Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
    Vidurinis variantas yra nevertinti to pranešimo.
    Bet nėra vidurinio šališko varianto.

    Comment


      Keista matyti, kaip suaugusiems žmonėms rūpi kažkokie įvertinimai ir skaičiai po jų avataru.

      Comment


        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
        Bet nėra vidurinio šališko varianto.
        Tuomet galime atsisakyti pranešimų rašymo ir palikti tik įverčius.
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
          Keista matyti, kaip suaugusiems žmonėms rūpi kažkokie įvertinimai ir skaičiai po jų avataru.
          Keista matyti žmogų, kuriam vienodai rodo, kaip kiti reaguoja į jo žinutes ir į jį apskritai...

          Comment


            get a life

            Comment



              Back to reality

              Comment


                nesuprantu ką tu turi omeny pakartodamas tai, ką parašiau aš, tik kitais žodžiais, bet tavo prierašas apie tave daug ką pasako, buduli

                Įverčių nereikia gražinti vien dėl to, jog forumas tampa trylikamečių vieta vienas kitam skirti skaičiukus, jei dar nepastebėjot tokių personų. O savo padėka galite išreikšti žinutėm, tai ir atitinka forumo sąvoką.
                Pats įverčių dalinimas yra iš serijos žmonių, kurie renka like'us facebooke, ar draugus kituose socialiniuose puslapiuose. Tai tiesiog labai vaikiška.

                Comment


                  O išvis dalyvauti forume suaugusiam žmogui normalu?! Bastytis po miestus, daryti nuotraukytes ir po to jas dėti į forumą - normalu? Gaišti virtualiose diskusijose - normalu? Aišku, ne. Verčiau gliaudyti semkes ant suoliuko realiame gyvenime.

                  Comment


                    Ne apie tai aš kalbu. Tiesiog kilusi didelė diskusija apie įverčius parodo, kam svarbu forumas, naujienos ir pan., o kam dalinimasis įverčiais ir jų kaupimas.
                    Bet čia tik mano nuomonė. Išties juk baisus dalykas, kad kažkas pagaliau nebegalės palaikint jūsų nuomonės...

                    Comment


                      Parašė Muzungus Rodyti pranešimą
                      Ne apie tai aš kalbu. Tiesiog kilusi didelė diskusija apie įverčius parodo, kam svarbu forumas, naujienos ir pan., o kam dalinimasis įverčiais ir jų kaupimas.
                      Bet čia tik mano nuomonė. Išties juk baisus dalykas, kad kažkas pagaliau nebegalės palaikint jūsų nuomonės...
                      Daugeliui kuriančių fotoreportažus ar aktyviai diskutuojančių, manau, įverčiai svarbu. Tik skaitantiems ar raštelentiems porą žodžių kartą per mėnesį - ne.

                      Comment


                        Moderatoriai vykdo kažkokią forumo eutanaziją. Tik klausimas ar sąmoningai.

                        Comment


                          Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                          Moderatoriai vykdo kažkokią forumo eutanaziją. Tik klausimas ar sąmoningai.
                          Tai kas dabar blogai?

                          Comment


                            /\ Nežinau kas čia gali būti gerai, kai forumo administracija neturi bendros vizijos. Vienintelis žmogus "dirbantis" šiame forume, panaikinus neigiamus įverčius turės kelis kart daugiau darbo kovodamas prieš delfio trolių armiją. Klausimas ar ilgai jis tai darys ir ar apskritai apsiims tai daryti.
                            Kitas dalykas, kad panaikinus viešą įverčio rodymą, fotoreportažų skaičius kris dvigubai. Naivus lyginimas su SSC tik parodo, kad nesuvokiate skirtumo tarp tarptautinio forumo ir mažos valstybės forumo.
                            Man asmeniškai patinka šio forumo publika. Patikdavo įvairios nuomonės apie mano nuotraukas bei komentarus. Patikdavo ir neigiami įverčiai, nes tai padėdavo analizuoti save ir kitus. O dabar matau, kad forumo administracija lengvai "užkibo" ant pigios provokacijos(geriausiu atveju).

                            Comment


                              Vis tiek nesupratau kame reikalas. Pastaroji įvertinimo sistemos diskusija prasidėjo dėl forumiečio 'miestas' priekaišto dėl jam skirtų pražangų, tačiau pastarosios reformos apima tik įverčius, bet nieko neminima dėl pražangų skyrimo tvarkos pakeitimų. Visa tai iš šono žiūrisi panašiai, kaip insultą patyrusį pacientą gydyti operuojant širdį.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Vis tiek nesupratau kame reikalas. Pastaroji įvertinimo sistemos diskusija prasidėjo dėl forumiečio 'miestas' priekaišto dėl jam skirtų pražangų, tačiau pastarosios reformos apima tik įverčius, bet nieko neminima dėl pražangų skyrimo tvarkos pakeitimų. Visa tai iš šono žiūrisi panašiai, kaip insultą patyrusį pacientą gydyti operuojant širdį.
                                Čia kalba eina tik apie įverčių sistemos reformą, kuri buvo būtina, kadangi senoji jau buvo pakankamai iškreipta ir dažnai sukeldavo nereikalingų emocijų. Kiti tavo minimi klausimai yra aptariami už uždarų durų.
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Neigiami įverčiai iš tokių autoritetingų žmonių, kaip Romas, tikrai padėdavo suprasti klaidas. Dabar, turėsiu prašyt, kad man pražangas dalintų?

                                  Comment


                                    O kas yra pilka spalva dabar?

                                    Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                    Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Kitas dalykas, kad panaikinus viešą įverčio rodymą, fotoreportažų skaičius kris dvigubai.
                                      Negi manai, kad fotoreportažus dėl įverčio talpina???

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Negi manai, kad fotoreportažus dėl įverčio talpina???
                                        Foto pranešimų turinys bent jau naudingas, kitaip nei tamstos politinės erezijos
                                        Lažinuos- 2017 metais Lietuvos gyventojų skaičius didės.

                                        Comment


                                          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                          Negi manai, kad fotoreportažus dėl įverčio talpina???
                                          Iš dalies - taip. Pvz. aš kai pirmakart įdėjau kelias nuotraukas ir užtai gavau kelis įverčius, mane apėmė entuziazmas ir daugiau visko įdėt...
                                          Filosofinis klausimas, kodėl meninkai eksponuoja savo kūrinius? Dėl pinigų ar dėl auditorijos? Įvertinimas yra beveik visų dalykų varomoji jėga.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X