Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

John ir blitz tas pats asmuo?

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
    O gal Edd'as ir yra Venckienė?
    Galima ivest evra tose salise, kur surista su vietine valiuta. Pas mus skirtums ira. Tai as manau kad siuo metu tos galimibes kaip ir ner...

    Comment


      Jonai, kodėl (beveik) visos tavo ironijos susijusios su Kaunu?

      Comment


        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
        Jonai, kodėl (beveik) visos tavo ironijos susijusios su Kaunu?
        lygiai taip pat kaip ir blitzo

        Linksma tema

        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Faktai:
        -"Abu" gyvena Londone;
        -"Abu" yra Landzbergio "fanai";
        -"Abu" rusofobai;
        -"Abieju" nuomones visais klausimais sutampa, tik del vaizdo yra daromi mazi nuomoniu skirtumai;
        -blitz niekada nededa savo nuotraukos, nes visi pamatytu, kad blitz ir John yra tas pats asmuo, arba galvotu, kad jie dvyniai;
        -Johnas SSC forume viena karta savo komentara parase blimey (blitz) vardu;
        -etc.;
        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Negalima nepastebėti beveik idealiai sutampančių jų nuomonių įvairiose srityse, nuo politikos, ekonomikos ir mokslo iki mažumų toleravimo.
        Prie viso sito dar reikia pridet vienoda humoro jausma (memes pvz. ir kita), vienoda sarkazmo jauma ir net dazniausiai ta pati sarkazmo objekta.
        Kaip tik neseniai panasiai parasiau ir as, dar nemates sios temos:
        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Tu su blitz kaip kokie broliai dvyniai, visur vienodas nuomones turit, patinka tas pats humoras - memes, ironizuojat irgi taip pat, gyvenant ten pat.
        Kad tas pats asmuo gal ir ne, bet tieisog fenomenalus visais klausimais, asmenybes tipu ir tt.. susidevejinimas

        Comment


          Temą reikia pervardinti į "Šiaip kvaila"
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
            Jonai, kodėl (beveik) visos tavo ironijos susijusios su Kaunu?
            Tai jo didelės meilės (be atsako) šiam miestui frustracija.

            Comment


              Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
              Jonai, kodėl (beveik) visos tavo ironijos susijusios su Kaunu?
              Tiesą sakant, net nežinau. Tiesiog taip juokingiausia.

              Nors iš tikrųjų, tai mano dauguma juokelių ir ironijų nėra susijusios su Kaunu. Tiesiog jei forume publikuočiau tokias ironijas, kuriomis paprastai juokauju, tikriausiai būčiau išbanintas ar netgi palaikytas kokiu nors psichopatu.

              Comment


                Blitz - John'o alter ego? Na, tas pats Jonas, bet kitoks.

                Comment


                  Juokelių apie Kauną nuvalkiotumas lygus juokeliams apie budulius, naujuosius rusus, blondines ir pnš. Dažniausiai tokius "juokelius" laido seniai Lietuvoje nebuvę ir užstrigę 2000-siuose metuose asmenys.

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    net dazniausiai ta pati sarkazmo objekta.
                    Šiaip anksčiau aš visą laiką būdavau Kauno pusėje, kartais ir nelabai pagrįstai http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1688&page=4.

                    Su John Londone kartais gana karštai diskutuodavome Kaunas vs. Vilnius temomis, aš visada buvau už Kauną, gal dėl to, kad pats užaugau ne per toliausiai nuo Kauno ir man Kaunas visada buvo labai artimas. Važiuodavau į halę dar kai buvau vos kelių metu žiūrėti Žalgirio, vis dar palaikau Žalgirį. Man šiaip patinka Kaunas, turiu ten daug draugų ir giminių ir šiaip nieko prieš tą miestą neturiu. Apie Kauną juokelius pradėjau 'skaldyti' visai neseniai, paprasčiausiai dėl to, kad Kauno forumiečiai labai 'niršta' ir pradeda švaistytis asmeniniais įžeidimais kiekvieną kartą, kai ką nors pasakai ir tai yra tiesiog juokinga. Dauguma Kauno forumiečių yra atitrūkę nuo realybės ir vis dar gyvena sovietiniais laikais, kai Kaunas galėjo prilygti Vilniui. Taip paprasčiausiai nebėra. Reikia susitaikyti su realybė vietoje to, kad kiekvieną kartą, kai Kaunas pralaimi Vilniui dėl investicijų, pradėti rimtu veidų rašinėti apie visokias pasaulines konspiracijas, korupciją ir pan. dalykus ir įžeidinėti visus, kurie nesutinka. Lygiai taip pat, reikia mokėti pralaimėti Lietuvos Rytui kartais be pastovių kaltinimu rungtynių, teisėju ir tt. nupirkimu ir paistymų panašių nesąmonių. Toks elgesys tiesiog iššaukia pajuokas, net iš tokių žmonių, kuriems Kaunas patinka ir yra artimesnis nei Vilnius (kaip aš).
                    Paskutinis taisė blitz; 2012.11.08, 23:17.
                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Didelis dalykas ir talentas – gebėjimas pasijuokti iš savęs. Tik, kad tie bajeriai apie Kauna butu geri ir juokingi, bet sitam, forume tokiu maza ))
                      Paskutinis taisė Garbanius; 2012.11.08, 23:36.

                      Comment


                        Geresnės reklamos John ir blitz būtų sunku sugalvoti
                        Gal kas nors galėtų sukurti temą „John ir Wycka yra broliai?
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                          Geresnės reklamos John ir blitz būtų sunku sugalvoti
                          Beje prie visu jau paminetu dalyku dar galima prideti, kad ju amzius toks pats (kaip patys rase "koks jusu amzius" temoje)

                          Comment


                            Parašė blitz Rodyti pranešimą
                            Šiaip anksčiau aš visą laiką būdavau Kauno pusėje, kartais ir nelabai pagrįstai http://www.miestai.net/forumas/showt...?t=1688&page=4.

                            Su John Londone kartais gana karštai diskutuodavome Kaunas vs. Vilnius temomis, aš visada buvau už Kauną, gal dėl to, kad pats užaugau ne per toliausiai nuo Kauno ir man Kaunas visada buvo labai artimas. Važiuodavau į halę dar kai buvau vos kelių metu žiūrėti Žalgirio, vis dar palaikau Žalgirį. Man šiaip patinka Kaunas, turiu ten daug draugų ir giminių ir šiaip nieko prieš tą miestą neturiu. Apie Kauną juokelius pradėjau 'skaldyti' visai neseniai, paprasčiausiai dėl to, kad Kauno forumiečiai labai 'niršta' ir pradeda švaistytis asmeniniais įžeidimais kiekvieną kartą, kai ką nors pasakai ir tai yra tiesiog juokinga. Dauguma Kauno forumiečių yra atitrūkę nuo realybės ir vis dar gyvena sovietiniais laikais, kai Kaunas galėjo prilygti Vilniui. Taip paprasčiausiai nebėra. Reikia susitaikyti su realybė vietoje to, kad kiekvieną kartą, kai Kaunas pralaimi Vilniui dėl investicijų, pradėti rimtu veidų rašinėti apie visokias pasaulines konspiracijas, korupciją ir pan. dalykus ir įžeidinėti visus, kurie nesutinka. Lygiai taip pat, reikia mokėti pralaimėti Lietuvos Rytui kartais be pastovių kaltinimu rungtynių, teisėju ir tt. nupirkimu ir paistymų panašių nesąmonių. Toks elgesys tiesiog iššaukia pajuokas, net iš tokių žmonių, kuriems Kaunas patinka ir yra artimesnis nei Vilnius (kaip aš).
                            Tikiuosi aš į tą sąrašą nepakliūnu. Šiaip tai beabejo per daug kauniečiai forumiečiai perdžia į vandenį, bet o tačiau manau, kad kauniečiai didžiausi patriotai savo miesto. Nors patriotai kartais būna ir akli, bet tai vis tiek geriau, nei pohujistai

                            Šiaip geriausiai, kad judu grįžtumėte ir keltumėte ekinomiką ant Lietuvos O nebūtumėte emigrontai bandelių kepėjai
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Parašė Romas Rodyti pranešimą
                              Kai kurių londoniečių (2 viename asmenyje)
                              Tas 'du viename' yra kaltinimas, ar eilinis Romo nusišnekėjimas? Jei kaltinimas, tai yra pilna žmonių forume, kurie pažįsta ir mane, ir John'ą (įskaitant pvz. Mantą). Jei eilinis nusišnekėjimas - labai nesolidu puslapio administratoriui šnekėti tokius vėjus.
                              You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                              Comment


                                Manau, kad jie tiesiog abu gyvena po vienu stogu, ir bando pramušt eitynes Vilniui. Viskas daug paprasčiau nei galvojom.

                                Comment


                                  Tai gal ir vienoje lovoje miega?

                                  Comment


                                    Aš su John'u negyvenu po vienu stogu jau gal 7 metus
                                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                                    Comment


                                      išvarė?

                                      Comment

                                      Working...
                                      X