Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prie galutinio varianto jau prieita. Tiesą sakant esu patenkintas taip kaip yra dabar. Diskusijų objektas gali būti vienas - reikia ar nereikia rodyti įvertį po nario vardu.

    Comment


      Gal jau paliekam kaip yra
      Jau spėjom priprasti
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Parašė deep'as Rodyti pranešimą
        Prie galutinio varianto jau prieita. Tiesą sakant esu patenkintas taip kaip yra dabar. Diskusijų objektas gali būti vienas - reikia ar nereikia rodyti įvertį po nario vardu.
        Tai deep`as yra forumo savininkas, kad jo žodis paskutinis?

        Comment


          Parašė deep'as Rodyti pranešimą
          Prie galutinio varianto jau prieita. Tiesą sakant esu patenkintas taip kaip yra dabar. Diskusijų objektas gali būti vienas - reikia ar nereikia rodyti įvertį po nario vardu.
          Įverčio skaičiavimo sistema irgi sakyčiau alogiška..
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
            Tai deep`as yra forumo savininkas, kad jo žodis paskutinis?
            Deep'as nėra forumo savininkas, jis tik išreiškė savo nuomonę. Taip pat persakė tą ką forumo administratorius pasakė jau anksčiau tik tam kad nebūtų tuščiai diskutuojama dėl įvairiausių dalykų tokių kaip 'like' ar 'dislike' rodymų prie pranešimų nes to įgyvenditi su dabartine forumo platforma negalima. O įverčio skaičiavimo sistema logiškesnė nei buvo prieš tai.

            Comment


              Už ką pašalintas vartotojas miestas?
              N N N

              Comment


                Automatinis laikinas banas už surinktus pražangų taškus.

                Comment


                  nesupratau, nebera gi raudonu korteliu...
                  Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                  Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                  Comment


                    /\Cia VIP raudonos tik teisejams

                    Comment


                      Iš tikro nesuprantu. Vienas rimčiausių forumiečių, sakyčiau, pastaruoju metu. Tikrai įdomūs pranešimai, neapsiribojantys vienu dviem sakiniais ar šiaip iš serijos " va kaip geria stato, reikia tokių dangoraižių".

                      Įdomu būtų sužinot, už ką konkrečiai gautos tos pražangos ir kas jas automatu (?) skyrė.
                      Ir ką reiškia laikinas banas? Kokia trukmė, kur parašyta, kas tai per dalykas?
                      N N N

                      Comment


                        Parašė LBP Rodyti pranešimą
                        Iš tikro nesuprantu. Vienas rimčiausių forumiečių, sakyčiau, pastaruoju metu. Tikrai įdomūs pranešimai, neapsiribojantys vienu dviem sakiniais ar šiaip iš serijos " va kaip geria stato, reikia tokių dangoraižių".

                        Įdomu būtų sužinot, už ką konkrečiai gautos tos pražangos ir kas jas automatu (?) skyrė.
                        Ir ką reiškia laikinas banas? Kokia trukmė, kur parašyta, kas tai per dalykas?
                        Pašalinimo trukmė rodoma konkretaus nario skydelyje (matoma tik konkrečiam nariui) Laikinas banas - tai trumpas išleidimas "atostogų" (priklausomai nuo pražangų kiekio, būna nuo savaitės iki kelių mėnesių)
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Snaiperi, jei blogai jautiesi po vakar, eik miegoti, nes boulingą žaidžiantys grįžę ir perskaitę tavęs nesupras.
                          N N N

                          Comment


                            Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                            nesupratau, nebera gi raudonu korteliu...
                            Neigiami įverčiai - raudonos kortelės niekados nebuvo būdas pašalinti žmogų. Nuo senų senovės šalinama už pražangas, kuriuos gaunamos nuo administratorių/moderatorių už rašytinų forumo taisyklių pažeidimus. Surinkus tam tikrą pražangų skaičių per nustatytą laiko periodą, gaunamas automatinis pašalinimas tam tikram laikui.

                            Comment


                              Skyscrapercityje paleista like sistema. Idėja lygiai tokia, kokią kažkada siūliau. Rekomenduoju pažiūrėti ir, jei įmanoma, įgyvendinti.
                              Paskutinis taisė John; 2013.01.19, 11:21.

                              Comment


                                Gal ir nebloga idėja
                                DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

                                Comment


                                  Pirmiau grąžinkit neigiamą įvertį.

                                  Comment


                                    Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                    Pirmiau grąžinkit neigiamą įvertį.
                                    NE. Vėl prasidės asmeninių santykių suvedinėjimai.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      ... bet kad visus įverčius matytų visi.

                                      Comment


                                        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
                                        ... bet kad visus įverčius matytų visi.
                                        Jeigu pasakė NE, reiškia taip ir bus! Gerai verčiamės ir be jų
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Jeigu pasakė NE, reiškia taip ir bus! Gerai verčiamės ir be jų
                                          Kitas Džiugas tik ir reikalingi neigiami įverčiai,su savo pedantišku - ižeidžiančiu ir dar kai kuo "patylėsiu" vertinimais,nes kaip pastebėjau,tai arba kinderis yra arba jam nežino kas daros,manau čia dauguma pritars man su savo vunderkinizmo atveju bet čia tik aš spėju,kad jam taip yra
                                          Neskubėk ir nespėsi.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X