Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kad Kaunas klestėtų! (Savivaldybės tarybos rinkimai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Gaila kad Echodienė toj artistų partijoj, nes pakankamai nustekeno miestai per šią kadenciją.

    Comment


      #22
      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Na nuomonės kaip ir neturėsiu pagįst kuo, nes apie Kupčinską nesu nei gero nei blogo girdėjęs, bet vienas žodis - konservatorius man neleidžia už jį balsuot. Gal ir kvaila, bet... Vienas "didis" asmuo mano paauglystėj tokią nuomonę suformavo apie šią partiją...
      Gal ir kvaila, ; )

      Comment


        #23
        Parašė caaprius Rodyti pranešimą
        man konservatoriai kaip tik dabar pati mėgstamiausia partija Lietuvos mastu. bet nenorėčiau, kad mano miesto meras būtų žvairas, todėl per savivaldos rinkimus už juos nebalsuosiu. gal tai ir žiauriai skamba, bet tokia jau mano nuomonė..
        tai akinius juodus uzsides : )

        Comment


          #24
          iš tikrųjų tai tomas teisus. arba dabartiniai gargaravičiniai arba socdemai, nes pirmieji jau prakutę valdžioje ir aš kažkodėl imu jais tikėti (į kadencijos pabaigą, bet ką jau padarysi), o socialdemokratai visada bus šalia valdžios viršūnės visos Lietuvos mastu ir padės saviškiam pramušti reikalingus projektus. koncervatorių nereikia, nes tada vėl prasidės nesveikai įspūdingi pažadai apie saugumo saleles ir blablabla...

          Comment


            #25
            Parašė 99 Rodyti pranešimą
            Kad Kauno ir Žalgirio patriotas - gerai, tačiau konservatoriai yra skeptiškai nusiteikę arenos atžvilgiu.
            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Jų požiūris - "dar pasvarstykime, padiskutuokime, o gal nereikia, o ką žmonės pasakys".
            O ar žinoma bent viena partija, kuri arenos atžvilgiu nusiteikusi teigiamai?
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              #26
              /\ hmm, o tai garbaravičiaus šutvė nesiskaito, ar kaip?

              Comment


                #27
                Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                /\ hmm, o tai garbaravičiaus šutvė nesiskaito, ar kaip?
                Jie savo progą turėjo.
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  #28
                  ir vis dar tebeturi

                  Comment


                    #29
                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                    Aš turbūt nebalsuosiu rinkimuose. Nors tai mano pirmieji rinkimai gyvenime (neseniai sukako 18 m.), bet net neįsivaizduoju už ką balsuot. Žinas visus metus kasdien žiūriu ir matau kas vyksta su Lietuvos politika, tad LABAI abejoju ar išvis Lietuvoj yra politikų, kurie pamatę pinigų krūvelę, jų nepaimtų. Be to, dori žmonės neina į politiką, nes politika juos sugadina... Tad nebalsuosiu


                    Nu as sutikciau, kad Kaune meras butu tox sugadintas zmogus kaip Zuokas

                    Comment


                      #30
                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      ir vis dar tebeturi
                      Iki balandžio mėnesio.
                      Paskutinis taisė ; 2007.02.05, 12:47.
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        #31
                        Barštys neblogas. Bet vat tokius Mikėną ir Petrauską reiktų kuo žemiau nureitinguoti.
                        Kaunas yra Kaunas

                        Comment


                          #32
                          Parašė Ash Rodyti pranešimą
                          Jie savo progą turėjo.
                          Ir liko kalti, kad pajudino visą reikalą iš mirties taško?
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            #33
                            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                            Ir liko kalti, kad pajudino visą reikalą iš mirties taško?
                            Kas yra "visą reikalą"? Tiksliau, jeigu galima.
                            Įžvalgos.lt - FB - G+

                            Comment


                              #34
                              Parašė Ash Rodyti pranešimą
                              Kas yra "visą reikalą"? Tiksliau, jeigu galima.
                              Pradėkim kad ir nuo Prisikėlimo bažnyčios atstatymo.

                              Comment


                                #35
                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Pradėkim kad ir nuo Prisikėlimo bažnyčios atstatymo.
                                O tu pats balsuosi už šią partiją ir kartu už Garbaravičių (na, arba tik už partiją)?
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                  O tu pats balsuosi už šią partiją ir kartu už Garbaravičių (na, arba tik už partiją)?
                                  Dabar kalbame apie darbus, padarytus šios kadencijos Tarybos, kurios valdančioji mažuma (anot socialdemokratų) buvo Liberalų ir Centro sąjunga. Taigi, paminėjau Prisikėlimo bažnyčią, galėčiau toliau tęsti, pavyzdžiui, baigtas Čiurlionio tiltas.

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė Ash Rodyti pranešimą
                                    Kas yra "visą reikalą"? Tiksliau, jeigu galima.
                                    Aš apie areną.
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      #38
                                      aš tai įtraukčiau prie minusų Ne pačią areną, o jos projekto vystymą.

                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      Dabar kalbame apie darbus, padarytus šios kadencijos Tarybos, kurios valdančioji mažuma (anot socialdemokratų) buvo Liberalų ir Centro sąjunga. Taigi, paminėjau Prisikėlimo bažnyčią, galėčiau toliau tęsti, pavyzdžiui, baigtas Čiurlionio tiltas.
                                      Manau, kad tiems darbams tiesiog nebuvo įmanoma dar ilgiau tęstis. Bet tu atsakyk man, ar balsuosi už juos ir kodėl. Ir ką matai neigiamo šios kadencijos tarybos darbuose (jei matai). Man to "neigiamo" atrodo per daug arba tiesiog trūksta "teigiamo".

                                      Esu pakankamai "žalias" politikoj, todėl čia ir rašau.
                                      Paskutinis taisė ; 2007.02.05, 14:21.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        #39
                                        Liutee - dėl Čiurlionio tilto tai klysti. Ne šios kadencijos taryba tiltą baigė, o praėjusios. 2002 m. rudenį tai buvo. Kauną tada oficialiai valdė toks ponas Ašmys, socialdemokratas. Garbaravičius tuo metu vicemeras buvo.
                                        Birth, school, METALLICA, death

                                        Comment


                                          #40
                                          na chebryte leiskit ir man isijungti i jusu diskusijas.
                                          Visu pirma, tiems kas nebalsuos, nes ner uz ka ir t.t. tai tada bukit malonus ir nieko nekritikuokit nes jums dzin, o va per tokius nebalsuojancius ir turejom sustauska meru arba turim dabar garbaraviciu.
                                          antra teko paciam (nors tikrai nebuvom asmeniskai pazistami ar draugai) studijuoti tiek su kupcinsku tiek su dabartiniu arenos darbo grupes koordinatoriumi krisciunu (socdemu).
                                          Pirmas i politika papuole per savo teva, seimo nari konservatoriu R.Kupcinska. jau VDU buvo jaunasis konservatorius, bet tik tiek, niekas i ji rimtai neziurejo o ir kazko rimto jis budamas universitete nenuveike. vien tai kad jis dabar konservu lyderis parodo, kad konservam didele problema su asmenybem, jei jiems vadovauja jaunasis kupcinskas.
                                          Antrasis - krisciunas, ex seimo narys, turejes dideliu ambiciju netgi LR prezidentu tapti (manau ir dabar dar ju turi )
                                          I magistratura nepapuole nes balai per mazi buvo..., megdavo per paskaitas daug pasneketi (busimo politiko bruozas), bet snekedavo daug ir kartais visai ne i tema. Is socdemu, kiek zinau, buvo nubuksuotas uz nesutarimus su senaja LDDP gvardija, kuri realiai pereme socdemu partija jiems susijungus.
                                          Na va ka pazinojau ir kokie jie man isliko atmintyje taip ir nupiesiau. O apie ju politine karjera galiu pasakyti, kad man tai buvo didele nuostaba ir nusivylimas, nes nieko gero (labai blogo taip pat) apie juos negaliu pasakyti
                                          Taciau jei renkantis tai rinkciausi mazesne blogybe t.y. socdemus, nes kazkas teisingai pastebejo, kad reikia derintis prie vyriausybes nuotaiku, o vyriausybe kol kas socdemu. taciau nereiketu pamirsti, kad si vyriausybe mazumos ir situacija gali dar pasikeisti.
                                          Nezinau bet uz garbaraviciu balsuoti tai jau tas pats kaip ir uz sustauska, zmogus realiai nieko pats negali rislaus pasakyti, susidaro ispudis, kad jis tampomas uz virvuciu, plius dar megsta savus proteguoti (Fredos miestelio gatviu istorija). Susikompromitavo, mano nuomone, negriztamai. Kas kad palaiko arenos statyba, bet savo ozisku uzsispyrimu manau tik daugiau priesu arenai suranda o ne salininku, diplomatijos nulis, stengiasi Kauno varda garsinti, bet vel savo nerislia kalba tik daug daugiau zalos pridaro.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X