Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kad Kaunas klestėtų! (Savivaldybės tarybos rinkimai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kad Kaunas klestėtų! (Savivaldybės tarybos rinkimai)

    Sveiki,

    Esu šiek tiek pasimetęs dėl pirmųjų man, kaip pilnamečiui rinkimų. Taip pat netenkina dabartinė politinė situacija Kauno mieste. Manau, kad tik būdami aktyvūs miestiečiai galime įtakoti miesto ateitį. Juk neužtenka pavienių dorų piliečių, reikia ir doros garbingos ir darbščios valdžios, kad ji ne tik skaičiuotų kiek jai "nubyra" į kišenę, bet taip pat stegtūsi, kad "nubyrėtų" ir miestui, kitaip sakant kad būtų patriotiška. Mane, kaip ir daugėlį Kauniečių erzina dabartinė padėtis. Akivaizdžiai pastebima, kad daugėlis darbų pradedama atmestinai, nepagalvojant kiek kam skirti laiko ir pastangų. Paskui lyg ir norima, kad būtų gerai, bet juk blogai pradėjus yra tikrai sunku gerai užbaigti betkokį darbą.

    Taigi diskutuokime, kiekvieno nuomonė yra labai svarbi, aišku turi būti pagrysta argumentais.

    Aš esu Kauno ir Lietuvos PATRIOTAS!

    #2
    Ką žinote apie A.Kupčinską, koncervatorių lyderį ?
    Jaunas, patriotas, kas dar... ?

    Comment


      #3
      Parašė Nedas Rodyti pranešimą
      Ką žinote apie A.Kupčinską, koncervatorių lyderį ?
      Jaunas, patriotas, kas dar... ?
      žvairas.

      sorry, bet politikas turi būt bent jau pakenčiamai atrodantis. Ypač besitaikantis į mero postą..

      Comment


        #4
        Na nuomonės kaip ir neturėsiu pagįst kuo, nes apie Kupčinską nesu nei gero nei blogo girdėjęs, bet vienas žodis - konservatorius man neleidžia už jį balsuot. Gal ir kvaila, bet... Vienas "didis" asmuo mano paauglystėj tokią nuomonę suformavo apie šią partiją...
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          #5
          man konservatoriai kaip tik dabar pati mėgstamiausia partija Lietuvos mastu. bet nenorėčiau, kad mano miesto meras būtų žvairas, todėl per savivaldos rinkimus už juos nebalsuosiu. gal tai ir žiauriai skamba, bet tokia jau mano nuomonė..

          Comment


            #6
            Visgi tikrai čia dėl to žvairumo žiaurokai skamba Į fizinius minusus nežiūrėčiau niekad. Man nesvarbu kaip meras atstovautų miestą "vizualiai", tegu juokiasi iš jo ar miesto dėl tokio mero kas nori, bet jei žmogus darbais padaro tai ko nepadaro ar net nesistengia "vizualiai" nepriekaištingai atrodantys asmenys - jis man yra aukščiau visko.
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              #7
              Daugiau informacijos apie artėjančius rinkimus Kauno mieste:

              http://213.190.49.19/rinkimai/3/Apyg...sPartijos.html
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                #8
                Realiai yra 2 politinės jėgos už kurias gali balsuoti - liberalcentristai ir socialdemokratai. Jei neišsirinksi pats, mesk monetą.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  #9
                  Aš turbūt nebalsuosiu rinkimuose. Nors tai mano pirmieji rinkimai gyvenime (neseniai sukako 18 m.), bet net neįsivaizduoju už ką balsuot. Žinas visus metus kasdien žiūriu ir matau kas vyksta su Lietuvos politika, tad LABAI abejoju ar išvis Lietuvoj yra politikų, kurie pamatę pinigų krūvelę, jų nepaimtų. Be to, dori žmonės neina į politiką, nes politika juos sugadina... Tad nebalsuosiu
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    #10
                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Realiai yra 2 politinės jėgos už kurias gali balsuoti - liberalcentristai ir socialdemokratai. Jei neišsirinksi pats, mesk monetą.
                    Dėkoju, bandysiu pasigilinti. Įdomu būtų išsiaiškinti viską apie atskirų partijų lyderius Beje, 99, dekuj už informacija.

                    Taip pat, kad diskusija "užvirtų" prašyčiau kiekvieno pasisakyti, už ką ketinate balsuoti. Ačiū, iki rytdienos.
                    Paskutinis taisė Nedas; 2007.02.05, 00:43.

                    Comment


                      #11
                      Na as irgi nezinau uz ka balsuoti.. tiesa sakant anksciau simpatizavau liberalcentristams, bet Garbaraviciaus tvarkymasis manes nezavi. Ukiskai mastant, atmetus visas simpatijas ir antipatijas, reiketu balsuoti uz ta pacia partija, kuri turi daugiausiai itakos vyriausybeje ir ministerijose, t.y. socdemus, tokiu budu nors kazka gal Kaunas is centrines valdzios issimus, nes dabar tik maziau kaip trecdalis ES paraisku finansavimui ji gauna.

                      Bet cia tik atmetus simpatijas/antipatijas, nes man socdemu sarasas tikrai neimponuoja, ypac kai ten yra III kurso studente berods 18 vietoj

                      Comment


                        #12
                        Kolkas Andrius Kupčinskas. Tarp visų partijų pirmųjų numerių geriausias ir politiką labiausiai atitinkantis išsilavinimas (pažiūrėkit kiek ten inžinierių, gydytojų, lakūnų, mechanikų, fizinio lavinimo trenerių ir kitokio "barachlo"). Kauno ir "Žalgirio" patriotas, kas leidžia tikėtis nuoširdžių pastangų vardan miesto. Gana jaunas palygint su kitais kandidatais,tai leidžia tikėtis veržlumo, naujų ambicijų, veiklumo, šviežio požiūrio. Bet kuris iš šių bruožų pats savaime dar nieko nereiškia, bet vis dėl to reikia remtis kažkokia logika.

                        Žvairos akys ir tai, kad jis konservatorius, neleidžia už jį balsuoti? Na, ką gi, įdomi logika vedanti į niekur.

                        Vienas klausimas: ar "Tėvynės sąjungos (konservatorių, politinių kalinių ir tremtinių, krikščioniškųjų demokratų)" partija yra išsakius nuomonę dėl Kauno arenos likimo, jei jiems tektų spręsti šį klausimą? Jei kas nors žino jų požiūrį, tai koks jis?
                        Paskutinis taisė ; 2007.02.05, 01:28.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #13
                          Miesto valdyme politikavimo reikia mažiausiai
                          Kad Kauno ir Žalgirio patriotas - gerai, tačiau konservatoriai yra skeptiškai nusiteikę arenos atžvilgiu.
                          Ir aplamai, konservatoriai didžiąją nepriklausomybės laikotarpio dalį buvo Kauno savivaldybės šeimininkai, tad turėjo progą parodyt savo gebėjimus tvarkyti miestą. Rezultatai gan akivaizdūs.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #14
                            Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                            Ką žinote apie A.Kupčinską, koncervatorių lyderį ?
                            Jaunas, patriotas, kas dar... ?
                            Neseniai sužinojau, kad prieš gerą dešimtmetį buvo rimtas Atleto fanas

                            Comment


                              #15
                              Aš balsuosiu už liberalcentristus. Tik manau, kad mano reitingų lentelėje nebus Garbaravičiaus pavardės.
                              Šiaip ar taip balsuojame už žmones. Todėl siūlau pasiskaityti įvairių partijų kandidatų biografijas ir tada nuspręst, už ką atiduot balsą.
                              Kaunas yra Kaunas

                              Comment


                                #16
                                Atsiprašau už kvailą klausimą, ar galima balsuoti už dviejų skirtingų partijų kandidatus ?

                                Comment


                                  #17
                                  /\
                                  http://213.190.49.19/dynamic/files/1...0164442449.pdf
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    #18
                                    Kaunas niekada nenustoja stebinęs... Žinoma ne visi kauniečiai, kai kurie veikėjai. Pasirodo, politiko negalima rinkt į valdžią, jei jis turi kažkokią fizinę negalią. Na, mažų mažiausia tai yra žmogaus garbės ir orumo pažeidimas. Taip mąstant gal tuomet išsirinkit Uspaskichą, su kuriuo, pagal apklausas, norėtų permiegot pusė Lietuvos moterų. Jis, beje, palaiko draugiškus santykius su Irma iš Dinamikos, tai, jei įkalbės dalyvaut rinkimuose, Kauno vyrija taip pat galės balsuot akimis, o ne protu.

                                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                    Na nuomonės kaip ir neturėsiu pagįst kuo, nes apie Kupčinską nesu nei gero nei blogo girdėjęs, bet vienas žodis - konservatorius man neleidžia už jį balsuot. Gal ir kvaila, bet... Vienas "didis" asmuo mano paauglystėj tokią nuomonę suformavo apie šią partiją...
                                    Gal tau, Hummer, reiktų primint kokioj šalyje gyveni ir kokia ji buvo prieš 17 metų? Artėja kovo 11-oji – būtų puikus metas mintimis grįžt į praeitį. Gal nesutiksi, bet tavo laisvės reikšti savo mintis, pasirinkt mokslus, religiją, partiją, šalį ir t.t. architektas yra būtent šis "didis" asmuo. Kažkada jis mane irgi erzino: jo kreiva šypsena, ramus kalbėjimo tonas, priešų Rytuose paieškos. Deja, kartais protas tik su metais ateina...
                                    www.scriptorium.ie

                                    Comment


                                      #19
                                      Siūlyčiau balsuoti už liberalcentristus, reitinguoti į viršų A. Echodienę, bet stumti žemyn Mikėną ir Barštį

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                        Žvairos akys ir tai, kad jis konservatorius, neleidžia už jį balsuoti? Na, ką gi, įdomi logika vedanti į niekur.
                                        Kaip jau buvo minėta - konservatoriai per 10m taip nuvaldė miestą, kad dar ir dabar kapstomės.

                                        Vienas klausimas: ar "Tėvynės sąjungos (konservatorių, politinių kalinių ir tremtinių, krikščioniškųjų demokratų)" partija yra išsakius nuomonę dėl Kauno arenos likimo, jei jiems tektų spręsti šį klausimą? Jei kas nors žino jų požiūrį, tai koks jis?
                                        Jų požiūris - "dar pasvarstykime, padiskutuokime, o gal nereikia, o ką žmonės pasakys". Žodžiu Kauno konservatoriai yra garsūs nesugebėjimu priimti sprendimus, o taip pat nebrandžiu elgesiu ir priešų ieškojimu (prisiminkite Šustausko išrinkimą). Apskritai už šią partiją gali balsuoti ir į ją stoti tik visiški dvasios pensininkai.

                                        O aš pats asmeniškai balsuosiu ir už liberalcentristus. Tiem kam nepatinka sąrašo eiliškumas - yra reitingavimas.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment

                                        Working...
                                        X