Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Nuotraukų talpinimas atnaujintame forume (nuo 2017.06)

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Romas Rodyti pranešimą
    Iš pradžių galvojau, kad per Terpę talpintų nuotraukų nerodo tik telefone (Chrome naršyklė).
    Atidarius puslapius kai kurios nuotraukos rodomos, o vietoje daugumos - tušti tarpai:
    Pvz. Lietuvos pažintiniai takai (10-14 puslapiai) https://www.miestai.net/forumas/foru...takai-n/page13
    Tuo tarpu tos pačios temos 7-9 puslapiuose dauguma nuotraukų yra rodomos: https://www.miestai.net/forumas/foru...-takai-n/page7
    Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
    Taip, didele dalis nuotrauku failu not found, pvz:
    https://foto.terpe.lt/inkelti/202002...019%200925.jpg
    Atkopijuotos terpės nuotraukos, kurių trūko. Jei dar ko nors trūksta, sakykite, bandysime surasti.

    Comment


      Labai dėkoju, digital.
      Atkurtos kelerių metų nuotraukos.

      Comment


        Gaila, kad Suvalkijos bei dvarų temose beveik neliko unikalių nuotraukų, kurias kažkada įkėle Beniux

        Įdomu, ar įmanoma atkurti nuotraukas, kurios buvo įkeltos į senąjį forumo albumą
        https://www.miestai.net/forumas/pict...ictureid=18788
        http://www.miestai.net/forumas/pictu...ictureid=18846

        Comment


          Taip.

          Comment


            Aciu uz nuotraukas, bet man smalsu kokia kamera naudoji kad raiska kaip mano akmens amziaus Siemenso?

            Comment


              Is telefono kamera gera,turbut kai konvertavo foto i mazesni dydi prarado kokybe.

              Comment


                Pas mane tai problemos kad forumas nepriima nuotraukų nes perdidelė raiška, tai tenka arba apkarpyti arba mažinti, abiem atvejais nuotrauka perkoduojama taigi kokybė prarandama.

                Comment


                  Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                  Is telefono kamera gera,turbut kai konvertavo foto i mazesni dydi prarado kokybe.
                  Arba įdėkite nuotraukas į imgur.com puslapį, o paskui linką dėkite į "Talpinti iš URL adreso".

                  Comment


                    Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                    Pas mane tai problemos kad forumas nepriima nuotraukų nes perdidelė raiška, tai tenka arba apkarpyti arba mažinti, abiem atvejais nuotrauka perkoduojama taigi kokybė prarandama.
                    Pasenęs subsamplingo algoritmas.

                    Comment


                      Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą

                      Pasenęs subsamplingo algoritmas.
                      Nežinau apie ką tiksliai kalbate, bet jeigu reikia apkarpyti tai padarau per MS Paint taigi kažkokių stebuklų tikėtis nereikia.

                      Comment


                        Parašė Romas
                        Labai gaila, kad nerodomos beveik visos ankstesnės nuotraukos.
                        Gal įmanoma kažkaip atstatyti?
                        as ne karta forume atitinkamose temose buvau perspejes apie shared foto hostingus, ypac rusiskus. Bet niekas neklause, tai turim ka turim.

                        Comment


                          Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą
                          as ne karta forume atitinkamose temose buvau perspejes apie shared foto hostingus, ypac rusiskus. Bet niekas neklause, tai turim ka turim.
                          Na ne niekas - aš, pvz., klausiau Taip pat ir kiti - tas pats Romas. Al1 ir kai kurie kiti nuotraukas kažin kodėl dėjo į radikal.ru, kuris tiesiog dingo.

                          Comment


                            Parašė digital Rodyti pranešimą
                            Na ne niekas - aš, pvz., klausiau Taip pat ir kiti - tas pats Romas. Al1 ir kai kurie kiti nuotraukas kažin kodėl dėjo į radikal.ru, kuris tiesiog dingo.
                            Mano pasiulymas buvo suscrape'int nuotraukas is visu shared hostingu i forumo seerveri ir perdaryti nuorodas. Ir uzdrausti idejima per shared hostingus. Bet adminai man i privacias zinutes neatrase.

                            Taip, tikriausiai jos uzims nemazai, bet jei naudojat serveriai.lt kaip hostinga, patys kalti. Bet net ir ten ribojimai prasideda tik nuo keliasdesimties GB.
                            Paskutinis taisė SoulMulticast; 2022.09.26, 09:47.

                            Comment


                              Parašė Edd Rodyti pranešimą
                              Kelios šios dienos nuotraukos, kamera kažko pradėjo "muilinti" ir normaliai nefokusuoti, čia tik kelios "geresnės":
                              Kodel keliate nuotraukas i imgur o ne i pati foruma.. ?

                              Comment


                                Parašė SoulMulticast Rodyti pranešimą

                                Kodel keliate nuotraukas i imgur o ne i pati foruma.. ?
                                Patikimiau. Be to, paprasčiau keliant ne į vieną forumą.

                                Comment


                                  Imgur turbūt patikimesnis ir greitesnis ypač jei ne tik Lietuvoje peržiūrės nuotraukas (nežinau dėl šito tiksliai kieno paslaugas naudoja miestai.net), aišku irgi gali kažkada dingti arba pakeisti talpinimo taisykles.

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                    aišku irgi gali kažkada dingti arba pakeisti talpinimo taisykles.
                                    Apie tai ir kalba.

                                    Comment


                                      Parašė Dariukas Rodyti pranešimą
                                      Šiandien, 09 28 d.PL-LT pasienyje. Panašu į LV traukinuką. Click image for larger version  Name:	20220928_141426.jpg Views:	173 Size:	750,9 kB ID:	1995167
                                      Click image for larger version  Name:	20220928_141431.jpg Views:	172 Size:	799,5 kB ID:	1995168
                                      Kodėl mobiliakinės nuotraukos kartais rodomos paverstos?
                                      Paskutinis taisė Romas; 2022.10.02, 19:53.

                                      Comment


                                        Tokią įkėlė narys.

                                        Comment


                                          Dar vienas paverstų mobiliakinių nuotraukų pavyzdys.
                                          Ar įmanoma jas kaip nors atversti, jei jos patalpintos forumo talpykloje?

                                          Parašė Bluefox Rodyti pranešimą
                                          Pasidalinsiu ir aš. Prieš kelias savaites numyniau nuo Visagino iki Talino (...)


                                          Comment

                                          Working...
                                          X