Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo apipavidalinimas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Naudotum Mozillą - nekiltų problemų ir kitur

    Rašant post'ą SSC, Mozilla, kitaip nei Internet Explorer, užkoduoja lietuviškas raides universaliu kodu, pvz. "&# 281;" (čia man atrodo "ž"). Tokiu būdu, žiūrintysis gali būti užsistatęs bet kokį encodingą, ir jam "ž" visitek rodys teisingai, be to, viename puslapyje tokiu atveju gali būti ir lietuviškos ir ispaniškos ir kokios nors kitos. IE rašant lietuviškas raides užkoduoja Win-1257 kodu ir pvz užsieniečiai negali jų matyti.

    phpBB, kita vertus, koduoja universaliu kodu naudojant bet kokį browserį.

    Comment


      #22
      nepatinka man Mozilla , nebent "pagalbiniams" atvejams

      Comment


        #23
        Šiaip dabar naudoju Mozilla Firefox, tai visai jėga naršyklė. Visų pirma, gal porą kartų greitesnė piešdama puslapius, antra, patinka tabai ir trečia, geras failų atsisiuntimo langas
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #24
          Jei pastebėjote, forume atsirado dar viena sekcija. Taigi ji skirta bendrauti nelietuviškai, tačiau lietuviai be abejo gali į jį rašyt



          Dar vienas dalykas. Prašau išsakyti savo nuomonę, ar norite, kad šiame forume būtų daugiau užsieniečių, kurie be abejo bendrautų tik jiems skirtose sekcijose
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #25
            Užsieniečiai - gerai! tačiau jei susirinks tokia chebrytė kai coth, testament ir t.t. tada reiks panaikint šitą sekcija...

            Comment


              #26
              Beje, ką reiškia Domus Ludicrous Maximus??? Domus, kiek žinau, reiškia "namai", o ką kiti 2???

              Comment


                #27
                Domus - tai namai
                Ludicrous - Žaismingas (-i), regis
                Maximus - Didelis

                Taigi didieji žaismingi namai, arba didieji žaidimų namai, net tiksliai nežinau
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Reiskia didele linksma Maxima

                  Comment


                    #29
                    Parašė John
                    Reiskia didele linksma Maxima
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #30
                      Beje, čia jau pastebėjau, kad parašiu užsieniečiams jūs pradedate užsienietišką diskusiją, taigi tas nėra labai gerai, kadangi pagrindinė forumo kalba yra lietuvių. Siūlau išeitį, jau praktikuotą kai kurių asmenų SSC.

                      Taigi, prašau jūsų atrašant užsieniečiams parašyti lietuviškai, o po to šiek tiek mažėlesnį tekstą apačioj - vertimą į užsienio kalbą, kaip pvz.:

                      Šis projektas nėra pats geriausias
                      This project isn't the best at all

                      Ar kaip nors panašiai, na bet kad laikytumėmės tokio principo.

                      Beje, dar kreipiuosi į moderatorius, kad parašius užsieniečiams lietuviškuose forumuose, pakeistų užsieniečių pranešimus pagal tą patį principą, žodžiu padirbėtų vertėjus. Tai ne įsakymas, o tik rekomendacija
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        #31
                        Na gal nereikia taip grieztai visko sankcionuot , Vilnius - kosmopolitiskas miestas, toks turi buti ir forumas, visos kalbos turetu buti priimtinos, lietuviu kalba bet kokiu atveju neisnyks ir liks dominuojanti

                        Comment


                          #32
                          Parašė John
                          Na gal nereikia taip grieztai visko sankcionuot , Vilnius - kosmopolitiskas miestas, toks turi buti ir forumas, visos kalbos turetu buti priimtinos, lietuviu kalba bet kokiu atveju neisnyks ir liks dominuojanti
                          Kas ten žino, na, darykit kaip norit, tačiau jei rašot trumpą atsakymą, tai nepatingėkit Šiaip galvoju, kad netvarka bus čia, jei viskas taip kryps, juk šeiminkas esu, o šeiminkai ir daro tvarką
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Su "tvarka bus" reiktu atsargiai

                            Comment


                              #34
                              Parašė John
                              Su "tvarka bus" reiktu atsargiai
                              Hehe, sutinku Tokia ta politika...
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #35
                                Kur ir kas reguliuoja scroll'o spalvą?

                                Neprisijungus (neprisiloginus) tas "tampiklis" ) yra baltas kaip fonas iur issiskiria tik zalsvo seselio deka.

                                kaip tai pakeisti arba patys pakeiskit.

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė ogo
                                  Kur ir kas reguliuoja scroll'o spalvą?

                                  Neprisijungus (neprisiloginus) tas "tampiklis" ) yra baltas kaip fonas iur issiskiria tik zalsvo seselio deka.

                                  kaip tai pakeisti arba patys pakeiskit.

                                  Hm, sunku pasakyt, šiaip paprastuos nustatymuos regis nėra nuostatos apie slankiklius, bet aptikrinsiu
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment

                                  Working...
                                  X