Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kad Kaunas klestėtų! (Savivaldybės tarybos rinkimai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė Ash Rodyti pranešimą

    Bet tu atsakyk man, ar balsuosi už juos ir kodėl. Ir ką matai neigiamo šios kadencijos tarybos darbuose (jei matai). Man to "neigiamo" atrodo per daug arba tiesiog trūksta "teigiamo".

    Esu pakankamai "žalias" politikoj, todėl čia ir rašau.
    Balsuosiu už tuos, kurie labiausiai gins Kauno interesus.

    Comment


      #42
      Parašė Ash Rodyti pranešimą
      aš tai įtraukčiau prie minusų Ne pačią areną, o jos projekto vystymą.
      Nori pasakyti, kad geriau būtų nieko nedaryti? Konservatorių stiliuje?
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        #43
        Lietuvos krikščionys demokratai manau verti dėmesio arba socialdemokratai

        Comment


          #44
          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Nori pasakyti, kad geriau būtų nieko nedaryti? Konservatorių stiliuje?
          Noriu pasakyti, kad geriau būtų daryti geriau.
          Įžvalgos.lt - FB - G+

          Comment


            #45
            Bet kol kas nėra pagrindo tikėtis, kad pvz. konservatoriai (aš jau nekalbu apie visokias naujasias, laisvės ir pan. sąjungas) būtų pajėgūs daryti geriau.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              #46
              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
              Bet kol kas nėra pagrindo tikėtis, kad pvz. konservatoriai (aš jau nekalbu apie visokias naujasias, laisvės ir pan. sąjungas) būtų pajėgūs daryti geriau.
              To aš ir nesakau, pats klausimą uždaviau apie konservatorių poziciją arenos klausimu. Aš tiesiog aiškinuosi kas kaip, nes ne itin gerai nusimanau, o balsuot už bet ką nenoriu.
              Įžvalgos.lt - FB - G+

              Comment


                #47
                O kuom jums gerbiamas Viktor Uspaskich neįtinka? Pažiūrėkit, kaip gražiai Kėdainius sutvarkė. Gal įmanomas variantas ir su Kaunu, be abejo, ir Vilniumi?Pats ponas Viktoras bagotas, tai ir nereiktų vogt iš biudžeto. Be to ir partija gana jauna, nesusitepusi(tik nekalbėkit apie žiniasklaidos burbulą).Partijoje pilna milijonierių , verslininkų, kam tokiems žmonėms apgaudinėt piliečius? Manau šita partiją greitai išspręstų opiausią Kauno dešimtmečio problemą -arenos klausimą. Juk kitos partijos kyšininkai, vagys ir politinės prostitutės, o čia nauja, dar tik debiutuojanti savivaldybės tarybų rinkimuose, moderni partija?

                Comment


                  #48


                  Dar klausimų bus?
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    #49

                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      #50
                      Parašė Ash Rodyti pranešimą


                      Dar klausimų bus?
                      Kvailys aš, ar gerbiamas ekonomistas Viktor Uspaskich?
                      Bet, kokiu atveju įžeidinėt negražu, ypatingai Kauno technologijos universiteto doktorantą, kuris negali grįžt į mylimą šalį, nes Lietuvos klerkai iš baimėsi griebėsi neteisėtų priemonių.

                      Comment


                        #51
                        Parašė Uspaspsichas Rodyti pranešimą
                        Kvailys aš, ar gerbiamas ekonomistas Viktor Uspaskich?
                        Bet, kokiu atveju įžeidinėt negražu, ypatingai Kauno technologijos universiteto doktorantą, kuris negali grįžt į mylimą šalį, nes Lietuvos klerkai iš baimėsi griebėsi neteisėtų priemonių.
                        Abudu. Argumentai? Na gerai... Tu, nes giri kitą kvailį. O anas,nes nesutvarko savo įmonės (atlyginimai vokeliuose (įrodyta teisiškai)), tai kur jam Kauną tvarkyt. Skandalų šleifas greičiausiai nėra be pagrindo, jei tokio nėra nurodyk man pretekstą jam atsirasti daugumoje žiniasklaidos formų ir šaltinių. Ir joks protingas žmogus, gerbiantis savo šalį (tuo abejoju, ar jis Lietuvą laiko ta savąja šalimi) esant tokiai situacijai Rusijoje (matyt iš tos meilės ten ir pabėgo) nesislėps.

                        Kad priemonės kurias tu mini yra neteisėtos, tai galėtum kažkaip ir įrodyti, ne vien svaigti iš savo fanatiškos ligos simptomų.

                        Šustauskas ar Uspaskichas geresnis, va čia dar galima būtų svarstyti, bet ne daugiau.
                        Paskutinis taisė ; 2007.02.05, 16:55.
                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                        Comment


                          #52
                          Barštys geras, Uspaskichas geras, Paksas geras...

                          Comment


                            #53
                            Parašė Ash Rodyti pranešimą
                            To aš ir nesakau, pats klausimą uždaviau apie konservatorių poziciją arenos klausimu. Aš tiesiog aiškinuosi kas kaip, nes ne itin gerai nusimanau, o balsuot už bet ką nenoriu.
                            Konservatoriai parodė savo tikrajį veidą:
                            http://tinkle.miestai.net/showthread...132#post144132
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              #54
                              Na jau mano balso tai liberalcentristai negaus. Kiek tas Garba gali čia gėdą mums daryti? Mes ką, kokie durneliai? Aš noriu, kad miestas klestėtų (bent jau centrinė gatvė), kad kažkas po velniais vyktų. Nes dabar aš nematau jokio poslinkio (išskyrus keletą pavienių projektų)

                              Konservatoriai ir socdemai? Ne, ačiū.

                              Nors ir nepatinka man tos populistinės "5 min" reklamos, manau, teks balsuoti už Liberalų Sąjūdį. Naujo vėjo įneš gal į šitą Dievo užmirštą miestą. Jų programa, nors ir turi keletą neįgyvendinamų punktų, šiaip jau yra gana reali. Įdomus man tik jų požiūris į Kauno areną.
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                #55
                                Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                Konservatoriai ir socdemai? Ne, ačiū.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  #56
                                  Sveiki,
                                  kadangi esu naujokas tai nenoriu nei agituot , nei pamokslaut. Tiesiog, atlikite visi savo pilietine pareiga - prabalsuokite! Asmeniskai as rinksiuos jaunus ir verzlius kandidatus. Visi perbegeliai ir tarybines santvarkos sugadinti pilieciai nauju vejo gusiu tikrai neines i mieto gyvenima.

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė m-k Rodyti pranešimą
                                    Sveiki,
                                    kadangi esu naujokas tai nenoriu nei agituot , nei pamokslaut. Tiesiog, atlikite visi savo pilietine pareiga - prabalsuokite! Asmeniskai as rinksiuos jaunus ir verzlius kandidatus. Visi perbegeliai ir tarybines santvarkos sugadinti pilieciai nauju vejo gusiu tikrai neines i mieto gyvenima.
                                    Na, tai išvardink man tuo jaunus ir veržlius. Kaiptik tokių ir bandau surasti.

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė m-k Rodyti pranešimą
                                      Sveiki,
                                      kadangi esu naujokas tai nenoriu nei agituot , nei pamokslaut. Tiesiog, atlikite visi savo pilietine pareiga - prabalsuokite! Asmeniskai as rinksiuos jaunus ir verzlius kandidatus. Visi perbegeliai ir tarybines santvarkos sugadinti pilieciai nauju vejo gusiu tikrai neines i mieto gyvenima.
                                      Nereikia PRAbalsuoti, užtenka balsuoti, ar nežiūrite "Žodis - ne žvirblis" laidelių?
                                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                      Comment


                                        #59
                                        Kauno m. savivaldybės administracija bendradarbiaudama su Savivaldybės įmone „Kauno planas" paruošė miesto gyventojams rinkimų į Kauno miesto savivaldybės rinkimų Tarybą apylinkių skaitmeninį žemėlapį. Jame rinkiminių apylinkių centrus galima rasti pagal gyvenamąją vietą.
                                        Jis pasiekiamas adresu: http://rinkimuapylinkes.kaunas.lt/WebSite
                                        Pasinaudokite Kauno miesto savivaldybės teikiama galimybe interaktyviai analizuoti ir teminiais žemėlapiais pavaizduoti 2002 metų rinkimų į Kauno miesto savivaldybės tarybą duomenis.
                                        Tam tikslui Verslo geografinė informacinė sistema www.verslogis.lt papildyta pilietinės nuomonės raiškos priemonėmis. Scenarijų meniu pasirinkę "Pilietinės nuomonės raiška" ir vadovaujantis nurodymais, galite išrinkti ir pavaizduoti rinkimų duomenis Kauno miesto rinkimų apylinkėse. Verslo GIS leidžia pilietinės nuomonės raiškos duomenis analizuoti, įvertinant miesto demografinius ir ekonominius duomenis.
                                        http://www.kaunas.lt/
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          #60
                                          Štai kaip šauniai padarė, galėtų daugiau paslaugų įdėt į internetą.
                                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X