Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Laisvės pr. – Ateities g. - Ukmergės g. sankryža Vilniuje

Collapse
X
 • Filtrai
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

  Parašė Plents Rodyti pranešimą
  Viadukas virš tų sklypų nebuvo svarstomas? Nereiktų imti visuomenės reikmėms.
  Svetimam sklype statinio (viaduko) nepastatysi.

  Comment


   Šiandien miesto taryboje bus svarstomas sklypo Fabijoniškių g. 82 paėmimas, priežastis - trūkstamų užvažiavimų ant Ukmergės g. nuo Ateities g. tiesimas:


   http://www.vilnius.lt/index.php?3731318949
   Paskutinis taisė Romas; 2016.10.13, 21:47. Priežastis: Kopija iš temos "Vilniaus infrastruktūros projektai"

   Comment


    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Šiandien miesto taryboje bus svarstomas sklypo Fabijoniškių g. 82 paėmimas, priežastis - trūkstamų užvažiavimų ant Ukmergės g. nuo Ateities g. tiesimas:

    Atvaizdas

    http://www.vilnius.lt/index.php?3731318949
    Panašu, kad daugumos bendru sprendimu "už". Dabar dar tokie pastebėjimai iš dokumentų - Juzeliūno g. irgi sujungs su šia jungtimi ar man tik taip atrodo?
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


     /\ Nu panašu, kad taip.

     Comment


      Po Ateities g. viaduko pastatymo beveik 10 metų laukė Vakarinio aplinkkelio pabaigos, kada šita jungtis nebetaps tokia svarbi.
      Flickr

      Comment


       Parašė Lettered Rodyti pranešimą
       Po Ateities g. viaduko pastatymo beveik 10 metų laukė Vakarinio aplinkkelio pabaigos, kada šita jungtis nebetaps tokia svarbi.
       Te labai ilga istorija, pamiršote kas vyko prieš 8 metus:


       Arūnas DUMALAKAS „Sostinės“ korespondentas
       Lietuvos rytas 2008-12-10
       Savivaldybė – melžiama karvė
       Turto vertintojų veikla valdininkams kelia abejonių. Tačiau pradėjus tiesti gatvę, iš skylėto miesto biudžeto netrukus teks pakloti daugiau nei milijoną litų už darbams kliudantį nedidelį namą. Mat tiek jis buvo įkainotas turto vertintojų.

       1,2 milijono litų.
       Tiek savivaldybei kainuos 74 kvadratinių metrų ploto namas Fabijoniškių gatvėje. Įvairiais sandėliais, ūkio pastatais aplipdyta troba auksine tapo dėl to, kad jos vietoje turėtų driektis jungiamoji gatvė tarp Ateities ir Ukmergės gatvių.
       Dar 1,6 milijono litų gavo kito nedidelio gyvenamojo namo Fabijoniškių gatvėje savininkai. Savivaldybei jį taip pat teko išpirkti tiesiant jungiamąją gatvę.
       Ištaškę milijonus valdininkai tik dabar ėmė abejoti turto vertintojų veikla. Jie nustatė, kad minėti du nedideli gyvenamieji namai kainuoja būtent tiek.

       Įsakymas jau pasirašytas

       „Labai nuoširdžiai stebiuosi tokiais turto vertinimais. Jie tikrai keisti“, – prasitarė savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Paluckas.
       Tačiau jis prieš kelias dienas pasirašė įsakymą, kuriuo nustatė Fabijoniškių gatvės 80-ojo namo ir statinių aplink jį kainas. Remiantis šiuo dokumentu Viktorui ir Nijolei Miliauskams už pusę namo, kelis ūkio pastatus, viralinę bus sumokėta 600 tūkstančių litų.

       Savivaldybė pasiryžusi sumokėti net ir už lauko tualetą, šulinį bei tvorą.
       Lygiai tokia pat suma už kitą pusę namo ir dalį ūkio pastatų galės pasidžiaugti Anatolijus ir Galina Guželiai.

       Pinigais švaistėsi pernai
       Praėjusiais metais savivaldybė iš keturių savininkų išpirko 88 kvadratinių metrų ploto Fabijoniškių gatvės 76-ąjį namą, kiekvienam jų sumokėdama po 400 tūkstančių litų.
       Netrukus šios sandėliais aplipdytos trobos bus nušluotos nuo žemės paviršiaus, o vietoj jų drieksis jungiamoji gatvė tarp Ateities ir Ukmergės gatvių.
       Kokie namai Vilniuje dabar kainuoja apie milijoną? Štai Antaviliuose už 1,1 milijono litų siūlo pirkti 150 kvadratinių metrų namą, už 995 tūkstančius litų galima įsigyti net 290 kvadratinių metrų gyvenamąjį namą Filaretų gatvėje.

       Nuostabą kėlė ir anksčiau
       „Jie žino, kad savivaldybei reikia tų pastatų. Todėl galima prisigalvoti visokių variantų.
       Ar mus šantažuoja? Ar sukandę dantis galime sumokėti nurodomą sumą? Į tokius klausimus savivaldybė priversta atsakinėti išperkant nekilnojamąjį turtą ne tik šiuo atveju“, – dėl prarandamų milijonų liejo apmaudą G.Paluckas.
       Tačiau jis prisipažino, kad kito kelio nėra – savivaldybė privalo pasitikėti turto vertintojais, kurie laimėjo konkursą.

       Savivaldybei nuostabą kėlė ne tik Fabijoniškių gatvėje įvertinto nekilnojamojo turto kaina. Tokių atvejų pasitaikė ir išperkant pastatus, kurie atsidurs vakarinio aplinkkelio teritorijoje.

       Abejonių kelia ir savivaldybei priklausiusio privatizuojamo turto vertinimas. G.Paluckas pasakojo istoriją, kai turto vertintojai nurodė, jog privatizuojamas butas Paupio gatvėje kainuoja tik 51 tūkstantį litų. Todėl administracijos direktorius žadėjo kelti išperkamo ir privatizuojamo turto vertinimo problemą.

       Neigė derybas dėl kainos
       Savivaldybės Privatizavimo poskyrio vedėja Natalija Mešalkina aiškino, kad derybos su išperkamo turto savininkais yra konfidencialios, todėl ji nieko komentuoti negali.
       „Turto vertintojai yra nepriklausomi, laimėję konkursą, todėl tik jie gali kalbėti apie išperkamo turto kainą“, – tikino ji.

       Savivaldybės išperkamą ir privatizuojamą turtą šiuo metu vertina bendrovė „Tikslo siekis“.
       „Tikslo siekio“ direktorius Valius Mažulis kategoriškai neigė, kad turto vertintojai susitaria su išperkamo turto savininkais, kokią kainą siūlys savivaldybei.
       „Vertindami turtą mes atsakome savo licencija. Su turto savininkais nebendraujame. Mes net nežinome, ar tas turtas bus išperkamas, ar privatizuojamas. Mūsų niekas neinformuoja, koks bus patalpų likimas“, – tikino V.Mažulis.
       Vėliau „Tikslo siekio“ vadovas paaiškino, kad su turto savininkais tenka bendrauti, kai su jais suderinamas atvykimo laikas. Vertinti turto „Tikslo siekio“ specialistai vyksta kartu su savivaldybės darbuotojais.
       Čia tada tiek buvo norima už tą apgriuvusią senų plytų bakūžę su šiferiu.
       Paskutinis taisė Romas; 2019.11.15, 19:57. Priežastis: Sumažinti perteklinai tarpai
       Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

       Comment


        Ar yra kazkokiu planu padaryt trukstamas jungtis Ozo-Ukmerges, Ateities-Ukmerges, Ateities-G.V.?

        Comment


         Ateities - Ukmergės vyksta žemės paėmimas. Kitur nežinau. Bet Ozo - Ukmergės nepanašu, kad būtų poreikis.

         Comment


          /\ Tas žemės paėmimas vyksta jau visus 11 metų. 2018m. rudenį buvo 10m. kai atidaryta ši dviejų lygių sankryža ir Ateities g. tęsinys, o tos jungties kaip nėr, taip nėr.
          Paskutinis taisė SPX; 2019.06.17, 20:15.
          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

          Comment


           Parašė SPX Rodyti pranešimą
           /\ Tas žemės paėmimas vyksta jau visus 11 metų. 2018m. rudenį buvo 10m. kai atidaryta ši dviejų lygių sankryža ir Ateities g. tęsinys, o tos jungties kaip nėr, taip nėr.
           Žemės paėmimą (kreipimąsi dėl jo) taryba patvirtino gal prieš metus ar du.

           Comment


            /\ Kelintą kartą tik klausimas
            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

            Comment


             Parašė SPX Rodyti pranešimą
             /\ Kelintą kartą tik klausimas

             Mažiausiai trečią kartą: https://www.miestai.net/forumas/foru...ilniuje/page33

             Ten vienas ar du sklypai jau išpirkti. Kiti, kiek žinau, prašo fantastinių sumų. Pagal seną įstatymo variantą, berods, teismas galėjo iš viso neleisti paimti žemės net ir išmokant kompensaciją.

             Comment


              Atrodo kažkas pajudėjo po dešimtmečio pertraukos.


              Vilniaus m. savivaldybė 2019.10.01
              Informacija apie pradedamą rengti žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektą Fabijoniškių g. 82, Vilniaus mieste
              Vilniaus miesto savivaldybės administracija informuoja, kad Vilniaus mieste pradedamas rengti žemės paėmimo visuomenės poreikiams (žemės sklypo dalių (kad. Nr. 0101/0016:733), Fabijoniškių g. 82, Vilniuje, paėmimo visuomenės poreikiams (keliui (jungčiai tarp Ateities ir Ukmergės gatvių, Vilniuje) įrengti) projektas (toliau – projektas).

              Projekto organizatorius – Vilniaus miesto savivaldybės taryba, Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius.
              Projekto rengėjas – Savivaldybės įmonė Vilniaus planas, Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius.

              Projekto rengimo pagrindas – Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2018-11-02 Nacionalinės žemės tarnybos direktoriaus įsakymas Nr. 1P-419-(1.17 E.) „Dėl žemės sklypo (kadastro Nr. 0101/0016:733) Fabijoniškių g. 82, Vilniuje, paėmimo visuomenės poreikiams (keliui (jungčiai tarp Ateities ir Ukmergės gatvių, Vilniuje) įrengti) procedūros pradžios“.

              Projekto teritorija – 2101 m2 žemės sklypas Fabijoniškių g. 82 (kad. Nr. 0101/0016:733) (numatoma paimti visuomenės poreikiams sklypo dalis apie 1105 m2 ), pagal projekto teritorijos ribų planą, patvirtintą Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 11 d. įsakymu Nr. 1P-419-(1.17 E.).
              Projekto rengimo tikslai ir uždaviniai – Pertvarkyti žemės sklypą atidalijimo būdu, suformuojant apie 1105 m2 ploto paimamą visuomenės poreikiams sklypą ir apie 996 m2 ploto visuomenės reikmėms nereikalingą sklypą.
              Projekto rūšis – žemės valdos projektas (žemėtvarkos planavimo dokumentas).

              Projektas rengiamas ir visi kiti su projekto rengimu ir įgyvendinimu susiję veiksmai atliekami automatizuotai per Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinę sistemą (toliau – ŽPDRIS) adresu www.zpdris.lt. Paslaugos Nr. ZPVP-37429.

              https://vilnius.lt/lt/2019/10/01/inf...lniaus-mieste/
              Dabartinė būsena:

              https://www.zpdris.lt/zpdris/ Paslaugos Nr. ZPVP-37461

              Comment


               Kažkuris dievas išgirdo aimanas...

               Comment


                Nežinia, kiek laiko dar reikės laukti.

                Išgūglinau, kad per dešimtmetį buvo / yra priimti tokie planavimo dokumentai:

                1) Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2006 m. kovo 1 d. sprendimas Nr. 1-1050 ,,Dėl teritorijos prie Ukmergės gatvės tarp Pašilaičių ir Fabijoniškių detaliojo plano tvirtinimo“,

                2) Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2008 m. gegužės 28 d. sprendimas Nr. 1-480 „Dėl nekilnojamųjų daiktų, esančių Fabijoniškių g. 82, paėmimo visuomenės poreikiams“. Neteko galios 2012.12.19 VMS tarybos sprendimu Nr. 1-965

                3) Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2012 m. gruodžio 19 d. sprendimas Nr. 1-965
                DĖL ŽEMĖS SKLYPO FABIJONIŠKIŲ G. 82 PAĖMIMO VISUOMENĖS POREIKIAMS
                Vadovaudamasi (...) Vilniaus miesto savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:
                1.Prašyti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vadovą paimti visuomenės poreikiams žemės sklypą (jo dalis) Fabijoniškių g. 82 (kadastro Nr. 0101/0016:733), esantį jungiamosios gatvės tarp Ateities ir Ukmergės gatvių tiesimo teritorijoje.
                2. Patvirtinti žemės sklypo Fabijoniškių g. 82 (kadastro Nr. 0101/0016:733) paėmimo visuomenės poreikiams sąnaudų ir naudos analizę (pridedama).
                3. Įgalioti Vilniaus miesto savivaldybės merą pateikti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Vilniaus miesto skyriui:
                3.1. prašymą paimti visuomenės poreikiams 1 punkte nurodytą žemės sklypą;
                3.2. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. rugpjūčio 25 d. nutarimu Nr. 924 patvirtintų Žemės paėmimo visuomenės poreikiams taisyklių 2 ir 6 punktuose nurodytus dokumentus.
                4. Įpareigoti Miesto plėtros departamentą raštu pranešti paimamos žemės savininkams ar kitiems žemės naudotojams apie prašymo paimti žemę visuomenės poreikiams pateikimą.
                5. Pripažinti netekusiu galios Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2008 m. gegužės 28 d. sprendimą Nr. 1-480 ,,Dėl nekilnojamųjų daiktų, esančių Fabijoniškių g. 82, paėmimo visuomenės poreikiams“.
                4) Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 12 d.. sprendimas Nr. 1-666
                DĖL ŽEMĖS SKLYPO (JO DALIŲ) FABIJONIŠKIŲ G. 82 (KADASTRO NR. 0101/0016:773) PAĖMIMO VISUOMENĖS POREIKIAMS
                Vadovaudamasi (...) Vilniaus miesto savivaldybės taryba n u s p r e n d ž i a:
                1. Prašyti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos vadovą paimti visuomenės poreikiams žemės sklypą (jo dalis) Fabijoniškių g. 82 (kadastro Nr. 0101/0016:733).
                2. Patvirtinti Galimybių studijos – žemės sklypo (jo dalies) Fabijoniškių g. 82 (kadastro Nr. 0101/0016:733) sąnaudų ir naudos analizę (pridedama).
                3. Įgalioti Vilniaus miesto savivaldybės merą pateikti Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Vilniaus miesto skyriui:
                3.1. prašymą paimti visuomenės poreikiams 1 punkte nurodytą žemės sklypą (jo dalis);
                3.2. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. rugpjūčio 25 d. nutarimu Nr. 924 patvirtintų Žemės paėmimo visuomenės poreikiams taisyklių 2 ir 6 punktuose nurodytus dokumentus.
                4. Įpareigoti Miesto plėtros departamentą raštu pranešti paimamos žemės savininkams
                ar kitiems žemės naudotojams apie prašymo paimti žemę visuomenės poreikiams pateikimą.
                Įdomu būtų pamatyti minimą galimybių studiją...

                Comment


                 Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                 Kažkuris dievas išgirdo aimanas...
                 Tas posūkis labai patogus, norint pasukti atgal į miestą, nusipirkus burgerį Benedikto turguje. Tai aš jo tikrai laukiu ir medžiuosi. Bet ignoruojant mano asmeninius poreikius, įdomu, kokie ten realūs srautai nuo Ukmergės g. į dešinę į Ateities g ir kiek tai turi būti prioritetas, kai viskas ten jau ir taip atrodo kaip Frankfurto oro uostas su 4 takais?
                 Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                 Comment


                  Kuo čia dėtas Frankfurtas ?
                  Ta vieta turėtų judėti ir dideli srautai iš Laisvės prospekto į Ukmergės pusę.

                  Comment


                   Parašė Romas Rodyti pranešimą
                   Kuo čia dėtas Frankfurtas ?
                   Ta vieta turėtų judėti ir dideli srautai iš Laisvės prospekto į Ukmergės pusę.
                   Kokie yra dabartiniai srautai ta kryptimi ir kokie yra naujausi skaičiavimai apie projektuojamus srautus po trūkstamos jungties irengimo? Ir kaip tie "dideli srautai" ta kryptimi pravažiuoja dabar?
                   Flickr || 2014 in retrospect: Minsk|Wien|Bangkok|Hong Kong|Shenzhen|Shanghai|Beijing|Guangzhou

                   Comment


                    Parašė John Rodyti pranešimą

                    Kokie yra dabartiniai srautai ta kryptimi ir kokie yra naujausi skaičiavimai apie projektuojamus srautus po trūkstamos jungties irengimo? Ir kaip tie "dideli srautai" ta kryptimi pravažiuoja dabar?
                    Dabar Laisvės prospektas -> Ukmergės gatvė važiuoja pro Mandariną. Vizualiai nemaža dalis vakarinio piko kamštuko prie to šviesoforo būtent dėl to ir susidaro.

                    Comment


                     Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                     Dabar Laisvės prospektas -> Ukmergės gatvė važiuoja pro Mandariną. Vizualiai nemaža dalis vakarinio piko kamštuko prie to šviesoforo būtent dėl to ir susidaro.
                     Arba Pašilaičių g. > Gabijos g. > Ukmergės g. Aš bent jau taip važiuoju, nes gaunasi trumpesnis atstumas nei sukti ratus aplink per Mandariną.
                     Dėl trūkstamos jungties papildomai ir visai bereikalingai apkraunamos gyvenamųjų kvartalų D kategorijos gatvės.

                     Comment

                     Working...
                     X