Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Išvis koks tikslas tų įverčių? Vienareiškimškai siūlyčiau išvis šią funkciją panaikinti. Visi esame suagę ir manau ne pagal skaičiukus kiekvienas susidarome įspūdi apie kitus forumo dalyvius, o pagal jo pranešimus. O visa ta įverčių sistema peraugus į liguistą tam tikrų asmenų įverčio kėlimą, kuris tikrai neatspindi realios tų asmenų "vertės" forume. Gink Dieve nekalbu apie visus! Reziume - tai yra bereikalingas menkniekis, visiškai nekeliantis forumo vertės ir laiks nuo laiko iššaukiantis bereikalingas diskusijas.
    Tai kad, man atrodo, net ne apie įvertį čia šneka. Kol Romas stengiasi forume palaikyt bent kažkokią tvarką, visi laido čegevaros bus juo nepatenkinti ir nesvarbu ar gaus neigiamą įvertį, ar pražangą, ar šiaip pasiūlymą neteršt temos.

    O neigiamų įvarčių tai gerokai per mažai šitam forume dalinama. Užtat ir įverčių infliacija batkos zaičikų lygį pasiekė.
    Got sun in my face, sleeping rough on the road

    Comment


      Esu gavęs neigiamų įverčių už mėmes mėmių temoj iš antimėmų, tai ką man dabar daryt? Tegul žaidžia įverčiais, jeigu kažkas galvoj trumpina, ko čia pergyvent.

      Comment


        Jėzau, tiek diskusijų dėl menkniekio
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment



          Kodėl turiu skirt daugiau kitiems?
          Ir dar matyt tiktų į vertimo temą.

          Comment


            Parašė kostasas Rodyti pranešimą
            Atvaizdas

            Kodėl turiu skirt daugiau kitiems?
            Ir dar matyt tiktų į vertimo temą.
            Nes yra nustatytos vertinimo normos.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Nes yra nustatytos vertinimo normos.
              Išsamu. Reik suprast, kad jos yra užrašytos ir neturėčiau pasivargint jas surast. Bet jei jau tokį atsakymą duodat, gal tada būtų galima iškart ir tas normas pacituoti?

              Comment


                Turbūt todėl, kad vienas daug įverčių turintis narys neskirtų kitam už nieką, tarkim jie yra draugai. O taip pat susipykus nebūtų prisukta neigiamų įverčių, už tai, kad daugiau įverčiui turinčiam dalyviui nepatinka mažiau įverčių turintis dalyvis ar jo nuomonė.

                Aišku gaila, kad kartais vieni dalyviai stengiasi, deda savo asmeninės įvairios medžiagos, foto ir video, ir negali jiems skirti už kiekvieną darbą po įvertį.

                Comment


                  Parašė copper Rodyti pranešimą
                  Turbūt todėl, kad vienas daug įverčių turintis narys neskirtų kitam už nieką, tarkim jie yra draugai. O taip pat susipykus nebūtų prisukta neigiamų įverčių, už tai, kad daugiau įverčiui turinčiam dalyviui nepatinka mažiau įverčių turintis dalyvis ar jo nuomonė.

                  Aišku gaila, kad kartais vieni dalyviai stengiasi, deda savo asmeninės įvairios medžiagos, foto ir video, ir negali jiems skirti už kiekvieną darbą po įvertį.
                  Jau seniai šitas klausimas kirbėjo, nes dažniausiai įverčius duodu (tiksliau bandau duoti) žmonėms kurie pildo Kauno istorijos temas, o jų ne tiek ir daug. Bet kantrybė trūko, kada pagal išmestos lentelės tekstą pabandžiau nesėkmingai skirt ir kitiems. Nesėkmingai, nes vėl gavau tokią pačią lentelę, galvoju gal del to, kad tas narys turėjo 10 kart daugiau įverčių.

                  Comment


                    Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                    Atvaizdas

                    Kodėl turiu skirt daugiau kitiems?
                    Ir dar matyt tiktų į vertimo temą.
                    Hmm, taip yra tokie apribojimai. Jie sukurti tam, kad nebūtų piktnaudžiaujama įverčio skyrimu viens kitam. Kažkada jau turėjom tokią problemą.
                    Taip pat yra nustytas maksimalus įverčių skaičius, kuriuos gali skirti per 24h.
                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                    Comment


                      Parašė 99 Rodyti pranešimą
                      Hmm, taip yra tokie apribojimai.
                      Kokie? Skamba kaip Jono teip bei tokie ir tokie.

                      Comment


                        Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                        Kokie? Skamba kaip Jono teip bei tokie ir tokie.
                        Taigi viską tau parašė. Ar tau reikia tikslaus skaičiaus, kiek žmonių tau reikia įvertinti, kad vėl tą patį narį galėtum įvertinti? Kažkaip keista toks noras sužinoti. Vertini kai gali vertinti ir nevertini, kai negali. Paprasta ir elementaru...
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Aš net nežinau, kiek įverčių reikia suteikti kitiems, kad galėtum vėl skirti tam pačiam nariui? Ar ne 10? Net jei ir ne, tai kažkas tarp 5 ir 10 (anksčiau, berods, buvo 3, nors galiu ir klysti).

                          Tei tokie tie apribojimai.

                          Comment


                            Parašė John Rodyti pranešimą
                            Kiek įverčių reikia suteikti kitiems, kad galėtum vėl skirti tam pačiam nariui? Ar ne 10?
                            Ats.: 7
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment




                              No comments. Sveikinu, tu kątik labai sėkmingai ir labai smarkiai mano ir kitų forumiečių akyse pažeminai savo ir forumo vardą. Nemanau, kad tokie, labai švelniai tariant, arogantiški ir pasikėlę žmonės galėtų čia būt administratoriais ir išvis lankytis šiame forume. Jei tu man būtum tą pasakęs akis į akį, aš tau ramia sąžine būčiau davęs į snukį. Rimtai.

                              O gavau už šitą:
                              Parašė spirit Rodyti pranešimą
                              Tokią persvarą iššvaistė... Anyway, sveikinimai Žaliems
                              Paskutinis taisė spirit; 2012.04.05, 21:17.
                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                Kultūros proveržis....
                                ______________
                                The Division Bell

                                Comment


                                  Be to, forumo taisyklės galioja visiems vienodai. Tu nesi išimtis.
                                  You might surprise yourself.

                                  Miestai.net FB

                                  Comment


                                    Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                    Atvaizdas


                                    No comments. Sveikinu, tu kątik labai sėkmingai ir labai smarkiai mano ir kitų forumiečių akyse pažeminai savo ir forumo vardą. Nemanau, kad tokie, labai švelniai tariant, arogantiški ir pasikėlę žmonės galėtų čia būt administratoriais ir išvis lankytis šiame forume. Jei tu man būtum tą pasakęs akis į akį, aš tau ramia sąžine būčiau davęs į snukį. Rimtai.

                                    O gavau už šitą:
                                    Nu žmogus ko gero alaus šiek tiek išlenkė + aršus Žalgirio fanas. Tai ir gavosi rezultatas Nepaisant to, viešinti tokius dalykus - irgi nieko bendro su išsiaiškinimu akis į akį neturi. Ir rimtai, kas čia per mada dėl tų įverčių bėdavoti ir tuo labiau iš forumo moderatorių tikėtis maloniųjų, nešališkųjų, neklystančiųjų vaidmens. Jiems taisyklės galioja taip pat ir tikiuosi taip pat yra taikomos ir bus pritaikytos
                                    Paskutinis taisė MikasRidikas; 2012.04.05, 21:27.

                                    Comment


                                      Ne apie įvertį kalba, o apie komentarą prie jo.

                                      Comment


                                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                                        Nu žmogus ko gero alaus šiek išlenkė + aršus Žalgirio fanas. Tai ir gavosi rezultatas Nepaisant to, viešinti tokius dalykus - irgi nieko bendro su išsiaiškinimu akis į akį neturi. Ir rimtai, kas čia per mada dėl tų įverčių bėdavoti ir tuo labiau ir forumo moderatorių tikėtis maloniųjų, nešališkųjų, neklystančiųjų vaidmens.
                                        Man vienodai, išgėręs ar ne ir ant kiek jis aršus fanas. Jei tai būtų pasakęs betkuris forumo narys, ne adminas, aš to nebūčiau kėlęs į viešumą. Bet kai taip daro administratorius, kuris turi atsakyt už taisyklių laikymąsi, o pats jų nesilaiko, tai man daugiau nieko nelieka daryt kaip kelt tai į viešumą.

                                        Taip, LC., tu visiškai teisus
                                        You might surprise yourself.

                                        Miestai.net FB

                                        Comment


                                          eik tu sau, nusikeike iverti dedamas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X