Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus eismas ir kamščių nuotraukos

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vytautas_LT Rodyti pranešimą
    Net nežinau į kurią temą rašyti. Ar nepastebėjote, kad Vilniaus gatvėse paskutinėm dienom keistai slidžiau nei įprastai? Kad tik man vienam taip būtų, bet jau kelintą kartą girdžiu tokius pastebėjimus. Girdėjau paskalas, kad kelininkai bandė kažkokią cheminę medžiagą gatvėse ir nesėkmingai. O dabar bijo prisipažinti. Neteko niekam kažko tokio girdėti?
    Tu apie drėgną asfaltą? Aš abejoju ar daugiabučių kiemuose bandė, nes kiemuose danga tokia pati patamsėjusi. Manyčiau čia dėl keisto oro toks reiškinys. Būdavo ie seniau tokių atvejų, tik šį kart kažkaip ilgai užsitęsė. Išvis būtų fantastika, kad taip jau visose miesto gatvėse ir gatvelėse bandė.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Parašė SPX Rodyti pranešimą
      Tu apie drėgną asfaltą? Aš abejoju ar daugiabučių kiemuose bandė, nes kiemuose danga tokia pati patamsėjusi. Manyčiau čia dėl keisto oro toks reiškinys. Būdavo ie seniau tokių atvejų, tik šį kart kažkaip ilgai užsitęsė. Išvis būtų fantastika, kad taip jau visose miesto gatvėse ir gatvelėse bandė.
      Pas mus darbe aikštelėje tai toks juodas ruožas susiformavo ten kur automobiliai važiuoja, kitur kur eismas nėra intensyvus tai pilkos gražios plytelės. tad vargu ar oras čia kaltas. O rajone t.y. Zujūnuose irgi viskas jau senai išdžiuvo. Tik centre pastebiu ta fenomeną.

      Comment


        /\ Atsimenu 2009m. rudenį taip buvo tikrai. Įdomumo dėlei reikėtų "Grindos" paklausti..
        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

        Comment


          Aš irgi vakar Žirmūnų gatvėje gavau progą išbandyti ABS ir nučiuožiau (būtent čiuožiau, ir garsas buvo lyg čiuožčiau) kokius 2-3 metrus. Tikrai nestabdžiau kaip nors labiau nei visada.

          Čia viskas neblogai surašyta, su nuotraukom:
          http://pilietis.delfi.lt/naujienos/s....d?id=63344914

          Comment


            Aš nepagavau kampo, kodėl šiandien dieną, kai troleibusas stabdė stotelėje, pradėjo čiuožti. Viskas įvyko šiandien ~10:35 Pylimo gatvėje
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Ką, taip jau ėmė ir viskas gatves kažkuo užpylė. Fokusai. Žiemą laiku nesugeba išvažiuoti nuvalyti gatvių, o čia visas jau sutvarkė ir net per kelias dienas? Mano kieme irgi pravažiavimas visas toks, nors ten žiemą net elementarios druskos mišinio nebarsto, tik pravalo sniegą. O čia prašom, dovana, ir kieme užpylėm chemijos, nors net ne žiema. Tiesa, Fabijoniškėse šalia "IKI" dviračių tako asfaltas irgi toks, tai ką ir dviračių taką užpylė? Drėgmė ir ne kas kitas. Asfaltą veikia labiau, nei trinkeles.
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Čia Fukašakimos* elektrinės padariniai!

                O jeigu rimtai, tai dar prieš porą savaičių yra tekę matyt, kaip Viršuliškėse 2G(reitukas) stotelėje čiuožė. Bet tada tą nurašiau tiesiog skubėjimui ir galbūt plikoms padangoms. Bet jeigu tai buvo tas pats - tai tuomet kelininkai vargu ar kalti.

                Comment


                  Parašė balietis Rodyti pranešimą
                  Aš irgi vakar Žirmūnų gatvėje gavau progą išbandyti ABS ir nučiuožiau (būtent čiuožiau, ir garsas buvo lyg čiuožčiau) kokius 2-3 metrus. Tikrai nestabdžiau kaip nors labiau nei visada.

                  Čia viskas neblogai surašyta, su nuotraukom:
                  http://pilietis.delfi.lt/naujienos/s....d?id=63344914
                  Būtent apie Žirmūnų gatvę ir šnekėjo žmonės, kad ten labai slidu. Pats vakar vidury dienos važinėjau miestu, buvo apie 10 laipsnių šilumos. Normaliai ramiai važiuojant vos ne ant kiekvieno posūkio ratai prasisukdavo. Ir stabdant ABS labai dažnai suveikdavo. Padangos tikrai geros.
                  Nereikia stebėtis, kad dabar kamščiai mieste padidės - avaringumas didesnis, o gal ir žmonės lėčiau važiuot pradės.
                  Paskutinis taisė Vytautas_LT; 2013.11.22, 07:55.

                  Comment


                    Na aš nesuprantu maniškė tai tikrai neslysta, tikiuosi ir slys. Bet kad gatvės buvo vakar ir šiandien ne tai, kad purvinos, bet labai purvinos. reikia gero lietaus, kad viską nuplautų.

                    Comment


                      Atkreipiau ir aš dėmesį, kad neįprastai tamsi, šlapia ir slidi danga.
                      Jei ten kokia riebi medžiaga, tuomet net nebūtina jos visur barstyti, automobilių padangos gan toli ją gali išnešioti. Per eilinę balą pervažiavus, žymės lieka kelių šimtų metrų ilgio, o jei su riebalais...

                      Comment


                        Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                        Atkreipiau ir aš dėmesį, kad neįprastai tamsi, šlapia ir slidi danga.
                        Jei ten kokia riebi medžiaga, tuomet net nebūtina jos visur barstyti, automobilių padangos gan toli ją gali išnešioti. Per eilinę balą pervažiavus, žymės lieka kelių šimtų metrų ilgio, o jei su riebalais...
                        medžiaga tikrai įdomi, vakar perbraukiau pirštu galinio vaizdo kamerą, tai pirštas liko juodas, būtų purvas paprastas kaip įprastai tai lengvai nusivalytų, o ten toks kaip tepalas iškarto liko dėmė vėliau teko gerokai pašveisti. Ir šiaip automobilis keistai juodas net nuo purvo, įprastai tokiu oru na jis buna nešvarus, bet tikrai ne toks. Kažkaip keistai ten tie keliai.

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          Aš nepagavau kampo, kodėl šiandien dieną, kai troleibusas stabdė stotelėje, pradėjo čiuožti. Viskas įvyko šiandien ~10:35 Pylimo gatvėje
                          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                          O jeigu rimtai, tai dar prieš porą savaičių yra tekę matyt, kaip Viršuliškėse 2G(reitukas) stotelėje čiuožė.
                          Autobusų ir troleibusų padangos nėra keičiamos sezoniškai, tačiau dauguma jų yra plikos.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Little_man Rodyti pranešimą
                            medžiaga tikrai įdomi, vakar perbraukiau pirštu galinio vaizdo kamerą, tai pirštas liko juodas, būtų purvas paprastas kaip įprastai tai lengvai nusivalytų, o ten toks kaip tepalas iškarto liko dėmė vėliau teko gerokai pašveisti. Ir šiaip automobilis keistai juodas net nuo purvo, įprastai tokiu oru na jis buna nešvarus, bet tikrai ne toks. Kažkaip keistai ten tie keliai.
                            Nors valdžia viską neigia, tačiau paprasti žmonės jau seniai suprato - gatvės nupurkštos vandenilio oksidu! Šia medžiaga jie gatves apdorojo per pilnatį, o pilnatis juk ką tik buvo. Todėl ir yra taip slidu.

                            Platinam!
                            Paskutinis taisė vėkas; 2013.11.22, 10:36.

                            Comment


                              Parašė vėkas Rodyti pranešimą
                              Nors valdžia viską neigia, tačiau paprasti žmonės jau seniai suprato - gatvės nupurkštos vandenilio oksidu! Šia medžiaga jie gatves apdorojo per pilnatį, o pilnatis juk ką tik buvo. Todėl ir yra taip slidu.

                              Platinam!
                              Kodėl tada ir asfaltuotas dviračių takas Fabijoniškėse nupurkštas? Koks tikslas taką purkšti buvo?
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė vėkas Rodyti pranešimą
                                Nors valdžia viską neigia, tačiau paprasti žmonės jau seniai suprato - gatvės nupurkštos vandenilio oksidu! Šia medžiaga jie gatves apdorojo per pilnatį, o pilnatis juk ką tik buvo. Todėl ir yra taip slidu.

                                Platinam!
                                Kad ir ką valdžią sakys - vistiek tai bus melas. Juk tokie žmonės, kaip tu, viską geriau išmano.

                                Comment


                                  Creatium, pasidomėk, kas per velnias yra vandenilio oksidas.

                                  Comment


                                    Vandenilio oksidu??? H2O??? dar beliko išgirsti, kad išplovė "Fairy" indų plovikliu...
                                    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                    Comment


                                      Kubilius kaltas kaip pasakytų peliukai. Viskas dėl Lietuvos pirmininkavimo EU.
                                      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                      [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                      Comment


                                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                        Vandenilio oksidu??? H2O??? dar beliko išgirsti, kad išplovė "Fairy" indų plovikliu...
                                        Čia chemtrail'o atmaina, o chemtrail'e indų ploviklių nenaudoja - tik vandenilo oksidą. Kaip kažkas jau teisingai pastebėjo - aš žinau ką sakau.

                                        Platinam!

                                        Comment


                                          Taip taip pirmininkavimas ir ne EU, o EK o jei dar tiksliau ES tarybai. Na aš sakau mano mašina nečiuožinėja visiškai tvarkingai važiuoja. tik, kad to purvo galėtų mažiau būti, bet čia jau savivaldybė turėtų užsiimti gatvių plovimu ne tik vidurvasarį. Aišku niekas to nedarys nes nėra ir taip pinigų.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X