Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Negali būti, kad limitas tik 5 foto. Matei mano albuma "Autrolis Kaunas 2010.08.25 - ten tų foto tikrai daugiau. Čia tik iš pirmo karto leidžia 5 foto įdėti. Paspausk ant ten kur redaguoti albumą, ir tada galėsi dar 5 foto įkelt. Supranti, čia tik per kiekvieną redagavimą leidžia po 5 foto įkelt, o šiaip to limito tai nežinau

    Comment


      Parašė 2120 Rodyti pranešimą
      Sveiki, norėjau paklausti kodėl pas mane albumo atvaizduose yra nustatytas limitas? Tik 5 nuotraukas galiu ikelti, daugiau neleidzia. Kodėl pas kitus gali buti labai daug foto ikeltu o pas mane tik 5? Idomu čia kažkaip.
      Bučiau dėkingas jei kasnors man tai paaiškintu.
      Čia tik vienu kartu gali 5 nuotraukas įkelti. Tačiau niekas nedraudžia kelti nuotraukas į tą patį albumą kad ir keliolika kartų. Jau ir dabar keliant į albumą iš karto 5 nuotraukas, neblogai apkraunamas kompiuteris, tad manyčiau čia parinktas optimalus vienu metu keliamų nuotraukų skaičius.
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Visa jo klausimo esmė yra ta, kad jam nėra nuorodų, kuriomis nuėjus negalima pereiti prie atvaizdų įkėlimo:
        Pas jį:


        Pas mane:


        Naršyklė - Opera, tačiau aš naudoju tą pačią Opera ir pas mane viskas gerai.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          O dėl ko vieniems yra tos nuorodos o kitiems jų nėra? Čia priklauso nuo kažkokių nustatymų ar nuo to, kiek laiko praėjo nuo tavo registracijos forume?

          Comment


            Pabandyk per IE

            Comment


              Dar vienas dalykas. Kodėl man prie profilio rodo, kad aš parašiau 96 pranešimus, o kai nueinu į tą sarašą kur yra visi mano pranešimai jų yra 103? Čia brokas ar kas?

              Comment


                Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                Dar vienas dalykas. Kodėl man prie profilio rodo, kad aš parašiau 96 pranešimus, o kai nueinu į tą sarašą kur yra visi mano pranešimai jų yra 103? Čia brokas ar kas?
                Tie pranešimai, kurie parašyti skyriuje Prospektas, į bendrą sumą neįskaičiuojami.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Pašalinau 5 fotografijų įkėlimo limitą.
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Pašalinau 5 fotografijų įkėlimo limitą.
                    Ir kaip tai padarei?

                    Comment


                      Administratoriai ir tvarkytojai viską gali: netgi taisyti tavo pranešimus, kilnoti juos ir pašalinti narius, bei dar daauug daauug...

                      Comment


                        Viskas aišku. Dėkui tam kas padarė tai.

                        Comment


                          Ar nepastebėjot, kad forumo laikrodis skuba 3 minutes?

                          Comment


                            /\ Pastebėta ir su forumo valdžia tai aptarta dar vasarą
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Oh nežinojau...

                              Comment


                                Parašė Hitas Rodyti pranešimą
                                Oh nežinojau...
                                Pasitikslinau. 2009-11-27, šios temos nuo 165 iki 169 pranešimo.
                                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                Comment


                                  Taigi dvi dienas po mano prisiregistravimosi, ir tai buvo pernai ruduo o ne vasara.

                                  Comment


                                    Gal kas galite pasakyt kodėl pas mane neveikia Skype online status? Kai būnu prisijungęs per Skype, visvien rodo kad aš neprisijungęs.

                                    Comment


                                      ir man tas pats.

                                      Comment


                                        Skype Privacy nustatymuose uždėkit varną ant 'Allow my online status to be shown on the web'.

                                        Comment


                                          o jeigu naudoju lietuvišką versiją 2.1 linuksuose?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X