Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ištryniau 4psl sveikinimų, čia taip specialiai, ar "užbugino" kad man ties prisiuntė laiškų?
    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

    Comment


      Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
      Ištryniau 4psl sveikinimų, čia taip specialiai, ar "užbugino" kad man ties prisiuntė laiškų?
      Atvaizdas
      Sveikinimų niekad nebūna per daug

      Comment


        Bet kas per daug tai nesveika.
        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

        Comment


          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
          Bet kas per daug tai nesveika.
          /\ Ta proga ir aš Tamstą sveikinu su gimtadieniu.
          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

          Comment



            Kas tai per priedai? Kam jie naudingi? Kaip juos susikurti/panaikinti?
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą

              Kas tai per priedai? Kam jie naudingi? Kaip juos susikurti/panaikinti?
              Et, sunku mums su ta lietuvybe - attachment'ai prie post'ų
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                Ar įmanoma dabar mane įvertint?

                P.S. Įverčio neprašau, tik ar įmanoma

                Comment


                  Parašė Furbo Rodyti pranešimą
                  Ar įmanoma dabar mane įvertint?

                  P.S. Įverčio neprašau, tik ar įmanoma
                  Įmanoma. O kur prapuolė tavo skaičiai?

                  Comment


                    AŠ NEPRAŠINĖJU, aš tik norėjau patikrinti ar įmanoma mane vertinti, kai aš esu nurodęs kitą emailą, ir jo nepatvirtinęs. Supratot?

                    Comment


                      Parašė Furbo
                      Ar įmanoma tokia funkcija, uždrausianti įvertinti narį (pvz., mane)?
                      Manau, 98% forumiečių norėtų funkcijos, kuri draustų juos vertinti neigiamai, bet leistų teigiamai.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Katik sukūriau nauja vartotoja, viskas tvarkoj yra Taisyti parašą.
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Kolegos, ar ne per daug švaistomės žmonėmis? Aišku, nežinau visų niuansų, bet pastaruoju metu gana daug pašalintų. Tikras fanas gal nuris kartėlį ir vėl bus gerai, o kitas gali ir spjauti į forumą. Būtų gaila, jei nemažai forumui duodantys spjautų.

                          Comment


                            Forumas prieš pora metų tikrai buvo daug patrauklesnis/įdomesnis... dabar jis kažkoks fotolingvistinis pasidarė.
                            Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                            Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                            Comment


                              Parašė Mørtã Rodyti pranešimą
                              Forumas prieš pora metų tikrai buvo daug patrauklesnis/įdomesnis... dabar jis kažkoks fotolingvistinis pasidarė.
                              Tiesa. Be to, anksčiau labiau diskutuodavome apie įvairius projektus, o dabar temos apie politiką, ekonomiką ar šiaip įdomybes tapo populiaresnės.

                              Comment


                                Pastebėjau, kad buvo pašalinti keletas aktyviai "Visuomenė ir ūkis" besireiškę dalyviai. Galbūt daugiau nebereikės skaityt to paties žmogaus žinutes ir eilinį kartą nusivilt. O galbūt diskusijos pasidarys įdomesnės ir nebereikės visiems įrodinėti tam vienam žmogui, kad jis neteisus?

                                Comment


                                  Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                  Tiesa. Be to, anksčiau labiau diskutuodavome apie įvairius projektus, o dabar temos apie politiką, ekonomiką ar šiaip įdomybes tapo populiaresnės.
                                  Manau todel, kad sumazejo projektu labai zenkliai..

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Pastebėjau, kad buvo pašalinti keletas aktyviai "Visuomenė ir ūkis" besireiškę dalyviai. Galbūt daugiau nebereikės skaityt to paties žmogaus žinutes ir eilinį kartą nusivilt. O galbūt diskusijos pasidarys įdomesnės ir nebereikės visiems įrodinėti tam vienam žmogui, kad jis neteisus?
                                    Tie asmenys pašalinti jau ne pirmąkart. Nepaisant to, situacija gerėja vis tiek laaaabai lėtu tempu.

                                    Kaip sako vieno filmo herojus: „Žmonės nesikeičia...".
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Kur jūs matote tą informaciją kas pašalinti?
                                      Post in English - fight censorship!

                                      Comment


                                        Parašė index Rodyti pranešimą
                                        Kur jūs matote tą informaciją kas pašalinti?
                                        http://www.miestai.net/forumas/showgroups.php
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Parašė Silber418 Rodyti pranešimą
                                          Tiesa. Be to, anksčiau labiau diskutuodavome apie įvairius projektus, o dabar temos apie politiką, ekonomiką ar šiaip įdomybes tapo populiaresnės.
                                          Dėl to, kad krizė prasidėjo, sumažėjo projektų ir pan. Todėl diskusijos persikėlė iš ,,bendrųjų diskusijų'' į ,,kitas diskusijas''.
                                          Flickr

                                          Comment

                                          Working...
                                          X