Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą

    Bet visi su juo net išsišiepę diskutuoja Tai nekteipkit demesio ir tiek. Man tai visai linksma ir idomu skaityti A1 nuomone
    Su tamsta irgi visi išsišiepę diskutuoja, ypač jei kalba pasisuka apie Vilnių ar Kauną
    Aviate, navigate, communicate

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą

      Bet visi su juo net išsišiepę diskutuoja Tai nekteipkit demesio ir tiek. Man tai visai linksma ir idomu skaityti A1 nuomone
      Infrastrukturos tema taip, Romas gi sake, kad jis nusipelnes infrastrukturos sporto meistras. Mielai su juo nueitu ir i koki pazintini taka.
      O politinese temose jis jau senokai issisemes ir diskusijas su juo gali vest arba nesusiprates naujokas arba panasaus lygmens idiotas kaip ir jis pats.

      Comment


        Ar Maskvičius = A|1? o cia kas per virusas?

        Comment


          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

          Su tamsta irgi visi išsišiepę diskutuoja, ypač jei kalba pasisuka apie Vilnių ar Kauną
          Kai pritruksta argumentu - bannas

          Comment


            Labai įdomi diskusija buvo apie VT maršrutų numeraciją, toks Al1 indėlis įdėtas... Ačiū adminai...

            Comment


              Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
              Ar Maskvičius = A|1? o cia kas per virusas?
              Vatnikų botai pastoviai registruojasi, ne visada spėjam trint.

              Comment


                Gal padarom totalizatorių kiek A|1 klonų greitu metu išvysime? Statau už 15.
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Kiekvienas gali turėti savo nuomonę. Ir ta asmens nuomonė nebūtinai turi sutapti su oficialia valstybės politika (demokratiškoje šalyje yra LEGALU nesutikti su šalies politika, kritikuoti savo valstybę, valdžią ir t. t. - tame nėra nieko uždrausto!!!), kol tai aišku neina iki genocido, karo ar panašių dalykų propagandos. Tai niekada nebuvo draudžiama ir šiame forume - manau dauguma žino, kad aš pats esu daugybę kartų reiškęs savo kitokią nuomonę apie daugybę dalykų mūsų valstybėje, bet bano už tai NIEKADA nesu gavęs (kurį laiką nesijungdavau prie forumo, bet tai buvo mano paties pasirinkimas, o ne banas). Ir manau kad suprantama kodėl - reiškiant savo nuomonę reikia elementariai neperžengti tam tikrų ribų. Įstatymų, etikos ir t. t. A|1, jeigu tu skaitai - žinau, kad rizikuoju būti prirašytas prie "išverstaskūrių, parsidavusių moderatoriams", bet išbaninime buvo daug tavo kaltės. Nuosaikiau reikia reikšti nuomones, be agresijos.
                  Snowflakes will attack U <3

                  Comment


                    O ar nebutu galima Al1 isbaninti is su infrastruktura nesusijusiu temu. Nes jo postai ne-politinese temosi tikrai yra vieni geriausiu.

                    Comment


                      Parašė jpou Rodyti pranešimą
                      O ar nebutu galima Al1 isbaninti is su infrastruktura nesusijusiu temu. Nes jo postai ne-politinese temosi tikrai yra vieni geriausiu.
                      Šiaip tai jo postai transporto ir į frastruktūros temose dažniausiai yra visokie marazmai, šlovinantys sovietinę transporto tvarką ir sistema. Dėl to aš nebūčiau linkęs pervertinti jo indėlio ir į tas temas.

                      Comment


                        kaip mazi vaikai jus su tuo baninimu. Forumas tapo zymiai nuobodesnis be jo. O diskusijas patys isprovokuojate absurdiskai gincydamiesi su juo del del juoda/balta

                        Comment


                          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                          A|1, jeigu tu skaitai - žinau, kad rizikuoju būti prirašytas prie "išverstaskūrių, parsidavusių moderatoriams", bet išbaninime buvo daug tavo kaltės. Nuosaikiau reikia reikšti nuomones, be agresijos.
                          Tai ne daug, o vien jo kaltė, nes jis buvo įspėtas, kad dar nors vienas grasinimas, kad putinas ateis ir padarys tvarką (nesvarbu, ar forume, ar AŽ) - banas pusei metų.

                          Comment


                            Parašė John
                            Taip pat kyla klausimas, kodėl kai kurie (ar bent jau vienas) forumo moderatoriai stengiasi bet kokia kaina ginti tokius veikėjus ir jų vykdomą kriminalinę veiklą bandant juos teisinti neva naudingu indėliu kitose temose (kas, aišku, nėra tiesa). Galbūt tas moderatorius ir paaiškintų, kodėl jis gina genocidą ir trėmimus proteguojantį forumo narį?
                            Nes forumo moderatoriaus užduotis yra tvarkyti temas, t.y. trinti tokius pranešimus, kurie atrodo maždaug taip "bhviuhefgiuaehrgwvilbshuf syugfag"; jeigu diskusija apie šilumos kainas palaipsniui tapo diskusija apie darbužius ir pan, o ne baninti forumiečius (tai gali būti daroma tik jeigu tai palaikė absoliuti dalis forumiečių).

                            Comment


                              O John uz ka bana gavo? Dabar politiskai svarbus momentas, manau jis turetu daug ka pasakyt.

                              Comment


                                Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                O John uz ka bana gavo? Dabar politiskai svarbus momentas, manau jis turetu daug ka pasakyt.
                                Už anglicizmus?

                                Comment


                                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                  Už anglicizmus?
                                  Aš tai klausdavau kodėl jis negauna bano už žemesnio nei delfi lygio trolinimus. Tikrai galvojau, kad turi stogą pas Romą, nes kitaip nepaaiškinsi.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                    Aš tai klausdavau kodėl jis negauna bano už žemesnio nei delfi lygio trolinimus. Tikrai galvojau, kad turi stogą pas Romą, nes kitaip nepaaiškinsi.
                                    O aš kaip tik manyčiau, kad Romas jį užbanino Jie turi gana nesutariančius požiūrius į pasaulį. Tačiau kalbant apie anglicizmus, tai jie man netrukdo. Manau, nieko jie blogo nedaro, jie mano akyse nežemina lietuvių kalbos. Pati anglų kalba (iš dalies ir šiaip daugelis kalbų) yra visa surinkta iš skolinių, bet ji nėra kažkokia prasta kalba. Gana patogi vartojimui, gana patogiai reiškiasi mintys ir t.t.

                                    Galima ir vieną kitą žodį kitomis kalbomis, kad ir rusiškai įsireikšti, tiesiog rašyti, kad būtų suprantama kuo daugiau žmonių. Anglų kalba šiuo metu lingua franca, tai atsiranda nemažai anglicizmų. Ir taip su daugeliu kalbų.

                                    Sutinku, kad su kai kuriais trolinimais ir man kyla įvairių minčių. Kyla minčių, kad bandydamas situaciją pagerinti trolinimų ar patyčių tonu, per tas pačias patyčias gali kita masės dalis pasakyti: "f**k it! i'm outta here!".

                                    O šiaip negaliu įvardint už ką John išbanintas.
                                    Paskutinis taisė PoDV; 2019.02.27, 19:47.

                                    Comment


                                      Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                                      O aš kaip tik manau, kad Romas jį užbanino Jie turi gana nesutariančius požiūrius į pasaulį. Tačiau anglicizmai man netrukdo. Manau, nieko jie blogo nedaro, jie mano akyse nežemina lietuvių kalbos. Pati anglų kalba (iš dalies ir šiaip daugelis kalbų) yra visa surinkta iš skolinių, bet ji nėra kažkokia prasta kalba. Gana patogi vartojimui, gana patogiai reiškiasi mintys ir t.t.
                                      .
                                      Aš irgi manau, that nežemina anglų langugage lietuvių kalbos.

                                      Bet kokiu atveju jo kalbos darkymas yra daugausiai 1/10 vertas bano palyginus su žemesnio nei delfi komentarai lygio pranešimais, kurie smarkiai prasilenkia su priimtinu forumo diskusijų lygiu.

                                      Comment


                                        Parašė Milwaukee Rodyti pranešimą
                                        O John uz ka bana gavo? Dabar politiskai svarbus momentas, manau jis turetu daug ka pasakyt.
                                        Kai grįš, galės pats pasipasakot. Gal net turės konspiracijos teoriją, kaip ir anot jo forumo apklausa dėl šiukšlių kainos buvo suklastota.

                                        Comment


                                          Parašė Gator Rodyti pranešimą

                                          Aš irgi manau, that nežemina anglų langugage lietuvių kalbos.

                                          Bet kokiu atveju jo kalbos darkymas yra daugausiai 1/10 vertas bano palyginus su žemesnio nei delfi komentarai lygio pranešimais, kurie smarkiai prasilenkia su priimtinu forumo diskusijų lygiu.
                                          Tikiu, kad ir su anglicizmais galima patogiai vartot kalbą. Kiek pastebiu vartoseną, dažniausiai tiesiog vietoj lietuvių kalbos žodžių įstatomas koks patogesnis anglų kalbos žodis, o gramatika paliekama lietuviška. Nepatogūs žodžiai ar formos nevartojami. Pvz. tokio "that" niekada neįterpiama, turbūt daug žodžių su "th" ir pan. yra vengiami. Kalba yra natūralus dalykas, prisitaikantis prie aplinkybių. Kai kuriais atvejais anglicizmų nereikia. Aš anglicizmus naudoju, tik užsitikrinęs, kad pašnekovas anglų kalbą moka pakankamai gerai. Bendraudamas su vyresniais (virš 40 m.) anglicizmų paprastai iš vis nenaudoju nei žodžiu, nei raštu, išskyrus galbūt tik pačius populiariausius žodžius.
                                          Paskutinis taisė PoDV; 2019.02.27, 20:11.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X