Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Parkavimas. Infrastruktūra

Collapse
X
 
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Straipsnis apie parkavimą Santariškėse su "klikbaitine" antrašte.

  Delfi.lt 2017.12.04
  Kartą per mėnesį į klinikas atvežu neįgalią žmoną: štai su kuo tenka kaskart susidurti

  Iki 2019 m. šalia Santaros klinikų planuojama sukurta daugiaaukščių bei antžeminių stovėjimo aikštelių infrastruktūrą su 2250 automobilių stovėjimo vietų.
  Sveikatos apsaugos ministro patarėjo Darius Kazlausko teigimu, automobilių stovėjimo vietų problema vienoje didžiausių gydymo įstaigų Lietuvoje buvo aktuali ne vieną dešimtmetį. Santaros klinikose dirba apie 5761 darbuotojai, iš jų 1269 gydytojai, 1944 slaugytojai ir kiti specialistai.
  (...)

  Pagal koncesijos sutartį, bus sukurta daugiaaukščių bei antžeminių stovėjimo aikštelių infrastruktūra su 2250 automobilių stovėjimo vietų. Būtiną infrastruktūrą planuojama sukurti per 19 mėnesių. Galutinė statybos darbų pabaiga – 2019 m. liepos 1 diena.Šiuo metu projekto bendrovė jau pradeda aikštelių projektavimo darbus.
  Pirmuoju etapu iki 2018 m. liepos mėn., bus pastatytos dvi antžeminės automobilių stovėjimo aikštelės, kurių bendras naujų vietų skaičius – 242. Taip pat bus atnaujintos esamos parkavimo aikštelės.
  Antruoju etapu, iki 2019 m. pradžios, planuojama pastatyti pirmąją daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę su 1196 naujų automobilių stovėjimo vietomis.
  Trečiuoju etapu iki 2019 m. liepos mėn., bus sukurta likusi dalis automobilių stovėjimo vietų.

  https://www.delfi.lt/sveikata/sveika....d?id=76541977
  Įdomu, kaip bus su Santariškių gatvių pralaidumu, kai viskas bus padaryta, bet tai atskiros temos objektas.
  Tegul padaro bent dalį to, ką žada.

  Comment


   Parašė digital Rodyti pranešimą
   Su laiku padės, kai/jei bus daugiau aikštelių. Dėl to, kad blogai parkuojamos visur, o ne tik ten, kur trūksta parkingų - ne visai sutinku. Prie mano namo beveik niekas nestatydavo ant žolės, nes užtekdavo parkingo vietų. Dabar pradėjo trūkti, tai prieš kokį mėnesį vienas asilas pastatė ant žolės, tai aišku ir kiti nusižiūrėjo ir pradėjo statyti. Užregistravau problemą pas Šimašių, kad sudėtų atitvarus (nes važiuoja šaligatviu), pažiūrėsim, per kiek laiko ir ar sutvarkys, ar bus atsikalbinėjimas.
   spėju, atsikalbės. kažko jie labai pastaruoju metu vengia ir ryžtingai atitvarų nestato, greičiausiai pasiūlys tiesiog fotkinti ir registruoti pažeidėjus. kas, aišku, irgi šiokia tokia išeitis - vienus kitus sudrausmina, bet ne visus. be to, veikimo laikas ilgokas - mėnesis ir daugiau

   Comment


    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Straipsnis apie parkavimą Santariškėse su "klikbaitine" antrašte.

    Delfi.lt 2017.12.04
    Kartą per mėnesį į klinikas atvežu neįgalią žmoną: štai su kuo tenka kaskart susidurti    Įdomu, kaip bus su Santariškių gatvių pralaidumu, kai viskas bus padaryta, bet tai atskiros temos objektas.
    Tegul padaro bent dalį to, ką žada.
    Jei iš pakelių surinks netvarkingai suparkuotas auto į aikšteles - gatvių paralaidumui bus tik į naudą. Be to bus nauja Santaros gatvė. Pėsčiųjų šviesoforas prie pagrindinių pastatų taip pat gerokai pagerino pralaidumą.

    Galėtų tuo pačiu padaryti Park&Ride. Realiai ir dabar taip naudojasi.

    Comment


     Parašė John Rodyti pranešimą
     Anyway, savivaldybė galėtų procesą paspartinti paprasčiausiai pradėdama sistemiškai bauduoti visus, kurie parkuoja kaip nors nelegaliai. Galėtų dar daugiau "sutaupyti" baudų pavidalu (kalba eina apie ne vieną milijoną Eurų per metus) ir tuo pačiu pagerintų tiek eismo saugumą, tiek estetinį vaizdą gatvėje. Bet panašu, kad kažko bijo, nes jokių proaktyvių veiksmų nesiima ir tik per sukąstus dantis reaguoja į pranešimus.
     Nu gal, jei tuos pinigus tiesioginiu kanalu paskirtų aikštelių įrengimui. Na tų plastikinių korių ant pievų. O tai kol kas vangiai jas įrenginėja, nors jų kaina ir taip labai maža, lyginant, jei reiktų asfaltuoti ( o tuomet jau neitų užskaityti, kaip laikinos aikštelės ir tektų daryti projektą, tvarkyti požeminius tiklus, lietaus kanalizaciją ir t.t.).

     Comment


      Papildant diskusiją aie parkavimą apart atsakomybės ir bausmių taikymo, galima svarstyti ir kitas priemones:
      1. Automobilio mokestis (taršos, antro automobilio ir kt.) - prisideda prie vartotojų požiūrio formavimo, mažesnio automobilių skaičiaus ir t. t.
      2. Parkavimo vietų apmokestinimas - lėšos vėliau gali būti panaudotos infrastruktūros priežiūrai, bei naujos įregimui ir kt.
      3. Viešojo transporto sistemos vystymas, bei populiarinimas - mažesnis poreikis nuosavos transporto priemonės butinybei.
      4. Susisiekimo alternatyvų pasiūla (multimodalumas - viena tranporto rūšis keičia kitą) plėtojant infrastruktūrą, pritaikant aplinką (dviračių takai, „Park & Ride“ ir t. t.).
      5. Trasporto priemonių "mainų" sistema (pvz. "citybee").

      Tačiau galimybė judėti, būti mažiau priklausomu, turėti savo asmeninę erdvę yra ganėtinai svarbus gerovės veiksnys.

      Comment


       Parašė tomtom Rodyti pranešimą
       O ką daryti su miegamaisiais rajonais?
       Įsikalt sau į galvą, kad automobilis Vilniuje yra nereikalingas daiktas.
       Absoliuti žodžio laisvė - demokratinės valstybės pagrindas.

       Comment


        Nieko nedaryti. Kur parkuoti automobilį yra tik savininko problema. Kaip variantą komerciniais pagrindais galima įrengti mokamas aikšteles kažkur toliau nuo namų. Automobiliu naudotis turi būti problematiška (vietos nėra, mokamos aikštelės kur nors už kilometro nuo namų) ir brangu - tada jų nebus po 3 kiekviename bute.

        Comment


         Parašė John Rodyti pranešimą
         Man visgi keistas toks kone visuotinis NEskundimas, kai daromi akivaizdūs tvarkos pažeidimai, trukdantys kitiems.

         Prieš kelis mėnesius daryta atsitiktinė foto netoli namų. Šaligatvis, kuriuo tenka susisiekti su pasauliu pėsčiam by default kas dieną atrodė maždaug taip:

         Teko sušnekti su kaimynais dėl to. Vieni laikėsi "o tai kam čia trukdo" arba "o tai kur parkuoti" pozicijos, kiti lyg ir reiškė nepasitenkinimą, bet nepanašu, kad kas nors realiai būtų ėmęsis tai kaip nors spręsti. Tada nusprendžiau, kad enough is enough ir pradėjau kasdien (kartais ir 3 kartus per dieną ir net vidurnaktį) visus tokius iš eilės fotkinti ir raportuoti per appsą, skambinėti savivaldybės viešosios tvarkos skyriui ir dar apie tai užsiminti kaimynų FB grupėje (word of mouth kartais duoda efektą kaip reklamos toolas). Keli mėnesiai fast forward ir jau turbūt kokios dvi savaitės kaip nemačiau ant to šaligatvio nieko net trumpam sustojusio. Turbūt teks plėsti raportavimų geografiją, nes nebeatsiranda naujo grobio. Tik jeigu bent viena dešimtoji procento žmonių bent retkarčiais imtųsi tokios veiklos, Vilniuje visos parkavimo problemos išnyktų per porą mėnesių. Nebekiltų klausimų "o tai kur žmogui parkuotis" arba "negi kam trukdo". Mašinos tiesiog dingtų nuo šaligatvių ir vejų, nes skundimas visada veikia like a charm, duoda akivaizdžius, greitus ir sustainable rezultatus ir padeda žmonėms ateiti į protą ir būti geresniems. Tik KODĖL to beveik niekas nedaro? Kažko bijo? Jau lyg ir 27 metai, kaip baigėsi Sovietynas. Lyg ir nebereiktų bijoti?
         Hmm, kaip kultūrinė aplinka stipriai įtakoja bendrą aplinką. Pakeičiamos žaidimo taisykles ir aplinka pasikeičia radikaliai. Lietuvoj - tai "kentėjimo užsisklendime" kultūra, kurią įtakojo istorinė politinė ir klimatinė aplinka, labiausiai iškristalizuota sovietmečiu. Perduodama vaikams per tėvus, mokyklą, išsipraktikuojama per rajonų žaidimų draugus/kiemo gaujas ir pan., t.y. baimė išsiskirti, o išsiskirti gali tik patys stipriausi... vienu žodžiu zakonas.

         Maniau, kad čia įvairios krizės, posovietinis nemokšiškumas užpuolė, kad viskas netvarkinga, bet pasirodo čia n kartų daugiau priežaščių.

         Būtų labai puiku, kad gatvėse, kuriuose masisiškai parkuojasi automobiliai, būtų išskirtos atskiros parkavimosi juostos (gali būti parkavimosi kelio ženklai). Įvažos ties kiemais būtų pažymėtos geltonais zigzagais (su sustoti/stovėti draudžiama ženklais). Čia galioja visai Lietuvai. Neatrodo tvarkingai, kai viena juosta skirta tiek parkavimuisi, tiek važiavimui. Gražiai viskas daroma Kauno centre, kur pažymimos žalios dviračių juostos, šalia pažymimos ir parkavimosi juostos. Kyla idėja tokią problemą išspręsti visur.
         Paskutinis taisė PoDV; 2017.12.16, 19:05.

         Comment


          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

          Būtų labai puiku, kad gatvėse, kuriuose masisiškai parkuojasi automobiliai, būtų išskirtos atskiros parkavimosi juostos (gali būti parkavimosi kelio ženklai). Įvažos ties kiemais būtų pažymėtos geltonais zigzagais (su sustoti/stovėti draudžiama ženklais). Čia galioja visai Lietuvai. Neatrodo tvarkingai, kai viena juosta skirta tiek parkavimuisi, tiek važiavimui. Gražiai viskas daroma Kauno centre, kur pažymimos žalios dviračių juostos, šalia pažymimos ir parkavimosi juostos. Kyla idėja tokią problemą išspręsti visur.
          Lietuvoje gana prasta situacija su žymėjimu. Jeigu pagridninėse gatvėse daugmaž aišku, kur galima ir kur negalima parkuoti, tai šalutinėse arba visokiuose privažiavimuose ir įvažiavimuose visiškai neaišku. Nei savivaldybė, nei visokių projektų statytojai kažkodėl nesiima to spręsti. O sprendimas labai paprastas: sužymėti parkavimo vietas arba papaišyti geltoną juostą. Taip yra UK ir daugelyje kitų šalių, kur net iš iš mėnulio nukritęs ufonautas be tkurioje miesto vietoje suprastų, ar ten galima ar negalima parkuoti mašiną. Ir tai beveik nieko nekainuoja.

          Kai kur viskas padaryta tinkamai. Pavyzdžiui, įvažiavimas į Lidl iš Fabijoniškių gatvės, kur per visą įvažiavimo trasą iš abiejų pusių nupieštos dvi riebios geltonos linijos, dėl ko visiems iškart tiksliai aišku - parkuotis ten negalima ir "nu tai kur žmogui parkuoti" nepraeis. Bet kitur analogiškose situacijose prie naujų objektų (apie senus net nekalbu) to nėra. Kodėl?

          All in all, aš pradedu galvoti, kad didžioji dali kaltės, kodėl Vilniuje yra toks chaosas su parkavimu, eina būent savivaldybei. Tiesa, kad pilna chronių iš serijos "o tai kur man parkuoti", bet savivaldybė vos vos pajudinusi pirštą irbeveik nieko neinvestavusi šitą problemą galėtų visiškai išspręsti visame mieste per porą savaičių.Visiškai ir visiems laikams. Bet to nedaro. Rezultate, Vilnius atrodo kaip 3rd world skylė.
          Paskutinis taisė John; 2017.12.16, 20:59.
          Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

          Comment


           Parašė John Rodyti pranešimą

           Lietuvoje gana prasta situacija su žymėjimu. Jeigu pagridninėse gatvėse daugmaž aišku, kur galima ir kur negalima parkuoti, tai šalutinėse arba visokiuose privažiavimuose ir įvažiavimuose visiškai neaišku. Nei savivaldybė, nei visokių projektų statytojai kažkodėl nesiima to spręsti. O sprendimas labai paprastas: sužymėti parkavimo vietas arba papaišyti geltoną juostą. Taip yra UK ir daugelyje kitų šalių, kur net iš iš mėnulio nukritęs ufonautas be tkurioje miesto vietoje suprastų, ar ten galima ar negalima parkuoti mašiną. Ir tai beveik nieko nekainuoja.

           Kai kur viskas padaryta tinkamai. Pavyzdžiui, įvažiavimas į Lidl iš Fabijoniškių gatvės, kur per visą įvažiavimo trasą iš abiejų pusių nupieštos dvi riebios geltonos linijos, dėl ko visiems iškart tiksliai aišku - parkuotis ten negalima ir "nu tai kur žmogui parkuoti" nepraeis. Bet kitur analogiškose situacijose prie naujų objektų (apie senus net nekalbu) to nėra. Kodėl?

           All in all, aš pradedu galvoti, kad didžioji dali kaltės, kodėl Vilniuje yra toks chaosas su parkavimu eina būent savivaldybei. Tiesa, kad pilna chronių iš serijos "o tai kur man parkuoti", bet savivaldybė vos vos pajudinusi pirštą irbeveik nieko neinvestavusi šitą problemą galėtų visiškai išspręsti visame mieste per porą savaičių.Visiškai ir visiems laikams. Bet to nedaro. Rezultate, Vilnius atrodo kaip 3rd world skylė.
           Idėja, sakyčiau, gana lengvai įgyvendinama. Reikia perisorientuoti, kad pirma juosta naudojama TIK važiavimui, o jei juosta naudojama ir kaip parkavimasis, tai turi būti specialus parkavimui skirtas ženklinimas. Reikia plačiau naudoti geltoną liniją, ypač zigzagus. Įvažos, kaip UK, pažymimos geltonomis juostomis (ypač ten, kur būdingas intensyvus parkavimasis gatvėje). Aišku, viskas turi būti stebima ir enforce'inama, jei reikia. Ženklinimas turi būti ir daugiabučių kiemuose, tiek draudžiamasis, tiek leidžiamasis parkavimuisi.

           Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Dėl sniego jie turi kažkokį atmazą, aukščiausiam teisme matyt kažkoks advokatas sugebėjo laimėt, ir dabar tai veikia kaip precedentas - http://www.bernardinai.lt/straipsnis...ebe-veja/94928
            Bet mano atveju juk matosi šaligatvis, o juo važiuoti negalima?
            Čia policijos atsakymas. Jį paprasta skųsti. Atsakymo apačioje nurodyta kam galima ir kokiais terminais.

            Su veja yra Teismo išaiškinimas.


            „Vilniaus miesto savivaldybės administracija turėtų atlikti savo pareigą ir rūpintis bei prižiūrėti jai priklausančius žaliuosius miesto plotus, imtis veiksmų, kad tariamo pažeidimo vietoje augtų veja, kuri būtų atskirta nuo kelio dangos, kad būtų pastatyti kelio ženklai, draudžiantys statyti automobilius minėtoje vietoje ar imtis kitų prevencinių veiksmų“, – teisėjas nurodė, kad savivaldybės administracijai neatlikus jai priklausančių funkcijų, negalima konstatuoti, jog vairuotojas padarė pažeidimą.

            Pasak teismo, toje vietoje, kurioje savivaldybės tarnautojai užfiksavo stovintį „Citroen Berlingo“, nė iš tolo net nekvepia žalia veja. „Pastebėtina, kad tariamo pažeidimo vieta yra pakankamai taisyklingos formos, vietos dangą sudaro lygiai suvažinėtas žvyras, kas galimai asmenims leidžia manyti, jog tai yra specialiai įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, o ne vieta, kurioje yra ar buvo veja“, – nutartyje pažymėjo teismas. Į bylą buvo pateiktos nuotraukos, kurioje užfiksuotas tariamas pažeidimas. Jas peržiūrėjęs teisėjas pažymėjo, kad „nekyla abejonių, kur yra veja, o kur – nesutvarkyta kelio danga“.

            „Iš įvykio vietos fotonuotraukų matyti, kad aikštelėje veja neauga kuokštais ar dalimis net vasaros metu, o vejos vietoje tėra suvažinėtas žvyras, kuris nėra niekuo atribotas nuo važiuojamosios dalies“, – nurodė teismas. Nutartyje taip pat pažymima, kad pagal suformuotą teismų praktiką, veja turi būti laikoma tik tokia žolė ar pievelė, kuri specialiai suformuota, apželdinta, ir atlieka specialią kultūrinę paskirtį.
            Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/....d?id=63491684


            Mano "idėja Lietuvai" būtų sunumeruoti visas parkavimo vietas Vilniuje. Bus aišku kiek yra, kiek dar reikia įrengti, kad butų užtikrintas poreikis. Kartu atsirastų neBEužstatomi šiukšlių, gaisriniai privažiavimai.

            Comment


             Parašė Fulgur Rodyti pranešimą

             Čia policijos atsakymas. Jį paprasta skųsti. Atsakymo apačioje nurodyta kam galima ir kokiais terminais.

             Su veja yra Teismo išaiškinimas.             Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/....d?id=63491684


             Mano "idėja Lietuvai" būtų sunumeruoti visas parkavimo vietas Vilniuje. Bus aišku kiek yra, kiek dar reikia įrengti, kad butų užtikrintas poreikis. Kartu atsirastų neBEužstatomi šiukšlių, gaisriniai privažiavimai.
             O kaip sunumeruoti visokias žvyruotas aikšteles, tas pačias pievas miesto periferijoje ir pan.? Vilniuje tai sunkiai įmanoma su tokia archajiška infrastruktūra. Ant pravažiavimų reiktų užpiešti geltoną liniją, kad būtų tikrai aišku, kad negalima parkuotis, ant šaligatvių, dviračių takų ir dabar negalima ir tai gana aiškiai apibrėžia taisyklės.
             Flickr

             Comment


              Parašė Lettered Rodyti pranešimą

              O kaip sunumeruoti visokias žvyruotas aikšteles, tas pačias pievas miesto periferijoje ir pan.? Vilniuje tai sunkiai įmanoma su tokia archajiška infrastruktūra. Ant pravažiavimų reiktų užpiešti geltoną liniją, kad būtų tikrai aišku, kad negalima parkuotis, ant šaligatvių, dviračių takų ir dabar negalima ir tai gana aiškiai apibrėžia taisyklės.
              Nieko čia sunkaus. Centre suskaičiavo. Vilniaus vartai - draudžiamų autoreporterių prisuko (nežinau ar žiemą veikia). Net žvyrkę prie mokytojų namų ar Vilniaus bastėjos suskaičiavo ir sutvarkė.

              Baigtųsi "galima statyti", "negalima statyti".

              Comment


               Nebeteks klampoti: šalia „Litexpo“ atidaryta naujai išasfaltuota stovėjimo aikštelė

               Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/gazas/naujiena/...5min_Gruodis#_

               Yra foto, video.

               Comment


                Dėl atsikalbinėjimų apie sniegą, reiktų įvertint ar po pačia mašina bent kiek to sniego yra.

                (foto pavogta iš LT street photography FB grupės, nepykite )

                Comment


                 „Litexpo“ lankytojams nebereikės kojų murkdyti purve

                 Šalia parodų ir kongresų centro „Litexpo” antradienį oficialiai atidaryta daugiau kaip 500 vietų asfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė.

                 Bendras automobilių ir autobusų stovėjimo vietų skaičius prie didžiausio Baltijos šalyse parodų centro išaugs daugiau nei dvigubai - iki 900. Mažiau nei per pusmetį aikštelę išasfaltavo Prancūzijos kapitalo įmonė „Eurovia Lietuva“, pateikusi ekonomiškai naudingiausią 929 tūkst. eurų (be PVM) vertės pasiūlymą...
                 Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                 Comment


                  Parašė Fulgur Rodyti pranešimą

                  Nieko čia sunkaus. Centre suskaičiavo. Vilniaus vartai - draudžiamų autoreporterių prisuko (nežinau ar žiemą veikia). Net žvyrkę prie mokytojų namų ar Vilniaus bastėjos suskaičiavo ir sutvarkė.

                  Baigtųsi "galima statyti", "negalima statyti".
                  Kažkaip mintijau šįvakar, ar nebus paprasčiausia išeitis apsauginiai stulpeliai. Masiškai, kur žalios zonos (planai turi būti), kalti tuos stulpelius. Čia turiu galvoj centralizuotą projektą, kuri vykdytų savivaldybė. Pas mus, Pašilaičiuose, keliose vietose yra - veikia 100 proc. Negali neveikt.

                  Comment


                   Parašė Knope Rodyti pranešimą

                   Kažkaip mintijau šįvakar, ar nebus paprasčiausia išeitis apsauginiai stulpeliai. Masiškai, kur žalios zonos (planai turi būti), kalti tuos stulpelius. Čia turiu galvoj centralizuotą projektą, kuri vykdytų savivaldybė. Pas mus, Pašilaičiuose, keliose vietose yra - veikia 100 proc. Negali neveikt.
                   Aš jau įsivaizduoju Šimašiaus atsakymą. Nors, tiesą sakant, net neįsivaizduoju, o netgi žinau, nes girdėjau jo paties live FB streame. Kažką pradėjo mykti apie galimybę raportuoti per programėlę ir kažkokias kitas problemas. Buvo graudu žiūrėti. Stulpeliai visame mieste, kaip yra normaliuose miestuose? You gotta be kidding. Greičiau jau Kirkorovas nustos koncertuoti Siemens arenoje.
                   Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                   Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Aš jau įsivaizduoju Šimašiaus atsakymą. Nors, tiesą sakant, net neįsivaizduoju, o netgi žinau, nes girdėjau jo paties live FB streame. Kažką pradėjo mykti apie galimybę raportuoti per programėlę ir kažkokias kitas problemas. Buvo graudu žiūrėti. Stulpeliai visame mieste, kaip yra normaliuose miestuose? You gotta be kidding. Greičiau jau Kirkorovas nustos koncertuoti Siemens arenoje.
                    ... Reiks kažkada parašyt jam per facebooką. Esmė ta, kad čia sisteminė problema, kad ją suvoktum nereikia jokių programėlių, raportavimų. Tiesiog reikia sužymėjimo ir kuolų. Gyvo galo kuolų.

                    Comment


                     Parašė Knope Rodyti pranešimą

                     ... Reiks kažkada parašyt jam per facebooką. Esmė ta, kad čia sisteminė problema, kad ją suvoktum nereikia jokių programėlių, raportavimų. Tiesiog reikia sužymėjimo ir kuolų. Gyvo galo kuolų.
                     Akivaizdu, kad tai ne tik nėra Šimašiaus prioritetinė sritis, bet ir kad jis tiesiog vengia šitos temos ir, panašu, yra nusiteikęs nieko toje srityje nedaryti. Man tik keista kodėl? Spėčiau, kad bijo vodytėlių nepasitenkinimo, nes nu tai kur žmonėm parkot mašynas?

                     Beje, kuolų net nereikia. Užtenka žinojimo, kad yra nebloga tikimybė, kad palikęs mašiną neleistinoje vietoje, sulauksi piniginės palengvėjimo. Mano paties kiemas yra gyvas to įrodymas. Galėčiau net ekskursijas daryti. Tam pasiekti pakako viso labo kelių nelaimėlių nubaudavimo už statymą ant šaligatvio ir tokios "žinios" pasklaidimo tarp kaimynų. Visi mažučiai dabar parkuojasi tvakingiau, negu Šveicarijoje. Visame Vilniuje tai būtų galima pasiekti per lygiai dvi savaites su esamais resursais, be jokių kuolų ir investicijų. Užtektų tik elementariai imti vykdyti savivaldybės funkcijas ir tiesmukai neignoruoti įstatymų.
                     Paskutinis taisė John; 2017.12.19, 22:11.
                     Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                     Comment

                     Working...
                     X