Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Estakada iš Geležinio Vilko į Goštauto gatvę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Audi - spaudi

    Paskutinis taisė Inspiron; 2013.08.19, 22:15.

    Comment


      Šiandien vakare eismas abiem juostomis jau vyksta dešine puse (žiūrint nuo Vingio parko žemyn).

      Comment


        2013 08 24.

        2013 08 24.

        Kol kas kelio gale įnirtingai stovi "plyta"



        Pasižvalgom iš toliau:





        ... ir iš aukščiau:




        ... iš kitos pusės:





        ... iš arčiau:

















        ir pabaigai plačiau:









        Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

        Comment


          Ką tik pravažiavau Geležiniu vilku - jau paklotas naujas asfaltas ir kitoje gatvės pusėje, trūksta tik sujungimų su senu asfaltu. Man rodos, jau per porą dienų galima būtų paleisti eismą per visą gatvės plotį. Savivaldybė pažadus vykdo.

          Comment


            Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
            Ką tik pravažiavau Geležiniu vilku - jau paklotas naujas asfaltas ir kitoje gatvės pusėje, trūksta tik sujungimų su senu asfaltu. Man rodos, jau per porą dienų galima būtų paleisti eismą per visą gatvės plotį. Savivaldybė pažadus vykdo.
            Aš irgi apie 19h važiavau. Man rodos dar trūksta paskutinio sluoksnio. Dar aukštoki bordiūrai. Seniau asfaltuotoje dalyje jie žemesni.

            Comment


              Parašė Kepas Rodyti pranešimą
              Aš irgi apie 19h važiavau. Man rodos dar trūksta paskutinio sluoksnio. Dar aukštoki bordiūrai. Seniau asfaltuotoje dalyje jie žemesni.
              Gali būti, bet manau, tai ilgai netruks, kol baigs asfaltuoti. Kai matosi, kad darbai juda, tai net linksmiau pasidaro. Nes dėl to butelio kakliuko kenčia visas miestas...

              Comment


                Protingai vykdant planavimo darbus jau prieš mėnesį kaip buvo galima paleisti eismą per visą gatvės plotį. Tikėsimės, kad savivaldybė daug ką pasimokys iš šio projekto vykdymo klaidų ir ateityje projektai vyks visiems palankiau.

                Comment


                  Kylant į kalną Geležinio vilko gatve nauja asfalto danga klojama iki Čiurlionio gatvės tilto į Vingio parką. Nuo Čiurlionio g. tilto yra apie 100 metrų atkarpa, kurioje esama asfalto danga yra su gan didelėmis provėžomis, sulopyta... Pravažiavus šią atkarpą prasideda geresnė asfalto danga, kuri buvo paklota prieš kelis metus platinant Geležinio vilko gatvę ties Vingio parku. Negi taip ir liks ta trumpa (apie 100 metrų) atkarpa nesutvarkyta?

                  Comment


                    Parašė Kepas Rodyti pranešimą
                    Aš irgi apie 19h važiavau. Man rodos dar trūksta paskutinio sluoksnio. Dar aukštoki bordiūrai. Seniau asfaltuotoje dalyje jie žemesni.
                    10h paskutinį sluoksnį jau betonavo

                    Comment


                      Prieš milžiniškas spūstis - vilties blyksnis

                      Yra GV ir Goštauto sankryžos nuotraukų.

                      Comment
















                        Comment
















                          Comment


                            Šiandien kažkur nuo 17:00 buvo paleistas eismas visomis 4 juostomis.

                            Comment


                              Eismas vyksta pilnu tempu. Džiaugsmas liejasi per kraštus

                              Comment


                                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                Eismas vyksta pilnu tempu. Džiaugsmas liejasi per kraštus
                                Tikiuosi kamščiai mažėja?

                                Comment


                                  Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                  Tikiuosi kamščiai mažėja?
                                  Šiandien ~16:30 pravažiavus ten nebuvo jokio kamščio Viskas kaip anksčiau, tik dabar žymiai maloniau važiuot, nes kelias lygus ir gražus

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Šiandien ~16:30 pravažiavus ten nebuvo jokio kamščio Viskas kaip anksčiau, tik dabar žymiai maloniau važiuot, nes kelias lygus ir gražus
                                    Na va, viena problemine vieta Vilniaus kamščių žemėlapyje mažiau. Belieka ramiai laukti rugsėjo (vau, iki jo lieka mažiau nei dvi valandos ).

                                    Comment


                                      Scena šį rytą:

                                      į kalną eismas gražiai juda 2 eilėmis.
                                      Statybininkų vos vienas kitas.
                                      O į pakalnę - po Čiurlionio g. tiltu šitie p%^&^%*&^%tai užsitvėrę vieną eilę, vaikštinėja rankos kišenėse gal kokie 3 ar 4. Darbai nevyksta, technikos nėra. Kamštis centro link - kaip ir prieš paleidžiant eismą abiejose pusėse. Už 20 metrų ta instaliacija baigiasi ir vėl visi gražiai važiuoja be trikdžių.

                                      Man tai panašu į kažkokio mizantropo išsikalinėjimus - niekam nekiltų jokių protestų jei eismas būtų stabdomas su reikalu, bet šį kartą - nemotyvuotas eismo užkimšimas - gal po pietų koks traktorius link estakados turės užvažiuoti, tai jie nieko nelaukdami tam ir pasiruošė.

                                      Comment


                                        Parašė 1-2-3 Rodyti pranešimą
                                        gal po pietų koks traktorius link estakados turės užvažiuoti, tai jie nieko nelaukdami tam ir pasiruošė.
                                        Man tai baisu, kad šitas cirkas gali tęstis iki pat pavasario... Na, bet kol kas galim džiaugtis ir tikėtis, kad ne ištisai visa tai bus - asfaltas paklotas, važiuot galima, tik kartais patrukdys. Vis ne taip, kaip buvo vasarą.

                                        Comment


                                          Parašė 1-2-3 Rodyti pranešimą
                                          Scena šį rytą:

                                          į kalną eismas gražiai juda 2 eilėmis.
                                          Statybininkų vos vienas kitas.
                                          O į pakalnę - po Čiurlionio g. tiltu šitie p%^&^%*&^%tai užsitvėrę vieną eilę, vaikštinėja rankos kišenėse gal kokie 3 ar 4. Darbai nevyksta, technikos nėra. Kamštis centro link - kaip ir prieš paleidžiant eismą abiejose pusėse. Už 20 metrų ta instaliacija baigiasi ir vėl visi gražiai važiuoja be trikdžių.

                                          Man tai panašu į kažkokio mizantropo išsikalinėjimus - niekam nekiltų jokių protestų jei eismas būtų stabdomas su reikalu, bet šį kartą - nemotyvuotas eismo užkimšimas - gal po pietų koks traktorius link estakados turės užvažiuoti, tai jie nieko nelaukdami tam ir pasiruošė.
                                          Vakar po pietų ir šiandien ryte, matyt biškį vėliau, toje užtvertoje vietoje stovėjo kranas ir dirbo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X