Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Forumo platformos atnaujinimas. Pastebėjimai ir patarimai

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Creatium
    replied
    Man tai netrukdo, tik reik iš naujo priprast. Netrukdė ir smulkesnis dydis.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Taip, 1 pikseliu Nuo 14px ligi 15px ir šiek tiek tarpai tarp eilučių, kad išlaikyti proporciją. Nepatogiau taip skaityti?

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Ne, tikrai ir man padidėjo.

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Ar čia man vienam forumo šriftas paaugo?

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Radom problemą, sutvarkėm.

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Parašė 99 Rodyti pranešimą

    O jei paspaudus atgal mygtuką ir grįžus į prieš tai buvusį puslapį padarytum puslapio "Refresh". Ar temą vis dar rodo kaip neperskaitytą?
    Paspaudus Refresh rodo viską ok, tema perskaityta. Bet anksčiau Refresh nereikėdavo, paspaudus Back jau iškart matydavau temą kaip perskaitytą.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė taspac Rodyti pranešimą
    Pas mane telefone ir naršyklėje tas pats, ko anksčiau nebuvo. Tad čia ne įrenginių bėda.
    O jei paspaudus atgal mygtuką ir grįžus į prieš tai buvusį puslapį padarytum puslapio "Refresh". Ar temą vis dar rodo kaip neperskaitytą?

    Komentuoti:


  • taspac
    replied
    Pas mane telefone ir naršyklėje tas pats, ko anksčiau nebuvo. Tad čia ne įrenginių bėda.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    Skamba kaip telefono kešas.

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    PC tas pats. Neaišku kol kas kodėl.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Anksčiau per telefoną grįžtant iš temos atgal į sąrašą, peržiūrėta tema pasižymėdavo kaip perskaityta. Dabar reikia refreshint puslapį. Forumo bėda ar telefone kažkas?

    Komentuoti:


  • 99
    replied

    Sutvarkyta.

    Komentuoti:


  • Ignalina
    replied
    Parašė rmss Rodyti pranešimą
    Nerodoma tema kurioje yra naujas pranešimas:
    Taip, nebeištraukia temos, jei ji yra subforume.
    Click image for larger version  Name:	Screenshot_20200917-134358_Chrome.jpg Views:	0 Size:	391,1 kB ID:	1825927

    Komentuoti:


  • rmss
    replied
    Nerodoma tema kurioje yra naujas pranešimas:
    Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	288
Size:	48,3 kB
ID:	1825863

    Komentuoti:


  • digital
    replied
    Čia naršyklės cache. Po reloado turėtų būti gerai.

    Komentuoti:


  • Al1
    replied
    Paspaudus ant miestai.net puslapio kairėje viršuje, nukreipia į puslapalį su užrašu "Forumas laikinai išjungas. Naujienas sekite Facebook'e".

    Tas pats atsitinka ir paspaudus ant "Forumas" temų meniu juostos viršuje.

    Komentuoti:


  • John
    replied
    Parašė Edd Rodyti pranešimą
    Prisijungiau, ačiū @99 už pagalbą. Kažkas tikrai nemėgsta šio forumo jei vis kartojasi nulaužimai. Kai pagalvoji kad čia projektų temose daug neigiamų atsiliepimų apie tam tikrus projektus ar įmones, o ieškantys tarkim būsto čia užklysta pasiskaityti atsiliepmų... Nors aišku gali būti daug priežasčių.
    Gal Poderskis praėjo pro Vilniaus temas ir pasiskaitė mano ir kitų pranešimų

    Komentuoti:


  • Mantas
    replied
    Parašė John Rodyti pranešimą
    Ar informacija apie duombazės backupus ir jų darymo laiką nėra prieinama tik tiems, kas administruoja ir prižiūri forumo techninę pusę? Kitas klausimas, ar visokie patikimi ir saugūs cloud servisai, suteikiantys tiek platformą, tiek hostingą, yra visiškai neprieinami? Nes truputį matosi trendas: savomis jėgomis mėgėjiškai palaikoma ir lopoma techninė pusė, pasikartojančios atakos, apeliavimas į "blogus žmones" ir kartojasi kaip užsikirtusi plokštelė. Ar gali būti, kad problema ne tiek blogi žmonės, o tiesiog taupymas saugumo sąskaita?
    Įsilaužėlis galimai buvo gavęs prieigą prie šios informacijos. Įsilaužimai yra įprasta šiandienos IT problema, debesija taip pat nėra tam atspari. Iš paslaugos perspektyvos, ten yra daug kompromisų kainoje, lankstume, infrastruktūos valdyme ir t.t.

    Dabartinis infrastruktūros modelis yra gan optimalus kainos, paprastumo ir lankstumo santykiu. Reikėtų pabrėžti, kad per 16 metų tai yra turbūt pirmas incidentas, pridaręs neatitaisomos žalos. Ankstensės atakos buvo atremptos pasitelkiant nemėgėjiškas priemones, kurios šiuo atveju buvo neefektyvios.

    Blogų žmonių dažniausiai neliksniuodavome, tačiau ši ataka yra išskirtinė siekiu sunaikinti be deface'inimo, kažkokios naudos mainais ir pan.

    Komentuoti:


  • Edd
    replied
    Prisijungiau, ačiū @99 už pagalbą. Kažkas tikrai nemėgsta šio forumo jei vis kartojasi nulaužimai. Kai pagalvoji kad čia projektų temose daug neigiamų atsiliepimų apie tam tikrus projektus ar įmones, o ieškantys tarkim būsto čia užklysta pasiskaityti atsiliepmų... Nors aišku gali būti daug priežasčių.

    Komentuoti:


  • 99
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
    Pas mane kompas "prisimena" slaptažodį, jau net bijau atsijunginėti, nes a vdrug paskui neprisijungsiu.
    Jei kažkas bus ne taip, parašyk el. paštu, AŽ mūsų FB puslapyje ar tiesiog susikurk laikiną paskyrą ir parašyk mums per forumo platformą - tikrai padėsime

    Komentuoti:

Working...
X