Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Mykolo Lietuvio g. (būsimasis Šiaurinis aplinkkelis)

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Sula Rodyti pranešimą
  Jei padidės srautai, tai Mokslininkų g. ištiks kolapsas. Ten ir taip rytais nuo Noragiškių stovi, plius Bajorų kelias.
  Tai vat, todėl ir reikia platinti nuo GV, o ne nuo Ukmergės g. Manau visi specialistai tą puikiai supranta, bet ir taip aišku, kad bent prie Šimašiaus nebus ta gatvė nutiesta, todėl ir užiima visokiais "teritorijų planavimais" ne ten, kur reikia, per savivaldybės įmones įsisavinant pinigus.
  Paskutinis taisė Lettered; 2019.03.26, 08:45.
  Flickr

  Comment


   O aš manau kad šitą gatvę apskritai reiktų sujungti su G.V. piečiau Visorių techparko

   Comment


    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

    Tai vat, todėl ir reikia platinti nuo GV, o ne nuo Ukmergės g. Manau visi specialistai tą puikiai supranta, bet ir taip aišku, kad bent prie Šimašiaus nebus ta gatvė nutiesta, todėl ir užiima visokiais "teritorijų planavimais" ne ten, kur reikia, per savivaldybės įmones įsisavinant pinigus.
    Internetiniai ekspertai, kaip visada, viską žino geriau.

    Comment


     Parašė Creatium Rodyti pranešimą

     Internetiniai ekspertai, kaip visada, viską žino geriau.
     O ar ne taip viskas ir yra? Kokį bent vieną stambų infrastruktūros projektą Šimašius įgyvendino? Kokia prasmė ML gatvės, pirmiausia nerekonstruojant Mokslininkų ir GV mazgo?
     Flickr

     Comment


      Būsimojo Šiaurinio aplinkeklio atkarpa važiuojant tiesiausiu keliu nuo Fabijoniškių į Santariškes per Br. Krivicko g.
      Foto 2019.04

      Mykolo Lietuvio gatvė. Asfalto pabaiga už individualių namų kvartaliuko Mykolo Lietuvio g. / Br. Krivicko g.kampe


      Dešinėje - pakabinamų lubų reklama
      Mykolo Lietuvio g - Moksininkų g. - Noragiškių g. sankryža


      Moksininkų g.


      Visoriai. Kairėje vad. "Bajorų kalvos", dešinėje - Mokslų akademijos miestelis.


      Mokslininkų g. - Akademijos g. sankryža
      Moksininkų g.- Geležinio Vilko g. sankryža

      Comment


       uzmaciau straipsni apie tuos gincus visus: https://www.diena.lt/naujienos/vilni...-kirvis-909021

       gal jau ir kazkokiu pasikeitimu yra, nes praejo pusantro menesio:

       Mykolo Lietuvio gatvės rekonstrukcijos projekto autorius, savivaldybės įmonės "Vilniaus planas" Architektūros poskyrio l.e.p. vadovas Vladas Treinys "Vilniaus dienai" patvirtino, kad detalusis gatvės planas šiuo metu baigiamas rengti pagal atnaujintas sąlygas, tačiau laikantis pirmosios gatvės trasos alternatyvos.
       "Vykdant bendruomenės pageidavimus, reikėtų ne tik iškirsti papildomai valstybinio miško, bet ir keisti gamtinį karkasą, iškasti gruntą, formuoti šlaitus, nes toje vietoje yra reljefo paaukštėjimas, o tai susiję su papildomomis sąnaudomis. Tuo tarpu pagal PAV ataskaitą reikšmingų triukšmo normų viršijimų nėra, išskyrus kai kuriuos pastatus, ir visai ne tuos, dėl kurių skundžiasi bendruomenė", – aiškino architektas.
       Paklaustas, kodėl keitėsi PAV atrankai pateikta informacija apie esamus ir prognozuojamus eismo srautus, V.Treinys tvirtino, kad per tą laiką, kol vyko peripetijos dėl PŪV vertinimo būtinybės, daug kas pasikeitė – atsirado Vakarinis aplinkkelis, pasikeitė automobilių srautai, todėl ir detalusis planas perdaromas pagal naujas sąlygas.
       "Dėl sunkiojo transporto galiu pasakyti, kad jo eismas reguliuojamas kelio ženklais, be to, Utenos kelyje ir taip yra pats mažiausias krovininio transporto intensyvumas, todėl gyventojų baimės perdėtos, – mano savivaldybės atstovas. – Jiems nepatinka net ir numatytos autobusų stotelės, nes iki šiol miesto viešasis transportas ten nevažinėjo. Betgi ne visi vilniečiai juda nuosavais automobiliais, o rekonstravus Mykolo Lietuvio gatvę ir atidarius naują visuomeninio transporto maršrutą, daugybė žmonių galės greitai ir patogiai pasiekti Santaros klinikas. Taigi, viešasis interesas, panašu, ne skundus rašančios bendruomenės pusėje."

       Savivaldybės įmonės atstovas apgailestavo, kad dėl beprasmiškų ginčų su bendruomene prarasta daugybė laiko, o naujos gatvės statyba ir toliau vilkinama: "Kiek man žinoma, gyventojų ginče su Aplinkos apsaugos agentūra pirmoji teismo instancija jų skundo netenkino, ir dabar byla yra apeliacinėje instancijoje. Mums palanku, kad teismas bent neuždraudė toliau rengti detaliojo plano. Šiuo metu jo sprendiniai pateikti savivaldybės Miesto plėtros departamentui, jeigu jiems bus pritarta, pradėsime iš naujo visuomenės supažindinimo procedūras. Tačiau bet kokiu atveju teks laukti teismo sprendimo dėl PAV ataskaitos, nes be jo nebus galima tvirtinti detaliojo plano ir pradėti konkrečių projektavimo darbų."

       Comment


        Siek tiek teigiamos (?) info del M. Lietuvio g.:

        Prėjusį mėnesį baigtas 26,16 ha detaliojo plano Mykolo Lietuvio gatvei tiesti sprendinių rengimo etapas, dabar detaliojo plano sprendiniai bus tikrinami ir derinami. Patvirtinus minėtą detalųjį planą bus rengiamas gatvės techninis projektas ir vykdomas žemės sklypų paėmimas visuomenės reikmėms. Šis procesas truks ne mažiau kaip 1-1,5 metų.

        Comment


         B1 kategorijos so called "Siaurinis Aplinkelis" tures 7 sviesoforines sankryzas nuo Ukmerges iki G.V. TPDRIS pasirode nauji breziniai. jie dar bus derinami su institucijom, bet vaizdas kaip ir aiskus:
         Click image for larger version

Name:	1.png
Views:	1
Size:	374,1 kB
ID:	1730748Click image for larger version

Name:	2.png
Views:	1
Size:	361,0 kB
ID:	1730747

         Comment


          Įdomu kaip tęsis likusi atkarpa nuo mokslininkų-noragiškių sankryžos iki geležinio vilko.

          Kelias vingiuotas, siauras ir "remiasi" į servisus.

          Comment


           Jei gerai pamenu - raudonos linijos yra tokios pats kaip ir M. L. Atveju. Tai vadinas pastatai ieina i jas
           ​​​

           Comment


            Parašė Riedis Rodyti pranešimą
            Įdomu kaip tęsis likusi atkarpa nuo mokslininkų-noragiškių sankryžos iki geležinio vilko.

            Kelias vingiuotas, siauras ir "remiasi" į servisus.
            spėju bus dešimt/penkiolika metų kampščiai o po to gal ir pratęs iki geležinio vilko.

            Comment


             Jeigu tiek padarytų kaip tame plane, tai manau 98% vietinių gyventojų būtų labai patenkinti. Aišku darbų pradžia kaip suprantu apie 2025?

             Comment


              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
              Sostinės infrastruktūrą projektuos operatyviau – savivaldybė kviečia projektuotojus į konkursą Savivaldybė ieško projektuotojų: https://vilnius.lt/lt/2019/08/22/sos...us-i-konkursa/
              Konkurso dalyviams taip pat yra pateikiamas ir preliminarus tvarkytinų objektų sąrašas tarp kurių: Mykolo Lietuvio gatvės statybos, Barboros Radvilaitės gatvės rekonstrukcija, Galvės gatvės nuo Savanorių pr. iki miesto ribos rekonstrukcija, dviejų lygių Gariūnų ir Jočionių gatvių sankryžos rekonstrukcija, Kazbėjų tilto tvarkymo darbai, Taurupės gatvės tvarkymo darbai bei pėsčiųjų tilto Žemaitės gatvėje statybos.

              Comment

              Unconfigured Ad Widget

              Collapse
              Working...
              X