Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus infrastruktūros projektai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Planuose ši vieta pažymėta kaip "šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja":

    Comment


      Ar ten, kur Mettal žemėlapyje pavaizduota tuščia vieta, ten ir bus Rimi?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        /\ Taip, jau pastatas praktiškai baigtas.

        Comment


          sankryža

          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Planuose ši vieta pažymėta kaip "šviesoforu reguliuojama pėsčiųjų perėja":
          Atvaizdas
          Na juk vakare dabar Rygos gatvė tampa nervų išbandymų ekvatorija. O dar jei ir šviesomuzika pastatys, na tai tada namo važiuot teks per šalygatvius.
          Na ir namo pašonėje - o iš kitos mokyklos puses laisva žemė yra. Ne reikia ikyšt būtent čia, tai tada įvažiavimus nors padarytumėt iš Laisvės pr, ar Jūstiniškių g. O Rygos gatvė tams neįveikiama batalija. Tada platint reiktu , o neleist statyt automobilių Rygos gatvėje judant nuo Laisvės pr. link Jūstiniškių gatvės. Nes labai apsunkina dabar nauji srautai link Vakarinio aplinkelio.
          Paskutinis taisė trolyno; 2014.11.16, 23:29.

          Comment


            Parašė trolyno Rodyti pranešimą
            Na juk vakare dabar Rygos gatvė tampa nervų išbandymų ekvatorija. O dar jei ir šviesomuzika pastatys, na tai tada namo važiuot teks per šalygatvius.
            Na ir namo pašonėje - o iš kitos mokyklos puses laisva žemė yra. Ne reikia ikyšt būtent čia, tai tada įvažiavimus nors padarytumėt iš Laisvės pr, ar Jūstiniškių g. O Rygos gatvė tams neįveikiama batalija. Tada platint reiktu , o neleist statyt automobilių Rygos gatvėje judant nuo Laisvės pr. link Jūstiniškių gatvės. Nes labai apsunkina dabar nauji srautai link Vakarinio aplinkelio.
            Iš dalies sutinku. Tačiau link mokyklos - ten stadionas stovi. Jo naikinti niekas neleis. Buvo variantas tarp namo ir parduotuvės tiesti dviračių taką (dabar jis bus stadiono pusėje), tačiau statytojai nesutiko perprojektuoti viską (nes reikia stumti pastatą, taip pat infrastruktūrą perdėliot, servitutus mėtyt).

            Bus įdomu kaip vyks Rygos g. eismas. Manau būtų labai logiška, jeigu Rygos gatvėje būtų griežtai uždraustas automobilių statymas. Tokiu atveju net įrengus šviesoforą, galimai situacija labai kardinaliai nepasikeistų.

            IMHO įvažiavimas į parduotuvę galėjo būti ten, kur dabar įvažiavimas į namo kiemą. Taip pat galima būtų ir tą kiemo gatvelę nutiesti link Laisvės pr. (bet ten matyt privatus sklypas).

            Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Tačiau link mokyklos - ten stadionas stovi. Jo naikinti niekas neleis.
              Bet kažkokiu būdu krepšinio aikštelė buvo panaikinta verslininkų labui.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Jeigu neklystu, tai tik laikinai.

                Comment


                  rimi

                  Taip, bet stadiono nereikia liesti, bet už mokyklos yra geras gabalas laisvas.

                  Comment


                    Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                    Taip, bet stadiono nereikia liesti, bet už mokyklos yra geras gabalas laisvas.
                    Tai tos erdvės yra pilna ir visur kitur. Bet tai ne argumentas, nes kur sklypą nusipirko, ten ir statys.

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      Tai tos erdvės yra pilna ir visur kitur. Bet tai ne argumentas, nes kur sklypą nusipirko, ten ir statys.
                      ten ir reikejo pirkti, o ne namo pamatais šlietis

                      Comment


                        Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                        ten ir reikejo pirkti, o ne namo pamatais šlietis
                        Nu žinai, labai lengva apsimetinėt protingu ir aiškint kur ką ir kam reikia pirkt ir statyt

                        Comment


                          Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                          ten ir reikejo pirkti, o ne namo pamatais šlietis
                          Analogiškai galima pasakyti, kad kažkam nereikėjo statyti gyvenamojo namo su lyg sklypo riba

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Nu žinai, labai lengva apsimetinėt protingu ir aiškint kur ką ir kam reikia pirkt ir statyt
                            aŠ nieko nenoriu protinti, tiesiog, kad nevieta tam centrikui čia, ar norėtum, kad tavo namo pamatai šlietusi su prekybos centru?
                            privalumas yra aišku, nereiks batų mautis, tiesiog šlepetėm atkulniuosi, kaip į kokį sodą.

                            Comment


                              Parašė sleader Rodyti pranešimą
                              Analogiškai galima pasakyti, kad kažkam nereikėjo statyti gyvenamojo namo su lyg sklypo riba
                              NAmas jau stovėjo nuo ankščiau, tu teisus, viską galima teigti.

                              Comment


                                Parašė trolyno Rodyti pranešimą
                                NAmas jau stovėjo nuo ankščiau, tu teisus, viską galima teigti.
                                Ir? Vis tiek jį kažkada pastate sulyg sklypo riba. Man tai nelabai suvokiama. Tarkim aš nusiperku sklypa ir kažkas kitas nusiperka greta. Jis ten pastato namą prie pat sklypo krašto. Tai man ką jau nieko nebedaryt savo sklype? Tiesiog mokėt žemės mokesčius ir laikyt jį tuščią, nes kažkas apgavo namo gyventojus taip nelogiškai statydamas namą.

                                Comment


                                  Parašė sleader Rodyti pranešimą
                                  Ir? Vis tiek jį kažkada pastate sulyg sklypo riba. Man tai nelabai suvokiama. Tarkim aš nusiperku sklypa ir kažkas kitas nusiperka greta. Jis ten pastato namą prie pat sklypo krašto. Tai man ką jau nieko nebedaryt savo sklype? Tiesiog mokėt žemės mokesčius ir laikyt jį tuščią, nes kažkas apgavo namo gyventojus taip nelogiškai statydamas namą.
                                  tiesa tavo, tik klausimas, kodel laike sklypą tuščią?

                                  Comment


                                    Jasinskio gatvėje prie 4 namo (ten, kur išpieštas pastato fasadas), prie sankryžos su Pakalnės ir Dainavos gatvelėmis, prie VT stotelės, šiandien panaikinta perėja, sustatyti atitvarai.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Jasinskio gatvėje prie 4 namo (ten, kur išpieštas pastato fasadas), prie sankryžos su Pakalnės ir Dainavos gatvelėmis, prie VT stotelės, šiandien panaikinta perėja, sustatyti atitvarai.
                                      Labai gerai. Ten ir taip šviesoforas už 30 metrų, o pati panaikinta perėja - vos ne per vidurį stotelės. Ten net 1 troleibusas stotelėje praktiškai ant jos stovėdavo.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Jeigu būtų mano valia, aš uždrausčiau automobilius statyti gatvėse. Vilniuje dažnai kur sustatomos taip. Gatvė yra transporto judėjimui, o aikštelės stovėjimui.
                                        Tas kas šauks trūksta aikštelių, išnaudokit vieta protingai.
                                        Atėjo, pamatė, pastatė...

                                        Comment


                                          Su tuo kas gali pagalvot kad vieta daugiabuciu kiemose yra neišnaudojama net neverta pradet diskutuot. Tu gal nusileisk ant žemes, užeik i bet koki daugiabucio kiema ir pamatisi kad ta vieta yra išnaudojama 150%. Ir tai liečia ne tik aikštele o visa teritorija aplinkui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X