Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Helios bokštas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Helios bokštas

    Pradžiai - pora citatų iš mūsų forumo

    Parašė Mantaz
    Čia pasklido gandas, kad prie Vingio kino teatro ruošiamasi statyt 23 aukštų pastatą.
    Kažkada buo pasirodę vizualizacijos, bet iki šiol tikriausiai pasikeitė, o gal tai net ne tas pats pastatas

    Parašė Edd
    "Citata" is "Vilniaus ziniu" :

    Parašė John
    naujausios foto is statybu aiksteliu
    Helios Centras
    Temą pavadinau neutraliai, pagal adresą.
    Kol kas gal per anksti tą temą vadinti "Helios centru" -
    būtų gaila, jei HC miestą sudarkytų kaip anas "Helios" Rotušės aikštėje.

    #2
    O kodėl aš nepastebėjau ano Helio rotušės aikštėj Kur jis tiksliai yra, gal kas turi foto ?
    Mano galerija Flickr'yje

    Comment


      #3
      Bandau įsivaizduoti, kaip tai atrodys panoramoje nuo Bekešo kalno.
      HC aukščio tiksliai nežinau (~2,5x "Lietuvos Paštas Vivulskio g.),
      bet vietą matavau pagal žemėlapį.

      Comment


        #4
        Nu čia gal ir negeriausia vieta bokštui
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          O kodėl aš nepastebėjau ano Helio rotušės aikštėj Kur jis tiksliai yra, gal kas turi foto ?
          Gaudyk. Tiksliai nepamenu, katras iš tų trijų: Turbūt tas kairėj apačioj.

          Comment


            #6
            a tas, nu aišku
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Viskas prasidėjo 2002 m. sausį




              Dabar vietoj “Vingio” kino teatro stovi “Forumcinemasvilniuscocacolaplazzavingis”
              (beveik kaip japoniškoj dainoj
              Yamaha_mitsubishitoyotasuzukisony (įkvėpti)
              Minolta_kawasakisanyocasiotoshiba”)




              Kadangi buvo neseniai po rugsėjo 11-os, laikraščiai krykštavo, rašydami, kad naudojama tokia technika kaip Niujorko WTC.




              2002 vasaris






              2002 kovas

              Comment


                #8
                Che che, rado su kuom lygint
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #9
                  Parašė John
                  nelabai pamenu (niekada ir nesidomejau), kas stovejo toje vietoje, pamenu, kad einant i "Vingi" dar pries naujo priestato statyba budavo kazkokia nyki pilka tvora, o griovimo darbu "gyvai" isvis nemaciau, taigi thanks uz situos vaizdus
                  Ten nieko ypatingo nebuvo, tik malūnas ar elevatorius. Prisimenu, kad buvo labai daug balandžių
                  O dar seniau, iki kokių 196x m., Savanorių (Legionierių, R.Armijos) prospektu ėjo geležinkelis iki šio malūno.

                  Dėl "Draugystės" nuotraukų - deja, turiu tik "Lietuvos"

                  Comment


                    #10
                    Noooo! They destroyed that place?

                    For WHAT?
                    Originally Posted by

                    Comment


                      #11
                      To build something new Don't worry, nothing worth was there
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #12
                        That's what you say ... I liked that building!
                        Originally Posted by

                        Comment


                          #13
                          WH, I assume you think this building was destroyed:

                          http://img.photobucket.com/albums/v193/romas/Viln%20Naujamiestis/84630028.jpg


                          Well, this building hasn't been touched. It was only this ugly industrial building that was demolished: http://img.photobucket.com/albums/v193/romas/Viln%20Naujamiestis/84630029.jpg

                          Comment


                            #14
                            as kaip nevilnietis irgi nelabai susigaudos kuris cia tas pastatas buvo nugriautas

                            Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                            --------------------------------------------------

                            Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                            Comment


                              #15
                              Toks baisus grūdų sandėlis or smth. Matosi antroje nuotraukoje jau pusė nugriauto.

                              Comment


                                #16
                                nu dabar ikirtau ten ta pirma photo labai klaidina nes tas pastatas ten toli nelabai matosi

                                Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                --------------------------------------------------

                                Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                Comment


                                  #17
                                  Siaubingai kažkaip tas dangoraižis įsipaišo Ypatingai Baltųjų stulpų fone.
                                  Įtartina, kad statybos vyksta jau pilnu tempu, nors net apie projektą anksčiau nieko nebuvo girdėt
                                  Jau geriau būtų "chruščiovkių" Savanorių pr. vietoje pastatę

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Sula
                                    Siaubingai kažkaip tas dangoraižis įsipaišo Ypatingai Baltųjų stulpų fone.
                                    Įtartina, kad statybos vyksta jau pilnu tempu, nors net apie projektą anksčiau nieko nebuvo girdėt
                                    Jau geriau būtų "chruščiovkių" Savanorių pr. vietoje pastatę

                                    O man ten visai nieko...Jei dar kelis panasius bokstus pastatytu salia butu is viso fainai...

                                    Comment


                                      #19
                                      Visgi truputį ne savo vietoj. Na nebent, kažkas ten sumąstyta daugiau. Bet kažin. Tos kareivinės ir seni kariniai sandėliai bei duonos kepykla matyt dar stovės ilgai

                                      Comment


                                        #20
                                        Re: Savanorių 1

                                        Parašė Romas
                                        Temą pavadinau neutraliai, pagal adresą.
                                        Kol kas gal per anksti tą temą vadinti "Helios centru" -
                                        būtų gaila, jei HC miestą sudarkytų kaip anas "Helios" Rotušės aikštėje.
                                        Kai pats nesuradau tos temos , supratau, kad pavadinimas ne tik neutralus, bet ir neinformatyvus (Savanorių pr. yra ir Kaune).

                                        Mantai, gal temą pakeisti į "Dangoraižis Savanorių pr.1, Vilniuje" ar "Daugiaaukštis Savanorių pr.1, Vilniuje"?

                                        "Helios centras" ir "...Nr.2" kol kas dar per ankstyvi.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X