Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Gelžk. Radviliškis - Rokiškis - Daugpilis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gelžk. Radviliškis - Rokiškis - Daugpilis

    Per Jonines teko būti Latvijos pasienyje.

    Eglainė. Geležinkelio stotis.
    Visas naftos ir kitų krovinių srautas į Klaipėdos uostą sovietmečiu ėjo Daugpilio – Šiaulių geležinkeliu. Dabar čia veši žolė, o ešelonai į uostą eina per Keną ir Vaidotus
    Beje, Obelių - Daugpilio plente “fūrų” eismas labai intensyvus – per Latviją toliau, bet patikimiau, nei per Gudiją.
    Paskutinis taisė Romas; 2009.08.29, 21:54. Priežastis: Kopija iš temos "LV. Latvija. Ne vien Ryga"

    #2
    Geležinkelis Radviliškis - Rokiškis - Daugpilis

    keletas vaizdų iš mano gimtojo miesto











    Neišmeskite spalvų

    Comment


      #3
      Keleivinis traukinys nors vienas važiuoja?
      GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

      Comment


        #4
        rokiskis - siauliai ir aisku numyletasis siaurukas
        Neišmeskite spalvų

        Comment


          #5
          Gerų kadrų, dts, padarei.
          ______________
          The Division Bell

          Comment


            #6

            geležinkelio tiltas ties berčiūnais
            teko ten pabūti pora dienų tai per dieną nuo pietų iki vakaro pravažiavo 6 prekiniai ir 1 keleivinis traukinys į panevėžio pusę
            Neišmeskite spalvų

            Comment


              #7
              Parašė dts Rodyti pranešimą
              http://www.ipix.lt/out.php/i27104_tiltas.jpg
              geležinkelio tiltas ties berčiūnais
              teko ten pabūti pora dienų tai per dieną nuo pietų iki vakaro pravažiavo 6 prekiniai ir 1 keleivinis traukinys į panevėžio pusę
              Kažkaip daugokai tų traukinių. Man toks įspūdis buvo susidaręs, kad Panevėžio Geležinkelio stotis išvis merdėjanti...
              دائما الليتوانيه

              Comment


                #8
                Perskaiciau visa foruma ir maciau, kad buvo rasoma apie subaciaus traukiniu "kapines". Tai va, jos is tiesu buvo ir gana ilgai, karta per menesi, o dabar dar dazniau, pravaziuoju traukiniu pro subaciu, tai tu traukiniu pasigedau tik pavasari. Kiek man yra teke girdet, juos visus nuvare kazkur prie vilniaus, atsieit arciau detales... O tu traukiniu ten buvo
                LABAI DAUG, buvo ir apipaisytu, visokiu, D1, keleiviniu vagonu, garveziu... Net juokas ima pasiziurint i vaizdo kameros, kurios dabar yra bevertes...

                Comment


                  #9
                  Parašė AnD Rodyti pranešimą
                  Sužinojau keistą faktą. Pasirodo, jog LG uždarinėja kai kurių gel. stočių kasas. Bent Varėnoje savaitgaliais kasa nedirba. Bilietai pardavinėjami traukiniuose. O konduktoriai nesigėdindami nereikalaujantiems bilietų neduoda (bent jau važiuojantiems trumpais atstumais). Nekeista, kad keleivių vežimas nuostolingas..
                  Rokiskyje kasa nedirba jau gerus metus, o konduktorius prieina tik traukiniui "susilus", tai mazdaug pries skapiski, bet nevisada

                  Comment


                    #10
                    Parašė Ocelotas Rodyti pranešimą
                    Nu zinok tikrai daug studentu vazineja is skuodo i klaipeda, pas mane barake labai daug skuodiskiu, ir jie amzinai keikiasi, kad autobusu laikas nepatogus ir kad faina traukiniu butu vaziuot... nu as kai tuo domiuosi, jiems esu toki klausima uzdaves ant durniaus...


                    O pavyzdziui is rokiskio i siaulius vaziuoja 4 autobusai per diena, jie vaziuoja 5 - 7 valandas, o traukinys tik 3... todel zmones daugiau vaziuoja traukiniu, juolab dar ir kaina, pvz rokiskis - siauliai su rokiskio autobusu parko autobusu bilietas kainuoja 33,50Lt, o traukiniu tik 18,36Lt... Lygiaai tas pats liecia ir i panevezai vaziuojancius zmones, tik i panevezi daug daugiau autobusu.... bet vistiek zmones renkasi traukini.

                    Jau esu minėjęs, kad patogiausias ir (manau) pigiausias būdas pritraukti keleivių šiame ruože yra maršrutas Klaipėda-Daugpilis per Kretingą, Plungę, Telšius, Radviliškį, Panevėžį, Kupiškį ir Rokiškį. Tai būtų naudinga: a) Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio ir Daugpilio gyventojai pigiai ir greitai pasiektų jūrą artimiausiu keliu; b) vakarų ir šiaurės Žemaitijos gyventojai pigiai ir greitai pasiektų šiaurės Aukštaitiją ir Daugpilį, iš kurio galėtų tęsti kelionę į Sankt Peterburgą. Niekaip man nedašunta, kodėl iki šiandien negalima tiesioginiu maršrutu nuvažiuoti iš Kretingos į Panevėžį?
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      #11
                      Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                      Jau esu minėjęs, kad patogiausias ir (manau) pigiausias būdas pritraukti keleivių šiame ruože yra maršrutas Klaipėda-Daugpilis per Kretingą, Plungę, Telšius, Radviliškį, Panevėžį, Kupiškį ir Rokiškį. Tai būtų naudinga: a) Panevėžio, Kupiškio, Rokiškio ir Daugpilio gyventojai pigiai ir greitai pasiektų jūrą artimiausiu keliu; b) vakarų ir šiaurės Žemaitijos gyventojai pigiai ir greitai pasiektų šiaurės Aukštaitiją ir Daugpilį, iš kurio galėtų tęsti kelionę į Sankt Peterburgą. Niekaip man nedašunta, kodėl iki šiandien negalima tiesioginiu maršrutu nuvažiuoti iš Kretingos į Panevėžį?

                      Klaipeda - Daugpilis butu labai palanku daug kam, ypac man, nes seniau reikedavo siauliuose sesias valandas laukt, kol atvaziuodavo traukinys i rokiski.... BET, daug kur nera kasu stotyse, nu aisku jas atgaivint galima, bet ar apsimoka?

                      Comment


                        #12
                        Bilietą galima nusipirkti ir traukinyje, nors nemanau, kad rajonų centruose kasos išnyks. Pagaliau LG jau kuris laikas raginami pardavinėti bilietus iš savitarnos aparatų. Be to, internetas po truputį ateina ir į kaimus, taigi didėja galimybė ir kaimo gyventojams pirkti bilietus internetu (bet šiandien, kiek žinau, traukinio bilieto internetu ir Vilniuj nenusipirksi). Daugiau lankstumo LG, ir keleivių vežimas bus pelningas.
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          #13
                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Bilietą galima nusipirkti ir traukinyje, nors nemanau, kad rajonų centruose kasos išnyks. Pagaliau LG jau kuris laikas raginami pardavinėti bilietus iš savitarnos aparatų. Be to, internetas po truputį ateina ir į kaimus, taigi didėja galimybė ir kaimo gyventojams pirkti bilietus internetu (bet šiandien, kiek žinau, traukinio bilieto internetu ir Vilniuj nenusipirksi). Daugiau lankstumo LG, ir keleivių vežimas bus pelningas.
                          Tai kad nyksta zinok, rokiskyje kasos jau 2 metai kaip nera

                          Comment


                            #14
                            Cia ne i tema biski... Rugpjucio 29d berods vaziavau traukiniu is siauliu i rokiski, 16.24h... tai mane labai nustebino traukinys, kuris atvaziavo i perona... Viskas gal ir butu gerai, d1 kaip d1, nu bet jo galinio motorvagonio sonas.... Visas apipaisytas graffiti dazais, ir salonas ne renovuotas... tai ka traukiniu pritruko? Mano manymu tas vagonas buvo is lauzyno paimtas

                            Comment


                              #15
                              Parašė Ocelotas Rodyti pranešimą
                              Cia ne i tema biski... Rugpjucio 29d berods vaziavau traukiniu is siauliu i rokiski, 16.24h... tai mane labai nustebino traukinys, kuris atvaziavo i perona... Viskas gal ir butu gerai, d1 kaip d1, nu bet jo galinio motorvagonio sonas.... Visas apipaisytas graffiti dazais, ir salonas ne renovuotas... tai ka traukiniu pritruko? Mano manymu tas vagonas buvo is lauzyno paimtas
                              Ocelotai, net labai į temą. O jei dar būtum į Panevėžio GS užsukęs, ypač į tualetą... Oi, geriau nereikia. Stebuklas, kad kažkas šiuo maršrutu dar išvis važiuoja.
                              P.S.: (ne tik) vasarą labai reikia traukinio iš Rokiškio į Klaipėdą, o ne Šiaulius, nes persėdimas Šiauliuose - totali nesąmonė (labai ilgai laukti, nes nesuderinti reisai).
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                #16
                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Ocelotai, net labai į temą. O jei dar būtum į Panevėžio GS užsukęs, ypač į tualetą... Oi, geriau nereikia. Stebuklas, kad kažkas šiuo maršrutu dar išvis važiuoja.
                                P.S.: (ne tik) vasarą labai reikia traukinio iš Rokiškio į Klaipėdą, o ne Šiaulius, nes persėdimas Šiauliuose - totali nesąmonė (labai ilgai laukti, nes nesuderinti reisai).
                                Na man visus metus reikia to traukinio rokiskis - klaipeda.... Bet kam gi tai idomu? galetu padaryt koki klaipeda - daugavpils, suderint su kokiu traukiniu is daugpilio i rusija... nea, kam tai rupi... ir ne man vienam to traukinio reikia... pvz pernai siauliuose 6h laukdavau traukinio i rokiski... db tik 2h....

                                Ir siaip, dirbau salia rokiskio gelezinkelio stoties, nesu mates, kad vaziuotu ra2, vien d1... dvivagoniai, trivagoniai, o ra2 neleidzia, matyt per prastas reisas... o tai kaip kitaip tada keleiviu prisitraukt?
                                Paskutinis taisė Ocelotas; 2008.09.13, 17:39. Priežastis: Papildymas

                                Comment


                                  #17
                                  Daug kas ir is klaipedos i panevezi ar rokiski vaziuoja autobusu, nes laukt siauliuose traukinio lygu tam paciam laikui sudejus, kaip vaziuot autobusu - 8h

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Na nezinau, nezinau. Teko siemet vasara vykti is Rokiskio i Radviliski. Zmoniu buvo tikrai daugiau nei is Siauliu i Mazeikius ar atgal. Tiesa, ne is Rokiskio, pakeliui prilipo. Daugiausiai zmones vyko i Panevezi. Po to traukinys istustejo, bet vis tiek keleiviu daugiau buvo nei mano minetuose traukiniuos i/is Mazeikius.

                                    Zmoniu is rokiskio gana daug vaziuoja pirmadienio ryte ir sekmadienio vakare, siaip kaip tu sakai, pakeliui daug prilipa ir issiskirsto iki panevezio...

                                    Ar pastebejai vaziuodamas, kad uz kupiskio sudeti trumpabegiai? Traukiny pastovus bildesys, kaip senais laikais

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė Ocelotas Rodyti pranešimą
                                      Zmoniu is rokiskio gana daug vaziuoja pirmadienio ryte ir sekmadienio vakare, siaip kaip tu sakai, pakeliui daug prilipa ir issiskirsto iki panevezio...

                                      Ar pastebejai vaziuodamas, kad uz kupiskio sudeti trumpabegiai? Traukiny pastovus bildesys, kaip senais laikais
                                      Taip. Palyginti neilgas ruozas. Bet kitur lyg ir suvirinti.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Taip. Palyginti neilgas ruozas. Bet kitur lyg ir suvirinti.
                                        neilgas, o man tas ruozas tai patinka, ypac kai sedi viduriniam vagone, per pati viduri, labai malonus ausiai garsas, dazniausiai toj atkarpoj uzmiegu

                                        Comment

                                        Working...
                                        X