Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kad Kaunas klestėtų! (Savivaldybės tarybos rinkimai)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Aisku, tai, kad kuo daugiau partiju valdzioje, tuo geriau. Vien konservatoriai? ne, nemanau.
    konservatoriai yra gerai, jei turi tarkim kokia 35proc vietu.
    jie tikrai rupinasi jaunimu, ir zmonemis, kol negauna galimybes kisti ranku prie dideliu projektu.

    liberalai - jie idomus, tik man nepatinka, kad, rodos, didele itaka jiems turi Zuokas, is vilniaus.

    apie socialdemokratus net negalvoju, tai vilnieciu partija, man ji nepatinka.

    Comment


      #62
      Paskutinysis sakinys tai nesamone visiska. Kriterijus mat.
      Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

      Comment


        #63
        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
        Įdomus man tik jų požiūris į Kauno areną.
        Labai neigiamas. Labiausiai kaišiojo pagalius į dabartinės arenos reikalus. Net "Žalgiris" yra oficialiai tai pareiškęs savo tinklalapyje savu laiku.

        Comment


          #64
          Parašė praetor Rodyti pranešimą
          Paskutinysis sakinys tai nesamone visiska. Kriterijus mat.
          Man kriterijus o tai yra mano asmeninė nuomonė.

          Tiesa, jūs čia visi protingi, mane domina toks dalykas. Ar būtina yra deklaruoti gyvenamą vietą, kad galėtum eiti balsuoti?

          T.y. ar būtina nusipirkti butą, kad galėtum eiti balsuoti?
          Gal kas teisėje nusimano? Nes kiek mano žinios leidžia suprasti, tai žmogus turi būti tik Lietuvos pilietis.
          Bet, suprantama, iš kitos pusės - iš kur žinoti, kad tuo atveju žmogus nebalsuos kelis kartus.

          Comment


            #65
            Parašė Berliner Rodyti pranešimą
            Nereikia PRAbalsuoti, užtenka balsuoti, ar nežiūrite "Žodis - ne žvirblis" laidelių?
            Dėkui už pastabą. Pradžioj parašau, o tik paskui pagalvoju

            Comment


              #66
              Parašė somis Rodyti pranešimą
              Man kriterijus o tai yra mano asmeninė nuomonė.

              Tiesa, jūs čia visi protingi, mane domina toks dalykas. Ar būtina yra deklaruoti gyvenamą vietą, kad galėtum eiti balsuoti?

              T.y. ar būtina nusipirkti butą, kad galėtum eiti balsuoti?
              Gal kas teisėje nusimano? Nes kiek mano žinios leidžia suprasti, tai žmogus turi būti tik Lietuvos pilietis.
              Bet, suprantama, iš kitos pusės - iš kur žinoti, kad tuo atveju žmogus nebalsuos kelis kartus.

              Dauguma teiginiu galima grist tai mano nuomone..
              Buto tau pirkt nereik, gana turet nuolatine gyvenamaja vieta. Tai gali but nuomojamas butas, kambarys, nuosavas gyvenamasis plotas ir pan deklaruotas teises aktu nustatyta tvarka.
              Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

              Comment


                #67
                Parašė praetor Rodyti pranešimą
                Dauguma teiginiu galima grist tai mano nuomone..
                Buto tau pirkt nereik, gana turet nuolatine gyvenamaja vieta. Tai gali but nuomojamas butas, kambarys, nuosavas gyvenamasis plotas ir pan deklaruotas teises aktu nustatyta tvarka.
                Tai jei, tarkime, žmogus negali išsimokėti nuomos, tai jis negali balsuoti rinkimuose? Čia kalbu apie teorinį atvejį, t.y. nekalbu apie vidutiniokus, kurie turi, ar nuomojasi butą.

                Comment


                  #68
                  /\

                  Parašė LIETUVOS RESPUBLIKOS SAVIVALDYBIŲ TARYBŲ RINKIMŲ ĮSTATYMAS
                  Teisę rinkti savivaldybės tarybos narius turi nuolatiniai šios savivaldybės gyventojai (rinkėjai), kuriems rinkimų dieną yra sukakę 18 metų. Rinkimuose nedalyvauja asmenys, teismo pripažinti neveiksniais.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    #69
                    Yra tokie gandai:

                    Konservatoriai į merus statytų K. Starkevičių (ne A. Kupčinską), o savivaldybės administracijos direktoriumi būtų paskirtas DJ Keserauskas.

                    Comment


                      #70

                      Turiu viltį, kad konservatoriai negaus daug balsų.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        #71
                        Apšvieskite tamsią liaudį:
                        Starkevičius ir Keserauskas nėra gerai?

                        to 99:
                        ačiū labai padėjai.

                        Comment


                          #72
                          Starkevičius yra gerai

                          Comment


                            #73
                            Parašė somis Rodyti pranešimą
                            Aisku, tai, kad kuo daugiau partiju valdzioje, tuo geriau.
                            Kame čia tas gėris, tai nesupratau... Kad lipdomos visokios koalicijos iš serijos liberalai su socdemais (dabartinė vyriausybė) ir pan?
                            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                            Comment


                              #74
                              Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
                              Starkevičius yra gerai
                              Savu lauku labai priešinosi dėl Rail baltikos trasą per Kauną, mat turėjo savo interesų, kad trasa eitu per jo sklypus. Beje, chaosą su LEZ sklypais taip pat jis padarė, dar būdamas Kauno apskrities viršininku. Grąžino sklypus savininkams (manau, ne už ačių), o vėliau apskritis turėjo atgal išpirkinėti iš savinkų.
                              mano nuomone, Starkevičius būtų blogiau už Kupčinską.
                              Koncervatoriai būtų vieninteliai, kurie laimėję meru statytų ne pirmą sąraše esanti žmogų (beje, partijos lyderį ir vadovą mieste).

                              Comment


                                #75
                                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                Labai neigiamas. Labiausiai kaišiojo pagalius į dabartinės arenos reikalus. Net "Žalgiris" yra oficialiai tai pareiškęs savo tinklalapyje savu laiku.
                                Hm, negerai tada. Apskritai kažkaip niekas apie areną nekalba, čia būtų geras rinkiminis koziris.
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  #76
                                  Klausykit, kaip taip buvo atsitike, jog meru turejot Vycka Sustauska ir jo kolegas?
                                  Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                  Comment


                                    #77
                                    Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                    Savu lauku labai priešinosi dėl Rail baltikos trasą per Kauną, mat turėjo savo interesų, kad trasa eitu per jo sklypus.

                                    Be kita ko ne visai teisėtai pasisavintus.

                                    Bendrai paėmus Kauno konservatoriai yra parazitai, kuriuos reikėtų išnaikinti. Bet gal ir patys išnyks ilgaainiui
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      #78
                                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                      Hm, negerai tada. Apskritai kažkaip niekas apie areną nekalba, čia būtų geras rinkiminis koziris.
                                      Kol kas tai koziris tik LiC sąjungai. Visi kiti tik tyli ir tylės.

                                      Comment


                                        #79
                                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                        Kol kas tai koziris tik LiC sąjungai. Visi kiti tik tyli ir tylės.
                                        Na bet kol kas mes turim tik projektą iki galo nebaigtą, už neaiškią kainą, nelabai suprantu, kuo čia yra LiC'ams girtis. Kai pradės statyti - tada bus šaunu.

                                        Bet juos rinkti dar kartą, tik dėl to, kad jie šiek tiek pastūmėjo areną į priekį nebūtų labai logiška. Šiaip miestas dar labai atsilikęs - ką jie padarė šiuo klausimu? Nesugeba net normalios reklamos padaryt - mačiau kažkokią reklamėlę "LS" su senomis Kauno foto... Be to, jų partija Vilniuje labai susikompromitavusi.
                                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                        Comment


                                          #80
                                          Parašė praetor Rodyti pranešimą
                                          Klausykit, kaip taip buvo atsitike, jog meru turejot Vycka Sustauska ir jo kolegas?
                                          Situacija buvo maždaug tokia. Kaunas po ~10 metų konservatorių ir politkalinių valdymo buvo gilioj stagnacijoj ir rinkimuose sudalyvavo nedaug žmonių (berods mažiau nei 50%, rinkimų statistiką galima pasitikrinti VRK svetainėje.).
                                          Na o ponui Vytautui pavyko suagituoti savo rėmėjus - visokius kioskininkus, liumpenus ir t.t. Tam pasitarnavo ir pagrindinis miesto laikraštis "Kauno diena" buvęs pagrindiniu pono Vytauto ruporu (toks politikos ir verslo veikėjas A.Abišala kažkada yra pasakęs, kad "Kauno diena" yra atsakinga už jo politinę karjerą).
                                          Žodžiu LLS (Šustausko partija) laimėjo ~25% balsų. Antrą vietą jei neklystu laimėjo tada dar visai nauja partija (ir tuometinis konservatorių priešas Nr.1) Naujoji sąjunga, trečią - nuo "sosto" pagaliau nuversti konservatoriai. Tada prasidėjo idomiausi dalykai. Nė viena partija neturėjo daugumos ir reikėjo koalicijos. Blaiviai mastantys politikai norėjo palikti Šustausko partiją "už borto". Tam reikėjo sudaryti konservatorių ir NS koaliciją. Landsbergis uždraudė tą daryti, vietiniai konservatoriai savo galva mastyti nebandė (kaip visada) ir miestui ėmė grėsti "vyriausybinis valdymas". Tada NS (su Artūro Paulausko palaiminimu) ryžosi sudaryti koalicija su LLS, kad būtų išvengta to vyriausybinio valdymo. Taip Šustauskas trumpam buvo tapęs meru, nes netrukus buvo išrinktas į Seimą ir Kaune faktiškai pamirštas.

                                          Štai tokia istorija. Kaip ir dažniausiai didžiausiais durniai ir kenkėjais buvo konservatoriai.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X