Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Toks ivertis neturi galios, t.y. nesikeicia ivercio skaicius tavo aprase. Tokius dazniausiai, kaip ir ssnaiperis rase, duoda naujokai, kurie patys dar nera ivertinti iverciais.
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Parašė spirit Rodyti pranešimą
      Toks ivertis neturi galios, t.y. nesikeicia ivercio skaicius tavo aprase. Tokius dazniausiai, kaip ir ssnaiperis rase, duoda naujokai, kurie patys dar nera ivertinti iverciais.
      man tai vienu tašku buvo padidėjęs įvertis
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
        man tai vienu tašku buvo padidėjęs įvertis
        visa laika stebi ivercio lentele?

        Comment


          Parašė RolandasM Rodyti pranešimą
          visa laika stebi ivercio lentele?
          Pavyždžiui,aš dažnai peržiuriu iverčių lenta(kas skyrė iverti)...

          Comment


            Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
            Pavyždžiui,aš dažnai peržiuriu iverčių lenta(kas skyrė iverti)...
            Tai suprantama,bet kai zmogus pastebi kiekviena iverti,ypac kiek tasku pridedama nuo konkretaus ivercio-kazkas ne taip.As nieko blogo ir nesakau,tiesiog seip smalu.Kartais pagalvoju kiek siame forume zmogu,priklausomu nuo iverciu.Kai kuriems zmonems tai kaip lygio kelimas kokiame nors zaidime.

            Comment



              Na, pvz. jei gauni tik vieną įvertį per metus, tokia įverčių analizė tikrai turi prasmę ir postūmį tobulėjimui!

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                man tai vienu tašku buvo padidėjęs įvertis
                Taškus duoda tik žali įverčiai. Kažkada berods Mantas yra rašęs kad įvertis nei iš šio, nei iš to gali padidėti kai yra perskaičiuojamas nario įverčio skaičius.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė spirit Rodyti pranešimą
                  Taškus duoda tik žali įverčiai. Kažkada berods Mantas yra rašęs kad įvertis nei iš šio, nei iš to gali padidėti kai yra perskaičiuojamas nario įverčio skaičius.
                  Bet juk ne dėl įverčių susibūrė ši bendruomenė.

                  Įverčiai gerai, suteikia motyvacija savotiškai paglosto tavo ego...

                  Kai kas akcentuoja (nesakysiu kas) pranešimų skaičių...

                  Tai pati intelektualiausia iš visų forumų bendruomenių, juolab jis gana specifinis...

                  Čia renkasi savo sferos "maniakai". Duok Dieve, kad tik tų statybų ir diskusijų apie vieną ar kitą projektą, būtų daugiau, ypač vizualinės išraiškos....
                  ______________
                  The Division Bell

                  Comment


                    Parašė enigma Rodyti pranešimą
                    Bet juk ne dėl įverčių susibūrė ši bendruomenė.

                    Tai pati intelektualiausia iš visų forumų bendruomenių, juolab jis gana specifinis...

                    Čia renkasi savo sferos "maniakai". Duok Dieve, kad tik tų statybų ir diskusijų apie vieną ar kitą projektą, būtų daugiau, ypač vizualinės išraiškos....
                    Pritariu.Ne taip,kaip koks "draugo" forumas,kur vaikai kuria temas klausdami ka man daryti,koki egzamina laikyti,kur stoti su tokiais egzaminais ir panasiai.Forumai Lietuvoje nera labai populiarus,zinau gal keleta,kur lankomumas siek tiek didesnis,zinoma,iskyrus miestai.net foruma,kuris,mano nuomone, yra geriausias lietuviskas forumas.Taip pat forumas patinka kuo,kad cia lankosi intelektualus zmones,kurie remiasi argumentais ka nors rasydami,o ne blevyzgina kas sau.

                    Comment


                      Kaunas ir [A1] iki Vievio:



                      Map: http://g.co/maps/qntp5
                      Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                      Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                      Comment


                        Dekui Romai, tavo vertinimas man labai svarbus. Dabar tai tikrai supratau kas toks esi:

                        Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                        Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                        Comment


                          /\ Labai jautriai reaguojama į nepasisekusio darbo įvertinimą.
                          Juk ne visada viskas pasiseka.

                          Paieškok savo profilyje, surasi ir mano atsiųstų žalių burbuliukų. Kažkada buvo ir labiau pasisekusių filmukų. Ar tuos žalius burbuliukus viešinti, nesiimu spręsti.
                          Jei nieko prieš, perkelsiu į temą apie įverčius.

                          Comment


                            Tegul buna čia... tegul visi mato... ar gėda pasidarė?
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Romas Rodyti pranešimą
                              /\ Labai jautriai reaguojama į nepasisekusio darbo įvertinimą.
                              Juk ne visada viskas pasiseka.
                              Nesuprantu tokių išsireiškimų. Čia susirinkę žmonės kelia nuotraukas, video, o administracija, kuri ir gauna atlygį už tai, sugeba išsityčiot. Čia yra visų forumo narių pažeminimas, pajuoka. Tad ar verta daryti gera, kai žinai, kad būsi išjuoktas? Vienareikšmiškai, ne.

                              Comment


                                Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                                Tegul buna čia... tegul visi mato... ar gėda pasidarė?
                                Ši tema skirta diskusijoms ir informacijai apie A1 kelią, todėl pašalinės diskusijos buvo iškeltos/ištrintos. Tokia tvarka galioja visame forume.

                                Comment


                                  /\ Atsiprašau, išreiškiau nuomonę apie tą darbą.

                                  Jei kažkam norisi viešai rodyti savo įverčius, tebūnie.
                                  Gal pavyks įrodyti kad filmas yra labai vykęs ir labai atitiko temą, kurioje buvo talpintas.
                                  Reikės dar kartą peržiūrėti. Kai bus laiko.


                                  Parašė LC. Rodyti pranešimą
                                  administracija, kuri ir gauna atlygį
                                  Ar šitą irgi reikia komentuoti ?..

                                  Comment


                                    Man tai niekaip nesuprantamas tas nepasitenkinimas. Forume yra kone vienintelis žmogus dedantis tokius filmukus, jau nekalbant apie kokybę, kuri irgi aukščiausio lygio. O kur važiuojama ir kas filmuoja tai yra autorės teisė rinktis.

                                    Comment


                                      O nariams Krokas ir VNS norėčiau palinkėti išmokti išsakyti kritiką ne stačiokiškai.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Man tai niekaip nesuprantamas tas nepasitenkinimas. Forume yra kone vienintelis žmogus dedantis tokius filmukus, jau nekalbant apie kokybę, kuri irgi aukščiausio lygio. O kur važiuojama ir kas filmuoja tai yra autorės teisė rinktis.
                                        Skiriasi žmonių požiūriai į įverčius ir į medžiagos turinį. Man Mortos video irgi beveik visuomet labai patinka, neišskiriant ir šio atvejo. Taip kad čia tikriausiai mes sutinkame.

                                        Dėl įverčių, manau, reiks pasidomėti neigiamų įverčių fukncijos tikslingumu apskritai ir gauti forumo vyriausiųjų nuomonę dėl tokios funkcijos naikinimo, nes, mano supratimu, tai nėra reikalinga ar naudinga funkcija. Nežinia kas kam numes raudoną įvertį ir nežinia, kas ir kur dėl to supyks ir kur dėl to sprogs nauja diskusija.

                                        Comment


                                          /\ Aš suprantu kad Romas skyrė man neigiama įvertį už mano darbą (kurio tikrai ten nemažai įdėta) ne todėl kad jis jam patinka ar nepatinka (įtariu kad jis net neperžiūrėjo viso filmuko), bet atkeršyti už savo nesekmę.
                                          Mano filmukas patalpintas lapkričio 20, o neigiamas įvertis gautas po daugiau nei dvi savaites. Aš galiu pratęsti savo mintį ir toliau, bet kol kas norių palikti Romui laisvę manevrui... ir leisti jam pačiam atsistatyti iš forumo administravimo pareigu. Tik toks jo žingsnis atitiks forumo dvasią ir gražins jam gerą vardą.
                                          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X