Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Įvertis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė daktaras Rodyti pranešimą
    gaila, kad forumo valdytojai nekalba nieko šia tema, prieš keletą metų moderatorių dėmesio buvo net per daug turbūt, o šiuo metu kaip tik atrodo, kad jo trūksta
    O kam čia tas dėmesys - kiekvienas nori kas ko ir idealaus sprendimo čia nerasi, todėl, manau, geriausia palikti, kaip yra.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
      O kam čia tas dėmesys - kiekvienas nori kas ko ir idealaus sprendimo čia nerasi, todėl, manau, geriausia palikti, kaip yra.
      O aš manau, kad kažką reikia keisti, nes ji nėra tobula, todėl diskusijos šia tema vis atsinaujina Vienas įvertis - 1 balas, ir ilgiau rinksis jie ir įdomiau bus. Beje, mano autoritetai neturi didelių sumų surinkę, bet gavus man iš jų atitinkamai man jie ir didesni
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        O aš manau, kad kažką reikia keisti, nes ji nėra tobula, todėl diskusijos šia tema vis atsinaujina Vienas įvertis - 1 balas, ir ilgiau rinksis jie ir įdomiau bus. Beje, mano autoritetai neturi didelių sumų surinkę, bet gavus man iš jų atitinkamai man jie ir didesni
        Na va, dabar bent jau žinome kas NĖRA Irmos autoritetai...
        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

        Comment


          o mano autoritetai turi kazkur 8769 tasku...
          Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
          Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

          Comment


            Parašė Wycka Rodyti pranešimą
            Na va, dabar bent jau žinome kas NĖRA Irmos autoritetai...


            Juk nesakiau, kad autoritetų nėra ir tarp daug įverčių turinčių. Esmė ta, kad ne įverčiai svarbiausia, o davę juos nariai, jų požiūris, vertybės, nebūtinai jos ir turi sutapti Simpatizuoju net visiškai priešingom nei mano nuomonė mintims, taip kad..
            *******
            Miestai.net Fb

            Comment


              Susidaro įspūdis, kad dėl įverčių stradalina tie, kurie tik daug šneka, bet nededa nei nuotraukų, nei dar ko į šitą forumą

              Comment


                Parašė Nikas Rodyti pranešimą
                O jums rimtai tie įverčiai rūpi?
                Manau daugumai tie įverčiai rūpi: vieniems jie labai svarbūs (dėl jų jie čia neriasi iš kailio, ir jų rinkimas svarbiausias buvimo forume tikslas), kitiems mažiau svarbūs (tačiau aktualūs kaip įvertinimas už naudingą veiklą forume), tretiems - manau įvertis irgi įdomus, nes patenkina smalsumą, kokie postai ar medžiaga įdomi.

                Kiekvienam žmogui yra svarbu kaip jis atrodo (ar gatvėje tikruoju pavidalu), ar internete - prisidengus pseudonimu. Aišku yra tokių, kuriems neįdomu kaip jie atrodo iš šalies, kaip juos vertina visuomenė, bet manau tokių mažuma: pvz. išprotėję mokslininkai, ar kokie benamiai.

                Todėl Nikai, tavo klausimas yra itin veidmainiškas, matant kiek pats pridėjęs į šį portalą nuotraukų, ypatingai nemažai su savim. Vadinasi tau labai rūpi, kaip žmonės vertina tave ir tavo meną. Nes jei nerūpėtų - tavęs ir tavo nuotraukų nebūtų čia. Todėl manau, kad esi iš tų kurie žiūri į įverčius ne iš smalsumo, o kaip į savęs įvertinimą.

                Comment


                  /\ taiklus pastebėjimas

                  Comment


                    Naujiena tame, kad forumas devalvavo. Iki to, kad didžioji dalis renkasi tik prospekte ir ten dalinasi įverčiais (Lietuva atima, Londons duod (ežio reklama)). Pranešimai nesiskaičiuoja, bet taškai eina. O toj daly beliko tik tiek, kad tikrai nebegali įvertinti (bo man neįdomu senojo Panevėžio foto (neužpykit kas keliat)), tačiau tai kur man įdomu nebegaliu skirt įverčių, kadangi kelia tik keli žmonės. Ir aišku, kad jie visi nėra taškų medžiotojai ir nuklystantis i prospektą, bet staiga išaiškėja tai ką norėjau pasakyt antrajame sakiny: kokie mes visgi nepakantus

                    Comment


                      Ne dėl įverčių čia renkamasi (jei kažkam svarbiausia įverčiai, tai yra one.lt, ten duoda 30y30 ir netgi 50y50). O prospekte visada daugiausiai diskusijų vien dėl temų aktualumo. Juokingai atrodo tokie teiginiai kad prospekte rašoma siekiant prisirinkti įverčių - ir ką daryti su tais įverčiais, išsikeisti į litus ir pirkti bulkučių?
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė kostasas Rodyti pranešimą
                        Naujiena tame, kad forumas devalvavo. Iki to, kad didžioji dalis renkasi tik prospekte ir ten dalinasi įverčiais (Lietuva atima, Londons duod (ežio reklama)). Pranešimai nesiskaičiuoja, bet taškai eina. O toj daly beliko tik tiek, kad tikrai nebegali įvertinti (bo man neįdomu senojo Panevėžio foto (neužpykit kas keliat)), tačiau tai kur man įdomu nebegaliu skirt įverčių, kadangi kelia tik keli žmonės. Ir aišku, kad jie visi nėra taškų medžiotojai ir nuklystantis i prospektą, bet staiga išaiškėja tai ką norėjau pasakyt antrajame sakiny: kokie mes visgi nepakantus
                        /\ Atleisk, žmogau, su visa pagarba tau, bet iki galo nesupratau — tai ką nori pasakyti? Įverčiams aptarti yra kita tema, o kokią naujieną norėjai paskelbti šiuo pranešimu šioje temoje???

                        Parašė kostasas
                        Che, vat čia man užskaitė 100-ji pranešimą
                        Ir už tai tikiesi įverčio?
                        I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                        Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                        Comment


                          Skaičiau skaičiau čia tas mintis apie įvertį ir galvoju, kodėl nepadarius kaip Linkomanijoj, ten prie komentaro yra + ir -. Jei komentaras surenka daug "-" jo tiesiog nerodo ir taip vartotojams, kurie ieško naudingos informacijos, o ne beverčių komentarų tampa daug lengviau skaityti forumą.

                          Comment


                            Labai atsiprašau, kad tingiu skaityti, bet gal trumpai brūkštelsit, kada prie nario aprašymo (kur ties kiekvienu pranešimu) atsiranda įverčio skaičius? Nes pastebėjau, kad šiandien buvo atsiradęs kažkoks skaičius, o dabar jau vėl nėr.

                            Comment


                              Gal kas žino,ka reiškia violetine ,,švieselė'' nario įverčių ,,lentoje''?Iš anksto dėkojų.

                              Comment


                                Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                Gal kas žino,ka reiškia violetine ,,švieselė'' nario įverčių ,,lentoje''?Iš anksto dėkojų.
                                Nesu tikras ar tai (nes splava mano akimis nevioletine), bet tie ne zali ir ne raudoni reiskia, kad narys skyres iverti yra naujas (ar siaip be iverciu) todel tau uz jo iverti tasku neskiriama. Bet sakau gal tu apie kitka kalbi..

                                Comment


                                  Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                  Nesu tikras ar tai (nes splava mano akimis nevioletine), bet tie ne zali ir ne raudoni reiskia, kad narys skyres iverti yra naujas (ar siaip be iverciu) todel tau uz jo iverti tasku neskiriama. Bet sakau gal tu apie kitka kalbi..
                                  Tokia tamsi

                                  Comment


                                    - na, pažiūrėk dar kartą, ar tikrai violetinė?

                                    Comment


                                      Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                      Atvaizdas
                                      - na, pažiūrėk dar kartą, ar tikrai violetinė?
                                      Na,tamsi,bet ka reiškia tiksliai?

                                      Comment


                                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                        Na,tamsi,bet ka reiškia tiksliai?
                                        90% esu įsitikinęs, kad tai naujokų skiriami įverčiai
                                        administratoriai tiksliau pasakys
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                          Gal kas žino,ka reiškia violetine ,,švieselė'' nario įverčių ,,lentoje''?Iš anksto dėkojų.
                                          užsikrėtei kuo nors turbūt...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X