Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Nemanau kad yra viskas blogai, kolegos. Ne viskas gi iš karto, atsišlifuos ir naujasis forumas. Rašykim dalykiškus pasiūlymus ir susitvarkys viskas.

    Comment


      #82
      Kažkokia košė ir makalynė #87:

      Pagrindiniame puslapyje -> Bendrosios diskusijos -> kam po kiekviena iš skilčių yra taškais išvardinti skyrių pavadinimai, bet tuoj po jų, vėl išvardinta tas pats jau kaip "Skyriai". Ir nei tai pilna sutampa, nei nesutampa visai, kažkokia košė ...

      Čia reikia kažkokių reformų, visur pilna kažkokio chaoso ir neapgalvotų sprendimų ... Rodos ir nedideli, bet jų visur pilna, ir tai padaro forumą nefunkcionaliu, "sunkiu" akiai, ir apskritai kažkokiu netvarkingu ...

      Comment


        #83
        Lekiam toliau:

        Temos "Savaitgalį forumas bus išjungtas" nors iį šiuo metu paskutinis pranešimas yra mano, esant Pagrindiniame puslapyje rodo, kad paskutinis pranešimas yra senonamo, o įėjus "giliau" į "Apie forumą" rodo, kad paskutinis pranešimas yra Lettered, nors de facto - mano.

        Comment


          #84
          Ta prasme, viskas gerai, pajuokavom, buvo linksma, bet dabar prašau grąžinti prieš tai buvusį forumo šabloną.

          Comment


            #85
            Nemanau, kad įmanoma forumą padaryti bent tokiu pat patogiu kaip buvo tiesiog tobulinant šį dizainą, reikėtų pradėti from scratch su paprastesniu ir jaukesniu nauju dizainu, negaištant laiko šito taisymui. Nes dabar vienintelis teigiamas pokytis lyginant su senuoju, kad dar nespėjo patalpinti reklamos

            Comment


              #86
              Pagrindiniame, prie įvairių nelogiškų sprendimų, dametu kelis: Langas "Naujausi pranešimai" - tiesiog nereikia, ką čia daug komentuot, langas "Žymos" šiame forume nieks realiai nesinaudoja žymomis, čia kaip mažame miestelyje, "visi žino, kur, kas, kieno". Žodžiu "pertekliniai" sprendimai ...

              Comment


                #87
                Negaliu netylėti, atsibodo tie verkšlenantis ir kurie sako kad viskas blogai, kaip ir sakiau kaip pensininkai sako ai man viskas gerai kiek čia man liko gyventi ir t.t. pakentėkite, gi forumas tika paleistas, dar krūva tu dalyku ką reikia padaryt, sakot blogai, pakentėkite kol bus pilnai sutvarkyta.
                Ne iš oro tas forumo atnaujinimas, dėl saugumo, greitumo, ir tikrai jis greičiau veikia nei anas.

                Comment


                  #88
                  Parašė Corps Rodyti pranešimą
                  Negaliu netylėti, atsibodo tie verkšlenantis ir kurie sako kad viskas blogai, kaip ir sakiau kaip pensininkai sako ai man viskas gerai kiek čia man liko gyventi ir t.t. pakentėkite, gi forumas tika paleistas, dar krūva tu dalyku ką reikia padaryt, sakot blogai, pakentėkite kol bus pilnai sutvarkyta.
                  Ne iš oro tas forumo atnaujinimas, dėl saugumo, greitumo, ir tikrai jis greičiau veikia nei anas.
                  Greičiau neveikia, bent jau kolkas.

                  Comment


                    #89
                    sorry, bet naujas dizainas baisus, net nesinori eiti i foruma, aciu.
                    Kaunas yra Kaunas

                    Comment


                      #90
                      O tai čia šitas visas reikalas ne laikinai? Ne safety mode režimas? Turbūt juokaujat.

                      Comment


                        #91
                        Tiem kas netingi susirašyt "stylish" addoną chrome/opera/vivaldi numetu custom css'ą kurį per 10 min sukaliau. išvalo pagrindinį forumo page.

                        Kodas:
                        .canvas-layout-row.l-row.has-columns.l-row__fixed--right > .l-col__fixed-6 {
                            display: none;
                        }
                        
                        .l-row__fixed--right > .l-col__flex-6.l-col--flex-first {
                            margin-right: 0;
                        }
                        
                        .l-row__fixed--right > .l-col__flex-6.l-col--flex-first .l-col__flex-content {
                            margin-right: 0;
                        }
                        
                        .forum-list-container .forum-list-header .header-forum, .forum-list-container .forum-item .cell-forum {
                            width: 70%;
                            text-align: left;
                        }
                        
                        .subforum-list {
                            display: none;
                        }

                        Comment


                          #92
                          Platformos naujinimas per pilnatį gal ir nebuvo geriausia idėja, tačiau tas buvo būtina dėl vis dažnėjančių problemų su saugumu. Manau visi sutiks, jog prarasti nors ir nedidelę dalelę šio forumo turinio yra daug didesnė kaina nei laikas skirtas naujo dizaino adaptacijai. Tai pirma.

                          Antra, sena platforma negrįš ir čia noriu padėti tašką šiose diskusijose. Reikia eiti į priekį.
                          Trečia, ne viskas nutiks per vieną dieną. Mums taip pat reiks laiko adaptuotis su naujovėmis ir sukonfigūruoti tiek platformą, tiek serverį, tad prašome šiekt tiek kantrybės.

                          Ketvirta, mes skaitome ką rašo kiekvienas Jūsų. Pasistengsime ištaisyti tiek nepatogumus, tiek klaidas. Duokite laiko ir patys sau, suprantu, kad labai daug kas pasikeitė, tačiau neskubėkite pasiduoti tai pirminei atmetimo reakcijai. Su atnaujinimu atėjo ir nemažai teigiamų dalykų kurie iškart nepasimato.

                          Ačiū visiems už pastebėjimus, patarimus bei kantrybę.
                          Paskutinis taisė 99; 2017.06.07, 19:58.
                          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                          Comment


                            #93
                            http://puu.sh/wdB0y/c23f6dc9c3.png
                            nusimušė datų rodymas pagal formatą (visame forume kiek pastebėjau)

                            Comment


                            • 99
                              99 commented
                              Editing a comment
                              Ačiū, sutvarkysime!

                            #94
                            Kodėl forumo platforma pati nesusimažina nuotraukų dydžio. Jei jau gaunate nemokamos informacijos, tai bent adaptuokite patys.
                            Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                            www.airfoto.lt

                            Comment


                              #95
                              Neveikia Youtube fulscreen mygtukas. Čia inherent VB5 problema iki 5.3.1 atnaujinimo, bet patiems tikriausiai irgi galima pasitvarkyti.

                              Comment


                              • 99
                                99 commented
                                Editing a comment
                                Ačiū! Atnaujinsim netrukus į 5.3.1 versiją

                              #96
                              Parašė 99 Rodyti pranešimą
                              Manau visi sutiks, jog prarasti nors ir nedidelę dalelę šio forumo turinio yra daug didesnė kaina nei laikas skirtas naujo dizaino adaptacijai.
                              Ar teisingai supratau, kad ankstesnis dizainas bus adaptuotas šiai nauaji versijai?

                              Comment


                                #97
                                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                Antra, sena platforma negrįš ir čia noriu padėti tašką šiose diskusijose. Reikia eiti į priekį.
                                Tai kodėl nuėjot penkiolika metų atgal su šituo atnaujinimu? Ypač dizaino prasme.

                                Akis skauda skaitant kelių kilometrų pločio komentarus, žymiai patogiau būtų jeigu viskas būtų siauriau.

                                Prie pranešimų man nerodo jų parašymo datos, tik "Šiandien, 21:47" arba "Y.m.d, 00:04".

                                Seniau prie kiekvienos temos būdavo galimybė nueiti tiesiai į paskutinį puslapį, dabar tenka užeiti į temą ir rankiniu būdu susivesti norimo psl. numerį...

                                Comment


                                  #98
                                  Pas kitus narius po nuotrauka rodo oranžinius kvadratukus (kaip supratau įvertis). Kodėl pas mane rodo pilkus kvadračiukus ir tekstą, kai užvedu pelę, rodo tekstą "išjungė įvertinimą"?
                                  Ir dar vienas dalykas - kodėl nario skydelyje, kai noriu nustatymus pasikeist, viską nurodo angliškai, o ne lietuviškai?
                                  Paskutinis taisė ssnaiperis; 2017.06.07, 22:29.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    #99
                                    Tai ten ką rodo ko nerodo, lietuviškai, o vietomis angliškai tai vienas dalykas.

                                    Skaudžiausia, kad visas šitas naujas rūbas nėra patrauklus akiai, chaotiškas, netvarkingas ir kažkokia makalynė.

                                    Čia realiai turėtų keli susėsti ir gerai bet tai labai labai gerai padirbėti su dalykų proporcijomis, išdėstymu, spalvomis, fontais, alignmentais ir panašiais vizualiais, estetiniais dalykėliais tam, kad padaryti forumą skaidresnį, paprastesnį, labiau akiai įsisavinamą.

                                    (Ne, aš nesu reiklus, man prieš tai buvęs dizainas buvo tobulas ir man nieko daugiau nuo gyvenimo nereikėjo.)

                                    Pakeliui, o tai kodėl SSC per tiek metų nėra atsisakoma to universalaus, klasikinio, timeless, visomis prasmėmis neutralaus dizaino, ką?
                                    Paskutinis taisė R.A.M.; 2017.06.07, 22:31.

                                    Comment


                                      Parašė R.A.M. Rodyti pranešimą
                                      Tai ten ką rodo ko nerodo, lietuviškai, o vietomis angliškai tai vienas dalykas.

                                      Skaudžiausia, kad visas šitas naujas rūbas nėra patrauklus akiai, chaotiškas, netvarkingas ir kažkokia makalynė.

                                      Čia realiai turėtų keli susėsti ir gerai bet tai labai labai gerai padirbėti su dalykų proporcijomis, išdėstymu, spalvomis, fontais, alignmentais ir panašiais vizualiais, estetiniais dalykėliais tam, kad padaryti forumą skaidresnį, paprastesnį, labiau akiai įsisavinamą.

                                      (Ne, aš nesu reiklus, man prieš tai buvęs dizainas buvo tobulas ir man nieko daugiau nuo gyvenimo nereikėjo.)

                                      Pakeliui, o tai kodėl SSC per tiek metų nėra atsisakoma to universalaus, klasikinio, timeless, visomis prasmėmis neutralaus dizaino, ką?
                                      SSC iki šiol naudoja seną forumo sistemą. Jeigu jų nepuola, tai jiems gerai. Mus gi puolė ne kartą, tai gal geriau tegul būna tas atnaujinimas

                                      Kad dizainas prastas, manyčiau, supranta ir savininkai. Tai belieka tikėtis, kad jie imsis ir jį pakeis kitu. Bet pirma, kaip sakė, reikia techniškai pabaigti tvarkyti. Su dizainu pakentėsim gi.

                                      Beje, ar ši sistema turi funkciją kiekvienam nariui pasirinkti norimą dizainą? Gal tai būtų geras laikinas sprendimas tiems, kam dega akys žiūrint į šį dizainą?

                                      ---

                                      Tiems, kurie kritikuoja čia rašančius. Na, gi ne bevertė čia ta kritika. Daugiausiai klaidų pastebėjimai ir pasiūlymai. Tam šita tema juk ir yra skirta.

                                      Comment

                                      Working...
                                      X