Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kokias cia nesamones isdarineja Mantaz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kokias cia nesamones isdarineja Mantaz

    Gal Mantui su galva negerai, sujunge mano nicka, su dar kazkokiu nicku, atsirado temu, kuriu gyvenime as nekuriau ir su zinutemis, tas pats bajeris.

    #2

    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

    --------------------------------------------------

    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

    Comment


      #3
      Parašė Cursor
      Gal Mantui su galva negerai, sujunge mano nicka, su dar kazkokiu nicku, atsirado temu, kuriu gyvenime as nekuriau ir su zinutemis, tas pats bajeris.
      Tavo niką sujungiau su xXx. Gal neigi, kad esi jis?
      Mano galerija Flickr'yje

      Comment


        #4
        Parašė jozikas

        Comment


          #5
          Parašė Mantaz
          Tavo niką sujungiau su xXx. Gal neigi, kad esi jis?
          Aisku kad nesu, irodyk kad esu.

          Comment


            #6
            Čia ir įrodymo nereikia, tai akivaizdu
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              #7
              Pritariu Mantui: Cursor = xXx = auskariukas

              Comment


                #8
                Parašė Mantaz
                Čia ir įrodymo nereikia, tai akivaizdu

                Gal reikejo mane su Mantaz niku sujungti, kodel nenorejai?

                Elgiesi kaip vaikas pasakysiu, tik tiek. Jei ir IP sutaptu, nereikia pamirsti, kad prie to pacio kompo gali sedeti ir brolis ar sunus ir t.t.

                Comment


                  #9
                  Esame suaugę žmonės, tad gal baikime apsimetinėti
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #10
                    As pritariu Manto sprendimui ....

                    Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                    --------------------------------------------------

                    Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                    Comment


                      #11
                      Parašė Edd
                      Pritariu Mantui: Cursor = xXx = auskariukas
                      Tai kad pzdc jau - tamstai jau dvejinosi o dabar jau trejinasi Tai tu man patinki, tai norisi sukisti tau tavo kai nekurias kliedesiu snekas i subine, kad paskui proktologu komanda su naru kostiumais 3 savaites ju ieskotu Zodziu tik nepasiketvertik ir visks bus gerai

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mantaz
                        Esame suaugę žmonės, tad gal baikime apsimetinėti

                        Idomu ar tu suauges, per geros nuomones apie save esi

                        Comment


                          #13
                          Parašė jozikas
                          As pritariu Manto sprendimui ....

                          Kiek dar pritareju bus?

                          Comment


                            #14
                            Parašė Cursor
                            Tai kad pzdc jau - tamstai jau dvejinosi o dabar jau trejinasi Tai tu man patinki, tai norisi sukisti tau tavo kai nekurias kliedesiu snekas i subine, kad paskui proktologu komanda su naru kostiumais 3 savaites ju ieskotu Zodziu tik nepasiketvertik ir visks bus gerai
                            Tu galetum buti pas mane juokdariu. Gal sutiktum?

                            Comment


                              #15
                              Parašė Edd
                              Tu galetum buti pas mane juokdariu. Gal sutiktum?
                              Uztenka cia taves juokdario, nenorek per daug Beto keistas tavo elgesys.. Galima itarti teleserialu (muilo) itaka jusu psichikai mielasis

                              Comment


                                #16
                                Parašė Cursor
                                Uztenka cia taves juokdario, nenorek per daug Beto keistas tavo elgesys.. Galima itarti teleserialu (muilo) itaka jusu psichikai mielasis
                                Dar viena nebloga numetei. Tai kaip del pasiulymo?

                                Comment


                                  #17
                                  Parašė Cursor
                                  Idomu ar tu suauges, per geros nuomones apie save esi
                                  Oi oi, kad prakalbo
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #18
                                    Vadini save suaugusiu, auskariuk, o elgiesi kaip pienburnis. Esi virš 30, bet protas prilygsta mažvaikiui. jau seniai buvo aišku kas yra kas, bet leido čia tau maivytis. Reikia įrodymų? Nueik į savo asmeninį puslapį ( labai domėjaisi flash saitais čia kažkada) ir pasitikrink rašybos klaidas. Jos panašios kaip ir čia. ("siųskite elektriniu paštu") Griūk negyvas. Stilius identiškas - pjūklo. Pjaustai grybą kaip reikiant. O kur dar noras niekinti kitus?
                                    Apie auskariuką nieko nežinojau, tik kai kurios nuotraukos man patiko. Bet gerai pažinojau xXx. O dabar naujas veikėjas "Cursor". Tik kad tie tavo bajeriai ir išsišokimai seni. Kokių dar įrodymų tau, nesubrendėli, reikia? Greičiau suauk ir nedaryk gėdos 30-mečiams

                                    Comment


                                      #19
                                      Parašė themonk
                                      Vadini save suaugusiu, auskariuk, o elgiesi kaip pienburnis. Esi virš 30, bet protas prilygsta mažvaikiui. jau seniai buvo aišku kas yra kas, bet leido čia tau maivytis. Reikia įrodymų? Nueik į savo asmeninį puslapį ( labai domėjaisi flash saitais čia kažkada) ir pasitikrink rašybos klaidas. Jos panašios kaip ir čia. ("siųskite elektriniu paštu") Griūk negyvas. Stilius identiškas - pjūklo. Pjaustai grybą kaip reikiant. O kur dar noras niekinti kitus?
                                      Apie auskariuką nieko nežinojau, tik kai kurios nuotraukos man patiko. Bet gerai pažinojau xXx. O dabar naujas veikėjas "Cursor". Tik kad tie tavo bajeriai ir išsišokimai seni. Kokių dar įrodymų tau, nesubrendėli, reikia? Greičiau suauk ir nedaryk gėdos 30-mečiams
                                      Abejoju, ar protinga / prasminga kreiptis į jo savimonę
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė Mantaz
                                        Abejoju, ar protinga / prasminga kreiptis į jo savimonę
                                        Niekas į jo savimonę nesikreipia - bergždžias reikalas. Tai daugiau nuostaba - kaip žmogus, pasiekęs tam tikrą amžių, nesugeba išlipti iš prikakotų sauskelnių.

                                        Comment

                                        Working...
                                        X