Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Klausimai apie forumą

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė spirit Rodyti pranešimą
    Neįsižeidęs žmogus, mano supratimu, nerašytų tokių ilgų posmų apie tai, kas yra įžeidimas ir kas nėra.
    Iš genialių posakių serijos kaip "teisinasi tik kalti"
    Nes jei nekaltas tai turi sutikti su kaltinimu, o jei teisnsiesi reiškia kaltas. A, palauk, tai žodžiu abiem atvejais kaltas

    O faktas toks, kad viso labo liūdna matyti miuestai.net forume pranešmus, kurie net delfio komentarų kontekste būtų ant žemiausio laiptelio. Gal aš ir keistas, gal kitiems miestai.net forumiečiams toks lygis primtinas. Jei taip, tai rašykt, visgi dauguma diktuoja sąlygas.

    Paskutinis taisė Gator; 2018.01.08, 05:46.

    Comment


      Parašė Gator Rodyti pranešimą

      Apie ką tu čia? Niekas čia neįsižeidžia, kalbama apie tai, kad tokie komentarai yra žemo lygio
      Komentarai nėra "žemo lygio". Jie tiesiog yra "Kauno" lygio.

      P.S. o jei kas nors įžeidinėja Šiaulius, aš reaguoju labai normaliai, nes tai dažniausiai būna teisybė.
      Paskutinis taisė sankauskas; 2018.01.08, 06:31.
      If a lion could speak, we could not understand him.

      Comment


        Per daug nesiveliant į nekonstruktyvią diskusiją.

        Buvo pareikšta nuomonė apie mero darbus (kurių nelabai ir matosi) .
        Kažkas iš mero gerbėjų priėmė šią nuomonę labai asmeniškai ir neadekvčiai. Prasidėjo asmeniniai įžeidinėjimai.
        Apie apgailėtiną tualetinį leksikoną ir pripaišymą to, kas nebuvo sakyta, geriau nekalbėti.

        Ištrinti pranešimai, kuriuose buvo įžeidinėjimai. Jokios pražangos netaikytos.
        Jei diskutuojant pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tokie pranešimai bus trinami, nepaisant to kas ir kieno adresu parašė.

        Tema išsemta.
        Gero vakaro ir linksmų artėjančių švenčių.
        Paskutinis taisė Romas; 2018.02.14, 16:38.

        Comment




          Savo pranešimo tamsta tai neištrynė kažkodėl

          Comment


            Ar iš viso privačiame forume galima reikalauti kažkokių teisių? Ką savininkai nori, tą ir transliuoja, patinka mums tai ar ne.

            Comment


              Aišku galima. Kiekvienas produktas reikalingas tik tol, kol juo kas naudojasi, todėl savininkai paprastai labai nesireiškia. O šiaip Romas nėra savininkas.

              Comment


                Smalsu pasidarė . Kas yra savininkas, ar jis rašo forume?

                Comment


                  Parašė Sula Rodyti pranešimą
                  Ar iš viso privačiame forume galima reikalauti kažkokių teisių? Ką savininkai nori, tą ir transliuoja, patinka mums tai ar ne.
                  Hm, įdomią temą palietėt. Kai iškyla koks skandalas, tai paprastai savininkai teisinasi, kad jie ne prie ko, vartotojai patys turi teisę reikšti savo nuomones. Kai jau pateisinti cenzūrą, tuomet jau viskas verčiasi aukštyn kojom? Pagal žodžio laisvės sampratą, moderatoriai neturėtų teisės nieko trinti savo nuožiūra, o tik kažkam paskundus ir pagrindus kiekvieną konkretų pranešimą. Kitaip labai kyla pagunda neobjektyviai perrašinėti istoriją.

                  Comment


                    Parašė Romas
                    Nė vienas pranešimas toje diskusijoje nebuvo ištrintas su skirtingomis nuomonėmis.
                    Pratrinti pranešimai su įžeidinėjimais.
                    Vieša erdvė vis dėlto ne šiukšlių dėžė
                    .
                    Verta paminėti, kad kitokią nuomonę jūs priimate kaip įžeidimą.

                    Comment


                      Parašė rmss Rodyti pranešimą
                      Verta paminėti, kad kitokią nuomonę jūs priimate kaip įžeidimą.
                      Įdėk norimus forumo puslapius į web.archiive.com, tada galėsi parodyti kad ištrynė.

                      Comment


                        1) nieko neįžeidinėju
                        2) nesikeikiu
                        3) ir, svarbiausia, Šimašiaus net nemėgstu

                        Ir vis tiek mano komentarai nuolat trinami.

                        Tie-SOS!!!
                        If a lion could speak, we could not understand him.

                        Comment


                          Pratrintas toks pamazgų srautas, kuris kilo vien suabejojus Vilniaus mero ketinimais del antros kadencijos:

                          Milwaukee
                          Romas, kaip tipinis delfio komentatorius, on the first row. Dar shudu tvana per Neri pasiunte Kaunui pamirsai pridet
                          rmss
                          Būtų iš kokios teisingumo darbo violetinės partijos ar išvis nepartinis ir Romas su draugais plotų katučių.
                          Creatium
                          Tai reik apsilankyt pas gydytoją, jeigu jau tokios problemos su atmintimi
                          Milwaukee
                          Romas varo beveik kaip Russia Today
                          Gerų švenčių visiems.

                          Comment


                            Tiesą pasakius rmss ir Milwaukee pranešimuose nieko labai tragiško nematau, tokių netrinčiau.

                            Comment


                              Romai, tada prašau ištrinti Romo pranešimą, kur buvau priskirtas prie Šimašiaus mylėtojų, nes labai įsižeidžiau. Ačiū geros dienos

                              Comment


                                Mano pranešime jokio įžeidimo nėra. Kai žmogus nemato ant balto lapo parašytų faktų ir/ar jų neatsimena - tikrai reikėtų sunerimti. Tai mano pasiūlymas pasidomėti savo sveikata. Koks čia įžeidimas?

                                Comment


                                  Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.
                                  Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.

                                  Eikite geriau švęsti.

                                  Comment


                                    /\ Man aiškinti nieko niekaip tikrai nereikia. Ne mano kaltė, ne mano praradimas ir galiausiai ne mano šiaip rūpestis, ką tamsta žino ir ko tamsta nežino. Tik kaip jau minėjau anoje kitoje temoje, savo nežinojimo ir ignoravimo nereikia demonstruoti kaip fakto ir po to prisidenginėti trynimais.

                                    Jeigu aš ateičiau į kokią nors temą ir pradėčiau aiškinti, kad juoda yra balta, tai turbūt trintumėt kaip fleimą. Juk būtų keista, nes čia gi mano nuomonė (ar nežinojimas) yra, ne? Nekalbant apie tai, kad pats tamsta irgi nesusilaikei nuo įžeidinėjimų, tik vietoje savo posto pašalinimo jį paredagavai.

                                    Comment


                                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                      Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.
                                      Jeigu vienas iš diskusijos dalyvių galvoja, kad oponentas jį įžeidinėja, tai yra tik jo paties problemos - tegul tiesiog pasišalina iš diskusijos. Taip kad, Romai, eilinį kartą parodei kad esi nevertas moderatoriaus vardo.

                                      Comment


                                        Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                        Deja, pas kai kuriuos narius nėra takto ir diskusijų kultūros; mintis tesugebama reikšti neiškios kilmės leksikonu. Čia taikoma tam nariui kuris temoka kalbėti pridėdamas WC terminus.
                                        Gerbiamas Edmundai. Niekas nesipiktina, kai kalbama argumentais. Kai pereinama į asmeniškumus ir įžeidinėjimus, tai tėra požymis, kad argumentai gana skysti. Jei mokėtum argumentuotai ir aiškiai reikšti savo mintis, nereikėtų po savo nevaldomų emocijų papildomai aiškinti, kad juoda yra balta, o įžeidimas nėra įžeidimas.

                                        Eikite geriau švęsti.
                                        Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc. Prašau moderatorių ištrinti šį postą ačiū geros dienos

                                        Comment


                                          Parašė rmss Rodyti pranešimą
                                          Čia yra įžeidinėjimas, kad mano leksikonas tik apie wc.
                                          Omeny turėjau kitą nepraustaburnį.
                                          Jei sau prisiskyrei šią pastabą apie leksikoną, vadinasi buvo priežasčių.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X