Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Didybės manija ir romantiškai poetiški NT pristatymai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • mindakas
    replied
    Is puslapio http://www.mabilta.lt/

    UAB “Mabilta” už gerą kainą siūlo įsigyti puikios kokybės, įvairaus dydžio butus Vilniuje, Fabijoniškėse, Ukmergės gatvėje prie “Balt Park” viešbučio. Statomi nauji butai šildomi moderniu ekonominiu autonominiu dujinio šildymo būdu.

    Naujo namo projektas numatomas rugpjūčio mėn. Pardavimo kaina apie 5 000 Lt/m.kv.


    nei pridesi nei atimsi

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
    ta proga atsiminiau gera fraze is TELELOTO reklamos "aukstos kokybes butai prestiziniame Perkunkiemio rajone"
    Jei tiksliau, tai - "Pavydėtinos kokybės butą viename geriausių Vilniaus rajonų"

    Čia sutinku, jau per daug. Kitaip tarian, jei realybė kitokia, jokie pavadinimai nepadės. Žodžiu, nevykęs rinkodaros sprendimas ir tiek.

    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
    Aš nemanau, kad tai padeda parduoti...
    Niekas ir nesitiki, kad paskaitęs tokį aprašymą iš karto užsinorėsi pirkt būtent tą butą. NT, taigi, ne koks šokoladukas, kurį gali daug negalvojęs įsimest į pirkinių krepšelį, pamatęs gražią reklamą. Bet dėmesį tokie "rašinėliai" atkreipia, savo paskirtį puikiai atlieka.

    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
    Atvirkščiai - man visa ta 'poezija' asocijuojasi su neprofesionalumu, provincialumu ir kliento durninimu.
    Gal paskaitęs šią temą nebeimsi taip į galvą ir nesijausi durninamas?

    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
    Aš norėčiau matyti aiškų, išsamų aprašymą, pastato technines charakteristikas ir pan.
    Pasikartosiu - kas ieško konkrečios informacijos, į jokius poetiškus aprašymus nebekreipia dėmesio.

    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
    Paprastai į tokius klausimus atsakymų nebūna arba jie būna labai jau nekonkretūs.
    O tai jau visiškai nepriklauso nuo to, ar yra poetiškas aprašymas, ar jo nėra. Tiesa, "Magnifikus apartamentų" atvejis kiek kitoks, tuoj paaiškinsiu.


    Parašė sak76 Rodyti pranešimą
    Dar vienas pavyzdys (Imobiliar - Magnifikus apartamentai): ...

    /\
    Šitą aš apskritai vertinčiau kaip įžeidžiantį ir nekorektišką.
    Aiškinu, kaip tai aš suprantu. Apie šį projektą daugiau jokios informacijos nėra, arba ją gali gauti tik tiesiogiai bendraudamas su "Immobiliar" atstovais. Manau, toks sprendimas pasirinktas sąmoningai, siekiant šį projektą kažkiek mistifikuoti, sudaryti įspūdį, kad jis toli gražu neprieinamas eiliniam būsto pirkėjui ir tikintis, kad būtent toks pristatymas labai tiksliai išgrynins pirkėjų ratą. Antras dalykas - jei mano informacija ne pasenusi, "Immobiliar" dar neturi statybos leidimo šiam projektui, todėl papraščiausiai nelabai yra ką daugiau ir skelbti.

    Komentuoti:


  • tagamorezapenerifaketris
    replied
    Parašė sak76 Rodyti pranešimą

    /\
    Šitą aš vertinčiau kaip apskritai įzeidžiantį ir nekorektišką.
    tau reiktų pamatyt Kauno notarės iš I.Kanto g. parašą. imobilajerio nesąmonės nublanksta

    Komentuoti:


  • ACC
    replied
    Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
    Everything what helps to sell is worth doing.
    Aš nemanau, kad tai padeda parduoti... Atvirkščiai - man visa ta 'poezija' asocijuojasi su neprofesionalumu, provincialumu ir kliento durninimu. Aš norėčiau matyti aiškų, išsamų aprašymą, pastato technines charakteristikas ir pan. Paprastai į tokius klausimus atsakymų nebūna arba jie būna labai jau nekonkretūs.


    Dar vienas pavyzdys (Imobiliar - Magnifikus apartamentai):
    Jums - ambicingoms, įžūliai pranašioms, siekiančioms tobulumo Asmenybėms, gaunančioms iš gyvenimo viską, ko trokštate, sukūrėme harmoningą erdvę, kurioje pajusite masimalią gyvenimo pilnatvę.

    ....

    Kaimynų turėsite nedaug, niekas netrikdys Jūsų inensyvaus gyvenimo tempo ir ramaus poilsio, o pažintis su jais gali Jums tapti ne tik maloni, bet ir abipusiai naudinga, - juk čia gyvens ypatingi žmonės. Tendencingai besiformuojanti būsimų gyventojų bendruomenė konceptualiai sukuria elitinę atmosferą bei išskirtinę erdvę. Tai tarsi uždara gyvenimo lyderių lyga, įsileidžianti į savo ratą tik lygiaverčius partnerius.

    Įgykite įžūlų pranašumą prieš tuos, kurių čia nebus...


    /\
    Šitą aš apskritai vertinčiau kaip įžeidžiantį ir nekorektišką.
    Paskutinis taisė ACC; 2007.08.07, 17:33.

    Komentuoti:


  • mindakas
    replied
    ta proga atsiminiau gera fraze is TELELOTO reklamos "aukstos kokybes butai prestiziniame Perkunkiemio rajone"

    Komentuoti:


  • sauls
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    O kur jūs čia matot problemą? Negi visus naujus projektus reikia aprašyti maždaug taip: "Parduodami naujos statybos 2 kambarių butai Miestų gatvėje, Vilniuje. Kaina - 5500 Lt/kv.m" Ir viskas.

    Taigi tie gražūs aprašymai skirti atkreipti klientų dėmesiui, na o tie, kuriems "vienodai rodo" tokie aprašymai, į juos ir nekreipia dėmesio, o ieško esminės juos dominančios informacijos. Žodžiu, patys to nejausdami užkibot už šio kabliuko. Duodu galvą nukirst, kad bent keletas žmonių paskaitę šią temą varto "ArcoReal" puslapį arba googlina "pasakų namelis". O tai reiškia, kad tokie pavadinimai ir aprašymai pasiteisina ir padeda jei ne parduot, tai bent padidint įmonės vardo žinomumą.
    Jei taip ir toliau, tai tuoj turesim televizijos reklamas: "taip niekas kitas nepazadins jus kaip Kaustos butas nuostabus" arba "geriau vyreei nesuras"

    Komentuoti:


  • trusikai
    replied
    As irgi manau kad tai yra paprastas marketingas, kuris daromas tikslingai istyrus norima pasiekti rinkos dali. Manau tokia reklama yra daugiau apeliuojama i moteriskos lyties rinkos segmenta, kuris siuo atveju turbut vystytoju nuomone turi svarbu vaidmeni sprendziant NT pasirinkima. Aisu tokia reklama nepalieka ir kitu rinkos dalyviu abejingu - tai irodo ir sios temos atsiradimas ir pakankamai aktyvus forumo nariu dalyvavimas joje.

    Komentuoti:


  • Analitikas PlėtRa
    replied
    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
    O kur jūs čia matot problemą? Negi visus naujus projektus reikia aprašyti maždaug taip: "Parduodami naujos statybos 2 kambarių butai Miestų gatvėje, Vilniuje. Kaina - 5500 Lt/kv.m" Ir viskas.

    Taigi tie gražūs aprašymai skirti atkreipti klientų dėmesiui, na o tie, kuriems "vienodai rodo" tokie aprašymai, į juos ir nekreipia dėmesio, o ieško esminės juos dominančios informacijos. Žodžiu, patys to nejausdami užkibot už šio kabliuko. Duodu galvą nukirst, kad bent keletas žmonių paskaitę šią temą varto "ArcoReal" puslapį arba googlina "pasakų namelis". O tai reiškia, kad tokie pavadinimai ir aprašymai pasiteisina ir padeda jei ne parduot, tai bent padidint įmonės vardo žinomumą.

    exactly. Visa tai yra marketingas. T.y. jei pavyko atkreipti kažkieno dėmesį (nesvarbu kokias emocijas jis sukėlė, bet svarbu, kad atkreipė dėmesį - marketingas jau padarė savo. Everything what helps to sell is worth doing.

    Komentuoti:


  • Valiukas
    replied
    O kur jūs čia matot problemą? Negi visus naujus projektus reikia aprašyti maždaug taip: "Parduodami naujos statybos 2 kambarių butai Miestų gatvėje, Vilniuje. Kaina - 5500 Lt/kv.m" Ir viskas.

    Taigi tie gražūs aprašymai skirti atkreipti klientų dėmesiui, na o tie, kuriems "vienodai rodo" tokie aprašymai, į juos ir nekreipia dėmesio, o ieško esminės juos dominančios informacijos. Žodžiu, patys to nejausdami užkibot už šio kabliuko. Duodu galvą nukirst, kad bent keletas žmonių paskaitę šią temą varto "ArcoReal" puslapį arba googlina "pasakų namelis". O tai reiškia, kad tokie pavadinimai ir aprašymai pasiteisina ir padeda jei ne parduot, tai bent padidint įmonės vardo žinomumą.

    Komentuoti:


  • mindakas
    replied
    na tikiuosi lietuvos NT virtuozai neprieis iki klasikos:

    "Kol jaunas, o broli, pirk buta pas mus ..."

    arba

    "pelesiais ir kerpem apaugus aukstai stai stovi parduodama pirtis..."

    Komentuoti:


  • ACC
    replied
    Garbingą antrają vietą skirčiau mano jau minėtiems 'Kabantiems sodams', ypač senąjai jų tinklapio versijai. Kiek pamenu apartamentai ten turėjo ypač skambius vardus, viršutiniame aukšte esantis vadinosi berods 'Dievo vartais'... Be to buvo įstabus informacinis pranešimas aprašantis klientų muštynes kilusias butų rezervacijos metu :-)

    Komentuoti:


  • ACC
    replied
    Parašė mindakas Rodyti pranešimą
    kazkada, kai ieskojau sau buto buvau uzsukes i tinklapi arcoreal.lt

    na ten tikrai linksma pasiskaityti kai kuriu skelbimu tekstus. Siulo pirkti elementariausia buta, bet atrodo, kad tai bus "karaliski apartamentai".
    Arcoreal nuo seno garsėja kaip poetiškų aprašymų virtuozai ir neabejotini šios srities lyderiai :-) Ten kažkada pardavinėjo ir 'pasakų namelį' kažkur prie Vilniaus...

    O 'dainuojantis miškas', 'istorijų šnabždesys' - čia jau, be jokios abejonės, aukščiausia lyga :-)

    Komentuoti:


  • Abeto
    replied
    Parašė mindakas Rodyti pranešimą

    Pirmųjų namų statyba jau pradėta! Kiekvienas naujakurys turės galimybę dalyvauti statybos procese ir įgyvendinti savo fantazijas statant svajonių namą.


    Tik nelabai supratau, ka reiskia "Kiekvienas naujakurys turės galimybę dalyvauti statybos procese". Negi as pats turesiu statyti ta nama???
    Gal po pirkimo sutarties būsi įpareigotas visus metus šeštadieniais talkoje dalyvauti Atgyja geriausios LTSR tradicijos - lenininės talkos!

    Komentuoti:


  • mindakas
    replied
    Arba stai dar istrauka is butu Vilniaus ir Islandijos gatviu kampe aprasymo (man atrodo tai tas namas, i kuri pretendavo ta aferiste Epstein-Paul ar kazkokia)

    Išskirtiniai apartamentai Vilniaus Senamiestyje
    Malonu ryte pabusti nuo saulės spindulių, o vakarais po darbo tiesiog sėdėti terasoje ir gurkšnoti kvapnią arbatą. Matyti, kaip siauromis Senamiesčio gatvelėmis vaikštinėja praeiviai, stebėti naktinį gyvenimą. Skirti bent vieną naktį tam, kad miestui pagaliau užmigus, galėtumėte įsiklausyti į Senamiesčio namų kalbą, juose gyvenančių istorijų šnabždesį. Tada dar kartą įsitikinsite, jog gyvenate ypatingoje vietoje, turtingoje savo istorija bei dvasia.


    bet geriausias mano nuomone, tai "Sakiskiu gireles" pristatymas. kazkokio kvartalo esancio kazkur Antaviliuose prie misko (tiesa ne bet kokio - o "dainuojancio misko" )

    Stai keletas idomesniu istrauku:

    Pušų alėjos apsuptame Nemenčinės plente pradedami statyti nauji gyvenamieji namai.

    Pirmųjų namų statyba jau pradėta! Kiekvienas naujakurys turės galimybę dalyvauti statybos procese ir įgyvendinti savo fantazijas statant svajonių namą.

    Rami žalia aplinka, dieną naktį “dainuojantis” miškas - tai tik keletas priežasčių dėl ko “Sakiškių girelėje” būtų gera gyventi!


    Tik nelabai supratau, ka reiskia "Kiekvienas naujakurys turės galimybę dalyvauti statybos procese". Negi as pats turesiu statyti ta nama???

    Komentuoti:


  • mindakas
    replied
    kazkada, kai ieskojau sau buto buvau uzsukes i tinklapi arcoreal.lt

    na ten tikrai linksma pasiskaityti kai kuriu skelbimu tekstus. Siulo pirkti elementariausia buta, bet atrodo, kad tai bus "karaliski apartamentai".

    Pvz. yra vienas primityvesniu daugiabuciu Vilniuje: "karoliniskiu karoliukai", gana triuksmingoje vietoje prie pat Pilaites prospekto. Bet paskaicius Arcoreal aprasyma, galima jame nusipirkti is karto kokius tris butus

    Statomas 9 aukštų gyvenamasis pastatas Karoliniškėse, A. P. Kavoliuko gatvėje, puikiai tiks jaunų žmonių poreikiams. Projektuojamame name gerai apgalvoti butų išplanavimo sprendimai: 39-61 kv.m ploto butuose numatyti du, o 63-83 kv.m ploto – trys jaukūs kambariai.

    „Karoliukų“ butuose bus jaučiama tylos ir švelnumo sukurta harmonija. Nuo gatvės šurmulio apsaugos langai į vidinio kiemo gilumą, o šviesos ir jaukumo įneš per pietus pasirodanti saulė. Vaikams įrengta žaidimo aikštelė ir sutvarkyta namų aplinka.

    Kiekviename bute 2,8 - 8 kv.m. atviras arba įstiklintas balkonas, įrengta ekonomiška autonominio šildymo sistema, leidžianti pasirinkti norimą temperatūrą buto viduje, bei numatytas natūralus vėdinimas (visame name įrengta speciali ventiliacijos sistema).

    Saugią namų aplinką užtikrins šarvuotos butų durys, laiptinės su koduota durų spynų sistema. Automobilius bus galima statyti saugiose požeminėje ir antžeminėje aikštelėse.

    ir tt.
    Paskutinis taisė mindakas; 2007.08.06, 18:19.

    Komentuoti:


  • anaiptol
    replied
    a ko jūs norit, pas mus gi nuo senų (na, nuo naujų, tiesą sakant) laikų viskas jau yra 'pasaulis'. 'varžtų pasaulis', 'baldų pasaulis', 'spintų pasaulis'. o dar 'santechnikos rojus' ir panašiai. labiausiai man patiko 'kelnių namai'

    p.s. aha, 'vaikų pasaulis' kada įkurtas?..
    p.p.s. 'apie 333 žmones' - liuks

    Komentuoti:


  • Irma
    replied
    Juk reikia kažkaip atkreipti potencialių pirkėjų dėmesį, manyčiau, tai būdinga aukštesnės klasės būstams pristatyti ( pvz. "Kabantys sodai" ir t.t.).
    O dėl vaizduotės skurdumo, tai suabejočiau, kai rinka bus tuo persisotinus, tai atsiras ir kitokios reklaminės kampanijos, kas labiau patrauks pirkėjus. Juk išskirtinumas visuomet labiau traukia domėtis objektu.
    O dėl prekybcentrių, tai skambūs pavadinimai madingi visame pasaulyje.

    Komentuoti:


  • tagamorezapenerifaketris
    replied
    vaizduotės skurdumas ir kompleksai

    Komentuoti:


  • sauls
    replied
    Manyciau dabartiniai marketologai nieko naujo neisrado. Manau tokius pavadinimus provokuoja provincialumo kompleksai (t.y. "mes - tai ne kazkoks uzkampis").

    Tereikia prisiminti prieskarinio Kauno pavadinimus:
    Restoranai "Metropolis", "Central"
    Viesbutis "Versalis"
    Kino teatrai "Romuva", "Kapitol", "Forum", "Metropolitan", "Odeon", "Triumf", "Glorija"
    Karininku Ramove

    Šiauliuose taip pat veikė kino teatras Kapitol (tokiu paciu pavadinimu taip pat buvo ir Alytuje), taip pat buvo "Splendid Palace", "Triumf", "Palas" (velgi turejo kolega Alytuje tokiu paciu pavadinimu). Taigi galima sakyti, kad Forum Palace yra aliuzija i prieskarinius Lietuvos laikus
    Paskutinis taisė sauls; 2007.07.28, 21:01.

    Komentuoti:


  • Cosa Nostra
    replied
    keista tema.

    Na pavadinimas Europa man kaip ir paprastas. O kad romantiskai skamba tai tegu skamba, man akiu nebado. negi rasys 'statom ta ir ta, bus kliova jei ateisi'.

    Net nzn ka cia dar rasyt. Nereikia ieskoti prie ko prisikabineti

    Komentuoti:

Working...
X