Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Estakada iš Geležinio Vilko į Goštauto gatvę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Įkeliu kelias rugplūčio 11 dienos nuotraukas

    1


    2


    3


    4


    5


    6


    7


    8

    Comment


      Gal kas iš žinovų pakomentuos, kas per įrenginiai ten sukabinti?

      Comment


        Kažkokia keistoka konstrukcija, jei jie ketina iš viršaus gelžbetonį lieti. Kodėl negalėjo metalinio pagrindo iš karto platesnio daryti?

        Comment


          Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
          Gal kas iš žinovų pakomentuos, kas per įrenginiai ten sukabinti?
          Latvijas dzelzceļš

          Comment


            Šiandien jau pradėjo kloti asfaltą juostoje link tunelio.

            Comment


              7. foto matosi, kad tai bus kažkoks apsauginis daiktas, pradžioje primontuoti kažkokie turėklai, o it visa konstrukcija yra tik virš važiuojamosios dalies, gal kad kokie nors daiktai nekristų ant kelio ar pan.
              Aš neliūdnas - aš blaivus

              Comment


                Tai nueikit ir paklauskit ten dirbančių. Man panašu, kad tai tiesiog klojinių tvirtinimo elementai ir tiek.
                Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                Comment


                  Man tai irgi iš karto panašu, kad tai klojinių pagrindas. Po to tiesiog išbetonuos viso pločio viaduką. Taip teko matyt daug kur (kad metalinis pagrindas siauresnis negu visas viaduko plotis).

                  Comment


                    Yra keli variantai. 1) Klojiniai kraštų "pribetonavimui", paplatinimas viaduko. Turbūt klojinių nuoma, armatūros rišimas, betonas ir jo pylimas kainuoja pigiau, nei iš karto padaryti metalo konstrukciją platesnę( tiksliai negaliu pasakyti, aš labiau prie namų konstrukcijų betonavimo dirbu).
                    2) Klojinių elementai skirti darbų saugai. Paklotas saugiai dirbti ir (kažkas paminėjo) apsaugoti po estakada važiuojantį transportą nuo krentančių daiktų.
                    Galbūt yra ir kiti variantai, bet kol kas nesugalvoju. Šiandien apie 19h važiavau nuo centro, tai lyg ir mačiau pastatytą žalią tinklą pastatytą viename gale. Tinklas panašus, kuriuo "aptraukiami" namų fasadai statybų ar renovacijų metu.

                    Comment


                      „Latvijas tilti“ nesako, ar suskubs šiemet baigti estakadą, nors Vilniaus valdžia to tikisi

                      Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz2bpZIOEEI
                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                      Comment


                        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                        „Latvijas tilti“ nesako, ar suskubs šiemet baigti estakadą, nors Vilniaus valdžia to tikisi

                        Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...#ixzz2bpZIOEEI
                        Ne informacinis pranešimas, o tiesiog dar vienas pigus prozos kūrinys. Publika laukia nesulaukia serijos "Bendrovė X nesako.." pratęsimo.

                        Comment


                          Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                          „Latvijas tilti“ nesako, ar suskubs šiemet baigti estakadą,
                          Absurdas - darbai pradėti dar 2012 m. birželį, o šiemet jie dar "nesuskubs".

                          Palyginkime su panašaus mąsto jungties prie IKEA darbais - ten pradėjo 2013 m. balandį. Ir iki rugsėjo žada atidaryti!

                          Comment


                            čia reikia bausti tuos kas tokias sutartis pasirašinėja su tokiais absurdiškais terminais
                            Aš neliūdnas - aš blaivus

                            Comment


                              nu tai ir vakarini aplinkeli galejo pradeti bent jau is abieju pusiu; bet cia gi LT, daznai logika negalioja, zmogus ir laikas = 0

                              Comment


                                Parašė geriantis Rodyti pranešimą
                                čia reikia bausti tuos kas tokias sutartis pasirašinėja su tokiais absurdiškais terminais
                                Dar kvailiau tai, kad viešųjų ryšių atstovė nepatvirtina, kad darbai bus baigti net per tą ištemptą iki 2014 m. birželio terminą.
                                Aš tokius "atstovus" būdamas savininku iš karto atleisčiau.

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                                  Dar kvailiau tai, kad viešųjų ryšių atstovė nepatvirtina, kad darbai bus baigti net per tą ištemptą iki 2014 m. birželio terminą.
                                  Aš tokius "atstovus" būdamas savininku iš karto atleisčiau.
                                  Ne atstovė stato, ji tik dainuoja pagal savininkų dūdelę. Ir jei įmonė neturi pinigų, jėgų greičiau statyti, netgi klausimas, ar spės pagal projektą iš viso, tai kas jai belieka. Gal ir galėtų, bet jei žino kad savivaldybė nemokės anksčiau tai kam merkti į balą savus pinigus???
                                  IKEA atveju tai pati savivaldybė būtų mokėjus baudas už investicinės sutarties pažeidimus, todėl ir stengiasi iš statybininkų išsunkti kuo didesnius tempus. Čia gi iš esmės kuo blogiau, tuo geriau - A juostų ir greitųjų nėra. Gal kam praeis noras važinėti nuosavu transportu ir persės į A juosta Laisvės pr. važiuojantį 1 ar 2 greitąjį, gal 3G.
                                  Paskutinis taisė Arunasx; 2013.08.13, 10:56.
                                  Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                  Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                  Comment


                                    kokia ten investicija
                                    pagal mane investicija - tai pinigu inasas su graza
                                    siuo atveju savivaldybe pastate susisiekimo mazga uz dyka, tai kur cia investicija?
                                    cia gi parduotuve, o ne gamykla. reiskias pinigai keliaus is salies. as aplamai stebiuosi kad PK atsieme skunda is teismo... butu bent leide prisiimti atsakomybe "gudruoliams"... tai teismas butu nubaudęs uz neteisetus veiksmus + pati IKEA valdzia uz perzengtus terminus
                                    Paskutinis taisė vytauc; 2013.08.26, 00:08. Priežastis: kalbos kultūra

                                    Comment


                                      Parašė Rembo3 Rodyti pranešimą
                                      kokia ten investicija
                                      pagal mane investicija - tai pinigu inasas su graza
                                      siuo atveju savivaldybe pastate susisiekimo mazga uz dyka, tai kur cia investicija?
                                      cia gi parduotuve, o ne gamykla. reiskias pinigai keliaus is salies. as aplamai stebiuosi kad PK atsieme skunda is teismo... butu bent leide prisiimti atsakomybe "gudruoliams"... tai teismas butu parurines uz neteisetus veiksmus + pati IKEA valdzia uz perzengtus terminus
                                      Dėl teismų būtų nuplaukę 30mln Lt EU lėšų. Investicija atsipirks iš baltarusių didesnių srautų ir 200 darbo vietų :-)
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                                      Comment


                                        Kaip gali mokėti Vln savivaldybė taip ir stato rangovas. Normalūs tie terminai... Gal tik mūsų lūkesčiai ne visad logiški.

                                        Comment


                                          Yra ir nauja fotogalerija:
                                          http://www.15min.lt/naujiena/gazas/g...mis-221-361336

                                          Comment

                                          Working...
                                          X