Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Toris
    "Veide" yra nemažas straipsnis apie Vilniaus infrastruktūros objektus. Beveik visi dabartiniai darbai ir būsimi planai žinomi ir ne kartą čia aptarinėti. Radau tik vieną man negirdėtą dalyką:

    "Dar žadama iki 2008m. pabaigos atnaujinti Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Universiteto, Klaipėdos, Aušros Vartų, Pilies, Šv.Jono gatves".

    Smagu, tik būtų gerai, kad nedarytų visų darbų vienu metu
    http://www.veidas.lt/lt/leidinys.nrf...7c71e7e76d8a5e
    štai čia.

    Comment


      Prieš artėjančius rinkimus jaučiasi nemažas sujudimas.

      Comment


        patikek savivaldybe 60 mil litu paskola paeme net visiems darbamas vykdyti
        Ir siaip PR suaktyvejimas jauciasi
        "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


        - George W. Bush President of the USA

        Comment


          Nenoreciau pasakyti kokios nesamones cia, taciau mano nuomone Lietuvoje pastebimas atvirkscias procesas gatviu infrastrukturos pletroje. Lygtai vakaru europa siekia mazinti nuosavo transporto naudojima mieste. Siam tikslui igyvendinti specialiai tiesiamos neplacios naujos gatves, senosios neplatinamos zaliosios vejos saskaita. Lietuvoje kazkodel viskas atvirksciai...jei tik kur isplatinama vazuojamoji dalis, visi dziaugiasi, kad tipo kaip gerai bus. Taciau tai tik problemos uzprogramavimas nesiekiant spresti problemos is esmes. Niekas nepasieke transporto srautu mazinimo tik platinant gatves. Manau priesingai, tai tik skatina zmones naudoti nuosava transporta. As tirai nesu pries eismo salygu gerinima, tik sakau, kad Vilniaus valdzia nenori pradet sprest problemu is esmes. P.S. as pats vairuoju, tai tikrai man placios gatves yra prie sirdies, taciau pagyvenus uzsienyje pamaciau, kad tai ne sprendimas!

          Comment


            Parašė Romikas
            Nenoreciau pasakyti kokios nesamones cia, taciau mano nuomone Lietuvoje pastebimas atvirkscias procesas gatviu infrastrukturos pletroje. Lygtai vakaru europa siekia mazinti nuosavo transporto naudojima mieste. Siam tikslui igyvendinti specialiai tiesiamos neplacios naujos gatves, senosios neplatinamos zaliosios vejos saskaita. Lietuvoje kazkodel viskas atvirksciai...jei tik kur isplatinama vazuojamoji dalis, visi dziaugiasi, kad tipo kaip gerai bus. Taciau tai tik problemos uzprogramavimas nesiekiant spresti problemos is esmes. Niekas nepasieke transporto srautu mazinimo tik platinant gatves. Manau priesingai, tai tik skatina zmones naudoti nuosava transporta. As tirai nesu pries eismo salygu gerinima, tik sakau, kad Vilniaus valdzia nenori pradet sprest problemu is esmes. P.S. as pats vairuoju, tai tikrai man placios gatves yra prie sirdies, taciau pagyvenus uzsienyje pamaciau, kad tai ne sprendimas!
            Šiuo metu transporto infrastruktūra Vilniuje yra tragiška ir norima ją pritempti iki tinkamos naudojimui. Kai bus bent pakenčiamas lygis, tuomet jau ir bus galima pradėti galvoti apie tamstos išvardintas priemones.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Parašė Mantaz
              Šiuo metu transporto infrastruktūra Vilniuje yra tragiška ir norima ją pritempti iki tinkamos naudojimui. Kai bus bent pakenčiamas lygis, tuomet jau ir bus galima pradėti galvoti apie tamstos išvardintas priemones.
              Zinau, kad tragiska, vairuoju jau gerus 7metus tiek Lietuvoje tiek uzsienyje, taciau nepateisinu gatviu platinimo "nuo namo iki namo". tai pats kvailiausias ir populistiskiausias sprendimas koki galima priimti. Atrodytu, kad savivaldybeje taip dangstomas nesugebejimas priimti strateginiu sprendimu.
              P.S. koks as jau tau tamsta...

              Comment


                vis delto toj atkarpoj(kalvarijus gatves)platins matyt iki pat zymenso, nes siandien maciau kaip ten medzius kerta.

                Comment


                  A.Zuoko buvau uzklauses del pesciuju tilto Karoliniskese prie Vaivorykstes per Laisves pr.statyba,kuris praeita rudeni kaip ir turejo stoveti.Tai gavau atsakyma,jog del projektuotoju kaltes darbai sustojo,ir siuo metu projektas parengtas.Taigi,artimiausiu metu prasides statybos.

                  Comment


                    Parašė arturiux
                    A.Zuoko buvau uzklauses del pesciuju tilto Karoliniskese prie Vaivorykstes per Laisves pr.statyba,kuris praeita rudeni kaip ir turejo stoveti.Tai gavau atsakyma,jog del projektuotoju kaltes darbai sustojo,ir siuo metu projektas parengtas.Taigi,artimiausiu metu prasides statybos.
                    Labai malonios naujienos Man šis šviesaforas dažnokai nuodyja gyvenymą.
                    Parašas :)

                    Comment


                      Sveiki,
                      Gal sita Vilniaus reklama nelabai cia ir tinka, taciau nezinojau kuriam forumui geriausia, taciau grazu paziureti (yra aisku trukumu).

                      http://www.youtube.com/watch?v=3K9oH...arch=lithuania

                      Daugelis jau mate, tad nepykit, kad be reikalo cia nuoroda imeciau...atsiprasom!
                      Paskutinis taisė Romas; 2021.11.28, 06:39. Priežastis: Pridėtas stop-kadras

                      Comment


                        Jau greičiausiai prasidėjo Olandų/Filaretų g. sankryžos rekonstrukcija. Šiandien buvo ardomi greta esantys šaligatviai.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Ant šio tilto neįprastai ramu
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            Ir jį pamėgo policiją
                            Du rytus iš eilės buvo sustabdytos mašinos važiavusios per šį tiltą
                            P.

                            Comment


                              Vilniuje rekonstruojama Gedimino prospekto dalis
                              http://www.delfi.lt/news/economy/aut...php?id=9942215
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                Pagaliau .

                                Comment


                                  Kadangi Gedimino prospekto gale remontas bus kartu su Žaliojo tilto remontu, teks laukti naujų kamščių netikėtose vietose.

                                  Comment


                                    O ka tiksliai daro Zaliajam tiltui? Maciau Manto nuotruaka, kad keicia danga, bet ar cia viskas ar daugiau darys?

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      O ka tiksliai daro Zaliajam tiltui? Maciau Manto nuotruaka, kad keicia danga, bet ar cia viskas ar daugiau darys?
                                      Yra/bus keičiama danga, turėklai, žibintai

                                      Comment




                                        Gerai, pagyvins ta Vilniaus vieta .

                                        Comment


                                          Parašė vytauc
                                          Būsimą sankryžą matau pro langą. Liepos 1 reiks teleobjektyvą užsidėjus pasidairyti.
                                          Tai ar kas nors pajudėjo?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X