Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Rašykime lietuviškai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė John Rodyti pranešimą
    Taip, bet, tarkim, jei esi ne prie savo PC (pvz., interneto kavinėje), kartais tokios galimybės nebūna ir tiesiog nėra laiko (ar leidimo) tų nuostatų keisti.
    Kažkaip net nepagalvojau apie tokį variantą, nebelabai populiarios šiais laikais tos interneto kavinės.
    Flickr

    Comment


      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
      Kažkaip net nepagalvojau apie tokį variantą, nebelabai populiarios šiais laikais tos interneto kavinės.
      Užsienyje labai populiarios, nes ten ir turistų kur kas daugiau...
      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

      Comment


        Ir užsienyje, jeigu kompe nėra LT klaviatūros, tai kad ji atsirastų reikia turėti Windows'ų cd ir papildomai instaliuoti.
        Aš tikrai myliu Lietuvą!

        Comment


          /\ Nereikia. Universiteto kompuose, prie kurių dažniau prisėdu, pridėjau LT klaviatūrą net ten, kur neturėjau administratoriaus privilegijų

          Comment


            /\ hakeris vardan lietuvybės

            Comment


              Rašant mobiliu telefonu (iPhone) nėra labai patogu rašyti lietuviškomis raidėmis. Nes taip užtrunki rašyti kokis šešis kartus ilgiau.

              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

              --------------------------------------------------

              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

              Comment


                Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                /\ Nereikia. Universiteto kompuose, prie kurių dažniau prisėdu, pridėjau LT klaviatūrą net ten, kur neturėjau administratoriaus privilegijų
                Tai gal universitete numatyta ir todėl visas paketas iš karto suinstaliuotas.
                Aš tikrai myliu Lietuvą!

                Comment


                  Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                  Kažkaip net nepagalvojau apie tokį variantą, nebelabai populiarios šiais laikais tos interneto kavinės.
                  Netbook'ų laikais gal ir taip. Visgi tai pakankamai nauja "mada". O interneto kavinės vis dar populiarios, bent jau kai kur.

                  Comment


                    dariuk, nerašyk šveplai
                    Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2010.10.16, 15:06.

                    Comment


                      mano raides klaviaturoj nusitrynusios,rasau is atminties, tad lietuvisku raidziu tai nerasi. kai labai prireikia (kad kokio zodzio reiksmes neiskraipytu), vykdau "copy-paste" procedura is lietuviskai rasanciu forumieciu tekstu.
                      P.S. atsiprasau, tu, kam skaudu matyti svepla kalba, bet, gal pastebejot, as lietuvisko zodzio nesu nei karto isderges, iterpdamas q, w, ar x raides. nemegstu sitokiu paauglisku nesamoniu.
                      Paskutinis taisė dariuks; 2009.11.24, 16:37.
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
                        dariuk,nerašyk šveplai
                        O pats prisimink, kad lietuvių kalboje sakinys prasideda didžiąja raide ir baigiasi tam tikru skyrybos ženklu. Taip pat, po kablelio dedamas tarpas.

                        Comment


                          Ačiū.

                          Comment


                            Sweiki,is kudirkos naumiescio issikrausciau rugseji 2009metais.gywenu su teciu kretingoje.k.n aplankau kas antra menesi ir galiu pasakyti man tai yra pats graziausias miestelis.ten gywenau 15 metu ir galiu pasakyti ten yra ir ka weikti ir yra grazi gamta.istiesu lb ten noreciau vel sugrizti kadangi ten ir gywena mano mama,draugai,giminaiciai ,mano mokytojai.nors ir kas antra menesi ten vaziuoju man to nepakanka noreciau ten gywenti ir vel.dabar viskas yra k.n sutwarkyta irengta vaiku zaidimo aikstele,irengta camelia vaistine,sutwarkytas bei plytelemis isklotas parkelis,perdazomi is naujo musu miestelio arkliai ir kitos skulpturos nu ir visa kita...isties musu miestelis yra gan ramus bei grazus.cia mums nereikia tu kino teatru ar akropoliu ar maximu.mums uztenka ir mazu parduotuweliu ar kioskeliu.kulturos namuose gan daznai wyksta koncertai ar spektakliai,mokyklose ar muziejuje vyksta isimintinu datu minejimai.moksleiviai uzsiimineja sporto bureliais,pramoginiais bei tautiniais sokiais ir visa kita.as pasistengsiu padaryti k.n nuotrauku kad jus pamatytumet jog tai yra grazus miestelis tik ne taip kaip parode tas vaikinas kazkokias negrazias foto.

                            Comment


                              Tai ko išvažiavai, jei ten taip gerai buvo?
                              ______________
                              The Division Bell

                              Comment


                                Parašė gintariuxe Rodyti pranešimą
                                Sweiki,is kudirkos naumiescio issikrausciau rugseji 2009metais.gywenu
                                Ir kur žmonės gauna tokį išsilawinimą?

                                Comment


                                  Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                  Ir kur žmonės gauna tokį išsilawinimą?
                                  Su telefonu aš irgi taip rašau, nes greičiau, bet su pc nematau jokio greitumo ir bent tuo stengiuosi rašyti taisyklingiau taip gerbdamas savo gimtąją kalbą, o toks išsilavinimas kyla is telefonų

                                  Comment


                                    Parašė BMW2009 Rodyti pranešimą
                                    Su telefonu aš irgi taip rašau, nes greičiau, bet su pc nematau jokio greitumo ir bent tuo stengiuosi rašyti taisyklingiau taip gerbdamas savo gimtąją kalbą, o toks išsilavinimas kyla is telefonų
                                    Taip, telefonas reikalauja tokio "greito" mobilumo, kad tingima keletą kartų paspausti tą patį w/v klavišą.

                                    Ir kalti čia tikrai ne telefonai.
                                    ______________
                                    The Division Bell

                                    Comment


                                      Tie pienburniai net ir klaviatūroj tingi susirasti "v" klavišą.
                                      Kažkoks išsidirbinėjimas, kai neskiriami sakiniai.
                                      Šiaip tokius pranešimus reikia laikyti tyčiojimusi iš skaitytojų ir trinti be didelių emocijų.

                                      Comment


                                        lietuviškų rašmenų

                                        Parašė enigma Rodyti pranešimą
                                        Taip, telefonas reikalauja tokio "greito" mobilumo, kad tingima keletą kartų paspausti tą patį w/v klavišą.

                                        Ir kalti čia tikrai ne telefonai.
                                        Kalti žinoma ne telefonai šeip niekas labai dėmesio nekreipia i ta taisyklingą kalbą, ypač rašant sms. Beto pvz pas mane nėra lietuviškų rašmenų tai tik šveplai galiu rašyti . Dar vienas raidžiu pakaitalas kaip v ir w yra i ir j kartais kai gaunu sms ne iš karto "kertu" kas rašoma kai lietuviškai bandau įskaityt , nors man didelės reikšmės neturi kaip rašomi sms, nors tai ir nėra gerai . Aš labiau vertinu taisyklingus pasisakymus viešose internetinese erdvėse, tokiose kaip forumai, naujienu portalai ir t.t parodant savo išsilavinimo lygi, kad baigęs daugiau nei 2 klases ir parodant, kad dar kažkiek gerbi Lietuvą , savą gimtą kalbą .

                                        Comment


                                          Belieka tik pritarti.
                                          ______________
                                          The Division Bell

                                          Comment

                                          Working...
                                          X