Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Dustin.Moskovic Rodyti pranešimą
    Kurie veikėjai forume yra москвичка? Norėčiau/ reikėtų susisiekti per PM, bet matau kad prisijungimas nebenaudojamas.
    https://www.miestai.net/forumas/memb...87%D0%BA%D0%B0
    O kam jums susisiekti su savim? Šiaip tai galit dar su Zuokula Drakula susisiekti.
    Paskutinis taisė Romas; 2018.08.24, 21:18. Priežastis: Citata

    Comment


      Parašė rmss Rodyti pranešimą
      Gal galima kaip nors užsiprenumeruoti notificationą emailu, kai koks nors forumo narys vėl būna užbanintas ir galima ramiai grįžti į kai kurias forumo skiltis, žinant, kad neteks skaityt vatinių pezalų?
      Daug paprasčiau būtų sukurti atskirą temą, kurioje lentelės forma būtų pateikiama: kas užbanintas, visame forume ar tik atskirose temose, nuo kada iki kada. Suprantama, kad ta lentelė būtų pildoma automatiškai, o ne rankiniu būdu.

      Comment


        Parašė Dustin.Moskovic Rodyti pranešimą
        Kurie veikėjai forume yra москвичка? Norėčiau/ reikėtų susisiekti per PM, bet matau kad prisijungimas nebenaudojamas.
        https://www.miestai.net/forumas/memb...87%D0%BA%D0%B0
        Nežinau, ar tai tiesa, bet kai kurie forumo nariai (negaliu minėti vardų dėl GDPR) sakė, kad jiems pavyksta užmegsti kontaktus pasinaudojant "Маяк" technologija. Reikia simultaneously (sorry Romai) spausti raudoną knopkę ir dešinę tris kartus, po to tik antrą iš dešinės knopkę bei kas 5 sekundes pasukti ratuką per 3 padalas laikrodžio rodyklės kryptimi. Jeigu kodas suvedamas teisingai, turėtumėte išgirsti Moskvičkos balsą.



        Pabandykite, ir leiskite žinoti, ar veikia. Nes aš irgi galvoju bandyti kontaktuoti tiek su Moskvička, tiek su kitais forumo nariais, kuriems dėl neaiškių priežasčių buvo apribota galimybė diskutuoti forume. Aš turiu savo šaltinių informacijos, kodėl taip atsitiko, bet daugiau informacijos pateiksiu vėliau, kai ateis laikas. Sėkmės jums ir tikiuosi, kad pavyks išsiaiškinti teisybę bei sukontaktuoti su Moskvička.
        Paskutinis taisė John; 2018.08.25, 02:01.

        Comment


          Ne leiskite žinoti (let me know), bet duokite žinoti.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Ne leiskite žinoti (let me know), bet duokite žinoti.
            Irgi blogai, lietuvių kalboje nebuvo išsireiškimo "duok žinoti" (дай знать). Mūsų dėstytojai tai prilygo mirtinai nuodėmei. Bet moskvičkai gal ir tiktų

            Comment


              Lietuvių kalboje tai galima pasakyti vienu žodžiu, kuris, tiesa, ilgesnis už tris angliškus - "praneškite".
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Kodėl paspaudus ant naujausių atsakymų arba tiesiog ant pačios gijos, visose temose nuvedama į paskutinį puslapį, bet temoje „Vilniaus naikinimas modernios architektūros pastatais“ nuveda į 1 arba 2 psl temos pradžioje?
                Paskutinis taisė Eikantas X; 2018.09.15, 12:34.

                Comment


                  Nežinau, bet taip būna su temomis, kuriose daug perkeltų pranešimų. Kažkoks bugas.

                  Comment


                    Kaip padaryti, kad į pranešimus nekristų, kad yra naujų pranešimų mano ale sekamoje temoje (sekti - nesekti mygtukas ant tos temos rodo, kad temos neseku...)?

                    Comment


                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                      P.S. Man vienam forume nerodo bangelės "apie"? ~ keičiama į - (brūkšnį).
                      ~ Test
                      Ir man keičia, nors peržiūroje rodo teisingą "kringelį" Kiek matau ir citavime rodo teisingai.
                      Paskutinis taisė Austras; 2018.09.19, 10:55.

                      Comment


                        Man rodo ~ normaliai.

                        Comment


                          Parašė digital Rodyti pranešimą
                          Man rodo ~ normaliai.
                          Aš matau šitaip: pranešime brūkšnys, citavime kringelis. Įdomu, kodėl?
                          Click image for larger version

Name:	Fiksavimas.JPG
Views:	133
Size:	22,5 kB
ID:	1671027

                          Comment


                            Čia yra Noto Sans font'o problema. Pasireiškia tik tam tikrose platformose su tam tikru smoothingu ir tam tikruose font size'uose. Čia jeigu ką atvaizdavimo bėda, simbolių nieks nekeičia. Apksritai reiktų šito problemiško fonto nenaudoti.
                            Administratoriai tikrai galėtų perkelti šituos pranešimus į tam skirtą tema.

                            Comment


                              FYI - pratrinti keli moskvickos klonai.

                              Comment


                                Sveiki, kaip sukurti apklausą?

                                Comment


                                  Stebint kas darosi Vilniaus projektų temose, man kyla klausimas, gal reiktų uždaryti registraciją į forumą? Arba padaryti ją tik su pakvietimu?

                                  Comment


                                    Manau, kad forumui galiausiai neišeitų į naudą, jei dėl kelių trolių būtų apribotos galimybes prisijungti naujiems žmonėms, kurie nusiteikę diskutuoti konstruktyviai.

                                    Comment


                                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                      Stebint kas darosi Vilniaus projektų temose, man kyla klausimas, gal reiktų uždaryti registraciją į forumą? Arba padaryti ją tik su pakvietimu?
                                      Viena vertus diskusijų lygis krenta ir nėra aukštas, kita vertus trūksta žmonių. Uždarius registraciją žmonių nedaugės (su pakvietimais - čia ne Linkomanija, kur kas antras pažįstamas turi acc). Pradedant banint visus su kitokia nuomone irgi žalos bus daugiau nei naudos.

                                      Vienintelis sprendimas yra patiems forumo dalyviams tiesiog nekreipti dėmesio į komentarus, kurie jiems nepatinka ir tiek. Jeigu trolis - tai greitai nusibos, kai niekas į jį nereaguos.

                                      Comment


                                        Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.

                                        Comment


                                          Parašė Irma Irma Rodyti pranešimą
                                          Kaip sužinoti kas yra forumo įkūrėjai, valdytojai ar pan.? Kaip finansuojamas forumas? Ačiū.
                                          O kam tau?
                                          Post in English - fight censorship!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X