Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokias cia nesamones isdarineja Mantaz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    Parašė Edd
    Dar viena nebloga numetei. Tai kaip del pasiulymo?

    Ok, priimu tave, galesi dar ir mano kieme pasluoti, kaip tik dabar rudeniniu lapu nemazai Darbas tau kaip tik

    Comment


      #22
      Parašė Mantaz
      Oi oi, kad prakalbo
      Man dziugu, kad tau juokinga, tik is sono i tave paziurejus, kiek kitaip patosi

      Comment


        #23
        Parašė themonk
        Vadini save suaugusiu, auskariuk, o elgiesi kaip pienburnis. Esi virš 30, bet protas prilygsta mažvaikiui. jau seniai buvo aišku kas yra kas, bet leido čia tau maivytis. Reikia įrodymų? Nueik į savo asmeninį puslapį ( labai domėjaisi flash saitais čia kažkada) ir pasitikrink rašybos klaidas. Jos panašios kaip ir čia. ("siųskite elektriniu paštu") Griūk negyvas. Stilius identiškas - pjūklo. Pjaustai grybą kaip reikiant. O kur dar noras niekinti kitus?
        Apie auskariuką nieko nežinojau, tik kai kurios nuotraukos man patiko. Bet gerai pažinojau xXx. O dabar naujas veikėjas "Cursor". Tik kad tie tavo bajeriai ir išsišokimai seni. Kokių dar įrodymų tau, nesubrendėli, reikia? Greičiau suauk ir nedaryk gėdos 30-mečiams

        Oij geras pasirodo, dar ir svetaine turiu
        (is karto prasymas, Mantaz sujungk ta svetaine su mano nicku, ok? )
        O siaip bezdzioniuk laukiau taves, kada pasirodysi, tu gi kitaip negali, ane?

        Comment


          #24
          Parašė themonk
          Niekas į jo savimonę nesikreipia - bergždžias reikalas. Tai daugiau nuostaba - kaip žmogus, pasiekęs tam tikrą amžių, nesugeba išlipti iš prikakotų sauskelnių.

          Bezdzioniuk, nedek = zenklo, tarp saves ir kitu, jei vis dar i kelnes darai, negalvok kad taip kiti daro

          Comment


            #25
            Ko jus cia dabar pykstates?? Kaip maziukai; vienas kazka durno pasako tada kitas kazka dar durnesnio ir t.t. Jeigu patys negalit susiprast kad tai visiskai beprasmiska (kas jau yra labai zema) , tai uzdarykit tema, nes amzinai gali testis. Aciu.

            Comment


              #26
              Parašė taimis
              vienas kazka durno pasako tada kitas kazka dar durnesnio ir t.t.
              Matai ką nors labai durno mano pasakyme?

              Comment


                #27
                taimi> Priimk šią temą iš linksmosios pusės

                themonk> Nemanau, kad verta čia apskritai į ką nors kreipti dėmesį

                Parašė Cursor
                Man dziugu, kad tau juokinga, tik is sono i tave paziurejus, kiek kitaip patosi
                Jei jau patosi, tai matyt reikia regėjimą tikrintis
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  #28
                  Tavo - ne nematau, bet vistiek manau kad beprasmiska. Tai daugiau nebeatrasinesiu.

                  Comment


                    #29
                    Parašė taimis
                    Ko jus cia dabar pykstates?? Kaip maziukai; vienas kazka durno pasako tada kitas kazka dar durnesnio ir t.t. Jeigu patys negalit susiprast kad tai visiskai beprasmiska (kas jau yra labai zema) , tai uzdarykit tema, nes amzinai gali testis.

                    Zinai, pasakysiu man is dalies aisku pafig, tai kad ir visus nickus man prijunge, jei Mantaz tokiu budu pasijus galingesnis, bei viena kita lita dar sio forumo labui primes
                    Bet zinai dar vienas, kaip jau pradeda vaidentis kaip kam, darosi ne tik juokinga, bet ir graudu

                    Comment


                      #30
                      Parašė Mantaz
                      Priimk šią temą iš linksmosios pusės



                      Jei jau patosi, tai matyt reikia regėjimą tikrintis

                      Taip taip Mantaz, pasitikrink regejima, gal stipresnius akinius israsys, tokiu storu stiklu, turetu tau tikti prie veido, o as kazkaip ir be akiniu grazus ir gerai matau, man ju nereikejo ir nereikia

                      Comment


                        #31
                        Parašė taimis
                        Tavo - ne nematau, bet vistiek manau kad beprasmiska. Tai daugiau nebeatrasinesiu.
                        Na cia, kaip kiekvienam patogiau
                        Pavyzdziui paziurek, bezdzioniukas neatlaike, parase kazka, o jau buvo amziams issizadejas, nerasyti nieko

                        Comment


                          #32
                          Gal vėl neprimatei, nes kaip tik tau siūliau jį pasitikrinti, o aš tai jau šias problemas seniai išsisprendęs B-)
                          Mano galerija Flickr'yje

                          Comment


                            #33
                            Parašė Mantaz
                            Gal vėl neprimatei, nes kaip tik tau siūliau jį pasitikrinti, o aš tai jau šias problemas seniai išsisprendęs B-)
                            Cia tau tik taip atrodo kad issiprendei, bet turiu nuliudinti tave, taip nera Beto nepamirsk dar ir uzsikoduoti, nuo ko nors, siaip ant bajerio, vis i nauda bus

                            Comment


                              #34
                              Sita tema ziauriai neatitinka viso forumo dvasios , apie ka forumas aplamai as jau nebesuoprantu ?????

                              Ash uz sios temos uzdaryma !

                              Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                              --------------------------------------------------

                              Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                              Comment


                                #35
                                Matyt reikia užsikoduoti nuo šašlykų be prieskonių, ačiū už patarimą!
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  #36
                                  Parašė jozikas
                                  Sita tema ziauriai neatitinka viso forumo dvasios , apie ka forumas aplamai as jau nebesuoprantu ?????

                                  Ash uz sios temos uzdaryma !
                                  Pasiskaityk pirma zinute, pries cypaudamas kazka

                                  Comment


                                    #37
                                    Parašė jozikas

                                    Ash uz sios temos uzdaryma !
                                    Ateis laiks bus ir.. (hemm, ką čia įdėti, kad Cursor neprikibtų)
                                    Mano galerija Flickr'yje

                                    Comment


                                      #38
                                      Parašė Mantaz
                                      Matyt reikia užsikoduoti nuo šašlykų be prieskonių, ačiū už patarimą!

                                      Va va, gal ir galva geriau veiks, nors kazin, ka dave ta ir turi gi.

                                      Comment


                                        #39
                                        Parašė Mantaz
                                        Ateis laiks bus ir.. (hemm, ką čia įdėti, kad Cursor neprikibtų)

                                        Su Mantaz nicku Cursor supliusink ir gali tema rakinti




                                        p.s.
                                        apgailetinas esi.

                                        Comment


                                          #40
                                          "Niekada nesigincikite su durniu, nes tada nusileisite iki jo lygio, ir jisai paprasciausiai nugales jus savo patirtimi"

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X