Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Na tik nereikia kalbėti už visus ir būti "on the high horse". Galbūt aš pabūsiu kitų akimis savimyla, bet įverčiai iš esmės suteikdavo man asmeniškai kažkokį cinkelį, įkelti kad ir nuotraukų iš savo kelionių, prisidėti prie kitų kontribucijos, ar net galiausiai važiuojant pakeliui sustoti ir su telefonu nupyškinti kokį vystomą ir statomą objektą, bei tai įkrauti vakare po darbo, beskaitinėjant patį forumą. Ir čia kalbu iš savo patirties...
    Aišku įverčio nereikia vertinti absoliučiais matais, kad įverčio gavimas yra pats savaime gėris kiekvienam asmeniui, besidalinančiam prasmingu turiniu ar nuotraukomis; bet visgi įvertis buvo gana SIMBOLIŠKA šio FORUMO VALIUTA kontributoriui už kuriamą forume turinį.
    Apibūdinai mane. Aš net kai kada susimąstydavau, kokio velnio man tas įvertis toks malonus būdavo kad ir dbr grįžau iš Inssbruck'o, tai kai buvo tas įvertis, jau būtų foto sukeltos, o dbr lauksiu labai labai laisvos dienos...
    You've got one life! Live it!

    Comment


      O būtų visai smagu vėl matyti forumiečių įverčių skales.

      Comment


        Įvertį galima nesunkiai atstatyti atgal arba jį kaip nors modifikuoti, tik yra viena maža problemėlė. Kas visa tai darys? Kai adminai tyli tokiais svarbiais klausimais, kaip pastebimai pasenusių forumo taisyklių atnaujinimas, apie kokį įvertį gali eiti kalba?
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Beje, taškų skaičiavimo sistema galėtų būtų paprastesne. Pavyzdžiui, 1 taškas - vienas įvertis (kvadratėlis) ar pan.

          Comment


            Jei forumo lankomumas sumažėjo panaikinus įverčių rodymą, tai tada nelabai yra apie ką diskutuoti. Norint tuo įsitikinti reikėtų padaryti atvirkštinį "tyrimą" - grąžinti teigiamus įverčius ir stebėti lankomumą. Juk jie niekam nemaišė ir niekas nesiskųsdavo, kad buvo nepelnytai ir per daug įvertintas .

            Comment


              Šiaip iš tikrųjų įdomu, kur dingo forumo įkūrėjai ir kažkada buvę aktyvūs dalyviai: Mantas, 99? Susidaro įspūdis, kad forumas tiesiog paliktas likimo valiai.

              Comment


                Parašė John Rodyti pranešimą
                Šiaip iš tikrųjų įdomu, kur dingo forumo įkūrėjai ir kažkada buvę aktyvūs dalyviai: Mantas, 99? Susidaro įspūdis, kad forumas tiesiog paliktas likimo valiai.
                Sprendžiant pagal nario aprašus, Mantas kažkiek lankosi forume. Dėl 99 sunkiau pasakyt nes pas jį nerodo paskutinio prisijungimo.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                  Na tik nereikia kalbėti už visus ir būti "on the high horse". Galbūt aš pabūsiu kitų akimis savimyla, bet įverčiai iš esmės suteikdavo man asmeniškai kažkokį cinkelį, įkelti kad ir nuotraukų iš savo kelionių, prisidėti prie kitų kontribucijos, ar net galiausiai važiuojant pakeliui sustoti ir su telefonu nupyškinti kokį vystomą ir statomą objektą, bei tai įkrauti vakare po darbo, beskaitinėjant patį forumą. Ir čia kalbu iš savo patirties...
                  Aišku įverčio nereikia vertinti absoliučiais matais, kad įverčio gavimas yra pats savaime gėris kiekvienam asmeniui, besidalinančiam prasmingu turiniu ar nuotraukomis; bet visgi įvertis buvo gana SIMBOLIŠKA šio FORUMO VALIUTA kontributoriui už kuriamą forume turinį.
                  Matomai męs vienas kito nesupratom Aš rašiau apie įverčių rodymą prie nario aprašo kairėje, o tu, kaip suprantu, rašai apie įverčius nario skydelyje. Ar ne? Jei taip, tai tada sutinku su tavim ir taip pat sakau kad man yra malonu matyt kad mane kažkas įvertina už kažkokį pranešimą
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Mantas kažkada lyg ir ieškojo savanorio periimti forumo administravimą, bet tinkamos kandidatūros matyt taip ir neatsirado.

                    Comment


                      Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
                      Mantas kažkada lyg ir ieškojo savanorio periimti forumo administravimą, bet tinkamos kandidatūros matyt taip ir neatsirado.
                      Tiksliau jis pats dingo vos tik pradėjęs tinkamo kandidato paieškas.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Šiaip iš tikrųjų įdomu, kur dingo forumo įkūrėjai ir kažkada buvę aktyvūs dalyviai: Mantas, 99? Susidaro įspūdis, kad forumas tiesiog paliktas likimo valiai.
                        Jei forumas būtų paliktas likimo valiai, jau senokai nebebūtų prieinamas

                        Taip, šiuo atžvilgiu yra problema, tačiau yra ateinančių mėnesių laikotarpis turėtų atnešti vienų ar kitų pokyčių.
                        Mano galerija Flickr'yje

                        Comment


                          Parašė Mantas Rodyti pranešimą

                          Jei forumas būtų paliktas likimo valiai, jau senokai nebebūtų prieinamas

                          Taip, šiuo atžvilgiu yra problema, tačiau yra ateinančių mėnesių laikotarpis turėtų atnešti vienų ar kitų pokyčių.
                          Malonu, kad nedingai

                          Comment


                            Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                            Jei forumas būtų paliktas likimo valiai, jau senokai nebebūtų prieinamas
                            Forumas nepaliktas, bet tvarkytojai - palikti. Būtų gerai, jei karts nuo karto pasiskaitytumėt kai kurias svarbias tvarkytojų temas.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Sveiki. Kadangi viešai nerodomas įvertis, siūlau sugrąžinti raudoną neigiamą įvertį. Netgi galėtų būt be taškų, nes jie prasmės neturi. Nežinau ar kiti jais naudojasi, aš nevengiu pasinaudoti įverčių sistema taip informuodamas pranešimo autorių apie savo nuomonę. Tai greičiau nei rašyti asmeninę žinutę (t.y. mano pastaba nėra tokia svarbi, kad rašyti asmeninę žinutę, o ir teršti forumo nesinori asmeniškumais rašant į forumą tiesiai).
                              Pasitaiko neigiamų pastabų, kurioms niekaip netinka žymė "Pritariu". Siūlau įjungti šią, raudonos (o gal geltonos?) įverčio kortelės rodymą nario skydelyje, nes tokiu būdu greičiau akis užkliūtų už naujausio neigiamo komentaro Ką manot apie tai?
                              kk3

                              Comment


                                Neigiami įverčiai sukelia gana daug aistrų.
                                Todėl ir buvo panaikinti.
                                Nuomonę galima išsakyti asmeninėmis žinutėmis, o jei tai aktualu - galima pasakyti ir viešai.

                                Apie įverčius galima daug diskutuoti.
                                Šiaip tai yra geras dalykas paskatinti aktyvius dalyvius. Viešo rodymo panaikinimas turi ir pliusų ir minusų.
                                Kai nustoti rodyti įverčiai, daug kas turbūt išvis primiršo, kad yra toks daiktas, kuriuo galima pasakyti savo nuomonę. Antra vertus, kažkada buvo laikas, kai koks trečdalis narių lindėdavo savo nario skydelyje ieškodami ar kas davė įvertį.
                                Paskutinis taisė Romas; 2016.07.15, 22:01.

                                Comment


                                  O gal tada reikėjo tiesiog tik panaikint neigiamo įverčio reikšmę neigiamais taškais, o juos pačius rodytų? Ir dingtų aistros dėl tų neigiamų įverčių, - arba pritari arba kariauji asmeninėse žinutėse
                                  kk3

                                  Comment


                                    Parašė Haski Rodyti pranešimą
                                    O gal tada reikėjo tiesiog tik panaikint neigiamo įverčio reikšmę neigiamais taškais, o juos pačius rodytų? Ir dingtų aistros dėl tų neigiamų įverčių, - arba pritari arba kariauji asmeninėse žinutėse
                                    Tai ir dabar tokia pati situacija.

                                    Comment


                                      Parašė Xedos Rodyti pranešimą
                                      Tai ir dabar tokia pati situacija.
                                      Bet pats pasirinkimas "Nepritariu" lieka, bet nelieka minusinių taškų, kurie sukeldavo aistras dėl to, jog štai, „kažkoks autoritetingas adminas skyrė man neigiamą įvertį ir mano reputacija sumažėjo perpus“. Specialiai atėjusiems ir gyvenantiems šiame forume noliferiams nebūtų prasmės žaisti su neigiamais įverčiais, nes jie nemažintų bendros reputacijos. Bet ko gero gerai yra kaip esama dabar.
                                      kk3

                                      Comment


                                        Parašė Haski Rodyti pranešimą
                                        Bet pats pasirinkimas "Nepritariu" lieka, bet nelieka minusinių taškų, kurie sukeldavo aistras dėl to, jog štai, „kažkoks autoritetingas adminas skyrė man neigiamą įvertį ir mano reputacija sumažėjo perpus“. Specialiai atėjusiems ir gyvenantiems šiame forume noliferiams nebūtų prasmės žaisti su neigiamais įverčiais, nes jie nemažintų bendros reputacijos. Bet ko gero gerai yra kaip esama dabar.
                                        Nematau prasmės tokiam žaidimui. Jei kažkam nepritariama galima rašyti komentarą arba asmeninę žinutę.

                                        Comment


                                          Man neaktualu, bet dėl naudos forumui reikėtų grąžinti viešą įverčių vertės rodymą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X