Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

miestai.net siūlo savą nuotraukų talpinimo galimybę

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    miestai.net siūlo savą nuotraukų talpinimo galimybę

    Sveiki,

    kadangi imageshack pastaruoju metu šiek tiek nesveikuoja, daugeliu iškilo sunkumų dėl nuotraukų talpinimo forume. Kadangi išteklių dar turime per akis, padariau galimybę nuotraukas talpinti mūsų serveryje. Tai galima padaryti adresu:

    http://foto.terpe.lt/

    Kol kas tai tik plikas šablonas, tačiau ateityje tikiuosi šį įrankėlį patobulinti ir paleisti į platesnius vandenis, taip papildomai uždirbant iš reklamos. Dar taip pat pažiūrėsime, kiek šis reikalas papildomai suvartos serverio išteklių, bet čia neabejoju, kad įtilpsime
    Mano galerija Flickr'yje

    #2
    Tai labai naudinga - aciu Mantai!

    Comment


      #3
      Čia tik su miestais ir forumu susijusias nuotrakas galima talpint?

      Comment


        #4
        Parašė pauliaK
        Čia tik su miestais ir forumu susijusias nuotrakas galima talpint?
        Turbūt bet kokias ir bet kur, niekas tikrai "neseks"
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #5
          labai gera idėja, mantai dėkui

          Comment


            #6
            labai gerai

            Comment


              #7
              Man atrodo kad dar seniai buvo minciu apie sita reikala... Dziaugiuosi kad dabar toks dalykas egziztuoja musu forume . Aciu Mantai, bet dar daug pastangu reikai ideti .

              Comment


                #8
                Manau reiketu ideti nuoroda i nuotruaku talpinima forume, prie Dalyvio pulto, klausimu, kalendorios ir t.t. .

                Comment


                  #9
                  Manau kad reiktu koki nors patogesni nuotrauku idejima sugalvoti. Kad butu galima is karto folderi sudeti arba pazymeti daug. Gal tiktu ir ftp talpinimas. Zinoma jeigu tik imanoma.

                  Comment


                    #10
                    šiuo metu dirbame prie šio projekto, tad neužilgo išvysite darbo rezultatus.
                    Bus tikrai patogiau talpinti nuotraukas, tiesiog tam reikia šiek tiek laiko.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      #11
                      Malonu girdet .

                      Comment


                        #12
                        Parašė 99
                        šiuo metu dirbame prie šio projekto, tad neužilgo išvysite darbo rezultatus.
                        Bus tikrai patogiau talpinti nuotraukas, tiesiog tam reikia šiek tiek laiko.
                        Šaunuoliai

                        IT. Sicilija
                        PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                        LT. Kaunas 2009.01.04

                        Comment


                          #13
                          Šiek tiek atsinaujinome ir tapome patogesni:
                          http://foto.terpe.lt/index.php
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #14
                            As galvojau galvojau ir sumasciau, kad gal butu galima padaryti taip, kad nuotraukos, kurios yra patalpinamos, butu prieinamos visiems per koki viena adresa, kaip kokia galerija ar panasiai. Butu galima sukurt kelias sekcijas skirtingiems miestams ir panasiai, kurias butu galima kaip nors pasirinkt dedant nuotraukas. Tada butu patogiau surast kokiu nuotrauku, kuriu tu ieskai
                            Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                            Comment


                              #15
                              Tiesa, norėjau jau seniau paklausti apie nuotraukų talpinimo programą "Miestai", o dabar ir apie šį adresą. Gal planuojate patobulinti šias programas ir sukurti galimybę nuotraukų dydžio keitimui t.y. "resizinimui"? Nes, bent jau man šios funkcijos trūksta.

                              Comment


                                #16
                                Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
                                As galvojau galvojau ir sumasciau, kad gal butu galima padaryti taip, kad nuotraukos, kurios yra patalpinamos, butu prieinamos visiems per koki viena adresa, kaip kokia galerija ar panasiai. Butu galima sukurt kelias sekcijas skirtingiems miestams ir panasiai, kurias butu galima kaip nors pasirinkt dedant nuotraukas. Tada butu patogiau surast kokiu nuotrauku, kuriu tu ieskai
                                Puiki ideja! Man patinka.
                                ---- NAUJOJI VILNIA facebook'e ----

                                Comment


                                  #17
                                  /\
                                  Man taip pat

                                  Comment


                                    #18
                                    Belieka tikėtis, kad kada nors tai bus įgyvendinta
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė ArTuRAs Rodyti pranešimą
                                      As galvojau galvojau ir sumasciau, kad gal butu galima padaryti taip, kad nuotraukos, kurios yra patalpinamos, butu prieinamos visiems per koki viena adresa, kaip kokia galerija ar panasiai. Butu galima sukurt kelias sekcijas skirtingiems miestams ir panasiai, kurias butu galima kaip nors pasirinkt dedant nuotraukas. Tada butu patogiau surast kokiu nuotrauku, kuriu tu ieskai
                                      O jei žmonės miestai.net serveryje talpina nuotraukas, skirtas ne šiam forumui?

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                        O jei žmonės miestai.net serveryje talpina nuotraukas, skirtas ne šiam forumui?
                                        Galima paprasciausiai padaryti taip, kad talpindamas galetum pasirinkt, ar det i ta "galerija" ar ne...
                                        Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                        Comment

                                        Working...
                                        X