Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [VLN] Vilniaus viešasis transportas

    2008-2012.07 m. archyvas http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=6925

    ------------------------------------------------------------------------------

    Kaip suprasti?
    Viešųjų pirkimų portale yra skelbimas:
    Žemagrindžių troleibusų pirkimas, 2012 06 29.
    Dėl tų pačių 13 vnt. naujų žemagrindžių troleibusų.

    https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l...923.html&B=PPO
    Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.18, 11:17.

    #2
    Taigi čia viskas aišku. Konkursas neivyko
    Buvo gauti du pasiūlymai. Vieno dalyvio pasiūlymas atmestas kaip neatitinkantis konkurso sąlygų reikalavimų, o kito - dėl per didelės, perkančiajai organizacijai nepriimtinos kainos.
    Tiesiog apie tai VPT teikėsi pranešti tik dabar.

    Comment


      #3
      Nuo liepos 9 dienos iki rugpjūčio 10 dienos dėl remonto darbų keičiasi 4, 11, 13, 31, 34, 34, 74 ir 89 autobusų maršrutų trasos

      Dėl Lukiškių gatvės remonto darbų:

      4 „Centras–Pylimo g.–Naujoji Vilnia“ ir 22 „Lazdynai–Oslo g.–Centras“ maršrutų autobusai darbų zoną apvažiuos J.Tumo-Vaižganto, A.Goštauto, Vasario 16-osios, Lukiškių gatvėmis.

      Keleiviai bus išlaipinami Kražių stotelėje J.Tumo-Vaižganto gatvėje.

      Atvaizdas
      Dėl Bazilijonų gatvės remonto darbų:

      4 „Centras–Pylimo g.–Naujoji Vilnia” ir 11 „Žvėrynas–Senamiestis–Užupis” maršrutų autobusai nuo M.Daukšos gatvės nukreipiami Aušros vartų, Geležinkelio, Stoties, Sodų gatvėmis, toliau – senąja trasa. 4 maršruto autobusai atgal – nuo Pylimo gatvės važiuos Gėlių, Sodų, Geležinkelio, Aušros vartų gatvėmis, toliau – senąja trasa.

      Atvaizdas
      13 „Žemasis Pavilnys–Markučiai–Stotis–Dzūkų g.–Liepkalnis”, 31 „Stotis–Pavilnys–Naujoji Vilnia“, 34 „Stotis–Olandų g.–Baltupiai–Jeruzalės g.–Visoriai“ ir 74 „Stotis–Subačiaus g.–Parko g.“ maršrutų autobusai nuo Stoties nukreipiami Geležinkelio, Aušros vartų gatvėmis, toliau – senosiomis trasomis.

      Atvaizdas
      89 „Nepriklausomybės a.–Gedimino pr.–Rotušė–Maironio g.“ autobusai nuo Rotušės stotelės nukreipiami Rūdninkų, Gėlių, Sodų, Geležinkelio, Aušros vartų gatvėmis, toliau – senąja trasa.

      Atvaizdas

      Info apie pasikeitimus ir schemos iš čia - http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=464
      Paskutinis taisė ssnaiperis; 2012.07.02, 14:39.
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        #4
        Na jo, pakeitimų nemažai.

        Comment


          #5
          Parašė FRT Rodyti pranešimą
          Na jo, pakeitimų nemažai.
          Prie visų šitų pakeitimų dar prisideda 30, 47, 54, 63 ir 75 - dėl Vakarinio aplinkkelio statybos darbų bus nukreipti Laisvės pr., Justiniškių g., Pilaitės g., Sidaronių g., jungiamąja gatve tarp Sidaronių g. ir Pilaitės pr.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            #6
            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Prie visų šitų pakeitimų dar prisideda 30, 47, 54, 63 ir 75 - dėl Vakarinio aplinkkelio statybos darbų bus nukreipti Laisvės pr., Justiniškių g., Pilaitės g., Sidaronių g., jungiamąja gatve tarp Sidaronių g. ir Pilaitės pr.
            Jie gi kažkada taip važiavo, kai nebuvo Pilaitės prospekto. Jei klystu pataisykite, nes tada buvau per mažas kad galėčiau gilintis į žemėlapius.

            Comment


              #7
              Parašė FRT Rodyti pranešimą
              Jie gi kažkada taip važiavo, kai nebuvo Pilaitės prospekto. Jei klystu pataisykite, nes tada buvau per mažas kad galėčiau gilintis į žemėlapius.
              Taip, kolega, esi visiškai teisus. Tik kad visi autobusai važiuos jungiamuoju keliu nuo Sidaronių gatvės iki Pilaitės prospekto.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                #8
                /\Kazkada 30 aut. ten vaziavo.

                Comment


                  #9
                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                  /\Kazkada 30 aut. ten vaziavo.
                  Jungiamuoju keliu nuo Sidaronių gatvės iki Pilaitės prospekto?
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    #10
                    Beje, kokie maršrutai priklauso 1-am poskyriui, kokie 2-am? Dėl keleto esu tikras, dėl kitų nelabai. (Bent jau susidaro įspūdis, jog dauguma turėtų būt 1-o posk.

                    Comment


                      #11
                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Jungiamuoju keliu nuo Sidaronių gatvės iki Pilaitės prospekto?
                      Taip.Mazdaug iki 94m.Nuo tada aut. paleisti dabartiniu uzdarytu keliu.Iki 94m. tas kelias jau buvo,bet nebuvo naudojamas.O gal jie buvo paskyrstyti kryptimis t.y. i PLT siauruoju,i centra-dabar uzdarytu.

                      Comment


                        #12
                        Parašė FRT Rodyti pranešimą
                        Beje, kokie maršrutai priklauso 1-am poskyriui, kokie 2-am? Dėl keleto esu tikras, dėl kitų nelabai. (Bent jau susidaro įspūdis, jog dauguma turėtų būt 1-o posk.
                        Visa informacija čia>>

                        Beje, poskyriai dabar vadinami kolonomis
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          #13
                          Naujas konkursas 19vnt. autobusams naudojantiems SGD.
                          https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l....asp?PID=93994
                          Idomu,kokios markes ir ar ilgi.Atleiskite jei kartoju

                          Comment


                            #14
                            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                            Naujas konkursas 19vnt. autobusams naudojantiems SGD.
                            https://pirkimai.eviesiejipirkimai.l....asp?PID=93994
                            Idomu,kokios markes ir ar ilgi.Atleiskite jei kartoju
                            Panašu, kad konkursas kaip tik dabar vyksta, tai yra, bus dar naujų autobusų (Pasiūlymo pateikimo terminas (EET): 2012-07-12 15:00).
                            Paskaičiuokim, ponai kurmiai, kiek Vilniuje atsirado naujų autobusų per paskutinius metus + atsiras iš jau įvykusių/vykstančių konkursų ir palyginkim su troleibusų situacija. Į vienus vartus... akivaizdu, kad troleibusų parkas užtikrintai naikinamas.

                            Nepaisant to - atsirado idėja - gal norėtų keli entuziastai pamėginti suorganizuoti/sudalyvauti ekskursijoje 1-ajame troleibusų parke, Žolyno g.? Aš neturiu kuo fotografuoti tad tegalėčiau vaikščiot ir klausinėt, įdomu, jei būtų kartu ir išsamus foto/vaizdo reportažas
                            Juk turėtų būti galimybė kokią neitin lietingą dieną tai padaryti?
                            Už Vilnių be tramvajų!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Marius_vln Rodyti pranešimą
                              Panašu, kad konkursas kaip tik dabar vyksta, tai yra, bus dar naujų autobusų (Pasiūlymo pateikimo terminas (EET): 2012-07-12 15:00).
                              Paskaičiuokim, ponai kurmiai, kiek Vilniuje atsirado naujų autobusų per paskutinius metus + atsiras iš jau įvykusių/vykstančių konkursų ir palyginkim su troleibusų situacija. Į vienus vartus... akivaizdu, kad troleibusų parkas užtikrintai naikinamas.

                              Nepaisant to - atsirado idėja - gal norėtų keli entuziastai pamėginti suorganizuoti/sudalyvauti ekskursijoje 1-ajame troleibusų parke, Žolyno g.? Aš neturiu kuo fotografuoti tad tegalėčiau vaikščiot ir klausinėt, įdomu, jei būtų kartu ir išsamus foto/vaizdo reportažas
                              Juk turėtų būti galimybė kokią neitin lietingą dieną tai padaryti?[
                              Nebent į autobusų.

                              Comment


                                #16
                                Galutinis sprendimas dėl bilietų kainų: pigs ar brangs važiavimas Vilniaus visuomeniniu transportu

                                Tačiau keleivius labiausiai domina būsimų bilietų kainos. Jos keisis. Dabar vienkartinis bilietas kainuoja 2 Lt. Įsigaliojus naujajai tvarkai, pigiausias bus pusvalandį galiosiantis bilietas, kurio kaina sieks 2,5 Lt, o 2013 metų sausio 1-ąją įsigaliojus sumažintam PVM tarifui – 2,2 Lt. Valandinis bilietas kainuos 3,5 Lt, o po naujųjų – 3,2 Lt.

                                Tik autobusuose ar tik troleibusuose galiojančių nuolatinių bilietų iš viso nebeliks. Tad jeigu vilniečiai gyvena tokioje miesto dalyje, kur troleibusai net nevažinėja, jam vis tiek teks pirkti brangesnį bendrą bilietą. Dabar arba vien troleibusu, arba vien autobusu važiuoti galiojęs mėnesinis bilietas kainavo 85 Lt, bendras – 110 Lt. Nuo šiol teks pirkti tik bendrus visame viešajame transporte galiojančius bilietus ir jų kaina sieks 100 Lt, jeigu važinėsite visomis savaitės dienomis, arba 90, jeigu važinėsite tik darbo dienomis.

                                Pagal pradinį projektą šių bilietų kainos turėjo būti 10 litų didesnės – 110 ir 100 Lt. Bet anot A.Zuoko, kadangi Seimas sumažino PVM visuomeniniam transportui nuo 21 iki 9 proc. bilietai bus pigesni jau dabar, nelaukiant kitų metų sausio 1-osios, kai šis parlamentarų sprendimas įsigalios.

                                „Taryba priims sprendimą, kad nuo sausio automatiškai įsigalios mažesnė bilieto kaina, kai tik sumažės PVM tarifas. Savivaldybė taip pat imasi savo sąskaita jau šiandien sumažinti nuolatinių bilietų kainas tokiai sumai, kiek sumažės PVM, nors tas tarifas įsigalios tik nuo sausio 1 dienos“, – tvirtino A.Zuokas.

                                Senąsias el.bilieto korteles turintiems vilniečiams jas į naująsias iki naujųjų metų keis nemokamai. Norintiems įsigyti naują kortelę teks susimokėti 4 Lt. Tiesa, senosios kainavo dvigubai brangiau – 8 Lt.
                                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                Comment


                                  #17
                                  Nu va, bendras bilietas net atpigo

                                  Tiesa, tie, kurie pirkdavo tik vienai rūšiai, tai truputi pabrangs.

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    Nu va, bendras bilietas net atpigo

                                    Tiesa, tie, kurie pirkdavo tik vienai rūšiai, tai truputi pabrangs.
                                    Ne truputį pabrangs, o gerokai pabrangs, nes man pabrangs ant 12,5 Lt., tai yra trijų dienų pietų suma. O jau geriau 12,5 Lt., išleisčiau pietums nei tam VVT laužynui
                                    Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                      Ne truputį pabrangs, o gerokai pabrangs, nes man pabrangs ant 12,5 Lt., tai yra trijų dienų pietų suma. O jau geriau 12,5 Lt., išleisčiau pietums nei tam VVT laužynui
                                      Kur čia tokie pigūs pietūs?
                                      Flickr

                                      Comment


                                        #20
                                        Moksleivių dainų šventės metu kursuos naktiniai autobusai
                                        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X