Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Būsto kainų burbulas II

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kam dovanu? )) http://www.altesta.lt/dovana.html

    Comment


      Siulau palaukti Velyku. Stebint situacijos vystymasi, manau velykines nuolaidos ir dovanos bus dosnesnes nei kaledines

      Comment


        Parašė tadux Rodyti pranešimą
        KLAIDA 404: tokio puslapio mūsų serveryje nėra. Pasitikrinkite adresą.
        kas ten per dovana buvo?
        Mano blogas

        Comment


          Skoda fabia jei neklystu, o masinos komplektacija priklause nuo perkamo namo kainos.

          Comment


            O čia jau A4 siūlo:
            http://www.skelbiu.lt/3170980.html

            Comment


              Bet vienok juokinga, kai tos mašinos sudaro 3-4% būsto kainos. Jeigu aš norėčiau pirkti būstą už tokią kainą tai, manau, ir mašinos atitinkamos tikėčiausi.

              Comment


                Manau visos sitos akcijos orientuotos i paskolu emejus, tad jie tokiu pinigu nemate ir nematys ir apskritai gal nesuvokia kiek tai yra pinigu. O gauti nama ir masina uz ta pacia kaina gal ir atrodo patraukliau, taip sakant pasidarai iskart turtingas

                Comment


                  is kitos puses jei pirktum nama ir masina atskirai, klausimas ar gautum lizinga automobiliui 30-40 metu terminui su busto palukanu norma? Is sios puses tam, kas viska perka is skolintu pinigu - gana palanki situacija.

                  Comment


                    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
                    is kitos puses jei pirktum nama ir masina atskirai, klausimas ar gautum lizinga automobiliui 30-40 metu terminui su busto palukanu norma? Is sios puses tam, kas viska perka is skolintu pinigu - gana palanki situacija.
                    Lizingo tai tikrai ne. O ir paskola automobiliui su 30-40 metu terminu yra kvailyste kaip reta. Nebent tikimasi gyventi ne ilgiau nei ~12 metu, nes po to automobilio galima sakyt nebeliks, uztat liks dar 18-28 metu finasiniu isipareigojimu

                    Comment


                      Ben jau as geriau noreciau kad nuolaida duotu namui masinos kaina nu tarkim skoda koki 40000 kainuoj tai ta 40 stuku tegul nubraukia nuo namo (buto) sumos, nes dabar jie taip pingus plauna galima sakyti susitaria su masinu dileriais masinas optu imti mo 35000 o irasys kad 40000 tai dar po 5 stukas uzdirbs. Ir tikrai ar apsimoketu nauja masina imti kaip dovana, nes paiims is taves tikra kaina o jei iskart masina noresi parduot tai masina kaip ne is salona dar minus koki 5 stuku maziau begautum parduodamas taigi mano grubiais skaiciavimais jei as priimciau dovana tai dar apie 10 stuku man i minusa (nes tikrai kam as imciau is salono nauja kai normaliai pigiau as galiu pasiimt kad ir metu senumo).

                      Comment


                        ir į Kauną Kalėdų senelis užsuko:

                        http://skelbiu.lt/2423811.html

                        dar vienas:

                        http://www.skelbiu.lt/2954297.html
                        Paskutinis taisė sawa; 2007.12.07, 11:58.

                        Comment


                          Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                          Ben jau as geriau noreciau kad nuolaida duotu namui masinos kaina nu tarkim skoda koki 40000 kainuoj tai ta 40 stuku tegul nubraukia nuo namo (buto) sumos, nes dabar jie taip pingus plauna galima sakyti susitaria su masinu dileriais masinas optu imti mo 35000 o irasys kad 40000 tai dar po 5 stukas uzdirbs. Ir tikrai ar apsimoketu nauja masina imti kaip dovana, nes paiims is taves tikra kaina o jei iskart masina noresi parduot tai masina kaip ne is salona dar minus koki 5 stuku maziau begautum parduodamas taigi mano grubiais skaiciavimais jei as priimciau dovana tai dar apie 10 stuku man i minusa (nes tikrai kam as imciau is salono nauja kai normaliai pigiau as galiu pasiimt kad ir metu senumo).
                          Neabejoju, kad nuolaidos tikrai imanomos, taciau jos pasiekiamos derybu eigoje. Piniginiu nuolaidu nelabai kas nori reklamuoti, nes tai butu oficialus pripazinimas, kad pinga.

                          Comment


                            Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                            Ben jau as geriau noreciau kad nuolaida duotu namui masinos kaina nu tarkim skoda koki 40000 kainuoj tai ta 40 stuku tegul nubraukia nuo namo (buto) sumos, nes dabar jie taip pingus plauna galima sakyti susitaria su masinu dileriais masinas optu imti mo 35000 o irasys kad 40000 tai dar po 5 stukas uzdirbs.
                            O jie noretu nenuleidinet kainu. Bent jau kainorasciuose ir registru centro statistikoje. Tokios "dovanos" yra viena viena is priemoniu. Na ir zinoma budas pritraukti nelabai gudrius zmogelius kurie "tik nedaug pasididindami menesine imoka" svajoja bent karta paturet nauja masina.

                            Comment


                              Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                              Ben jau as geriau noreciau kad nuolaida duotu namui masinos kaina nu tarkim skoda koki 40000 kainuoj tai ta 40 stuku tegul nubraukia nuo namo (buto) sumos, nes dabar jie taip pingus plauna galima sakyti susitaria su masinu dileriais masinas optu imti mo 35000 o irasys kad 40000 tai dar po 5 stukas uzdirbs. Ir tikrai ar apsimoketu nauja masina imti kaip dovana, nes paiims is taves tikra kaina o jei iskart masina noresi parduot tai masina kaip ne is salona dar minus koki 5 stuku maziau begautum parduodamas taigi mano grubiais skaiciavimais jei as priimciau dovana tai dar apie 10 stuku man i minusa (nes tikrai kam as imciau is salono nauja kai normaliai pigiau as galiu pasiimt kad ir metu senumo).
                              nerealu. lietuviška matematika - visur ir visada pardavėjas yra aferistas/plėšikas/išnaudotojas. O kaip ten su "dovanotam arkliui į dantis nežiūrima"?
                              Jūsų,
                              Analitikas PlėtRa™

                              Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                              Comment


                                Tai kad cia ne dovana o tu pats uz ja sumoki (plius ne kokia nori dar masina, o ju po pigiaja gauta), dovana butu jei nelauktai po kokiu metu ar 2 tau sugalvotu duoti, o ne kaip prieda prie buto uz kuri tu pats sumoki, ten priestai maciau kad Kaune siulo buto kaina 1 firma 12 % sumazinta (kaledu proga )o kita 500 Lt maziau uz kvadrata, va cia tai suprantu nuolaida.

                                Comment


                                  Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                                  Tai kad cia ne dovana o tu pats uz ja sumoki
                                  Nu kaip ne dovana? Vakar būtum pirkęs namą ir būtum gavęs tik namą. Šiandien už tą pačią kainą gauni ir namą ir mašiną. Kas blogai?

                                  Comment


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Nu kaip ne dovana? Vakar būtum pirkęs namą ir būtum gavęs tik namą. Šiandien už tą pačią kainą gauni ir namą ir mašiną. Kas blogai?
                                    Aš tau parduodu savo nešiojamą kompą už 5000LTL. Jei būtum jį pirkęs vakar - būtum taip ir sumokėjęs 5000. O šiandien dar priedo gali gauti mano virdulį dovanų!

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Nu kaip ne dovana? Vakar būtum pirkęs namą ir būtum gavęs tik namą. Šiandien už tą pačią kainą gauni ir namą ir mašiną. Kas blogai?
                                      Tai nepaneigia fakto kad uz "dovana" turi moketi pinigus.....

                                      Comment


                                        Parašė somis Rodyti pranešimą
                                        Aš tau parduodu savo nešiojamą kompą už 5000LTL. Jei būtum jį pirkęs vakar - būtum taip ir sumokėjęs 5000. O šiandien dar priedo gali gauti mano virdulį dovanų!
                                        Ačiū, nereikia, tačiau jei svarstyčiau galimybę įsigyti nešiojamą kompą, galbūt tokia dovana ir palenktų mane, kaip pirkėją, į tavo pusę

                                        Parašė tadux Rodyti pranešimą
                                        Tai nepaneigia fakto kad uz "dovana" turi moketi pinigus.....
                                        Pinigus moki už namą, ne už mašiną. Čia tas pats, kaip ir perkant alaus pakuotę, kurios viduj dar randi taurę dovanų. Vakar būtum nusipirkęs tik alaus, šiandien dar gauni ir taurę. Savaime suprantama, kad ta alaus kaina galbūt ir atperka tą taurę, tačiau kažkokią papildomą vertę vistiek gauni, ar ne?
                                        Paskutinis taisė Valiukas; 2007.12.07, 15:00.

                                        Comment


                                          Ir iš viso, tuoj pradėsim ginčytis apie "dovanos" sąvoką.

                                          Va, tikra nuolaida, kad jau taip norit:

                                          http://www.inreal.lt/naujos_statybos...utai_palangoje

                                          Žiūrėti aprašymo viršuje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X