Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Tvarkau miestą. Parkavimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pompadu Rodyti pranešimą

    Sakau: noriu, kad man perskambintų tardytojas ir atsiųstų el. paštą nusiųsti nuotraukas.
    Nereikėjo sakyti šitos vietos ir tiek. Užtekę būtų paskambinus pasakyti, kad stovi ant žolės/šaligatvio/po ženklu. Nenurodinėkite jiems, ką norite kad darytų, tiesiog praneškite, lyg prašytumėtės policijos ekipažo gyvai į vietą (aišku to irgi nesakykite), ir tada natūraliai su jumis susisieks. Man padeda tai, kad skambindamas aš paminiu, kad svarbu ne nubaudimas, bet kad reikia susisiekti su vairuotoju, kad patraukti tą mašiną, nes ji gali trukdyti iš teritorijos išsukančiam vilkikui, nors šiuo metu gal ir netrukdo, bet rodo blogą pavyzdį kitiems ar pan.. Viskas suveikia, niekada nieks nėra atmetę mano pranešimo.

    Comment


      Ok, gal kitąkart suveiks. Prieš tai nesakėte, kad, pasirodo, dar reikia ir naudoti tam tikrą leksiką/kalbos kodą, jog teiktųsi reaguoti tinkamai.
      Bet klausimas kitas: jūs rašėte, kad paskambinus nubaudžia iškart, o štai epolicijoj užtrunka savaitėmis. Tai kodėl man 112 sakė, kad 'visur vienodai užtrunka nubaudimas'?

      Ir kitas dalykas: tai jūsų atveju iš tiesų svarbu, kad patrauktų auto ar svarbu, kad būtų nubaustas, tik paskambinę 112 sakote, kad svarbu patraukimas?

      IRD žemėlapyje matau, kad dar neatsiradęs NEI VIENAS mano vasario mėnesio pranešimas, nors jau vasario vidurys!!! Apgailėtina.
      Paskutinis taisė Pompadu; 2024.02.14, 14:30.

      Comment


        Parašė Pompadu Rodyti pranešimą
        IRD žemėlapyje matau, kad dar neatsiradęs NEI VIENAS mano vasario mėnesio pranešimas, nors jau vasario vidurys!!! Apgailėtina.
        Keista, mano pranešimai atsiranda per kelias dienas. Beje, aš reportinu anonimiškai. Taip daug greičiau, nei pateikiant savo duomenis, nes nėra tiek daug žingsnių.

        Comment


          Na tai faktas, tikrai nereikia skambinant sakyti, kas ką turi daryti. Užtenka pasakyti koks pažeidimas ir tiek. Daugiausia ką galite pasakyti - kad turite padaręs nuotraukas. Bet tikrai ne daugiau su savo detaliais prašymais - BPC operatorė pati galimai nežino, kokių tiksliai veiksmų policija imasi toliau. Jūsų pranešimas bus užregistruotas ir perduotas policijos pareigūnams, o tie jau su jumis susisieks.
          Dėl žemėlapio - jei jums teks laimė, kad automobilis priklauso fiziniam (ne juridiniam) asmeniui, kas reiškia, kad protokolas surašomas konkrečiam asmeniui, ir jei su jumis susisieks tyrėja(s), kurių numeris prasideda 8664 56 8/9XX (paskutiniai 2-3 skaitmenys nežymiai skiriasi, bet pradžia pas visus tokia pati), tai tikrai atsirasdavo įrašai sekančią dieną.

          P.S. Taip, man svarbu ir kad būtų patrauktas (pirmiausia), o tada nubaustas, bet paprastai antrą kartą toje pačioje vietoje daugiau nebestato, nes gavus policijos skambutį ir atėję perstatyti, po mano paaiškinimo supranta, kodėl čia sustoti draudžiama ir kam jų mašina gali trukdyti.
          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2024.02.14, 16:09.

          Comment


            Parašė ttttt Rodyti pranešimą

            .... kur tilps jų 15-20 metų senumo +300000km ridos turintis rūdžių kibiras
            Turiu abejonių, kad 2-5 metų senumo su +30000km rida parkuojami kažkaip kitaip. Įtariu dar įžūliau.

            Comment


              Parašė frefromwig Rodyti pranešimą

              Keista, mano pranešimai atsiranda per kelias dienas. Beje, aš reportinu anonimiškai. Taip daug greičiau, nei pateikiant savo duomenis, nes nėra tiek daug žingsnių.
              Rimtai? Aš registruojuos, raportuoju ne anonimiškai, nes ten kaip tik rašo, kad atseit raportuojant anonimiškai gali nenagrinėti. Bet ar čia normalu, kad dar šiandien neatsiradęs vasario 2d pažeidimas, nors epolicijos puslapyje ties juo jau yra 'priimtas sprendimas'? Ar tai reiškia, kad priimtas sprendimas nebausti, ir užtai neatsirado IRD žemėlapyje, ar dar laukti ir tikėtis, kad atsiras?

              Comment


                Parašė Pompadu Rodyti pranešimą

                Rimtai? Aš registruojuos, raportuoju ne anonimiškai, nes ten kaip tik rašo, kad atseit raportuojant anonimiškai gali nenagrinėti. Bet ar čia normalu, kad dar šiandien neatsiradęs vasario 2d pažeidimas, nors epolicijos puslapyje ties juo jau yra 'priimtas sprendimas'? Ar tai reiškia, kad priimtas sprendimas nebausti, ir užtai neatsirado IRD žemėlapyje, ar dar laukti ir tikėtis, kad atsiras?
                duok iki mėnesio laiko

                Comment


                  Duot iki mėnesio laiko, ir jei neatsiras, ką tada? Iš naujo raportuot anonimiškai? Ar ką daryt?

                  Comment


                    Turbūt yra įstatymas, kad anonimiškai pateikus nagrinėti neprivalo. Gali rinktis pats įdarbintasis ką su tuo skundu daryt. Pvz. ką tik teikiau skundą Seimo kontrolieriaus įstaigai, kad panikintų nelegalų parkingą Kęstučio g. (ir kt.), tai ten rašo, kad: "Anoniminiai skundai netiriami, jeigu Seimo kontrolierius nenusprendžia kitaip." Gali priimti skundą net žodiniu formatu ir jį užskaityti.

                    Buvau teikęs tikslingai nepasirašytą, bet ne anoniminį skundą policijos Imuniteto tarnybai. Iš profsąjungos moters interviu supratau, kad galimai dėl to skundo ji buvo labai susinervnusi ir užsimanė panaikinimo tos tarnybos apskritai. Visgi atsakymo negavau. Kovo 3 d. sužinosiu ar VMI duos man daugiau pinigų nei planavau, tada gal paduosiu policiją į teismą, tai sužinosiu daugiau.
                    ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                    Comment


                      Paduosit policiją į teismą?! Kam čia reik tokių mokesčių mokėtojų pinigų švaistymų? Tegu egriau skiria jėgas prievartautojam, banditam, chuliganam iš gatvių/šeimų patraukt, nei kovot su jūsų ieškiniais!

                      Comment


                        Parašė Azure Rodyti pranešimą
                        Pasidalinsiu eiline istorija apie savivaldybės neveiklumą. Veiksmas vyksta Lvivo ir Kernavės gatvių sankryžos prieigose.
                        Pirmoje nuotraukoje dešinėje matote kuoliukais aptvertą pievą (su trupučiu statybinių šiukšlių, bet žaliuojančią).

                        2021-10-02

                        Click image for larger version Name:	IMG_4632.jpeg Views:	0 Size:	1,87 MB ID:	2004328

                        O čia kairėje pusėje:

                        Click image for larger version

Name:	IMG_4635.jpeg
Views:	698
Size:	1,65 MB
ID:	2004333

                        Po mėnesio, kito, pastebėjau, kad vis vienas kitas kuoliukas pamažu dingsta, Netrukus, pagal gerasias Vilniaus praktikas prasidėjo nevaržomas ir nebaudžiamas automobilių parkavimas.
                        Pieva jau žiemos metu atrodė taip:

                        2022-01-04

                        Click image for larger version Name:	IMG_5850.jpeg Views:	0 Size:	2,69 MB ID:	2004329
                        Click image for larger version Name:	20220216_1645045861_1934452722_20220216_1.jpeg Views:	0 Size:	269,4 kB ID:	2004330

                        Rašau pranešimą į "Tvarkau miestą" su prašymu grąžinti kuoliukus.
                        https://tvarkaumiesta.lt/problem/232482

                        Atsakyme biurokratine kalba parašo, kad jokių ženklų, ženklinimo ar kuoliukų čia neįrengs ir davai pats fotkink ir reportink pažeidėjus.
                        Na, čia rankos man ir nusviro. Be abejo, tai buvo nekontroliuojamas nelegalus parkingas ir pievos čia neliko nei kvapo.

                        Tačiau šiandien ką gi aš matau - ženklai visgi atsirado. Prieš 9 mėnesius nepritarta, tačiau dabar jau ok.
                        Aišku mes puikiai žinome, kad šie ženklai yra rekomendacinio pobūdžio, nes savivaldybės misija yra šviesti visuomenę, o ne bausti )))))

                        Švietimo rezultatas (2022-11-09):

                        Click image for larger version Name:	IMG_0372.jpeg Views:	0 Size:	1,52 MB ID:	2004331
                        Click image for larger version Name:	IMG_0374.jpeg Views:	0 Size:	1,58 MB ID:	2004332
                        Po 2 metų nuo pirmojo pranešimo pinigų pagaliau atsirado ir buvo įrengti stulpeliai (tiesa statybinių šiukšlių niekas taip ir nesurinko).

                        https://tvarkaumiesta.lt/pranesimai/340217



                        Comment


                          Parašė Pompadu Rodyti pranešimą
                          Paduosit policiją į teismą?! Kam čia reik tokių mokesčių mokėtojų pinigų švaistymų? Tegu egriau skiria jėgas prievartautojam, banditam, chuliganam iš gatvių/šeimų patraukt, nei kovot su jūsų ieškiniais!
                          Su policija ten situacija kita nei dėl parkingo. Norėjau tik pasidalinti praktika apie "anoniminius" skundus, kad galima ir nesitikėti atsakymo, jei nepasirašai, nors pranešėjo kontaktus pvz. turėjo ir labai tikėtina, kad skundas buvo tirtas.
                          ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

                          Comment


                            Parašė Azure Rodyti pranešimą

                            Po 2 metų nuo pirmojo pranešimo pinigų pagaliau atsirado ir buvo įrengti stulpeliai (tiesa statybinių šiukšlių niekas taip ir nesurinko).
                            Matomai kiekvienam šūdui reik atskirą pranešimą rašyt. Nes piliečiai neturi ką veikti, o savivaldybė administruoja, nes administracija, jiems reikia daugiau administravimo darbo.

                            Comment


                              Išsiunčiau epolicija.lt pranešimą dėl automobilio, nuolat statomo priešais daugiabučio duris avariniame (priešgaisriniame) privažiavime. Gavau atsakymą, kad jokio pažeidimo nenustatyta. Ar kažkas pasikeitė ir dabar galima automobilius palikti šiuose privažiavimuose? Anksčiau siunčiau pranešimus dėl to paties, tai atrašydavo, kad surašyti protokolai ir beveik niekas tame privažiavime automobilių nelaikydavo.

                              Comment


                                Parašė Babaras Rodyti pranešimą
                                Išsiunčiau epolicija.lt pranešimą dėl automobilio, nuolat statomo priešais daugiabučio duris avariniame (priešgaisriniame) privažiavime. Gavau atsakymą, kad jokio pažeidimo nenustatyta. Ar kažkas pasikeitė ir dabar galima automobilius palikti šiuose privažiavimuose? Anksčiau siunčiau pranešimus dėl to paties, tai atrašydavo, kad surašyti protokolai ir beveik niekas tame privažiavime automobilių nelaikydavo.
                                Nepasikeitė. Greičiausiai užmetė akį į pranešimą ir nepamatė/neperskaitė, kad ten avarinis privažiavimas. Siųskit dar kartą ir pabrėžkit tai aprašyme. Man panašiai neseniai buvo su ženklu - nepastebėjo iš pirmo karto, tai antrąkart rašiau, ir tada jau nubaudė.

                                Comment


                                  Kažkur buvo post'as, kokia situacija su parkavimo pažeidimais Neries kairiosios krantinės dviračių gatvėje.

                                  Prie P. Vileišio g. 10 buvo tik vienas automobilis


                                  Prie Sluškų rūmų įdomiau. Visa eilė užparkuota. Bet vienas automobilis buvo su užkištu raudonu lapeliu.




                                  ​​​​​
                                  Visus esu sufotkinęs. Kadangi sudėti dviračių gatvės ženklai, tai ar išlieka pažeidimas pagal KET 150.6? Čia kaip ir yra dviračių juosta.

                                  Comment


                                    Parašė gangstarr Rodyti pranešimą
                                    Kažkur buvo post'as, kokia situacija su parkavimo pažeidimais Neries kairiosios krantinės dviračių gatvėje.

                                    Prie P. Vileišio g. 10 buvo tik vienas automobilis

                                    Prie Sluškų rūmų įdomiau. Visa eilė užparkuota. Bet vienas automobilis buvo su užkištu raudonu lapeliu.
                                    ​​​​​
                                    Visus esu sufotkinęs. Kadangi sudėti dviračių gatvės ženklai, tai ar išlieka pažeidimas pagal KET 150.6? Čia kaip ir yra dviračių juosta.
                                    "Dviračių gatvė" stovėjimo nedraudžia, nebent kartu yra ženklai draudžiantis stovėti / sustoti.

                                    Comment


                                      Ties kiekvienu įvažiavimu į dviračių gatvę yra ženklai "Zona stovėti draudžiama". Tai visi parkuotojai automatiškai tampa pažeidėjais.

                                      Comment


                                        Įdomu, ar imsis bauduot pagal piliečių pranešimus, kai kadre draudžiančio ženklo nesimato? Važiavau ir aš šiandien pro šituos, mačiau tą su raudonu lapeliu, pasidžiaugiau, bet akivaizdu, kad dažniau prasukt viešai tvarkai reikia.

                                        Comment


                                          Padeda nufotkinti ir patį ženklą, kurio fone kažkur toliau matosi ir fiksuojami automobiliai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X