Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Geriausia buto vieta Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O tai kodėl ir neuskuri tokios apklausos? Pridėti apklausos prie jau esančios temos, kiek žinau, šita forumo platforma neleidžia.
    Arba galima viską daryti rankiniu būdu. Tarkim, Top. 5 sąrašas su didesniu taškų skaičiumi už kuo aukštesnę vietą. Temos autorius (nors principe gali būti ir bet kas kitas) rankiniu būdu sudarytų lentelę.
    Paskutinis taisė John; 2022.01.03, 18:26.

    Comment


      Parašė John Rodyti pranešimą
      O tai kodėl ir neuskuri tokios apklausos? Pridėti apklausos prie jau esančios temos, kiek žinau, šita forumo platforma neleidžia.
      Arba galima viską daryti rankiniu būdu. Tarkim, Top. 5 sąrašas su didesniu taškų skaičiumi už kuo aukštesnę vietą. Temos autorius (nors principe gali būti ir bet kas kitas) rankiniu būdu sudarytų lentelę.
      Na, nesu administartorius ir nežinau, ką forumo platforma techniškai leidžia, o ko neleidžia (anksčiau lyg ir mačiau apklausas forumo temose?).
      Jei neprieštarauja jokioms forumo taisyklėms, galėčiau ir pats pakurti tokią apklausą kitoje platformoje ir pasidalinti nuorodą.

      Comment


        Va sukūriau greitai apklausą, kur reikia sureitinguoti geriausius Vilniaus rajonus nuo pirmo iki paskutinio pagal savo preferencijas - tiesiog paspauskite kairį pelės klavišą ant pilko langelio su rajono pavadinimu ir neatleisdami mygtuko nuvilkite į atitinkamą vietą sąrašo viršuje arba apačioje. Kai reitingavimą baigsite, tiesiog paspauskite 'submit', bus įdomu pažiūrėti rezultatus (pasidalinsiu top 5 surinkusiais daugiausia taškų):

        https://survey.survicate.com/9936706...a/?p=anonymous

        P.S. Būtų prašymas visiems apklausos dalyviams nuoširdžiai sureitinguotis rajonus, kuriuose norėtumėte gyventi, t.y. neatsižvelgiant į savo dabartines finansines galimybes, turimą NT, dabartinę gyvenamą vietą, verslo interesus ir t.t., tiesiog kur labiausiai norėtumėte gyventi jeigu turėtumėte visiškai laisvas rankas.
        Paskutinis taisė Saliamonas; 2022.01.03, 20:04.

        Comment


          Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
          Va sukūriau greitai apklausą, kur reikia sureitinguoti geriausius Vilniaus rajonus nuo pirmo iki paskutinio pagal savo preferencijas - tiesiog paspauskite kairį pelės klavišą ant pilko langelio su rajono pavadinimu ir neatleisdami mygtuko nuvilkite į atitinkamą vietą sąrašo viršuje arba apačioje. Kai reitingavimą baigsite, tiesiog paspauskite 'submit', bus įdomu pažiūrėti rezultatus (pasidalinsiu top 5 surinkusiais daugiausia taškų):

          https://survey.survicate.com/9936706...a/?p=anonymous
          Sunkiai telefone veikia tas drag and drop. Būtų įdomu padaryti išsamesnę, didesnę apklausą, su daugiau rajonų, pasidalinant kitose interneto vietose.

          Galima pagalvoti įtraukti ir kitus klausimus, pvz. kokios statybos būstą rinktumėtės, jei norėtumėte persikelti ir pan. Galima prigalvoti klausimų.

          Comment


            Iš siūlomų pasirinkimų visis yra centrinėje miesto dalyje, bet pagal parduodamų būtų skaičių tai nėra populiariausia/geidžiamiausia miesto dalis. Aš pvz geriau jau ilgiau commutinčiau troleibuse į darbą, nei gyvenčiau kokiame naujamiestyje, kur daug triukšmo ir smogas mėgsta nusileisti.

            Comment


              Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
              Iš siūlomų pasirinkimų visis yra centrinėje miesto dalyje, bet pagal parduodamų būtų skaičių tai nėra populiariausia/geidžiamiausia miesto dalis. Aš pvz geriau jau ilgiau commutinčiau troleibuse į darbą, nei gyvenčiau kokiame naujamiestyje, kur daug triukšmo ir smogas mėgsta nusileisti.
              Na, tikrai ne visi - Valakampiai/Saulėtekis tikrai ne centrinėje miesto dalyje, tikriausiai top pasirinkimas gamtos/ekologijos mėgėjams, kuriems nereikia centro (beje kol kas užima tvirtą paskutinę vietą apklausoje ). O kokių rajonų dar trūksta?

              Primenu apklausos nuorodą:
              https://survey.survicate.com/9936706...a/?p=anonymous
              Paskutinis taisė Saliamonas; 2022.01.04, 11:31.

              Comment


                Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                O kokių rajonų dar trūksta?
                Visų likusių. Fabijoniškės, Pašilaičiai, Pilaitė, Viršuliškės, Justiniškės ir t.t.... Nebalsuoju vien dėl to, jog nėra pasirinkimų.

                Comment


                  Parašė Agas Rodyti pranešimą

                  Visų likusių. Fabijoniškės, Pašilaičiai, Pilaitė, Viršuliškės, Justiniškės ir t.t.... Nebalsuoju vien dėl to, jog nėra pasirinkimų.
                  Tokiems atvejams yra pasirinkimo variantas "Kitas rajonas/vieta". Būtų labai sunku ir užtruktų per daug laiko reitinguoti nuo pirmo iki paskutinio 30 rajonų, todėl sudėjau ne visus Vilniaus rajonus. Suprantu, kad visų poreikiai individualūs ir atsiras žmonių, kuriems Pašilaičiai ir Viršuliškės yra geriau nei Žvėrynas ar Antakalnis, bet tokių tikrai mažuma. Tai patvirtina tiek rinkos kainos, tiek bendros apklausos, tiek vyraujančios nuomonės šiame forume.

                  Būtų labai įdomu, jei parašytumėte savo pasirinkimus ir preferencijas čia, tam ir skirta ši tema. Tačiau primenu, kad iš pat pradžių buvo prašymas apklausos dalyviams nuoširdžiai sureitinguotis rajonus, kuriuose norėtumėte gyventi, t.y. neatsižvelgiant į savo dabartines finansines galimybes, turimą NT, dabartinę gyvenamą vietą, verslo interesus ir t.t., tiesiog kur labiausiai norėtumėte gyventi jeigu turėtumėte visiškai laisvas rankas.

                  Comment


                    Jei turėčiau visiškai laisvas rankas tai gyvenčiau ten kur pro langą kito namo nesimato, kas tikrai reiškia kad centriniai rajonai atkrenta.

                    Comment


                      Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                      Man absoliučiai geriausia miesto dalis Antakalnis, bet ne visas. Teritorjia, nuo Antakalnio g. į rytus iki Sapiegynės miškų, į šiaurę iki Klinikų g-Bistryčios g.., į pietus maždaug iki Batoro g.
                      O man Antakalnis kažkoks nejaukus. Man jis kažkoks labai suspaustas, klaustrofobiškas. Žirmūnai kitame krante erdvesni ir juose galima giliau atsikvėpti, tik aišku, didelis eismas ir seni daugiabučiai nėra pati fainiausia aplinka. Aišku, tas yra labai subjektyvu. Kažkodėl niekad nemėgau suspaustų erdvių, o Antakalnis toks ir yra - kaip rankovė.

                      Nemėgstu miškingų ir tamsių erdvių, kur namai visada šešėlyje ir nematai plataus dangaus. Palangoje manau visi buvo, ten miesto dalis į pietus nuo Basanavičiaus g. miškinga, o šiaurinė atvira. Labai panašiai ir Švenčionėliuose - pietinė dalis miškinga, o šiaurinė, kur ir pats užaugau, atvira ir erdvi. Nuo vaikystės vengdavau pietinės miesto pusės, man joje buvo gūdu, suspaudimo pojūtis. Iki šiol tai išliko.
                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.01.05, 14:46.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                        O man Antakalnis kažkoks nejaukus. Man jis kažkoks labai suspaustas, klaustrofobiškas. Žirmūnai kitame krante erdvesni ir juose galima giliau atsikvėpti, tik aišku, didelis eismas ir seni daugiabučiai nėra pati fainiausia aplinka. Aišku, tas yra labai subjektyvu. Kažkodėl niekad nemėgau suspaustų erdvių, o Antakalnis toks ir yra - kaip rankovė.
                        Tamsta turbūt nebuvęs prabangiuose Antakalnio užkampiuose. Aplink Saulės kapines ir t.t.

                        Comment


                          Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                          Tamsta turbūt nebuvęs prabangiuose Antakalnio užkampiuose. Aplink Saulės kapines ir t.t.
                          Buvau daug kartų. Primena pietinę Švenčionėlių pusę erdvių siaurumu ir šešėliais, o kaip minėjau, tokios erdvės (grynai subjektyviai) ne man.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                            Buvau daug kartų. Primena pietinę Švenčionėlių pusę erdvių siaurumu ir šešėliais, o kaip minėjau, tokios erdvės (grynai subjektyviai) ne man.
                            Tikri buržujai gyvena ant kalvų. Apačioj tik biedniokai. Ten ir erdvės atitinkamos

                            Comment


                              O jeigu atsakant į temą, tai pabūsiu nepopuliarus, bet rinkčiausi pietrytinę miesto ar priemiesčių pusę - Liepkalnis, Kalnėnai, Kuprioniškės, Nemėžis. Vakarinė ir Šiaurinė miesto pusė yra tiek perkrauta žmonėmis ir transportu, kad stovėjimas kamščiuose ir apskritai tas "overcrowded" pojūtis sukelia labai didelį diskomfortą. Tuo tarpu iš pietryčių susisiekimas greitas ir geras, miesto transportas eina (tik galėtų dažniau), nereikia net su mašina - brūkšt, ir jau Senamiestyje, tūsink, į darbą irgi patogu visur, nes Minsko plentas puikiai jungiasi ir su aplinkkeliais, ir su Geležiaku - gana greit nuvažiuosi beveik visur. Ir erdvės ten plačios, gaiviai atviros, kaip gimtojoje šiaurinėjė Švenčionėlių dalyje, o man čia ne paskutinė vieta tikrai Skaidiškės ir Rudamina jau per toli, bet sueitų. Ten irgi eina miesto autikai.

                              Miesto centras? Prabangos dalykas, gal jei būčiau prie pinigo, tada tiktų, bet abejoju, nes pastoviai gyventi judesyje nenoriu. Judesys gerai, bet kai pats to nori: nuvažiavai, apturėjai savo pramogas, grįžai į ramesnę vietą. Pastoviai - varytų iš proto.
                              Snowflakes will attack U <3

                              Comment


                                Parašė mantasm Rodyti pranešimą

                                Tikri buržujai gyvena ant kalvų. Apačioj tik biedniokai. Ten ir erdvės atitinkamos
                                Reikėtu išsipirkti gedimino pilį.

                                Comment


                                  Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą

                                  Reikėtu išsipirkti gedimino pilį.
                                  Buvo toks vienas arabas

                                  Comment


                                    Apklausos rezultatai balsavus 25 forumo respondentams (daugiau taškų reiškia, kad daugiau respondentų pasirinko šiuos rajonus į aukštesnes vietas savo asmeniniame rajonų reitinge):

                                    Click image for larger version  Name:	rezultatai.jpg Views:	1 Size:	59,3 kB ID:	1941457

                                    Kurie rajonai surinko daugiausia pirmų vietų reitinge:

                                    1. Pietinis Žvėrynas - 7 balsai.
                                    2. Pietiniai Žirmūnai - 3 balsai.

                                    Kitiems rajonams pirmą vietą davė tik 2 arba 1 forumiečiai.
                                    Kai kurie rajonai vertinami prieštaringai - pvz. Artimosios Antakalnio kalvos ar tie patys pietiniai Žirmūnai - kai kuriems žmonėms jie užima pirmą vietą, kiti šiuos rajonus nukiša vos ne į reitingo pabaigą. Kiti rajonai - pvz. Šiaurinis Naujamiestis ties Čiurlionio g., Paupys, Užupis - stabiliai patenka į pasirenkamų geriausių rajonų top3/top5, todėl bendroje sumoje šie rajonai surinko daugiau taškų nei tie patys Žirmūnai ar Antakalnis.
                                    Mane asmeniškai labiausiai nustebino tai, kad beveik visi respondentai Paupį vertina geriau nei Užupį - man tai sunkiai suprantama - nors Paupį laikau labai geru rajonu, bet man jis niekada neturės to jaukumo, magijos ir bendros auros, kurią turi Užupis, t.y. Užupis man visada bus vienu laipteliu aukščiau.

                                    Susidarė įspūdis, kad kai kurie forumiečiai vis vien balsavo ne iki galo nuoširdžiai - pvz. kažkas geriausiu Vilniaus rajonu pasirinko Markučius Tikrai rinktumėtės Markučius, o ne Užupį, Čiurlionkę ar Žvėryną, jei turėtumėte galimybę?

                                    Bendra išvada - forumo mini apklausa iš esmės nesiskiria nuo bendrų visuomenės apklausų rezultatų - (pietinis) Žvėrynas laikomas top geriausiu Vilniaus rajonu gyventi.
                                    Paskutinis taisė Saliamonas; 2022.01.05, 23:48.

                                    Comment


                                      Beveik atitiktų mano reitingą. Tik Šnipiškes dėčiau kiek aukščiau kažkur su Pietiniais Žirmūnais, o ne po visokiais Saulėtekiais.

                                      Su Markučiais viskas būtų labai gerai (didžiąja dalimi galioja ir Paupiui), bet tėn kylantys/besileidžiantys lėktuvai kai paduoda decibelų, tai maža neatrodo. Aišku visada bus sakančių, kad 'galima įprasti' arba kad 'galima užsidaryti langą', bet tarša yra tarša, ir ne šiaip sau triukšmo tarša taip ir yra vadinama. Man tar rajonas šiaip labai patinka, o Manufaktūrų gatvė yra turbūt geriausiai naujai sutvarkyta gatvė Vilniuje (kas dar nematėt, greit varykit pažiūrėt), bet lėktuvų triukšmas yra dealbreikeris, deja.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Beveik atitiktų mano reitingą. Tik Šnipiškes dėčiau kiek aukščiau kažkur su Pietiniais Žirmūnais, o ne po visokiais Saulėtekiais.

                                        Su Markučiais viskas būtų labai gerai (didžiąja dalimi galioja ir Paupiui), bet tėn kylantys/besileidžiantys lėktuvai kai paduoda decibelų, tai maža neatrodo. Aišku visada bus sakančių, kad 'galima įprasti' arba kad 'galima užsidaryti langą', bet tarša yra tarša, ir ne šiaip sau triukšmo tarša taip ir yra vadinama. Man tar rajonas šiaip labai patinka, o Manufaktūrų gatvė yra turbūt geriausiai naujai sutvarkyta gatvė Vilniuje (kas dar nematėt, greit varykit pažiūrėt), bet lėktuvų triukšmas yra dealbreikeris, deja.
                                        Lėktuvų triukšmas trumpalaikis, naktį apskritai skrydžių beveik nėra, plius sveikatai nekenkia. Kažkurioje paupio reklamoje mačiau nupieštus lėktuvus netgi kaip privalumą, nes savotiška atrakcija, fun dalykas matomas pro langus. Paupio, markučių ar šnipiškių problema labiau oro tarša, nes vietovės žemumoje ir kaiminystėje daug namų kūrenančių atliekas.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                          Lėktuvų triukšmas trumpalaikis, naktį apskritai skrydžių beveik nėra, plius sveikatai nekenkia. Kažkurioje paupio reklamoje mačiau nupieštus lėktuvus netgi kaip privalumą, nes savotiška atrakcija, fun dalykas matomas pro langus. Paupio, markučių ar šnipiškių problema labiau oro tarša, nes vietovės žemumoje ir kaiminystėje daug namų kūrenančių atliekas.
                                          Ta prasme dieną, kai paduoda kokius 100+ decibelų, tai čia jau viskas normaliai?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X