Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Gatvių rekonstrukcija Naujininkuose, Kirtimuose ir Liepkalnyje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spekas Rodyti pranešimą
    Aš šioje vietoje matau bręsta susisiekimo konfliktas jei nebus bent numatyta vietos perspektyvinei infrai. Tą nesusipratimą su perėja per Žirnių g. ir iškart šalia jos esantį apsisukimą reikės anksčiau ar vėliau naikinti ir spręsti netik pėsčiųjų srauto per Žirnių g. klausimą, bet ir tranporto patekimo į kapines. Jei jau nenematomas transporto patekimas į kapines pro jos pietus, tada siūlyčiau daryti bent taip: permesti pėsčiųjų viaduką per Žirnių g., o dabartinę pirmą juostą/kelkraštį panadoti eismui (reikia tik linijas perbraižyti).
    Gal užtektų praejimo iš Vikingų g. pusės. Pvz. prie Decathlon. Ten dabar ir reljefas visas tinkamas, užtektų neilgo takelio iki kapinių.

    Comment


      Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
      Vis dėl to, kiek turi būti suinteresuotas arba nenuovoka, kad tokioje miesto vietoje pasirašytum ant leidimo įrengti kapines.

      Bet gal kažko nesuprantu?
      Tai kiek žinau tai ten buvęs sąvartynas todėl taip ir pagalvojo, kad tikriausiai tik kapinėms ir tinka. Ir dar šalia oro uosto zona kur statybos nelabai galimos. Tikriausiai toks mąstymas.

      Comment


        Vieta kapinėms tikrai nevykusi, bet dabar jau ten amžiams (žinant mirusiųjų kultą Lietuvoje).

        Comment


          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
          Vis dėl to, kiek turi būti suinteresuotas arba nenuovoka, kad tokioje miesto vietoje pasirašytum ant leidimo įrengti kapines.

          Bet gal kažko nesuprantu?
          VNO plėtrai tos kapinės kaip ir netrukdo, o didesnės statybos taip ar taip toje vietoje nelabai galimos.
          Flickr

          Comment


            Parašė Resutas Rodyti pranešimą

            Gal užtektų praejimo iš Vikingų g. pusės. Pvz. prie Decathlon. Ten dabar ir reljefas visas tinkamas, užtektų neilgo takelio iki kapinių.
            Žirnių gatvėje dideli atstumai tarp gretimų (nuo mano pavaizduotos perspetyvinės viaduko vietos) vietų kur galima pereiti gatvę, autobusų stotelės dar...

            Comment


              Parašė spekas Rodyti pranešimą

              Žirnių gatvėje dideli atstumai tarp gretimų (nuo mano pavaizduotos perspetyvinės viaduko vietos) vietų kur galima pereiti gatvę, autobusų stotelės dar...
              Taip, bet ar kam nors tos stotelės iš viso reikalingos būtų, jeigu praejimas būtų kitur? Ten 3 stotelės 500m atstumu.

              Beveik aš nematau žmonių, nei stotelėje, nei ten einant, nei kertant pesčiųjų perėją - nieks ten savo gyvybę ne rizikuoja.
              Atsirastu normalus, saugus ir pritaikytas neįgaliems praejimas iš kitos pusės, niekam tas sujungimas nebūtų reikalingas. Kitų traukos centrų ten nelabai yra.

              Comment


                Parašė spekas Rodyti pranešimą

                Žirnių gatvėje dideli atstumai tarp gretimų (nuo mano pavaizduotos perspetyvinės viaduko vietos) vietų kur galima pereiti gatvę, autobusų stotelės dar...
                Vietų pereiti kelią užtektinai, reikia nepamiršti, kad visgi šis kelias yra miesto aplinkkelis, o ne eilinė miesto gatvė. Kaip ir paminėta aukščiau - nėra šiaip ir kur ten eiti. Aplinkui laukai, degalinė, antkapių pardavimo vieta ir kapinės.

                Comment


                  Neseniai mačiau lygtais kažkas klausė, ar bus apvažiavimas remonto metu. Bus. Prie metalinių garažų, gilyn link Kuprioniškių, tiesiamas kelias.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Neseniai mačiau lygtais kažkas klausė, ar bus apvažiavimas remonto metu. Bus. Prie metalinių garažų, gilyn link Kuprioniškių, tiesiamas kelias.
                    Čia už Teltonikos esantį šunkelį palei šrotus?

                    Comment


                      Parašė Sula Rodyti pranešimą

                      Čia už Teltonikos esantį šunkelį palei šrotus?
                      Tą patį
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                        Tą patį
                        Ditvos gatvė, kiek suprantu. Įdomu, iki kur bus tas kelias, nes pagal Regia žemėlapį kelias nutrūksta ties šrotais, nebent sujungs su tuo keliu, kuris veda nuo Misko pl. Iki šrotu.

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_2019-11-27-19-24-51-932_com.android.chrome.jpg
Views:	218
Size:	188,9 kB
ID:	1765860

                        Comment


                          Aš kaip supratau žiūrėdamas žemėlapin, tai gaunasi šita bevardė gatvė (ar tai Gaujos gatvė), kur link BMW autošroto veda.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Minėtoji Gaujos gatvė, palei garažų masyvą, jau išasfaltuota. Kaip supratau, greitu metu bus paleistas eismas.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Minėtoji Gaujos gatvė, palei garažų masyvą, jau išasfaltuota. Kaip supratau, greitu metu bus paleistas eismas.
                              Dėja joks čia Liepkalnio sankryžos rekonstrukcijos aplinkkelis, tai tik apie 200 metrų asfalto kuris baigiasi ties Liepkalnio 154a sklypu, t.y. ties ta vieta, kur baigiasi garažu masyvo sklypas ir kelias suka į kairę.

                              Labiausiai tikėtina, kad tai Liepkalnio 152A veikianti įmonė iki savęs paklojo naują kelią. Click image for larger version

Name:	IMG_20191209_150857.jpg
Views:	203
Size:	473,5 kB
ID:	1768438Click image for larger version

Name:	IMG_20191209_150902.jpg
Views:	203
Size:	521,1 kB
ID:	1768439Click image for larger version

Name:	IMG_20191209_151040.jpg
Views:	202
Size:	474,0 kB
ID:	1768440

                              Comment


                                Gaila, o mes jau čia prisifantazavome, kad miestas rekonstrukcijos proga naują gatvę tarp Minsko pl. ir Liepkalnio g. nuties..

                                Comment


                                  Jau ne vieneri metai kaip man užkliūna situacija ties Rasų kapinėmis...

                                  Ką manote apie idėją, pvz., jei kapus perkelti į kitą vietą o ties kapinėmis padaryti 4 juostas taip panaikinant butelio kakliuką? Taip pat ir Rasų ir Dunojaus sankryžą būtų galima patvarkyti.

                                  Kitas variantas būtų statyti viaduką virš kapinių, tik klausimas ar išlaidos atpirktų naudą.

                                  Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	171
Size:	419,8 kB
ID:	1768467

                                  Comment


                                    Taip ir buvo planuota daugiau nei prieš 30 metų. Bet dėl visuomenės pasipriešinimo net tuometinė sovietinė valdžia nutraukė projekto tolesnį vystymą.

                                    Comment


                                      Parašė spekas Rodyti pranešimą
                                      Jau ne vieneri metai kaip man užkliūna situacija ties Rasų kapinėmis...

                                      Ką manote apie idėją, pvz., jei kapus perkelti į kitą vietą o ties kapinėmis padaryti 4 juostas taip panaikinant butelio kakliuką? Taip pat ir Rasų ir Dunojaus sankryžą būtų galima patvarkyti.

                                      Kitas variantas būtų statyti viaduką virš kapinių, tik klausimas ar išlaidos atpirktų naudą.
                                      Perkelti lenkų kapus vienose iš seniausių Vilniaus kapinių tam, kad praplėst gatvę, arba nutiesti viaduką virš kapinių? Ir tokį sprendimą turi priimti Šimašius, kurio nuotrauka galėtų būti naudojama kaip žodžio "bestuburis" apibrėžimas? Aš labai skeptiškai vertinu planus tarp kapinių tiesti Viršuliškių gatvę, nes 100% tai sukels shitstorm'ą, bet čia tai išvis, jeigu kažkas šiame pasaulyje yra tikrai neįmanoma - tai tikrai šitie jūsų pasiūlymai...

                                      Comment


                                        Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                        Perkelti lenkų kapus vienose iš seniausių Vilniaus kapinių tam, kad praplėst gatvę, arba nutiesti viaduką virš kapinių? Ir tokį sprendimą turi priimti Šimašius, kurio nuotrauka galėtų būti naudojama kaip žodžio "bestuburis" apibrėžimas? Aš labai skeptiškai vertinu planus tarp kapinių tiesti Viršuliškių gatvę, nes 100% tai sukels shitstorm'ą, bet čia tai išvis, jeigu kažkas šiame pasaulyje yra tikrai neįmanoma - tai tikrai šitie jūsų pasiūlymai...
                                        Ne tik lenkų. Ten ties pačiu kapinių kampu, prie pat tvoros yra palaidoti ir Lietuvos savanoriai, kurių ankapiai neperseniausiai buvo atnaujinti.
                                        https://goo.gl/maps/FU5vhw5aYhKdujwH7
                                        Paskutinis taisė Jegermeister; 2019.12.09, 20:58.

                                        Comment


                                          Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą

                                          Ne tik lenkų. Ten ties pačiu kapinių kampu, prie pat tvoros yra palaidoti ir Lietuvos savanoriai, kurių ankapiai neperseniausiai buvo atnaujinti.
                                          https://goo.gl/maps/FU5vhw5aYhKdujwH7
                                          Išskiriau lenkus, norėdamas pabrėžti, kad shitstorm'as kiltų ne tik Lietuvoje...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X