios ~50 metrų atgal - tuščios. Eilinis Vilniaus vadzylų pochuizmas ir nesugebėjimas paeit 100 metrų.

                      [ATTACH=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","data-attachmentid":2124578
                      Stovėjo šitas mėlynas VW caddy (ar koks ten?) vakar dar apie 7 vakaro ten. užėjau į vidų, paklausiau receptionisto, kieno čia mašina? Sakė nežino, tai informavau, kad išsiaiškinsiu su policijos pagalba. Policijai neskambinau, bet pranešiau viešąjai tvarkai+nufotkinau ir pranešiu per Tvarkaumiesta. Jei dar užtaikysiu ir turėsiu šiek tiek laiko, pabandysi šiek tiek įdomesnių priemonių.

                      Comment


                        Parašė Riedutis Rodyti pranešimą

                        Pranešei per Tvarkau miestą ar kt. platformą?
                        Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.

                        Comment


                          Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                          Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.
                          Ten labai sporadiškai būna t.y. gal specifiniu paros metu, kai kuriomis dienomis. Šeštadienio rytą (~10-11 val.) irgi verta pravažiuoti.

                          Comment


                            Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                            Pravažiavau pro šalį, foto iš kamščio. Bet panašu kad reikės dalį laisvo laiko skirt aplankyt tą vietą ir įnešt šiek tiek vairuotojų genocido.
                            Deja, reikia, kad kažkas savo laiką tokiems skirtų...
                            Pats prieš porą dienų sureportinau dar kartą Antakalnio g. ant šaligatvio sustatytus. Labai nenoriu, nu bet konkrečiai užknisa, kad jie net nepataiko ant šaligatvio normaliai pravažiuot ir purvynus padaro.
                            Tvarkau miesta 1
                            Tvarkau miesta 2
                            Tvarkau miesta 3

                            Comment


                              Beje, įdomu, kaip Tvarkau miestą reaguoja į pranešimus, kur užvažiuota tik vienu/dviem ratais?
                              Netyčia užmačiau viename iš Žirmūnų kiemų:
                              Click image for larger version

Name:	20240413_201732.jpg
Views:	289
Size:	2,55 MB
ID:	2124760

                              Comment


                                ↑ Baudžia. Kažkada vienam išrašė dvi baudas, kad tuo pat metu ir ant šaligatvio ir ant geltonos linijos.

                                Parašė Riedutis Rodyti pranešimą
                                ↑ Gali kas paaiškinti teisiškai: kodėl saugo duomenis apie pažeidėją, bet pažeidėjui paprašius "susipažinti su visa tyrimo medžiaga" atsiunčia visus pranešėjo kontaktinius duomenis? Pvz., man atsiuntė mane įskundusios pranešėjos el. pašto adresą. Kam man jis arba tel. nr.? Kodėl policija sudaro prielaidas dabar man ją terorizuoti, spam'inti ir taip eskaluojant padėti taikyti psihologinį smurtą?
                                ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                                Comment


                                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą
                                  Beje, įdomu, kaip Tvarkau miestą reaguoja į pranešimus, kur užvažiuota tik vienu/dviem ratais?
                                  Netyčia užmačiau viename iš Žirmūnų kiemų:
                                  Baudžia.

                                  Comment


                                    Bent jau prieš kiek daugiau nei metus, kur analogišku vieno rato principu buvo užvažiuota ant žolės, tai buvo pradėta administracinio nusižengimo teisena, bet siunčiau policijai. Tvarkaumiestą mane nuvylė, kai vienu pranešimu neleido pranešti apie kelis automobilius, atmetė mano pranešimą, nes reikia kiekvienos mašinos nuotraukas kelti kaip atskirą pranešimą, nors jie stovėjo abu šalia viens kito. Šiuo atžvilgiu epolicija yra geresnis variantas, net jei kažkas ir skundžiasi, kad neva daro vis nepatogesnę pranešinėjimui.

                                    Comment


                                      Parašė dondc Rodyti pranešimą
                                      ↑ Baudžia. Kažkada vienam išrašė dvi baudas, kad tuo pat metu ir ant šaligatvio ir ant geltonos linijos.



                                      ↑ Gali kas paaiškinti teisiškai: kodėl saugo duomenis apie pažeidėją, bet pažeidėjui paprašius "susipažinti su visa tyrimo medžiaga" atsiunčia visus pranešėjo kontaktinius duomenis? Pvz., man atsiuntė mane įskundusios pranešėjos el. pašto adresą. Kam man jis arba tel. nr.? Kodėl policija sudaro prielaidas dabar man ją terorizuoti, spam'inti ir taip eskaluojant padėti taikyti psihologinį smurtą?
                                      Dar yra kur mums tobulėti. Logika - tipo turi turėti teisę žinoti, kas tau kaltinimą pareiškė. Bet čia - administracinė teisė, teoriškai (kiek suprantu), tai "kaltinimus" pareiškia administracinį protokolą surašanti įstaiga. Aš, kaip pranešėjas, juk nereikalauju, kad man kažkokią žalą atlygintų, tai nzn, kokia prasmė yra atskleisti mano duomenis.

                                      Comment


                                        Iš fabijoniškių FB

                                        Comment


                                          Zole visokie narkomanai kieme sugalvoja set ant parkingo…

                                          Comment

                                          Working...
                                          X