Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Nu beveik taip ir yra
    Šiaip kompiuterį bent kartą į metus reikia 'išvalyti' nuo virusų ir kitokių šiukšlių, o maniškio jau daugiau nei 2 metus profesionalo rankos nelietė. Nebeapsimoka...
    Aš tai kas savaitę valau nuo visokio šlamšto, juk Windowsai turi ypatybę greitai kimštis nuo visokių šiukšlių. Parašyk man AŽ vakare kai būsi laisvas, šiek tiek gal padėsiu pagreitint.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Geriausias patarimas: meskit tuos Windowsus lauk ir diekit Linux Baltix 10.04rc1

      Comment


        Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
        Geriausias patarimas: meskit tuos Windowsus lauk ir diekit Linux Baltix 10.04rc1
        Aš iki jų dar nepribrendau Be to, paskui reikiamos mokslams programos nepasileistų...
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Pribręst nereik, o mokslų programas gali paleist Wine arba VirtualBox.

          Comment


            Ar tiesa, kad buvo pašalinta tema "Religija, moralė ir padorumas visuomenėje" ? jei taip, tai nesupratau tikslo taip daryt. Labai įdomios diskusijos ta tema vyko ir dar būtų vykę.

            Comment


              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Ar tiesa, kad buvo pašalinta tema "Religija, moralė ir padorumas visuomenėje" ? jei taip, tai nesupratau tikslo taip daryt. Labai įdomios diskusijos ta tema vyko ir dar būtų vykę.
              Na jeigu ir dingo, aš jos nepasigedau. Nors pripažįstu, kad yra forumiečių, kuriems ji labai reikalinga.
              Šiaip teisybei dėlei verta pastebėti, kad tema buvo sukurta visų pirma RELIGIJAI, bet paskutiniuosiuose puslapiuose praktiškai nebeliko su religijos tema susijusių pranešimų...
              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

              Comment


                Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                Ar tiesa, kad buvo pašalinta tema "Religija, moralė ir padorumas visuomenėje" ? jei taip, tai nesupratau tikslo taip daryt. Labai įdomios diskusijos ta tema vyko ir dar būtų vykę.
                Ji kol kas perkelta į šiukšlyną man atrodo. Žodžiu, padaryta kaip nepasiekiama. Tokiu elgesiu forumo administratorius Mantas ir skambiais pasisakymais išgarsėjęs moderatorius Romas apsidraudė, kad būtų ramiau. Jie teigė, kad ta tema kurstė forumo bendruomenę, skaldė vieningumą, Romas pridūrė, kad buvo skatinamas homoseksualumas, skleista propaganda. Gaila, kad tema numarinta, nespėjau prisijaukinti ir į užsienį išvežti nors kelis jaunus paauglius berniukus ar bent juos ištvirkinti
                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                Na jeigu ir dingo, aš jos nepasigedau. Nors pripažįstu, kad yra forumiečių, kuriems ji labai reikalinga.
                Šiaip teisybei dėlei verta pastebėti, kad tema buvo sukurta visų pirma RELIGIJAI, bet paskutiniuosiuose puslapiuose praktiškai nebeliko su religijos tema susijusių pranešimų...
                Ne vien ir ne visų pirma religijai. Buvo skirta religijai, padorumui visuomenėje. Kadangi daugelis lietuvių iki šiol vis dar homoseksualumą sieja su nepadoriu dalyku, kadangi Romas užrakino temą Tolerancija Lietuvoje, tai visi persikraustė vėl į aną temą, kuri dabar ufonautų nuskraidinti anapilin. Na, gal kada reinkarnuosis į šmėklą, kuri vaidens homofobiškiems forumiečiams sapnų metu.
                Paskutinis taisė Ametistas; 2010.11.12, 23:11.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Kodėl apie 18:30 kurį laiką neveikė Miestai.net?

                  Comment


                    Parašė Jotvingis Rodyti pranešimą
                    Kodėl apie 18:30 kurį laiką neveikė Miestai.net?
                    Man veikė...
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      O man Kaune su „Zebros“ internetu, „Firefox 3.6.12“ ir „Baltix 10.04rc1“ neveikė...

                      Comment


                        Kaip dingsta mano pranešimai, neseniai buvo virš 200 dabar tik 197
                        Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                        Comment


                          Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                          Kaip dingsta mano pranešimai, neseniai buvo virš 200 dabar tik 197
                          Kaikuriose temose (pvz. Prospekte) jie neskaičiuojami. Tiesiog kažkas iš adminų juos peržiūrėjo ir sutvarkė. Nebent kažkas trina tavo pranešimus iš temų.
                          You might surprise yourself.

                          Miestai.net FB

                          Comment


                            Būtų įdomu sužinoti kas čia taip daro.
                            Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                            Comment


                              Dalis pranešimų iškeliavo į šiukšlynėlį, be pražangų šįkart.
                              GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                              Comment


                                Bent tuomet aišku kur dingsta
                                Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                Comment


                                  Gerbiamas Sefas20, prašom pasikeisti savo parašą.
                                  "1.6. nerašyti įžeidžiančios asmeninio, rasinio, etninio (...) turinio pranešimų"
                                  Paskutinis taisė Romas; 2010.11.14, 20:53.

                                  Comment


                                    Nu kad tenai lyg ir nebuvo rasinis, etninis pranešimas.
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Parašė Sefas20 Rodyti pranešimą
                                      Būtų įdomu sužinoti kas čia taip daro.
                                      Taip daryti gali bet kuris moderatorius

                                      Priežasčių tam gali būti bent kelios:
                                      - pranešimai buvo ištrinti (dažniausiai jie tebėra matomi moderatoriams ir, esant reikalui, gali būti atkurti). Taip dažniausiai nutinka tik pranešimams, kurie visiškai netūriningi ir nenaudingi;
                                      - pranešimai buvo perkelti iš vienos temos į kitą, jeigu jie neatitiko temos pavadinimo ir pageidaujamo turinio. Pavyzdžiui, temoje apie Kauno areną kam nors ėmus diskutuoti apie automobilius, pranešimai būtų iškelti į temą "Automobiliai" skiltyje "Prospektas". Kadangi kai kuriose skiltyse (t.y., "Prospekte" ir "Visuomenė ir ūkis") pranešimai nėra skaičiuojami, pasikeičia ir skaičius, rodomas prie vartotojo vardo, nors tie pranešimai ir tebėra forume ir yra visiems matomi.

                                      O kas tiksliai tai padarė, nežinau, nes tam išsiaiškinti prireiktų laiko. Bet manau padarė ne be reikalo.


                                      Beje, kaip matau, Romas jau atsakė.

                                      Comment


                                        Vis tik reikėtų orientuotis į pranešimų kokybę, o ne jų skaičių
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Ar gali valdytojai skirt pražangą už [kažką], kai esi nepatvirtinęs aprašo? Žinau tik tiek, kad negali įvertint kitus...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X