Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gatvių rekonstrukcija Naujininkuose, Kirtimuose ir Liepkalnyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ten tiesiog nereikia to atskiro dešinio posūkio. Tada telpa dviračių takas. Kitoje g. pusėje dalis kampinio sklypo įsikiša į gatvės raudonąsias linijas, keista, kad takai neprojektuojami sklypo dalyje.

    Comment


      Na su dviračiu taku, tai failas, kad neįpaišė per visą atkarpą.

      Comment


        Parašė Resutas Rodyti pranešimą
        Na su dviračiu taku, tai failas, kad neįpaišė per visą atkarpą.
        Tai čia projektiniai pasiūlymai, kuriems galima duoti pastabas. Rašykit dėl tako.

        Comment


          Na va susiprato su Girtekos pagalba, kad laikas plėsti ir Liepkalnio gatvę:

          Liepkalnio gatvės atkarpa palei oro uostą bus platinama iki keturių eismo juostų
          https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...-eismo-juostu/
          Paskutinis taisė Romas; 2020.01.15, 09:45. Priežastis: Pridėtas pavadinimas

          Comment


            Klausimas, kada šis projektas būtų įgyvendinamas. Ekstremaliai optimistiniu atveju būtų kartu su Liepkalnio-Žirnių sankryža.

            Comment


              Parašė Sula Rodyti pranešimą
              Klausimas, kada šis projektas būtų įgyvendinamas. Ekstremaliai optimistiniu atveju būtų kartu su Liepkalnio-Žirnių sankryža.
              Sankryžai berods duota 18 mėn. tai per tiek laiko kažin ar spės kažką daugiau, nei suprojektuoti ir įvykdyti darbų konkursą.

              Comment


                Aš surašiau pastabas tiek dėl dviračių takų, tiek dėl perteklinio šviesoforų kiekių ir kt.
                Parašykite kas galite

                Comment


                  Apšvieskite, prašau, Ušos gatvė kurioje vietoje? Ties Kelininkų stotele (alia šalia buvusio žiedo, kur dabar traktorių parduotuvė yra)?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Apšvieskite, prašau, Ušos gatvė kurioje vietoje? Ties Kelininkų stotele (alia šalia buvusio žiedo, kur dabar traktorių parduotuvė yra)?
                    Taip nuo Intraco link HRX logistikos

                    Comment


                      http://maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=U%C5%A1os%20g

                      Comment


                        Viešas svarstymas įvyks šį ketvirtadienį

                        2020.01.13
                        Visuomenės informavimas apie numatomą Liepkalnio gatvės nuo Ušos g. iki Salininkų g. Vilniuje, rekonstravimą

                        Kur ir kada vyks viešasis susirinkimas (adresas, laikas)
                        Konstitucijos pr. 3,Vilnius. 215 kab.
                        2020-01-30 17:30 val.

                        https://vilnius.lt/wp-content/upload...alnio-g-PP.pdf

                        Comment


                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                          Viešas svarstymas įvyks šį ketvirtadienį

                          2020.01.13
                          Visuomenės informavimas apie numatomą Liepkalnio gatvės nuo Ušos g. iki Salininkų g. Vilniuje, rekonstravimą

                          Kur ir kada vyks viešasis susirinkimas (adresas, laikas)
                          Konstitucijos pr. 3,Vilnius. 215 kab.
                          2020-01-30 17:30 val.

                          https://vilnius.lt/wp-content/upload...alnio-g-PP.pdf
                          Kokio velnio reikia šaligatvio ir dviračių tako abejose gatvės pusėse vos ne vidury laukų? Mano galva reikia daryti vienoje gatvės pusėje, o kitoje pusėje palikti vietos jei kada ateityje reikėtų įrengti. Dabar kas siūloma yra, mano galva, pinigų ir resursų švaistymas su užprogramuotu bereikalingų remontų ateičiai suformavimu.

                          Aš negaliu žiūrėt į tokius sprendimus. Pvz prie Petro Povilo bažnyčios aplinkinėse gatvėse daug kur net šaligatvių nėra (tik vienas iš N pavyzdžių), o čia ruošiasi laukus grįsti plytelėmis trinkėlėmis asfaltais (dvirtakiai). O paskui visi kartu: ,,Nėra lėšų šaligatviams. NĖRA.''.

                          Comment


                            Dvirtakis grįstas plytelėmis (trinkelėmis)?? Jie ką, visai, ar tik biški?
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment




                              Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	121
Size:	72,2 kB
ID:	1778974

                              Hmm, pažiūrėjau teritoriją geriau. Gal ir paskubėjau sakyti, kad šiuo metu ten neverta abejose gatvės pusėse tiesti šaligatvių ir dviračių takų, tuo labiau, jei kaip sakote, kuriasi daug įstaigų. Kritiką priimu ir sutinku su geru pastebėjimu, ypač, kad takų su šaligatviais tiesimas sudaro mažesnę dalį visos sąmatos.

                              Matomai šiuo atveju kiek išsiliejo mano frustracija dėl ilgą laiką ir masiškai netvarkomos (nepritaikomos) pėsčiųjų infrastruktūros ir dalinai dviračių takų net miesto centre ir aplink jį kai tuo metu šioje miesto dalyje ruošiamasi daryti pakankamai dideles (ir iš pirmo žvilgsnio, perteklines) pertvarkas, tad atsiradus kartėliui burnoje gal kiek ir perlenkiau lazdą.

                              PS.
                              Dėl mano keliavimo mieste būdų - nežinau kuo remiatės...

                              Comment


                                Įdomu ar tikrai Liepkalnio sankryžą dar šiemet pabaigs?
                                Teismas: „Panevėžio keliai“ nebegrįš į Liepkalnio sankryžos konkursą

                                https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...yzos-konkursa/

                                Comment


                                  Parašė Optimist Rodyti pranešimą
                                  Įdomu ar tikrai Liepkalnio sankryžą dar šiemet pabaigs?
                                  Teismas: „Panevėžio keliai“ nebegrįš į Liepkalnio sankryžos konkursą

                                  https://madeinvilnius.lt/naujienos/t...yzos-konkursa/
                                  Taigi ne Panevezio keliai stato.

                                  Comment


                                    Ir plius, man atrodo, neplanavo šiemet baigti.

                                    Comment


                                      Parašė rmss
                                      Tai, kad ne apie tą gatvę kalbame. O poste parašyta, kad projektas bus baigtas iki 2020 metų. Tai projektas bus baigtas šiemet, vėluoja pusmečiu kokiu.

                                      Comment


                                        Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                        Tai, kad ne apie tą gatvę kalbame. O poste parašyta, kad projektas bus baigtas iki 2020 metų. Tai projektas bus baigtas šiemet, vėluoja pusmečiu kokiu.
                                        Tai būtent, galvojau, kad kitą temą atsidaręs, todėl iškart ir ištryniau postą...

                                        Comment


                                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                          Ir plius, man atrodo, neplanavo šiemet baigti.
                                          Terminas iki kitų metų vasaros, bet per radiją (nepamenu kas kalbėjo) praeitą savaitę girdejau sakant, kad planuoja baigti iki metų galo. Būtų smagu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X