Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuhakino ?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nuhakino ?

    Sulaukem sveciu, vadinasi...

    Adminams - kai sutvarkysit, galit sia mano zinute trinti

    #2
    Jo "ION OWNZ"
    Bet tik index page, nes visa kita galima prieiti.

    Comment


      #3
      Jegu butu parasyta "JOHN OWNS" man kiltu itarimu, kad cia John'as padirbejo.

      Comment


        #4
        Man iskart kilo itarimas, kad cia Edd padirbejo ir dabar bando suversti kalte ant John
        Kadangi "Edd OWNZ" butu pernelyg banalu, todel parase zodi, kuris asocijuojasi su "John", bet samokslas isaiskejo

        Comment


          #5
          John, nesigink viskas ir taip aisku. IP adresas loguose kur nors turejo islikti jeigu ir jie nebuvo istrinti. Beje, sutvarkykit viska ne tik sukeisdami puslapiu pavadinimus ar pan. atgal bet ir pasalinkit galimybe ta pati padaryti ateity.

          Comment


            #6
            Cia as ... nepykit
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              #7
              Parašė keen
              Cia as ... nepykit
              Tikiuosi čia tik tavo bajeris
              Mano galerija Flickr'yje

              Comment


                #8
                Mantai pažiūrėk čia: http://cert.litnet.lt/advisories/phpbb.html
                phpBB forumo spragos
                www.donatas-mazeika.lt

                Comment


                  #9
                  Žinau jau šitą, nes kitas mano forumas jau buvo nuhakintas. Tik biesina tas, kad įsilaužėliai suaktvėjo tada, kai laiko visai nėra
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    Heh, buvom vėl nulaužti. Tačiau šį kart vėl viskas sėkmingai baigėsi. Blogiausia, kad nėra laiko dabar su forumu užsiimt ir pakeist į naujausią versiją. Brūdai
                    Mano galerija Flickr'yje

                    Comment


                      #11
                      kuo jiem taip situo pagrindu sukurti forumai parupo?

                      Comment


                        #12
                        Šiandien vėl nuhakino.

                        Kurį laiką deja bus tik tokio pavidalo forumas. Esmė ta, kad atnaujinau iki saugios versijos, tačiau reikia pritaikyt viską, kas seniau buvo iš naujo, o dabar laiko pas mane - 0

                        Tad būkit kantrūs. Ačiū
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          #13
                          Ačiū, kad greit atstatot nuhakinimus

                          Comment


                            #14
                            Atsiprašau, netyčia nusiunčiau žinutę neprisijungęs. Dar kartą ačiū už forumo palaikymą.
                            Beje, ar visose temose galima rašyti neprisijungus?

                            Comment


                              #15
                              Parašė Romas
                              Atsiprašau, netyčia nusiunčiau žinutę neprisijungęs. Dar kartą ačiū už forumo palaikymą.
                              Beje, ar visose temose galima rašyti neprisijungus?
                              Nėra už ką Tik tenka apgailestaut, kad dėl kažkokių mažvaikių chuliganų reikia gaišt laiką, kai jį reikia gaišt mokantis
                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                #16
                                Norėjau patikslinti, ar jau nemoku ieškoti, ar kažkur dingo kai kurios temos:
                                Lietuvos bažnyčios
                                Lietuvos miestų tiltai
                                ...

                                Pastebėjau, kad "Miestų ir architektūros" forume 3 psl. dingo temos,
                                kurių paskutiniai pranešimai nuo 2004.12.15. iki 2005.01.15.

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Romas
                                  Norėjau patikslinti, ar jau nemoku ieškoti, ar kažkur dingo kai kurios temos:
                                  Lietuvos bažnyčios
                                  Lietuvos miestų tiltai
                                  ...

                                  Pastebėjau, kad "Miestų ir architektūros" forume 3 psl. dingo temos,
                                  kurių paskutiniai pranešimai nuo 2004.12.15. iki 2005.01.15.
                                  Lietuvos miestų tiltai buvo ištrinti, nes dauguma nuotraukų nebeveikė, o bažnyčių nepamenu, kad būčiau trinęs, matyt netyčia. Šiaip nieko baisaus - turiu kopiją ir tuoj atitaisysiu
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Parašė Mantaz
                                    Parašė Romas
                                    Norėjau patikslinti, ar jau nemoku ieškoti, ar kažkur dingo kai kurios temos:
                                    Lietuvos bažnyčios
                                    Lietuvos miestų tiltai
                                    ...

                                    Pastebėjau, kad "Miestų ir architektūros" forume 3 psl. dingo temos,
                                    kurių paskutiniai pranešimai nuo 2004.12.15. iki 2005.01.15.
                                    Lietuvos miestų tiltai buvo ištrinti, nes dauguma nuotraukų nebeveikė, o bažnyčių nepamenu, kad būčiau trinęs, matyt netyčia. Šiaip nieko baisaus - turiu kopiją ir tuoj atitaisysiu
                                    Ką tik peržiūrėjau temą, tai iš tikro ištryniau, nes dauguma nuotraukų buvo jau dingę.

                                    Šiaip sukurk naujas temas, o aš vėliau tik veikiančias nuotraukas iš senųjų atkelsiu
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      o kada bus atstatyta pries tai buvusi struktura? (forumu suskirstymas)

                                      Comment

                                      Working...
                                      X